2007'den Bugüne 92,558 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Abdurrahman AKKUŞ
Uzman Psikolojik Danışman - Mardin

Abdurrahman AKKUŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdurrahman AKKUŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Abdurrahman AKKUŞ'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdurrahman AKKUŞ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Abdurrahman AKKUŞ'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Aren Eğitim ve Araştırma Akademisi
Ptt Arkası Yenişehir Mah. Konak Cad. 2. Sokak No:4 Artuklu / Mardin
Uzm.Psk.Dnş.Abdurrahman AKKUŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1996 (28 yaşında)
Doğum Yeri : Ceylanpınar/ Şanlıurfa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Lefke Avrupa Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Lefke Avrupa Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdurrahman AKKUŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
İlişki Bağımlılığı
Sosyal Beceri Eğitimi
Anne Baba Eğitimi
Stres, Öfke ve Kaygı Yönetimi
Ruh Sağlığı

Abdurrahman AKKUŞ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Abdurrahman AKKUŞ'un Özgeçmişi
Abdurrahman Akkuş, Lefke Avrupa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tam burslu olarak lisans ve yüksek lisans eğitimini yüksek derece ile tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmanın yanında, sosyal sorumluluk projelerinde yer almış ve akademisyenler eşliğinde stajlarını tamamlayarak, gerekli süpervizyonları ve eğitimleri almıştır. Yüksek lisans eğitimi sürecinde çeşitli eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olarak çalışmakla beraber Freud Psikolojik Danışmanlık Merkezinin kuruluşuna öncülük ederek Genel Koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Freud Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde süpervizörler eşliğinde danışan almaya başlamış, beraberinde KKTC kökenli Kıbrıs İlim Üniversitesi ve İngiltere kökenli Tapkan’s British Counselling şirketi ile iş birliği içerisinde KKTC’ de birçok kişisel gelişim eğitimleri, atölye çalışmaları ve eğitim zirveleri düzenlemiştir...[Devamı...]

Abdurrahman AKKUŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ruken
26.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125518
2.5 aylık süreç içerisinde terapi aldım.surec benim için çok verimli ve çok değerliydi. hayatımı sürdürme aşamasında çok değerli bilgiler elde ettim.farkindalik yönlerim ve duygularımı tanıma yönlerim oldukça gelişti. Duygularımın en derin noktalarına kadar ulaşabildiğimiz problem yaratan yönleri keşfedip çözümler ürettik. Bazı şeyler vardır hayatta ufak gibi görünür ama bütün hayatınızı etkiler ve buda insanları umutsuzluğa karamsarlığa sürükler bu yüzden insanlar hayatının belli bir döneminde bu duyguları yaşadıkları zaman bir uzman terapiste başvurması daha sağlıklı olacağını düşünüyorum,bu terapi alma süreci kısa oldu ama hayatımı etkileme konusunda bakış açımı değiştirerek yol almamı sağladı.
