2007'den Bugüne 91,788 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Aslı DEMİREL
Uzman Psikolog - Ankara
Uzman Psikolog/Aile Danışmanı

Aslı DEMİREL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aslı DEMİREL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aslı DEMİREL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aslı DEMİREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Aslı DEMİREL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolog Aslı Demirel
Şair Baki Caddesi 15/10 (Suits 312) Ayrancı çankaya/ Ankara
Uzm.Psk.Aslı DEMİREL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aslı DEMİREL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Çift Terapisi
-Aile Terapisi
-Çocuk Danışmanlığı
-Ergen Danışmanlığı

Aslı DEMİREL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aygen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126684
Aslı hanıma oğlumun kaygı problemi için gittik. İlk seanstan itibaren hem oğlumuz hem biz pozitif enerjisini hissettik. Oğlumuz bir sonraki seansa gitmek icin heycanlaniyordu. Oyun oynama metoduyla kendisi seanslari gerceklestiriyor. Onlar seanstayken siz bekleme alaninda cay kahve icip terapiyi dinlenme sansiniz oluyor. Bu da aileler acisindan bence gayet olumlu bir ortam. Kendisi sevecen anlayisli güler yüzlü ve pozitif bir kisilik. Bu enerjisini bizlere de yansittigi icin kendisine tesekkür ederiz.
     1 Beğeni    
Damla Ceren Özkan
26.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126683
Aslı hanım ile aynı kreşte çalışıyoruz. Gerek çocuklara yaklaşımı, gerekse de personellerde ilişkisi açısından çok nazik ve işinin uzmanıdır. Çocuklarımıza ve personellerimize karşı hep güler yüzlüdür. Hiç bir zaman işini ertelemez. En yoğun olduğu zamanlarda bile vakit ayırıp bizlerle ilgilenmiştir. Bizleri hep doğru yönlendirdi. Tüm çocuklarımız ile birebir ilgilendi. Velilerimiz ile birebir ilişkilerde hep olumlu dönütler aldık. Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız. Umarım uzun yıllar beraber çalışırız.
     1 Beğeni    
Emrah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126682
Aslı Hanımla oğlumuzun kaygıları için görüşme sağladık, ilk görüşmeden itibaren olumlu etkilerini yaşadık, kendisi güleryüzlü ve konuşkan oğlumuzla çeşitli oyunlar oynayarak seansları gerçekleştirdi, oğlumuz her seansa gitmeden önce ne zaman gideceğiz diye heyecanlanıyordu bu anlamda bir zorluk yaşamamak bizi sevindirdi, görüşmelerimizle ilgili her seans sonunda gerekli bilgilendirmeleri açıklayıcı bir şekilde yaptı kendisinden çok memnun kaldık.
     1 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122087
Aslı ile hayatımın kendimce en zor dönemlerinden birinde bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Açıkçası pandemi sürecinde ve ayrı şehirlerde olduğumuz için online olarak yapacağımız seansların işe yaramayacağını düşünmüştüm. Hiç öyle olmadı. Aksine uzun süre boyunca düzenli olarak devam edebildiğim, kendimi bu kadar rahat ifade edebildiğim ve fayda gördüğüm tek uzman oldu. Durumlara yaklaşımı ve tavsiyeleri ile bakış açımı değiştiriyor, zenginleştiriyor. En önemlisi seans süresinin dışında da 'ihtiyacın olduğunda buradayım'ı hissettiriyor ve yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Ayrıca güler yüzlü keyifli sohbeti, önerdiği okumalar ve filmlerle kendime yolculuğun bir başka boyutunu da yaşattığı için çok memnunum.
