2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aslı DEMİREL
Uzman Psikolog - Ankara
Uzman Psikolog/Aile Danışmanı

Aslı DEMİREL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Aslı DEMİREL

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Uzm.Psk.Aslı DEMİREL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Aslı DEMİREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aslı DEMİREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aslı DEMİREL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Çift Terapisi
-Aile Terapisi
-Çocuk Danışmanlığı
-Ergen Danışmanlığı

Aslı DEMİREL Tavsiye Yazıları Aslı DEMİREL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M.S. (Danışan)
 IP: 46.196.84.YDZ

19-09-2019
 TavsiyeNo: 111460
Asli ile Mayis ayinda tanistik. Sehir disinda oldugumdan Istanbul’a donup duzenli bir psikologa gecene kadar bana Skype uzerinden destek olacakti, ama ben desteginden cok memnun kaldigim icin Istanbul’a donmeme ragmen Skype uzerinden gorusmelerime devam ettim. Daha ilk seanstan itibaren kendimdeki hizli iyilesmeyi gordum. Hem travmatik hem de kendine tekrar tekrar ayni travmalari yasatmaya meyilli bir insanken, hayatimda ilk defa kendi tedavim icin ben de emek sarfettim. Nasil yapti bilmiyorum ama ekran karsisindan bile bana bir danisanin otesinde onem verdigini hissettim ve ben de kendime deger vermek konusunda daha gayretli davranmaya basladim. Sonuc olarak hem daha mutlu, hem de cevresindekileri kolaylikla mutlu edebilen bir insana donustum. Asli’yla gorusmeye hala devam ediyorum ve her seferinde daha da iyi oldugumu goruyorum. Kendime icten ve gercek hedefler koyup kolaylikla tek tek basarmaya basladigimi goruyorum. Nasil yapiyor bilmiyorum ama cok kiymetli ve isinde basarili bir kadin. Insallah cok daha fazla insana dokunur hayati boyunca.
     2 Beğeni    

 İrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.110.85.YCL

23-08-2019
 TavsiyeNo: 111123
Aslı Hanım'la Haziran ayında nişanlımla çok problemli olduğum bir dönemde tanıştık. Benim için artık zarar vermiş boyuta gelen ilişkimi bitirme kararı vermemde ve tüm bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmamda çok yardımcı oldu. Pozitif kişiliği, güler yüzü ve sakin ses tonu terapi sürecimi kolaylaştırdı. Psikoloğa gitmenin çok da faydalı olacağını düşünmeyen biri olarak Aslı Hanım tüm ön yargılarımı kırdı. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 G.G. (Danışan)
 IP: 24.133.102.JL

06-08-2019
 TavsiyeNo: 110950
Daha önce kendisiyle görüşen ve memnun kalan bir tanıdığımın yönlendirmesiyle Aslı Hanım’la görüşmeye başladık. Uzun yıllar süren birlikteliğimiz sonrasında geçen yıl severek ve isteyerek evlendik; ancak evliliğimizin ilk dönemlerinde sorunlar yaşıyorduk. Bu nedenle destek almaya karar verdik. Aslı Hanım sayesinde tekrar ilişkimizin başlarına döndük diyebilirim. Aslı Hanım’ın olumlu, samimi tarzıyla görüşmelerde çok rahat ettik. Son derece profesyonel şekilde problemlerimizi ele almamızı sağladı, bakış açısı kazandırdı. İlişki doyumumuz, hayat kalitemiz arttı adeta. Kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 E. Ö. (Danışan)
 IP: 88.240.89.ZBB

05-08-2019
 TavsiyeNo: 110941
Aslı Hanım’la birkaç ay önce görüşmeye başladık. Ortak bir arkadaşımızın tavsiyesiyle kendisine ulaştık. Kendisinden son derece memnunuz. Çok olumlu ve çok başarılı bir psikolog. Son derece çekingen bir çift olmamıza ve sorunlarımızı çok zor paylaşmamıza rağmen birkaç ay içinde bakış açımızı çok değiştirdi. Bizim için böyle bir değişimi başarmak çok zordu. Ama onun gibi bir psikologla çalıştığımız için çok şanslı hissediyorum. Evliliğimiz artık çok daha güçlü ve keyifli. Resmen sevgililik dönemlerimize geri döndük. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 NÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.191.ZZY