     1 Beğeni    
Naz
14.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124029
Merhabalar,buralara bir yerde içinde bulunduğunuz durumdan sıyrılmanın yollarını ararken yolunuz düştü eminim. Benim yolum için de aynısı geçerliydi,çok acı ve pek çok hüzünle doluydu,bir çıkış yolu arıyordum ve böyle bir karşılasım oldu Abdurrahman bey ile.Bir ağacı budarken,bir çiçeği sularken içimde bir yerlerde kapkara bir yer vardı hep , aylar sonra o budanan ağaç o dikilen çiçekler açmıştı hafif bi gülümseme belirdi yüzümde biraz gözlerim doldu ama gözlerimi dolduran her yanılgıya ve her hüzne artık nasıl karşılık vereceğimi biliyordum , yanılmayacağız demiyorum ama yanılgılar ve hüsranlar karşısında ne yapmamız, nasıl karşılamamız gerektiğini biliyorum artık , bu bir öneri değildir fakat onunla karşılasın , elinizi tutacaktır eminim :)
     3 Beğeni    
Abdurrahman
11.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124023
abdurrahman hocaya başka bir uzmanın tavsiyesi üzerine başvurdum ve çok da iyi yaptım çünkü her şeyden önce işinde son derece profesyonel bir uzman bunu her gittiğinizde hissediyorsunuz onun dışında seanslardaki sıcakkanlı arkadaş tavrı size gerçekten önem verdiğini hissettiriyor ben panıik bozukluk tanısı üzerine kendisine başvurmuştum ve onun deyimiyle biraz da benim çabamla ki aslında her şey onun maharetiydi kısa zamanda iyileştim bu süreçte bana da hareket etmem için yeterli alan vermesi ve benim de bu tedavi süreci içinde aktif rol oynamamı sağladığı için ayrıca işler iyi gitti. bir psikolojik danışman olarak gözü kapalı güvenebileceğiniz bir profesyoneldir. ayrıca bir insan olarak da son derece anlayışlı bir insan bunları tamamen içimden gelerek yazıyorum bilin istedim
     3 Beğeni    
T. A
8.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124018
Merhabalar. Biz Abdurrahman Hoca'ya tavsiye üzerine başvurduk. Çift terapisi üzerine sorunlarımızı görüştük. Evliliğimizde iletişim problemimizden kaynaklı sorunlar yaşıyorduk. Uzman terapistimizin sayesinde daha sağlıklı iletişim yolları hakkında genel bilgiye sahip olduk. Böylelikle evliliğimizin daha sağlıklı ilerlediğini fark ettik. Mesleki bilgisinin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Bunun yanı sıra Abdurrahman Hoca'mızın güler yüzlü, samimi ve içten davranışları ayrıca mesleğini taçlandırdığı kaçınılmaz kılmıştır. Ayrıca mekan olsun diğer ekip arkadaşları olsun hepsinin samimiyeti ayrıca bizi mutlu etti. Herşey için çok teşekkür ederiz Hocamıza. Varsa bi sorununuz uzman tepistimiz Abdurrahman Hoca'yı kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Berfin
8.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124017
Sınav döneminde yaşadığım stres ile başa çıkmak için bir arkadaşımın önerisi üzerine Abdurrahman hocamdan danışmanlık hizmeti aldım. İlk günden son güne kadar ilgi ve alakasını hiç kesmeden devam etti. Gerçekten alanında çok iyi bir uzman. Çok faydası dokundu bana. Düşüncelerim, bakış açım Abdurrahman hoca sayesinde değişti ve çok iyi tecrübeler elde ettim. İster eğitim konusunda ister aile ister kariyer her konuda en iyi şekilde danışabileceğiz , fikir sahibi olabileceğiniz biri. Görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Emekleri için sonsuz teşekküler.
     7 Beğeni    
Funda CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
8.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124015
Evinizden farksız bir yer, samimi, içten ve bir o kadar misafirperver olmanın yanında alanında oldukça başarılı, insanı Kendini anlama ve hayatı anlamlandirma yolculuğunda yalnız bırakmadan her daim destekleyen bir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Hayat oldukça uzun ve karmaşık bir yolculuktur. Bu yolculukta yanında böylesi bir danışmanın olması huzur veriyor insana. Iyi ki çalmışım o kapıyı. Ben oldukça memnun kaldım sizlere de tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Esra
18.Mart.2022
TavsiyeNo: 123189
Mutsuzluk topografya sında nefes almak için çırpınıp çabaladıgim bir dönemde kaybolmak üzere kendimi kaybettim dediğim bir anda bünyamin hocam sayesinde tanıştığım duyulmayan sesleri duyup beni içinde bulunduğun düşüncelerden kurtarıp kendimi bulmami sağlayan samimi, içten, güler, yüzlü Abdurrahman Akkuş a arkadaş canlısı olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunarim. onun sayesinde bir cok korku ve ön yargıları mi kırdim ve artık şunu çok iyi biliyorum nasıl ki yemek yemek bir ihtiyaç ise sağlıklı bir düşünce daha büyük bir ihtiyaçtır ve bunun için de illaki bir problem olmasına gerek yokmuş samimi dostane bir muhabbet bile insana yetiyor ve bunun adresi çok net bir şekilde belli.
