2007'den Bugüne 79,993 Tavsiye, 25,559 Uzman ve 17,878 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Önder UZUN

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Önder UZUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖnder UZUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Önder UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özlem AKKELUzm.Psk.Özlem AKKEL
Özlem hanım'ı yüksek lisans yaparken tanıma fırsatı yakaladım. Bizler gibi genç meslektaşlarına gerek mesleki tecrübesi gerekse pozitif kişiliği ile ...

Önder UZUN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon, Kaygı Bozuklukları

Önder UZUN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Önder UZUN'un Özgeçmişi
1991 yılında Samsun'da doğdu. Ortaokul ve Lise eğitimini Samsun'da tamamladı. Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Klinik Psikoloji yükse lisansını 'Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Fobi, İçe ve Dışa Dönük Kişilik Özellikleri ve Okul Başarı Durumu' konulu teziyle Üsküdar Üniversitesi'nde gerçekleştirdi. Eğitim dönemi boyunca çeşitli hastane ve merkezlerde gönüllü olarak staj yaptı. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alıp, akademik seminer ve sempozyumlara katıldı. Başta Çocuk ve Yetişkin terapi eğitimleri olmak üzere bir çok test eğitimine katıldı. Avrasya Yaşlı Bakım ve Huzurevi'nde 'Sorumlu Müdür' olarak görev yaptı. Askerde, RDM Subay'ı olarak Şanlıurfa/Suruç'ta bir yıl görev yaptı. İntiharı önleyici, motivasyonu arttırıcı konferanslar düzenledi, psikoterapiler gerçekleştirdi.

Önder UZUN Tavsiye Yazıları Önder UZUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M.Ç. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.86.D

13-03-2019
 TavsiyeNo: 108758
Önder beyin ofisine gittiğimde beni güler yüzle karşıladı. Kendisi çok mütevazi iyi biri Kendimi güvende hissettim konuştuğumuzda beni anladığını gördüm. Beni çok güzel dinledi bana tavsiyelerde bulundu. Neler yapıp neler yapmamamı söyledi. Ayrıldığımda kendimi rahatlamış ve çok iyi hissettim. Kendisi zeki, çalışkan vede azimli birisi Konusunda uzman ve yetkin olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Ben gittim çok memnun kaldım. Sizlerde gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
     Beğenin    

 N.A (Danışan)
 IP: 78.187.77.YLL

25-02-2019
 TavsiyeNo: 108518
Önder bey'e annemle 3 seans gittik, aile terapisi alıyoruz. Sorunlarımızdan bahsettik genellikle stres ve üzüntü odaklı sebeplerdi ve birtakım çalışmalarla aldığımız terapinin faydasını görmeye başladık. İkimizinde kaygı bozuklukları var. Sorunlarımızla baş etmeyi öğreniyoruz annemle hayata biraz daha pozitif bakmaya başladık ilerleme kaydettikçe. Daha çok bilgi ve çalışmayla daha da iyi olacak umarım. Terapilerden sonra bir kez daha gitmeliyim diyor insan öğrendikçe kendi kendine.
     Beğenin    

 Z.Ç. (Danışan)
 IP: 88.233.147.ZYF

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108163
Önder Bey ile seanslara üniversite sınavının üzerimde oluşturduğu stres nedeniyle başladık. Gelecek kaygısının ve olası bir başarısızlık ihtimalinin üzerimde yarattığı aşırı özgüvensizlikle psikolojik destek almaya yöneldim ve kendisi bana çok yardımcı oldu. Bu destek sadece üniversite sınavı kaygısına değil; sosyal çevrem ve ailemle olan ilişkimi de olumlu yönde etkilemeye başladı kendimi bir toplulukta ilk defa tanıştığım insanlarla bile daha kendimden emin konuşmama-davranmama yol açtı. Güler yüzlü oluşunu, pozitif tavrını ve mesleğindeki profesyonelliğini takdir ediyorum. Psikolojik destek almayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

Önder UZUN'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
CETAD


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bahçelievlar Mahallesi Kazım Karabekir Sokak No:22 Kat:3
Samsun

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(545) 695 39 55  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
T.C. Maltepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
T.C. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Önder UZUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Önder UZUN Mesleki Videolar Videoları
-04:13
Top