     8 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121410
Aslı Hanımla kendisine danışan bir arkadaşım.vasitasiyla tanıştım. Kendisinin hayatına nasıl iyi geldiğinden bahsetmişti. Bu tip görüşmelere çok on yargılı olarak sadece dinlemekle yetiniyordum. Bir süre sonra kendisinden destek almaya karar verdim. Pandemi dolayısıyla görüşmelerimiz önce online ortamda yaptık. Daha sonra yasakların rahatlaması ve risk durumunuzu göz önünde bulundurarak ofisinde devam ettik. Ofisine gelemeyecegim zamanlarda gene online olarak görüşme yapabiliyoruz. Yorum yazmaya başlamadan evvel bir yorum dikkatimi çekmişti "hisli psikolog " yazmışlar kendisi hakkında. Yeminle ben de aynısını düşünüyorum. İş yerinde ya da özel hayatta büyük bir sıkıntı olduğunda daha ben oflar puflarken diitdit bir mesaj "Nasılsınız? " Hem gülümsetiyor hem de yalnız olmadığınızı hissettiriyor (etrafıma bir bakmiyor değilim). Görüşmelerimizden yaptığım çıkarımlar ve Aslı Hanımın soruları ile bakış açım ve yaklaşımların değişti, degsitirmeye de gayret ediyorum. Yaptığımız görüşmelerin yaşantımda olumlu katkılarının olduğu yadsınamaz. Buradan görüşme yapmak isteyenlere ancak çekinen ve önyargılı arkadaşlara tavsiyem siz 'bir' hayat yaşıyorsunuz ancak bu işin profesyonelleri hem bunun eğitimini alıyor hem de bir çok danışan aracılığı ile deneyim kazanıyor doğal olarak size büyük gelen dertler / açmazlar aslında çok daha kolay şekilde çözüme kavuşturulabilir, hayat kaliteniz artırılabilir. Aslı Hanım özelinde ise bilgili, çok yönlü, eğitimi - kendini geliştirmeyi seven bu konuda çaba sarf eden bir psikolog olduğu yaptığım görüşmelerden kendisini açıkça belli ediyor. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum, umarım çok kafasını ağrıtmamışımdır. Sizlere de tavsiye ediyorum. Sağlıklı ve güzel günler...
     4 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121288
Kendisi ile terapi süreci yasamıs bir arkadasımın referansı ile tanıştım. Iyiki yollarımız kesişti. Suana kadar deneyimledigim terapilerin cok dışında, özellikle hırçın ruhların şifacısı olarak tanımlayabilirim. Cok kritik zamanlarda profesyonel hamlelerle kriz yönetiminde bir harika! Kendim için yaptığım en iyi sey onunla tanışmak! Pisman olmazsiniz 😉 Farklı sehirlerdeyiz, zoom uzerinden haftalık gorusme sagliyoruz. Iletisimde hic zorluk yasamadim, aksine pandemi surecinde mucize gibi geldi. Iyiki yollarimiz kesişti...
     8 Beğeni    
G.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120849
Aslı hanım’dan çok zorlu ve depresyonda olduğum bir dönemde destek aldım. Hem bireysel görüşmelerde hem ilişki terapisinde yapıcı yaklaşımı sayesinde içinden çıkamadığınız, boğulduğunuz, neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemediğiniz bir durumdayken, karmaşık durumdan kurtulmanız için resmen karanlık yolunuza ışık tutuyor. Görüşme sırasında profesyonel yaklaşımı be tarzıyla sizi ne kadar önemsediğini hissedebiliyorsunuz. Kaygı atağı yaşadığım anlarda zamansız telefon aramalarımda bile bana çok yardımcı oldu. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum.
     7 Beğeni    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120671
bir insanın sahip olabileceği ender vasıflardan olan "anlayabilme" eylemini sonuna kadar gerçekleştiren ve üzerine kendisi açık yönlendirme yapmadan kendinizi kendinizin yönlendirmesini akıllıca sağlayan harika insan.. Mesleki anlamda kendisini geliştirdiğini henüz onunla tanışmadan uzunca araştırdığım ve nihayet kendisiyle tanıştıktan sonra da bizzat şahit olduğum için, kullandığı dilin sadece fakülte mezunu bir insandan ziyade araştıran değerlendiren ve öğrendiklerini profesyonel şekilde uygulayan değerli bir psikolog. Özetle kendisiyle konuştuğunuzda uzmanlığını hissediyorsunuz.. kesinlikle tavsiye ederim.. en azından o harika filtre kahvesini içip keyifli bir sohbet bile insanı hayat telaşından uzaklaştırmakta :)
