2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözde ŞAMATACI
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Psikoterapist, Aile ve Çift Terapisti

Gözde ŞAMATACI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gözde ŞAMATACI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözde ŞAMATACI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Severek okuduğum lisansımı öğrencilik yıllarımdan beri aldığım ek eğitimlerle beslemeye çalıştım. Benim için bu bitmek bilmeyen bir serüven. İnsan sürekli değişir, gelişir. Dünya da öyle. Eğer insanlara yardım etmeyi seçtiysem değişen dünya ve insanlıkla birlikte ben de hareket etmeliyim diye düşünüyorum. Öğrenme hevesimi hiçbir zaman kaybetmedim. Alanımla ilgili bilimsel yayınları ve etkinlikleri takip etmeye ve kendimi sürekli geliştirmeye, yenilemeye gayret ediyorum. Sevdiğim ve inandığım ...
 
Gözde ŞAMATACI'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Gözde ŞAMATACI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1986 (36 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2008) - İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2008)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2013) - İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016))
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gözde ŞAMATACI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel problemler
Çift/Evlilik problemleri
Cinsel sorunlar
Ergenlik problemleri
Hamilelik Psikolojisi
Doğum Sonrası Psikolojik Uyum
Bebek Psikolojisi ve Gelişim Takibi
Online Psikoterapi
Sanat Psikoterapileri
Mindfulness

------

Kendime yakın bulduğum ve terapide kullandığım ekoller;

Pragmatik Eksperiyantal Yaklaşım
Sistemik – Dinamik Yaklaşımlar
Transaksiyonel Analiz
Mindfulness Etkinlikleri
Sanatsal Etkinlikler

------
Atölyeler ve Grup Çalışmaları

Ebeveynliğe Uyum Atölyeleri
Sanatla Dışavurum ve Farkındalık Atölye Çalışmaları
Grup Danışmalığı

Gözde ŞAMATACI Özgeçmis CV Uzm.Psk.Gözde ŞAMATACI'nın Özgeçmişi
---Lisans---

---2004-2008---İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü(Bölüm birinciliği, Fakülte ikinciliği)

---2005 -2008---İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü (Çift Anadal
Programı)

---Yüksek Lisans---

---2010-2013--- Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programı (Tez Konusu: Romantik İlişkilerde Affetme: Transaksiyonel Analiz Ego Durumları Açısından Bir İnceleme)

---2014-2016--- İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı (Proje Konusu: Geçmişten Günümüze Türk Sinemasında Romantik İlişkiler ve Ego Durumları)

---Klinik Staj Deneyimi---

---2015 Ağustos--- GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi - Psikiyatri Servisi Klinik Stajı (Yüksek Lisans)
...[Devamı...]

Gözde ŞAMATACI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123486
Gözde Hanım'ın aile terapisi konusunda bize çok faydası oldu. Online terapi hakkında çekincelerimiz olsa da süreç sorunsuz ilerledi. Almış olduğu eğitimler, mesleki deneyimi ve yaklaşımı gerçekten çok iyi. Danışanlarının sorunlarını çözmeye odaklanan birisi. Tek olumsuz diyebileceğim yanı yoğunluğu sebebiyle randevu saatini kendi müsait olduğumuz zamanla uydurmak oldu ama onu da kısa sürede hallettik :) Çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Münevver
16.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122989
Kendisinin yıllardır arkadaşım olmasının dışında şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, karşılıklı yaptığımız sohbetlerde çok iyi bir dinleyici olması, anlatılan her şeyi başından sonuna kadar dinleyip bunun sonucunda bir noktaya varmış olmamız beni gerçekten hem mutlu hissettiriyor hem rahatlatmış oluyor. İşine verdiği önem ve sorumluluk bilinci oldukça fazla ve sürekli yeni eğitimler alarak her daim kendini geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca bunu sadece iş olarak görmemesi, samimi olması bence onu bu konuda diğer meslektaşlarından bir adım öne çıkarıyor.
     3 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122988
Gözde hanımla arkadaşımın önerisiyle tanıştım. Kendisiyle yeme bozukluğum üzerine başlayan bir terapi sürecimiz oldu. Sayesinde problemin sebebini bulup asıl problemi çözmeyi başardım. Gece uykudan uyanıp yemek yiyip uyuma huyumdan sinirlendiğimde ya da üzüldüğümde abur cubura saldırma huyumdan kurtuldum. Tabi bu sayede maddi olarak da oldukça rahatlamış oldum. Hem yeme bozukluğum son buldu hem ruhsal olarak çok rahatladım. Ayrıca kendisi oldukça sevecen biridir, hasta danışan ilişkisi hep korunur ve kendisiyle terapideyken her zaman rahat hissedersiniz.
     3 Beğeni    
Rahmi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117139
Gözde hanım çok iyi bir dinleyici olmasının yanısıra sağlam analizleri ve tespitleri ile bana çok iyi geldi. Güleryüzlü yaklaşımı, benimle empati kurması oldukça iyi hissettirdi. Anlattığınız noktaları kesinlikle kaçırmayan ve problemi bu sayede kolayca bulan biri. Ben kendisinden çok memnunum.. gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.İnsanın zamanı da emeği de boşa gitmiyor. Bu özelliklerinden dolayı tavsiye ediyorum herkese..Teşekkürler Gözde hanım..
     6 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117078
Gözde Hanım ; benim çıkmazda olduğum dönemde bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye başladığım ,iyi ki de böyle bir destek aldığım dediğim kişi .KEndisi çok sevecen ilgili ve olaylara bakış açısı beni yönlendirmeleri ile hayatımdaki sorunlarla başa çıkmama çok iyi bir rehber oldu . Kendisini çevremde herkese tavsiye ediyorum ,pandemi sürecinde denk gelmesi sebebiyle online görüşmeler yaptık kendisiyle saatleri konusunda da çok yardımcı oldu sağolsun hiç gerilmeden çekinmeden bütün dertlerimi anlattım ,anlattıkça rahatladım ,onu dinledikçe daha da rahatladım kendisine çok teşekkür ediyorum .
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Gözde ŞAMATACI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 620 78 06
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(36 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2008) - İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2008)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2013) - İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016))
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Gözde ŞAMATACI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gözde ŞAMATACI Mesleki Videolar Videoları
-
çift terapisi, doğum psikolojisi, cinsel sorunlar, aile sorunları, evlilik terapisi, çift terapisti, doğum psikoloğu, cinsel terapi, ebeveynlik, evlilik psikoloğu, aile terapisi, ilişki terapisti, ilişki sorunları, online terapi, evlilik danışmanlığı, aile ve çift terapisti, ilişki terapisi, ilişki uzmanı, online terapist, evlilik sorunları, psikoterapist, sanat terapisi, seksolog, online psikoterapi, evlilik problemleri, klinik psikolog, mindfulness, grup terapisi, online psikoterapist, aile danışmanlığı, bebek psikolojisi, farkındalık, grup danışmanlığı, çevrimiçi terapi, aldatma, bebek psikoloğu, kaygı, yaratıcılık, terapistonline, aldatılma, hamile psikolojisi, transaksiyonel analiz, ebeveynliğe uyum, online psikolog, hamile psikoloğı, cinsel terapist, ebeveyn psikolojisi, bireysel sorunlar, gelişim takibi

22:33
Top