08-07-2019
 TavsiyeNo: 110464
Aslı hanımla oğlum 2 yaşındayken tanıştık. Kızım 5 yaşındaydı bense iki çocuklu çalışan bir anne olarak hayatın akışını kontrol edemiyor bir türlü düzene koyamıyordum. Kardeş olmanın ayrı bir değeri var benim hayatımda bu nedenle kızımın tek kalmasını hiç düşünmemiştim ama iki çocukla yaşayacağım olayları düşünseydim kardeş düşüncesinden vazgeçebilirdim. Şimdi Aslı hanım sayesinde düzene girmiş aile ilişkilerimiz ve bir sürü 'iyikilerimiz' var. Sabrı, güler yüzü, samimiyeti ve sayamadığım nice destekleri için teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 CN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.140.JZ

07-07-2019
 TavsiyeNo: 110462
Aslı hanımla oğlumun kreşe başlayacağı sene tanıştık. Bakıcımızın aniden işi bırakmak zorunda olduğu, yeni biriyle yeniden başlamakla duyduğum endişeler nedeniyle okula yollama kararı aldığımız bir dönemdi. Her anne gibi okula alışma sürecinin sağlıklı ve kısa sürmesini istiyordum ama yoğun çalıştığım için bu süreç bana korkutucu geliyordu. Ilk görüşmede verdiği güven oğlumla kurduğu güçlü iletisim bana çok iyi geldi. Sorun küçük gibi gorunse de kısacık zamanda yapılan sihirli dokunuşlar hayatımıza ilaç gibi geldi. En önemli kısmı da hayatımızda olacak değişimle ortaya çıkan ama temelde farklı nedenleri olan sorunlarımızdı. Görüşmelere oğlum için başlamış olsamda bir süre sonra kendime sağladığım faydayı gördüm. Temelde ki sorunları çözdükçe (anne olurken birey olarak kendimi unutmam, kendimi feda ettikçe fayda sağladığımı sanırken aslında köreliyor hatta zarar veriyor olmam gibi...) oğlumla daha dogru iletişim kurup onu ayaklarının üstünde durabilen bir birey haline getirdim. Sadece okula başlama ve alışma sürecine hazirlikli baslamadik gelişim dönemlerindeki geçişlere de arada geçirdiği ameliyata da hazirlikliydik her aşamayı Asli Hanım sayesinde sorunsuz atlattık. Iyi ki tanıştık... profesyonel yaklaşımı, pozitif enerjisi, güler yüzü ve sabri için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 E.D. (Danışan)
 IP: 212.156.65.BZ

24-01-2019
 TavsiyeNo: 107987
Aslı Hanım ile uzun süreli bir evliliğin bittiği, 2 yaşında farklı şehirde yaşayan çocuğumun olduğu bir dönemde karşılaştım. Çocuğumun gelişimi ve bu durumdan etkilenmesinin kaygısı dayanılmaz boyutlarda iken çocuğumla ilgili doğal ortamda yaptığı analizler, iletişim kurma şekli ve bu denli hızlı güvenli bağlanma sağlaması beni çok şaşırttı ve mutlu etti. Çocuğumu yaşadığım şehre getirdiğimde onu yaşıtlarıyla olan bir ortama sokup gözlemledi, odada gözlemleyen teşhis koyan bir psikolog olmadığını, kurduğu bağ ile tüm sağlıklı bilgileri nasıl aldığını hayretle izledim. Yetişkin olarak benim kaygılarım için de ben farkında olmadan beni de tedavi ediyormuş meğer. Çok şüpheci bir yapım vardır ve karşımdakinin bilgisine güvenmem zaman alır çoğu zaman da olmaz. Fakat Aslı Hanım'ın yaklaşımları sayesinde durumun doğası gereği birçok iyileşme gördüm. Herkesin hikayesi farklıdır, fakat böylesine analitik, empatisi oldukça başarılı, özverili ve tespit sonrası takip aşamasında kurduğu güvenli bağı devam ettiren bir psikolog henüz tanımadım. Abartılı bulabilirsiniz fakat inanın durum ne olursa olsun yaklaşım yöntemi keşke yaşam koçum olsa dedirtti. Yollarımız iyi ki kesişmiş. Teşekkürler hocam.
     5 Beğeni    

 ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.187.44.YDF

21-01-2019
 TavsiyeNo: 107931
Aslı Hanım ile doğum sonrasında çok stresli olduğum ve eşimle problemler yaşadığım bir dönemde tanıştım. Sıkıntılı dönemlerimi atlatmamı ve kendimi, özgüvenimi tekrar bulmamı sağladı. Seanslarım her zaman samimi bir şekilde dinlendiğimi bilmenin rahatlığı ve huzuru ile geçti. Oğlumun gelişim takibi ile de ayrıca kendisiyle görüşüyoruz ve çok memnunuz. Oğlum O'nu görür görmez görüşme odasına keyifle geçiyor. Çevremde tüm arkadaşlarımı kendisine yönlendiriyorum, bu sayfa aracılığı ile de okuyan herkese kendisini tavsiye ederim. Ayrıca bir kez daha hem kendim hem oğlum adına teşekkürlerimi sunmak isterim.
     4 Beğeni    

 gökhan gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 77.111.247.ZZD

17-01-2019
 TavsiyeNo: 107874
Aslı hanımı internet araştırmaları sonunda buldum ve tanıştık. Kendisi ile 3(erkek) ve 7(kız) yaşlarındaki yeğenlerim ile seanslara başladı. Çocukların babası başka şehirde çalışıyor ve iletişim kurmak her zaman mümkün değil. Bu sebeple yaşadıkları sorunların çözümünde fazlasıyla başarılı. Ayrıca seanslar dışında uyguladığı "Sen hiç masal oldun mu" etkinliğini çocukların zihinsel gelişiminde katkısı için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Aslı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.235.51.ZJJ

17-01-2019
 TavsiyeNo: 107871
Aslı hocamla 4 ay gibi bir süredir görüşmelere girmekteyim. Kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum, yeni bir mezun olarak mesleki anlamda bana bu kadar kısa sürede kattıklarına değer biçilemez. Görüşmelerdeki sıcakkanlılığı, iletişim konusundaki üstün becerileri ve çocukların dilinden anlaması çok başarılı. Çocuk odaklı aile terapisi, çift ve aile terapisi ve bireysel danışmanlıkta kendisini öneririm. Lütfen, mesleği uzman kişilerin yaptığından emin olun ve ona göre destek alın !
     4 Beğeni    

 İlay Özdurdu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.110.31.ZY

17-01-2019
 TavsiyeNo: 107868
Yeni mezun bir psikolog olarak staj yapmaya başladığım kreşin psikoloğu olduğu için Aslı Hanımla tanıştım. Bu alanda yeni mezun olmuşken her şey çok zor görünür ve kimse yardıma yanaşmaz. Ancak ben halen devam eden stajım süresinde kendisinden mesleki anlamda çok şey öğrendim hala da öğrenmeye devam ediyorum. Çocuklara olan sevgisi, onlarla iletişimi, problemlere getirdiği çözüm önerileri,müdahale şekli diğer yandan öğretmen ve ailelerle yaptığı iş birlikleriyle fark yaratıyor ve bu sayede gerçekten alanında çok başarılı bir uzman olduğunu düşünüyorum. Kişisel olarak kendisi çok cana yakın, güleryüzlü ve pozitiftir. Bu özellikler de çocukla çalışırken her zaman avantajdır. Herkese tavsiye ediyorum...
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ac Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık
Yıldızevler Mah. 722. Cadde No:6/1 Çankaya-Ankara
 

Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Aslı DEMİREL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aslı DEMİREL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aslı DEMİREL Mesleki Videolar Videoları
-15:58
Top