     5 Beğeni    
G.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119825
Kendisiyle başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım pandemi dönemi başlarında yaşadığım çok sıkıntılı bir dönemi Aslı Hocamla yaptığım görüşmeler sayesinde geride bırakabildim, samimiyeti, profesyonelliği ve size yaklaşımı ile doğru yerde olduğunuza emin oluyorsunuz. En olmadık zamanlardaki telefon aramalarımı bile olgunlukla karşılayıp yardımcı oldu. Size ticari bir kaygı ile yaklaşmaması özverili tavrı kendinizi rahatça ifade edebilmeniz için yeterli oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Gözde KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119760
Merhaba, eşimle uzun süreli flörtümüz sonunda pandeminin tam ortasında evlendik. Hayatın her zamankinden daha zor olduğu bu günlerde, bunaldığımız, evlilik kurumuna girdiğimizi tam anlayamadığımız bocaladığımız bir döneme girdik. Haliyle gerilen sinirlerimiz ve yeni hayatımıza alışma çabamızda tıkandık ve desteğe ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Bu vesileyle Aslı hanımla 3 ay önce tanıştık. Direkt neticeden başlayayım, şu anda o eski halimizden eser yok şimdi :) Aslı hanımın objektif bakış açısı, bize verdiği yapıcı sorumluluk ödevleri, uzlaşmacı ve anlayışlı tavrı, çözüm odaklı tavsiyeleri bize güzel bir yol kat ettirdi. Bu vesileyle onu tanımaktan eşim de ben de çok mutluyuz. Ve herkese öncelikle değişime sonrasında Aslı hanımla terapiye açık olmasını tavsiye ediyorum. Terapide imkanlar dahilinde ise verdiğimiz maddi ve manevi emeğin kendimize yaptığımız en güzel yatırım olduğunu belirtmek istiyorum. Sevgiler.
     6 Beğeni    
Dilek ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117240
Merhabalar Çok zorlandığım ve içinden artık çıkamadığım, yolumu bulamadığım bir zamanda onunla tanıştım ve terapi almaya başladım ki iyi ki onu tanımışım. Elimden gelse Aslı Hanım'ın adını hisli psikolog olarak değiştirirdim. Neden mi? Çünkü ne zaman kendimi mutsuz ve bir çıkmazda hissetsem, ne yapacağım acaba Aslı Hanım'a danışsam mı dediğim tam o zamanlarda nasılsınız bir sıkıntı var mı diye bana mesaj atar. Daha önceleri de destek almıştım ama hiç bu kadar beni anlayan yeri gelip kendime bile itiraf edemediğim duygularımı bana hatırlatan biriyle karşılaşmamıştım. İyi ki ona güvenip bu zorlu süreçte destek almışım. Sonsuz teşekkürler...
     8 Beğeni    
Esra HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116994
Sevgili Arkadaslar Asli hanimdan ücretli olarak danışmanlık hizmeti alıyoruz. Kendisi mesleğinin hakkını veren kişilere ne yapması gerektiğini değil olaylara nasıl bir perspektiften bakması gerektiğini gösteren bir psikolog. İlişki terapisi aldığımız Aslı hanım profesyonelliği doğrultusunda kreşe giden 2 yaşında oğlumuz için de ayrıca destek ve yardımcı olmaktadır. Kendinizi hiçbir konuda yalnız hissetmediğiniz durumu genel aile çerçevesinde değerlendirebilen sıcakkanlı ilgili işinin ehli üstün kişilikli bir psikolog olan Aslı hanımı şiddetle tavsiye ediyorum ve bize kattıkları için kendisine sizler nezdinde çok teşekkür ediyorum
     5 Beğeni    
Ezgi PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116447
Kendisi ile bir topluluk sayesinde tanıştım. Zaten ilişkimiz için bir terapist arayışındayken tesadüfen karşılaşmamız çok iyi oldu. Bize çok yardımcı oluyor bu pandemi sürecinde eşimle aşamadığımız konularda iyileşme sağladık. Gayet arkadaş gibi bizimle derdimizi paylaşıp çözüm arıyor. Aslında daha çok nasıl çözeriz diye bize yol gösteriyor. Tavsiyelerde bulunuyor. Ve İhtiyacımız olduğunda mesajla destek oluyor. Güleryüzlü, hayvan dostu, çözüm odaklı... Verdiği ödevleri yerine getirmek keyifi... Herşey için Teşekkür ederiz. Yüreğinize sağlık hocam.
