2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İrem PEHLEVAN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

İrem PEHLEVAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

İrem PEHLEVAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem PEHLEVAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
İrem PEHLEVAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vadi Psikoloji
Şehit Ünal Kalafat Cad. Madenler Sok. No:5/7 D:19 Çağlar Rezidans Çekmeköy/ İstanbul
Uzm.Psk.İrem PEHLEVAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İrem PEHLEVAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.İrem PEHLEVAN'ın Özgeçmişi
Klinik Psikolog İrem Pehlevan, Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Uzmanlığını Klinik Psikoloji alanında “Genç Yetişkinlerin Çocukluk Dönemi Mutluluk Anıları ile Psikolojik İyi Oluş Düzeyleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” konulu tez araştırmasıyla tamamlamıştır. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerine devam ederken, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı madde bağımlılığı biriminde, özel bir Tıp Merkezi’ nin Psikoloji biriminde danışan gözlemi, vaka örnekleri inceleme çalışmalarında ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ nde oyun terapisi uygulamaları ve seminer çalışmalarıyla stajlarını tamamlamıştır.
Mezuniyetinden bu yana Psikoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek çeşitli seminer, kongre ve eğitimlere katılmıştır. ...[Devamı...]

İrem PEHLEVAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120440
İrem Hanımla, benim temizlik noktasındaki takıntılarım ve çok fazla el yıkama problemim sebebiyle kendisine başvurmam sayesinde tanıştım. İlk seansa başladığımız günden beri ilgisi, güleryüzlü oluşu, samimiyeti, anlayışı ve benim sorunlarıma yaklaşımı, kararlı bir şekilde seanslara devam etmemin en büyük etkenleri oldu. Üzerimdeki çekingenliği attığım andan itibaren her haftayı en sevdiğim arkadaşımla buluşur gibi iple çeker oldum :) Olaylara yaklaşımı, kullandığı keyifli teknikler, sıkıntılarınızı kendi yaşıyormuşcasına anlayıp ona göre çözümler sunması ve gerçekten sizinle beraber üzülüp sizinle beraber sevindiğini çok net anlayabiliyor oluşunuz ona olan güveninizi ve kendinize olan inancınızı büyük oranda arttırıyor. Geriye dönüp baktığımda tek başıma asla başaramayacağımı düşündüğüm birçok şeyi aşmış olduğumu görünce ve buna en yakınımdakilerinde şahit olduğunu görünce iyi ki kendisiyle tanışmış ve devam etmişim diyorum. Bu anlamda kendisine her konuda tekrar teşekkür ediyorum. Benim gibi farklı birçok sorunla mücadele edenlerin İrem hanımla mümkünse yüzyüze bir görüşme sağlayıp anlatmaya çalıştıklarımı bizzat görmelerini isterim.
     1 Beğeni    
Havva
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119798
İrem Hanım ile kızımın korkuları,tedirginliği ve bir takım el yıkama vs. Takıntıları dolayısı ile tanıştık.Kendisi çok samimi ,ilgili,candan bir abla gibi yaklaştı kızıma ve aralarında bir bağ oluştu.uzun zamandır görüşme halindeyiz,seanslar dışında da arayarak ya da mesaj atarak yardım istediğimizde birşeyler sorduğumuzda bizi geri çevirmedi bize dönüş yaptı, zaman zaman kızımla konuştu telefonda onu anlamaya çalıştı.onunla oyunlar oynayarak,konuşarak,resim yaparak ve bizlerle konuşarak bize faydası oldu bir çok şeyi geride bıraktık.Basladigimiz nokta ile geldiğimiz nokta arasında çok fark var geriye dönüp baktığımızda daha da iyi olacağına inanıyoruz ki İrem Hanım desteği ve bizi motive etmesinin de faydası çoktur. Irem Hanım güvenerek görüşme sağlayabileceğiniz her konuda yardımcı olmaya çalışan bilgi veren,güler yüzlü, samimi,net birisidir.
     1 Beğeni    
R.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2021
TavsiyeNo: 119471
İrem hanım’a kaygı bozukluğu ve özgüven eksikliği nedeniyle başvurdum.Geçirdiğimiz süre zarfında sağ olsun her konuda bana yardımcı oldu.On iki hafta sonundaki değişikliğe kendim bile inanamadım. Bu değişimi etrafımdaki insanlar bile fark etti.Farklı bir bakış açısı kazandım,kaygı ve özgüven eksikliğimi de en az seviyeye indirgedim.Hepsi İrem Hanım’ın yardımları ile oldu.Kendisi çok samim ve anlayışlı.Gerek belli yöntemlerle gerek sözlü olarak hayatıma çok şey kattı.Her şey için kendisine teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vadi Psikoloji
Şehit Ünal Kalafat Cad. Madenler Sok. No:5/7 D:19 Çağlar Rezidans Çekmeköy/ İstanbul
Uzm.Psk.İrem PEHLEVAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.İrem PEHLEVAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İrem PEHLEVAN Mesleki Videolar Videoları
-

05:31
Top