2007'den Bugüne 79,038 Tavsiye, 25,419 Uzman ve 17,717 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra TOPRAK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Çocuk, Ergen Ve Aile Terapisti / Oyun Terapisti

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra TOPRAK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Esra TOPRAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsra TOPRAK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra TOPRAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Esra TOPRAK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Ve Ergen Terapisi
Çocuk Ve Ergen Odaklı Aile Terapisi

Esra TOPRAK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Esra TOPRAK'ın Özgeçmişi
Esra Toprak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden ve eş zamanlı olarak aynı üniversitenin Felsefe bölümünden 2008 yılında dereceyle mezun olmuş ve Klinik Psikoloji yüksek lisans programını Okan Üniversitesi’ nde tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sırasında, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Sosyal Psikiyatri servisinde iki yıl staj ve gözlem yaptıktan sonra, üç yıl özel bir hastanede terapist olarak çalışmıştır. 2011 yılından bu yana Değişim Psikiyatri Merkezi’nde çocuk-ergen ve aile terapisti olarak çalışmakta, ebeveynlere bireysel danışmanlık vermekte, gelişim takibi ve değerlendirmesi hizmetleri sunmaktadır. 2012 yılından itibaren anaokullarında yönetici ve kurum psikoloğu olarak da görev yapmakta olan Esra Toprak, halen okullara danışmanlık hizmeti vermekte, ebeveynlere ve öğretmenlere yönelik çocuk gelişimi ve eğitimi oturumları düzenlemekte ve atölye çalışmaları gerçekleştirmektedir.
...[Devamı...]

Esra TOPRAK Tavsiye Yazıları Esra TOPRAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ornela DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.126.YFJ

11-02-2019
 TavsiyeNo: 108249
Esra hanımın eski öğrencisinin annesiyim. Oğlumun okuduğu okulda yönetici olduğu yıllarda bizim için paha biçilemez bir danışman olmuştu, hala da olmaya devam ediyor. Çocuk ve ergen psikolojisi konusunda yaklaşımını ve bilgilerini çok değerli bulduğum Esra hanım çocuğu değerlendirirken aileyi, etrafındaki olayları ve değişkenleri, çocuğun karakterini ve zekasını, ebeveynlerin ve öğretmenlerin yaklaşımını bir bütün olarak değerlendirip ütopik olmayan öneriler ve çözümler sunar. Oğlumun yapısına ve beklentilerine uygun eğitim kararları almamızdan, çift dilli/kültürlü bir ailede büyütürken karşılaştığımız zorlukları aşma, aile büyüklerimizi kayıp sonrası sürecini yönetmemize kadar hassas ve oğlum için önemli konularda güvendiğim Esra hanımın bir de insanın kalbine dokunan o samimi, güven veren, bilge tarafı var ki ancak danışma fırsatınız olursa tanık olursunuz. Çocuk ve ergen psikolojisi konusunda profesyonel fakat hayatın gerçeklerine dayalı ve uzun vadeli çözüm için destek arıyorsanız Esra hanımın doğru danışman olduğuna inanıyorum. Sevgilerimle...
     Beğenin    

 Yasemin Kara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.190.221.YDY

28-01-2019
 TavsiyeNo: 108037
Sevgili Esra'yla yıllar çnce bir yurt dışı gezisinde tanıştık. Doğaya, can' a, canlıya, insana, hayata bakışı, felsefi ve psikolojik donanımı beni çok etkiledi. Cemal Süreyya' nın "Bazı insanların ruhlarının denize kıyısı var sahiden. Onlarla konuşunca sanki bacaklarını denize nazır uzatıp huzur buluyorsun." dediği türden biridir. Gerçekçi ve abartılı olmayan güçlü bir dil ve üslup ile, nokta atışı çözümleriyle harika bir mentordur. Ebeveynlerin her şeyi bilmek zorunda olmadığını, ebeveynlerde zaman zaman görülen suçluluk duygusunun ve ebeveynlerin bazen çocuklarından sıkıntı duyması gibi durumların gayet doğal olduğunu söyleyerek annelik yolculuğumda bana farklı bir bakış, farklı bir ses olmuştur. Ebeveyn-çocuk sürecine ilişkin derin anlayışı, bilgisi ve donanımı nedeniyle, ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim. Yolun açık olsun arkadaşım...
     1 Beğeni    

 Melek (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.98.

25-01-2019
 TavsiyeNo: 108010
Esra ile yollarımız bir gezide kesişti. Sohbet ve paylaşımlarımız gezi sonrasında görüşmemize arkadaş olmamıza vesile oldu. Esra’nın iletişime açık olması ve samimi olması arkadaş olmamda en önemli etkenler olmuştur. Ne zaman ihtiyaç duysam değerli fikir ve önerileriyle rahatlatmışır beni. Tanıdıklarımla ilgili sorunlar olduğunda da çözüme yönelik değerlendirmeler yapmakla kalmaz, gerekli yönlendirmelerle probleme dair farklı bakış açıları sunar.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Psikiyatri Merkezi
Yeniköy / Sarıyer
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(544) 795 96 94  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2008
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Esra TOPRAK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra TOPRAK Mesleki Videolar Videoları
-


05:04
Top