     8 Beğeni    
Bircem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2020
TavsiyeNo: 114240
Aslı'yla psikiyatristim sayesinde tanıştım. Aslı diyorum çünkü kendisi çok samimi ve içten. Onunla konuşurken kendimi inanılmaz rahat hissediyorum. Kendim zaten istiyordum. Şans eseri oldu biraz hastası olmamda. Ağır depresyon ve konuştukça kendimle ilgili hayatımla ilgili sıkıştığım konularda bana yardım ediyor. Bazı korkularımı onunla aşıyorum.Hem keyif alıyorum sohbetlerimizden, hem de hayata bakış açımı değiştiriyor ve buna gerçekten ihtiyacım var. Kapısından içeri ilk girdiğimde çok samimi karşılandık. Beraber çalıştığı insanlarda bir o kadar güler yüzlü ve tatlılar kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebiliyorsunuz. O kadar ki Ayşe hanımdan(sekreterleri) kuru pasta tarifi bile almışlığım var efsane yapıyor. Aslı'yı bir sıfatla değilde öznel olarak tanıtmak istersem, ilk tanıştığımızda karşımda teyzem duruyordu sanki(16 yıl önce kaybettim teyzemi).Aurası o kadar benziyordu ki. Daha konuşmadan yüzündeki o samimiyeti, size yardım edebilmek için elinden geleni yapacağını görüyorsunuz. Sohbete başladığınızda kendinizi daha enerjik daha hayat dolu hissediyorsunuz.Terapiler dışında mesajla iyi olup olmadığımı kontrol ediyor ki bunu bu zamana kadar hiç bir psikologta görmedim. Hastalarına gereken ilgi ve özveriye sahip. İlişkiler konusundaki sıkıntılarda mükemmel tavsiyelerde bulunuyor. Bu aile,eş veya sevgili ilişkileride olabilir. Bu konuda çok başarılı. Sizi tamamlayacak film , kitap gibi önerileri tam nokta atışı oluyor.Onunla konuşurken aslında kendinizle konuşuyorsunuz, bu çok önemli. Terapilerimiz devam ediyor ve ben inanılmaz memnunum. O benim şansım, en yakın sırdaşım ve aynam oldu. Sayesinde toparlanacağımı biliyorum.
     7 Beğeni    
Elif S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2020
TavsiyeNo: 114237
Uzun zamandır aşamadığım birtakım şeyler vardı ama aslı hanım sayesinde bunlarla başa çıkmaya başladım. Her zaman ilgili, dürüst, sıcakkanlı ve sempatik bir insan. Iceri ilk girdiğinizden itibaren çok iyi bir enerji alıyorsunuz. Cok rahat olabiliyorsunuz aslı hanımın yanında ki bu çok önemli bir şey bir danışan için. Aynı zamanda sevecen ve güler yüzlü. Bir yakınım tavsiye etmişti çok memnunum. Cok ilgili bir insan. Cok rahat bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz. Ben her zaman çok eğleniyorum. Her şeyimi konuşabiliyorum ve ilk kez bu kadar rahat konuşabildigim birisini buldum. Iyı ki var
     8 Beğeni    
Cansu OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112630
Aslı Hanım'ı çalıştığı danışmanlık merkezi A&C Psikoloji'de tanıdım. Bir uzmandan çeşitli konularda yardım almak istiyordum ve konuşmasındaki içtenliği, güler yüzlülüğü ve açık sözlü olması sebebiyle o yardımı Aslı Hanım'dan almak istedim. Bana okul ve akademik yaşantımda çok yardımcı oldu bu konuyla alakalı fazlasıyla problemim vardı, aile ilişkilerim ve annemle iletişimim hakkında ve diğer özel ilişkilerim hakkında yardımcı oldu. Kendimle alakalı sorunlarımı aşmamda bana yol gösterdi, yardımcı olabilmek için görev ve ödevler verdi, belirli aralıklarla ücretli görüşmeler yaptık ve hala yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız görüşmelerden ve Aslı Hanım'ın bana ve sorunlarıma olan yaklaşımlarından, çözüm önerilerinden, aldığımız sonuçlardan çok memnunum. Beni anladığını düşünüyorum ve disiplinli buluyorum. Danışana karşı olan bir sorumluluğu varsa eğer aksatmadığını ve elinden gelenin en iyi şekliyle problem çözme odaklı olduğunu düşünüyorum. Çalıştığı yer ve çalışanları çok sıcakkanlı insanlar, orada bulunmaktan keyif alıyorum.
