2007'den Bugüne 79,685 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,812 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Kadriye EŞKİ

Şehir

Isparta

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Dnş.Kadriye EŞKİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarKadriye EŞKİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Kadriye EŞKİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuğba KILINÇPsk.Tuğba KILINÇ
Ayka akademi psikoloji eğitim ve psikoterapi Derneği Eğitimlerinde tanışma şansı bulduk. Samimi, içten ve sıcak yaklaşımıyla karşısındakini rahatlatan...
Ayşegül ATEŞPsk.Dnş.Ayşegül ATEŞ
Ayşegül Ateş ile Isparta Ayka akademi psikoloji eğitim ve psikoterapi Derneğini beraber kurduk. Mesleki yetkinliği, vakalar hakkındaki farklı bakış aç...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba. Profilime hoşgeldiniz. Benim hakkımda tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kadriye EŞKİ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Kadriye EŞKİ'nin Özgeçmişi
Emdr Uygulayıcısıyım. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Çocuk Resim Yorumlama ve Analizi, Drama alanlarında eğitimler aldım. Halen Isparta AykA Psikolojide Ayşegül Ateş ile danışan görmekteyiz. Ayrıca AykA Psikoloji olarak uzman, yetişkin ve çocuk eğitimleri yapmaktayız.

Kadriye EŞKİ Tavsiye Yazıları Kadriye EŞKİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gökce (Danışan)
 IP: 46.154.19.BB

09-01-2019
 TavsiyeNo: 107760
Daha önceleri hem isparta hemde yaşadığım şehir olan izmirden bir çok farklı psikologla gorusmustum. Fakat bu gorusmelerimde kendimi tam anlamıyla acamamistim kimseye karşı. Kadriye hanımla teyzem sayesinde tanıştık ve daha ilk görüşmemizde samimiyeti ve sıcak kanliligi sayesinde kendimi ona çok yakın hissetmiştim. İlk kez kendimi birine bu kadar çok acabilmistim. Yargılanma korkusu olmadan. Sonrasında bana uyguladığı EMDR yöntemi başlarda beni korkutmustu ise yaramiycagini düşünmüştüm. Ama sonuç beni bile çok şaşırttı. Çok kısa bir süre de çok uzun bir yol katettik. Kendimde ki degisime ben bile şaşırdım. Bana yardımları sayesinde suan çok daha iyi bir durumdayım. Kendisini herkese tavsiye ederim özellikle de kendini yabancı birine kolay açamayan bundan çekinen insanlara.
     1 Beğeni    

 Ceyda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.160.ZF

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107200
Psikolojik Danısman Kadriye Hanim Karsima sans eseri cikti aldigim EMDR destegi ile kendimi daha iyi hissetmemi sagladi tatli dili,guler yuzu meslegindeki hassasiyetinin işini ne kadar mukemmel yaptigi ,profesyonelligini de danisanlarina olan egodan uzak samimiyeti ile kisa surede guveninizi kazaniyor ve kendinizi karsisinda cok rahat hissetmenizi sağlıyor. Geçirdiğiniz seans cok verimli oluyor . Kendisine hersey icin tesekkureder basarilarinin canı gonulden devam etmesini dilerim.
     2 Beğeni    

Ayşegül ATEŞ Fotoğraf  Psk.Dnş.Ayşegül ATEŞ
Isparta - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107180
Kendisiyle AyKa Psikoloji’nin kurucularındanız.Yaklaşık 2 yıldır düzenlediğimiz eğitimlerde ve yaptığımız çalışmalarda en yüksek verimi elde etmemizin nedenlerindedir. Kurumsallaşma sürecimizde işine duyduğu saygı ve özveriyi yakından gözlemleme şansı buldum. Danışanlarından olumlu geri dönüt aldığını kurum nedeniyle biliyorum. Travma noktasında çok iyi EMDR uygulayıcısıdır. Mutlaka Kadriye Hanım ‘la danışma sürecine girin , pişman olmazsınız
     1 Beğeni    