     5 Beğeni    
Ahmet
2.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122536
Abdurrahman Bey'i bir öneri sayesinde tanıdım.Rahatsızlığımla yüzleşmemde çok yardımcı oldu.İlk seansta bana o güveni verdiği için gerçekten çok minnettarım.Çok büyük samimiyet barındıran güleryüzlü bir kişi sorularıma her zaman mantıklı,işe yarayan cevaplar verdi.Tecrübelerini git gide artıran öğrenmeyi ve öğretmeyi isteyen birisi.Kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum,kesinlikle işini severek ve hakkını vererek yapan kişilerden tabi ki tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Büşra
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118607
Abdurrahman Beyi tavsiyeediyorum.com da psikolog ararken buldum. Birkaç danışman arasından en donanımlı olan kişinin kendisi olduğunu düşündüğüm için kendisini tercih ettim ve gerçekten bir konudaki bilgisi ve tecrübesiyle size yardımcı olabilecek bir danışman. Kendisiyle ilk seanstan itibaren zorlanmadan derdinizi sıkıntınız paylaşabileceğiniz biri. Ben kendisiyle görüştüğüme çok memnun oldum ve kendisine çok teşekkür ederim. Siz de içinizdeki acabaya kulak vermeden mutlaka bir seans alın pişman olmazsınız
     28 Beğeni    
Evrim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118491
Abdurrahman Bey'i panik ataklarımın zirve yaptığı günlerde bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım.Güler yüzlü ve samimiyetiyle seanslara devam etme isteğimi arttırdı.Bana mantık dışı düşüncelerimin esaretinden kurtulmayı öğretti.İyi ki onu tanımışım... Hepimizin bir kahramana ihtiyacı vardır.Bizi tüm sıkıntılarımızdan çekip kurtaracak.Abdurrahman Bey, o kahraman degil.İçinizdeki kahramanı ortaya çıkaracak bir kâşif...Tek yapmanız gereken, onun yolundan gitmek.
     35 Beğeni    
Bedir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118179
Profesyonel ve samimi yaklaşımını yaşayarak deneyimleyebilirsiniz. Yerinde, ılımlı ve sakin şekilde size kulak verişi ayrı bir sıcaklık katıyor görüşmelere. Görüşme sonrası değerlendirmeleri ve aydınlatıcı açıklamaları sizin bakış açınızı geliştirmekte oldukça faydalı oluyor. Göremediklerinizi görmek sizi dahada çekiyor. İlk görüşme sonrası fark sizi devam ettirmek için gerekli motivasyon olacaktır. Uzmanlığı ve size kullandığı üslubun sadeliği ayrı bir güzellik katıyor görüşmelere söylemeden edemeyeceğim. Hayatta hiç bir şey için geç değil yeterki isteyin ilk adımı attıktan sonra fark ediyorsunuzki daha önce neden bu desteği almadım.
     6 Beğeni    
Gözde
17.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118025
Kendisine ilk gittiğim zaman içimde korku, mutsuzluk gibi olumsuz duygular barındırıyordum. Abdurrahman Bey 'in güven veren enerjisi, güler yüzü ve de samimiyetiyle birlikte bu duygularım yerini daha mantıklı ve güzel hislere bıraktı. Kendisinin mantık çerçevesinde aktardığı bilgiler işime çok yaradı. Alanında uzman, mesleğini çok seven yönüyle psikolojim üzerinde olumlu bir etki bıraktı. Çok daha güzel düşüncelerim oluştu. Onun sayesinde hayat daha anlamlı hale geldi. Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Abdurrahman
28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117643
Din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın herkesi aynı samimiyet ve hoşgörüyle karşılayan, ilgisini eksik etmeyip bunu her daim hissettiren, farklı bakış açıları kazandırıp hayat mücadelesi verdiğim bir dönemde beni cesaretlendiren ve kendime inanmamı sağlayan harikulade bir danışmandır. Kendisi ile iyi ki yolum kesişmiş diyorum. İlk seansta çok tedirgindim, fakat Abdurrahman beyin dik duruşu, rahatlatıcı ses tonu, samimi ve sıcak kanlı tavırları onunla bu sürece başlama konusundaki tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Gerçekten hayalleri ve idealleri olan bir uzman ile karşı karşıya olacaksınız. Uzman psikolojik danışman Abdurrahman Akkuşu tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Mesleki hayatında daha başarılı yerlere geleceğine inanıyorum.