     9 Beğeni    
A. Dag
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
26.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112460
Biz 7 yaşındaki oğlum için gittik. Öyle güzel bir enerjisi ve güven veren bir yaklaşımı var ki, oğlum çok çekingen olmasına rağmen ilk andan itibaren sorunsuz bir şekilde bağ kurdular. Aslı Hanım'ın yönlendirmeleri, takip süreci, geri dönüşleri çok tatmin edici ve çok güven verici. Güleryüzü ve herşeye hakim olması çok güzel. Kendisini tanımamız büyük şans. Neden başka çocukların da şansı olmasın ki... 😊 Çocuğunuz ile ilgili yolunda gitmeyen bireyler olduğunu düşünüyorsanız hiç düşünmeden kendisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112433
Nisan ayında çocuklarımın başladığı kreşte tanıştık. Bahar mevsimi sonuna doğru çocuklarımla ilgili tavsiyelerini almak için kreşte görüşmeler yaptık. Sonrasında ilgisi, birikimi ve örnekleriyle bende oluşturduğu farkındalığı arttırabilmek adına bireysel terapi almak istediğimi paylaştım, kabul etti. Yaklaşık 6 aydır hemen hemen her hafta terapiye gidiyorum. Koşullar ne olursa olsun gülümsemesini kaybetmeyen bir karakteri var... Beni anlamak için doğru soruları buldu ve benim anlayacağım örneklerle gerçekleri değerlendirmemi sağladı. 6 ay önce herkese ve her şeye sinirlenen, en küçük olumsuzlukta dünyayı başıma yıkan... işimden, evimden, eşimden umudunu yitirip (tüm bunlar için tutarlı bir nedenim bile yokken hemde...) sadece nefes almaya çalışan beni aldı ve şimdi yerine kendimden başkasını değiştiremeyeceğimi kabul etmeye çalışan/sorgulatan beni oturtmaya çalışıyoruz. Biliyorum hemen olmayacak, biliyorum zamana ihtiyacım var ama yine biliyorum ki; ben varım, ailem var ve biz varız... İYİ Kİ VARSIN GÜZEL İNSAN, senin desteğinle birbirini dinleyen ve tartışabilen güzel bir ailem var...
     8 Beğeni    
M.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111460
Asli ile Mayis ayinda tanistik. Sehir disinda oldugumdan Istanbul’a donup duzenli bir psikologa gecene kadar bana Skype uzerinden destek olacakti, ama ben desteginden cok memnun kaldigim icin Istanbul’a donmeme ragmen Skype uzerinden gorusmelerime devam ettim. Daha ilk seanstan itibaren kendimdeki hizli iyilesmeyi gordum. Hem travmatik hem de kendine tekrar tekrar ayni travmalari yasatmaya meyilli bir insanken, hayatimda ilk defa kendi tedavim icin ben de emek sarfettim. Nasil yapti bilmiyorum ama ekran karsisindan bile bana bir danisanin otesinde onem verdigini hissettim ve ben de kendime deger vermek konusunda daha gayretli davranmaya basladim. Sonuc olarak hem daha mutlu, hem de cevresindekileri kolaylikla mutlu edebilen bir insana donustum. Asli’yla gorusmeye hala devam ediyorum ve her seferinde daha da iyi oldugumu goruyorum. Kendime icten ve gercek hedefler koyup kolaylikla tek tek basarmaya basladigimi goruyorum. Nasil yapiyor bilmiyorum ama cok kiymetli ve isinde basarili bir kadin. Insallah cok daha fazla insana dokunur hayati boyunca.