Tuğba KILINÇ Fotoğraf  Psk.Tuğba KILINÇ
Isparta - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107079
Kendisini kısa bir süre önce tanıdım. Mükemmel enerjisi ve sıcak yaklaşımı ile bulunduğu her ortamı canlandırıyor. Bir meslektaşı olarak; bu işteki azmini, başarısını ve terapötik becerisini çok beğeniyorum. Çevremdekileri iç rahatlığıyla yönlendirebileceğim bir psikolojik danışman. AyKa psikolojik danışmanlık derneğinde ortakları Ayşegül Ateş ve İbrahim Yıldırım ile birlikte çalışıyorlar. Güler yüzü ve mesleki başarısından dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     2 Beğeni    

 tülay (Danışan)
 IP: 212.175.20.J

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107073
Annemin yıllardır devam eden ağzında yoğun bir tuz tadı var. Tibbi olarak yapılabilecek bütün tetkik ve araştırmalara rağmen herhangi bir sonuç alamadık.son çare bilinçaltı bir travmanın buna sebep olabileceği düşüncesine kapılıp,bu konuda araştırmalar yapmaya başladım.arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kadriye hanıma danışmaya karar verdik. Kadriye hanım bizi çok içten ,samimi ,güler yüzlü karşıladı. EMDR terapi yönteminin bizi rahatlatacağı bilgisini verdi.ilk seans sonrası annemin gülmeyen yüzü gülmeye başladı:) yaklaşık 3 seansı tamamladık.şuan her şey çok daha iyi,ağızdaki tuz tadı çok hafifledi,annem daha mutlu.Kadriye hanıma çok teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    

 içten (Danışan)
 IP: 212.175.20.J

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107071
kadriye hanımla bir öğretmenimizin tavsiyesi üzerine tanıştık iyi ki de tanışmışız:)oğlum için EMDR terapisi alıyoruz kendisinden.Terapiye başlayalı daha 3 hafta olmasına rağmen yaşadığımız değişim bize çok doğru bir karar verdiğimizi kanıtladı.Güler yüzü samimiyeti öyle rahatlatıyor ki insanı sanırım bu içtenliğinden dolayıdır ki oğlumun hayatına dair benim bile bilmediğim sırlar onda saklı.Bize göre çok önemsiz ve basit olan hatta hiç hatırlamadığımız detaylar meğer oğlum için bütün hayatını etkileyecek kadar büyükmüş .Bütün bunları bulup tek tek çözen birini bulmamız çok büyük şans daha ne isteriz.Oğlumu böyle mutlu ve pozitif görmek bizi olduğu kadar kadriye hanım ı da mutlu ediyor.Sadece oğlumun değil dolaylı olarak bizim hayatımıza da yaptığı bu muhteşem dokunuş için ne kadar teşekkür etsem az.Tabiki vesile olanlara da.
     1 Beğeni    

 Semiha kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.147.YCF

19-11-2018
 TavsiyeNo: 106771
Kadriye hanimı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım ve iyi ki de tanımış ım diyorum. Ondan terapi aldım hatta birçok kez Online terapi de aldım. Gerçekten de bana çok iyi geldi. Bence çok başarılı bir danışman ve çok sıcakkanlı bir insan. İnsan da sonsuz güven duygusu uyandıran son derece samimi ve güler yüzlü bir insan.Benim için bunlar çok önemli özelliklerdi. Terapi olacağım kişiye karşı oncelikle büyük bir samimiyet duymaliydim. Çok şükür ki Kadriye hanım da aradığım tüm olumlu yönleri buldum. Bana çok iyi geldi. Herkese kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir danışman.
     2 Beğeni    

Kadriye EŞKİ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Seyahat, yemek

Sevdiği Yazarlar : Charles dickens

Sevdiği Muzikler : Slow

Sevdiği Filmler : Forest Gump, pk, yeşil yol


Kadriye EŞKİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Isparta AykA Akademi Psikoloji,Eğitim ve Psikoterapi Derneği, Davranış Bilimleri Enstitüsü


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ayka Psikoloji
Hastane Cad.
Isparta

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(553) 636 93 92  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Aydıncık
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Kadriye EŞKİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce~almanca


Kadriye EŞKİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Kadriye EŞKİ Mesleki Videolar Videoları
-


01:55
Top