     4 Beğeni    
Cihat BOZKURT Fotoğraf
Psk.Dnş.Cihat BOZKURT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117424
Değerli meslektaşım Uzman Psikolojik Danışman Abdurrahaman Akkuş'u üniversitedeki lisans yıllarından beri tanımaktayım Abdurrahman bey kuşkusuz hayatimda gördüğüm en iyi meslek profesyonellerindendir. Mesleğinin inceliklerini çok iyi bilmesinin yanında terapötik beceri dedegimiz Danişanlarıyla mükemmel bir iletişim ve bağ kurma özelliğine sahip biridir. Bunu Danışanına en doğal ortamda sunar. Danışan, onu lk defa geldiği bir psikolog değil sanki yıllardır destek aldığı biri olarak görmektedir. Psikolojik Danışma alanında özellikle terapi açısından yetkinliği tartışılmazdır. Bununla birlikte sevecen , cana yakın, güleryüzlü, çözümcü ve insan ilişkilerinde müstesna biridir. Kendisini tercih edecek danışanlarını simdiden tebrik ediyorum çünkü çok şanslilar hayatlarında bu kadar kaliteli bir insanla görüşecek ve bana hak verecekler. Uzm Psikolojik Danışman Cihat Bozkurt
     7 Beğeni    
Abdullah
16.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117414
Ben Abdurrahman beyi sosyal medya üzerinden buldum.Iyiki kendisini tanıdım bana sorunumu çözmem konusunda çok yardımcı oldu ilgilendi.Seans, sonrası kendimi çok iyi hissetmemi sağladı.Kendisi çok anlayışlı, yardımsever ve çalışkan biri.Benim anlattığım her sorunumu sabırla dinleyip sorunlarımı çözmemde bana çok yardımcı oldu.Benim hayatımda yanlış düşüncelerimi söyleyerek daha doğru bir düşünceye sahip olmamı sağladı.Hayatıma doğru yönler vererek daha güzel ve takıntısız bir şekilde devam etmemi sağladı.Kendimi ne kadar değerli hissettiğimi anladım.Mutlu yaşamaya başladım.Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim. Kendisine denk geldiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
     5 Beğeni    
Cemalettin
18.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116978
Abdurrahman benim arkadaşım aynı zamanda meslektaşım. Kendisi ile yaklaşık bir senedir tanışıyoruz. Rahman ile bu kısa zamanda birçok şey paylaştık. Yaptığı danışma sayısı ve alanımızla ilgili okuduğu kitaplar ile benden baya bir deneyimli. İleride supervizörüm olmasını çok isterim. Ben danışma sürecinde elim ayağıma dolanır, danışanım ile konuşamam diye düşünürken Rahman benim bu düşüncemi değiştirdi. En yakın zamanda alanım ile ilgili güvenilir bir eğitim alarak danışma yapmayı ve insanlara iyi gelmeyi çok istiyorum. Eğer Rahman hayatıma hiç girmeseydi benim tek düşüncem bir psikolojik danışman olarak okula atanmak ve ömür boyu bu mesleği yapıp emekli olmaktı. Beni alanımla ilgili cesaretlendirmese belki de atanıp emekli olma fikrim gerçekleşecekti. İyi ki onu tanıdım ve iyi ki hayatıma dokundu.