     9 Beğeni    
İrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111123
Aslı Hanım'la Haziran ayında nişanlımla çok problemli olduğum bir dönemde tanıştık. Benim için artık zarar vermiş boyuta gelen ilişkimi bitirme kararı vermemde ve tüm bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmamda çok yardımcı oldu. Pozitif kişiliği, güler yüzü ve sakin ses tonu terapi sürecimi kolaylaştırdı. Psikoloğa gitmenin çok da faydalı olacağını düşünmeyen biri olarak Aslı Hanım tüm ön yargılarımı kırdı. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
G.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110950
Daha önce kendisiyle görüşen ve memnun kalan bir tanıdığımın yönlendirmesiyle Aslı Hanım’la görüşmeye başladık. Uzun yıllar süren birlikteliğimiz sonrasında geçen yıl severek ve isteyerek evlendik; ancak evliliğimizin ilk dönemlerinde sorunlar yaşıyorduk. Bu nedenle destek almaya karar verdik. Aslı Hanım sayesinde tekrar ilişkimizin başlarına döndük diyebilirim. Aslı Hanım’ın olumlu, samimi tarzıyla görüşmelerde çok rahat ettik. Son derece profesyonel şekilde problemlerimizi ele almamızı sağladı, bakış açısı kazandırdı. İlişki doyumumuz, hayat kalitemiz arttı adeta. Kesinlikle tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
E. Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110941
Aslı Hanım’la birkaç ay önce görüşmeye başladık. Ortak bir arkadaşımızın tavsiyesiyle kendisine ulaştık. Kendisinden son derece memnunuz. Çok olumlu ve çok başarılı bir psikolog. Son derece çekingen bir çift olmamıza ve sorunlarımızı çok zor paylaşmamıza rağmen birkaç ay içinde bakış açımızı çok değiştirdi. Bizim için böyle bir değişimi başarmak çok zordu. Ama onun gibi bir psikologla çalıştığımız için çok şanslı hissediyorum. Evliliğimiz artık çok daha güçlü ve keyifli. Resmen sevgililik dönemlerimize geri döndük. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
8.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110464
Aslı hanımla oğlum 2 yaşındayken tanıştık. Kızım 5 yaşındaydı bense iki çocuklu çalışan bir anne olarak hayatın akışını kontrol edemiyor bir türlü düzene koyamıyordum. Kardeş olmanın ayrı bir değeri var benim hayatımda bu nedenle kızımın tek kalmasını hiç düşünmemiştim ama iki çocukla yaşayacağım olayları düşünseydim kardeş düşüncesinden vazgeçebilirdim. Şimdi Aslı hanım sayesinde düzene girmiş aile ilişkilerimiz ve bir sürü 'iyikilerimiz' var. Sabrı, güler yüzü, samimiyeti ve sayamadığım nice destekleri için teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Cn
7.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110462
Aslı hanımla oğlumun kreşe başlayacağı sene tanıştık. Bakıcımızın aniden işi bırakmak zorunda olduğu, yeni biriyle yeniden başlamakla duyduğum endişeler nedeniyle okula yollama kararı aldığımız bir dönemdi. Her anne gibi okula alışma sürecinin sağlıklı ve kısa sürmesini istiyordum ama yoğun çalıştığım için bu süreç bana korkutucu geliyordu. Ilk görüşmede verdiği güven oğlumla kurduğu güçlü iletisim bana çok iyi geldi. Sorun küçük gibi gorunse de kısacık zamanda yapılan sihirli dokunuşlar hayatımıza ilaç gibi geldi. En önemli kısmı da hayatımızda olacak değişimle ortaya çıkan ama temelde farklı nedenleri olan sorunlarımızdı. Görüşmelere oğlum için başlamış olsamda bir süre sonra kendime sağladığım faydayı gördüm. Temelde ki sorunları çözdükçe (anne olurken birey olarak kendimi unutmam, kendimi feda ettikçe fayda sağladığımı sanırken aslında köreliyor hatta zarar veriyor olmam gibi...) oğlumla daha dogru iletişim kurup onu ayaklarının üstünde durabilen bir birey haline getirdim. Sadece okula başlama ve alışma sürecine hazirlikli baslamadik gelişim dönemlerindeki geçişlere de arada geçirdiği ameliyata da hazirlikliydik her aşamayı Asli Hanım sayesinde sorunsuz atlattık. Iyi ki tanıştık... profesyonel yaklaşımı, pozitif enerjisi, güler yüzü ve sabri için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107987
Aslı Hanım ile uzun süreli bir evliliğin bittiği, 2 yaşında farklı şehirde yaşayan çocuğumun olduğu bir dönemde karşılaştım. Çocuğumun gelişimi ve bu durumdan etkilenmesinin kaygısı dayanılmaz boyutlarda iken çocuğumla ilgili doğal ortamda yaptığı analizler, iletişim kurma şekli ve bu denli hızlı güvenli bağlanma sağlaması beni çok şaşırttı ve mutlu etti. Çocuğumu yaşadığım şehre getirdiğimde onu yaşıtlarıyla olan bir ortama sokup gözlemledi, odada gözlemleyen teşhis koyan bir psikolog olmadığını, kurduğu bağ ile tüm sağlıklı bilgileri nasıl aldığını hayretle izledim. Yetişkin olarak benim kaygılarım için de ben farkında olmadan beni de tedavi ediyormuş meğer. Çok şüpheci bir yapım vardır ve karşımdakinin bilgisine güvenmem zaman alır çoğu zaman da olmaz. Fakat Aslı Hanım'ın yaklaşımları sayesinde durumun doğası gereği birçok iyileşme gördüm. Herkesin hikayesi farklıdır, fakat böylesine analitik, empatisi oldukça başarılı, özverili ve tespit sonrası takip aşamasında kurduğu güvenli bağı devam ettiren bir psikolog henüz tanımadım. Abartılı bulabilirsiniz fakat inanın durum ne olursa olsun yaklaşım yöntemi keşke yaşam koçum olsa dedirtti. Yollarımız iyi ki kesişmiş. Teşekkürler hocam.