     6 Beğeni    
Fatih Özdemir
18.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109782
Üniversiteden bilirim kendisini. Yaşadığım her türlü sorunda bilgilerinden faydalanmışımdır. Konuşkan, bazen ciddi bazen güleryüzlüdür. Ortama göre davranışları değişir. Nerde ne yapması gerektiğini bilen biridir. Mesleki açıdan çok başarılı bulduğum yönlerinden bir tanesi kişinin moralini pozitif yönde etkilediği, çok iyi motive etmesidir. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacım var ise konuşmak istediğim nadir insanlardandır. Herhangi birşeye canım sıkılmış ve desteğe ihtiyacım olduğunda da konuştuğum tek kişidir. Kişinin halinden çok iyi anlayan, genç yaşına rağmen oldukça tecrübeli ve bilgili biri...
     4 Beğeni    
Pınar Demir
18.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109781
Abdurrahman Bey ile tanışıklığımız meslektaş oluşumuzdur. Kendisi son derece uyumlu, empati becerisi yüksek, sağduyuludur. Meslek hayatında gerek ciddi, disiplinli çalışması, güleryüzlü ve konuşkan oluşu her zaman takdir etmişimdir. Öz- denetim becerileri yüksek, kriz anında hızlı ve pratik çözümler üretebilen, planlama- analiz-izleme konularında yüksek bir performans gösterir. Zaman yönetimi konusunda da oldukça iyidir. Mesleki açıdan her zaman örnek alacağım bir Psikolojik Danışmandır. Her zaman kendini geliştiriyor ve farklı bakış açılarına açık oluşu onu her zaman çok iyi noktalara getirecektir, şüphesiz. Bu yüzden onu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Ayrıca mesleki ve etik becerilere hakimiyeti takdire şayandır. Kendisine başvurmak isteyenlere rahatlıkla öneririm. Kendisine de her daim başarılar dilerim.
     5 Beğeni    
M. Akif
18.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109778
Karşınızda sizi tüm benliği ile dinleyen, her söylediğinize önem veren biri olduğunu süreç boyunca net bir şekilde hissedebilirsiniz. Kendinizi karşında rahat hissedeceğinizden de eminim. Çünkü ilk andan itibaren hoş bir atmosferi oluşmaya başlıyorum seanslarda. Her bir seans sizi önemsediğini daha önceki seansları da hiç unutmadığını konuya tamamen hakim olduğunu gördüğünüzde de anlayabilirsiniz. Mesleki yeterlilik acısından bakmak istersen daha çok genç olmasına rağmen herhangi bir şekilde bunu hissedeceğinizi zannetmiyorum. Danışman, mütevazı tavrı ile size açıklayacaktır zaten. Çünkü gerçekten hoş bir mizacı var. Kesinlikle tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    
Seher
18.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109776
Uzman psikolojik danışman Abdurrahman Akkuş ile Lefke Avrupa Üniversitesi’nde tanışma fırsatını yakaladım. Yaşamış olduğum belirsizlikler ve gelecek kaygısı konusunda bir danışma oturumu gerçekleştirdik. Kullanmış olduğu teknikler ve güler yüzlü,samimi duruşu oturumlara daha istekli gelmemi sağladı. Başlangıçta oturumlara katılıp katılmama konusunda ikilemdeydim. Sonuçta kendim bile çözemediğim sorunlarımı bir yabancıya anlatmak zor geliyordu. Ama günün sonunda iyi ki tanımışım ve iyi ki danışmanım olduğunu gönül rahatlığıyla dile getirebilirim.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aren Eğitim ve Araştırma Akademisi
Ptt Arkası Yenişehir Mah. Konak Cad. 2. Sokak No:4 Artuklu / Mardin
Uzm.Psk.Dnş.Abdurrahman AKKUŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 493 07 47
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1996
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Ceylanpınar/ Şanlıurfa
Mezun Olduğu Üniversite
Lefke Avrupa Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2018
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Lefke Avrupa Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Abdurrahman AKKUŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Abdurrahman AKKUŞ Mesleki Videolar Videoları
Mesleki ve Kişisel Video
 
1 Diger Video
Aren Akademi Tanıtım Videosu

13:15
Top