     9 Beğeni    
ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107931
Aslı Hanım ile doğum sonrasında çok stresli olduğum ve eşimle problemler yaşadığım bir dönemde tanıştım. Sıkıntılı dönemlerimi atlatmamı ve kendimi, özgüvenimi tekrar bulmamı sağladı. Seanslarım her zaman samimi bir şekilde dinlendiğimi bilmenin rahatlığı ve huzuru ile geçti. Oğlumun gelişim takibi ile de ayrıca kendisiyle görüşüyoruz ve çok memnunuz. Oğlum O'nu görür görmez görüşme odasına keyifle geçiyor. Çevremde tüm arkadaşlarımı kendisine yönlendiriyorum, bu sayfa aracılığı ile de okuyan herkese kendisini tavsiye ederim. Ayrıca bir kez daha hem kendim hem oğlum adına teşekkürlerimi sunmak isterim.
     9 Beğeni    
Gökhan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107874
Aslı hanımı internet araştırmaları sonunda buldum ve tanıştık. Kendisi ile 3(erkek) ve 7(kız) yaşlarındaki yeğenlerim ile seanslara başladı. Çocukların babası başka şehirde çalışıyor ve iletişim kurmak her zaman mümkün değil. Bu sebeple yaşadıkları sorunların çözümünde fazlasıyla başarılı. Ayrıca seanslar dışında uyguladığı "Sen hiç masal oldun mu" etkinliğini çocukların zihinsel gelişiminde katkısı için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Aslı
17.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107871
Aslı hocamla 4 ay gibi bir süredir görüşmelere girmekteyim. Kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum, yeni bir mezun olarak mesleki anlamda bana bu kadar kısa sürede kattıklarına değer biçilemez. Görüşmelerdeki sıcakkanlılığı, iletişim konusundaki üstün becerileri ve çocukların dilinden anlaması çok başarılı. Çocuk odaklı aile terapisi, çift ve aile terapisi ve bireysel danışmanlıkta kendisini öneririm. Lütfen, mesleği uzman kişilerin yaptığından emin olun ve ona göre destek alın !
     10 Beğeni    
İlay Özdurdu
17.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107868
Yeni mezun bir psikolog olarak staj yapmaya başladığım kreşin psikoloğu olduğu için Aslı Hanımla tanıştım. Bu alanda yeni mezun olmuşken her şey çok zor görünür ve kimse yardıma yanaşmaz. Ancak ben halen devam eden stajım süresinde kendisinden mesleki anlamda çok şey öğrendim hala da öğrenmeye devam ediyorum. Çocuklara olan sevgisi, onlarla iletişimi, problemlere getirdiği çözüm önerileri,müdahale şekli diğer yandan öğretmen ve ailelerle yaptığı iş birlikleriyle fark yaratıyor ve bu sayede gerçekten alanında çok başarılı bir uzman olduğunu düşünüyorum. Kişisel olarak kendisi çok cana yakın, güleryüzlü ve pozitiftir. Bu özellikler de çocukla çalışırken her zaman avantajdır. Herkese tavsiye ediyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     12 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolog Aslı Demirel
Şair Baki Caddesi 15/10 (Suits 312) Ayrancı çankaya/ Ankara
Uzm.Psk.Aslı DEMİREL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 890 33 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Aslı DEMİREL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aslı DEMİREL Mesleki Videolar Videoları
-

18:58
Top