2007'den Bugüne 84,616 Tavsiye, 26,457 Uzman ve 18,846 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gamze Nur BELEK
Psikolojik Danışman - İstanbul

Gamze Nur BELEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beliz ERERENUzm.Psk.Beliz EREREN
Merhabalar, Beliz'le danışan görmekte olduğu merkezden tanışıyoruz. Kendisi yetenekli ve gelişime açık, iletişim kurmakta çok başarılı bir psikolog. A...

Gamze Nur BELEK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dedio Psikoloji
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya İş Merkezi 7-1 Blok Kat:5 Daire:32, 34750 Ataşehir
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gamze Nur BELEK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Psikolojisi
Çocuklarda Davranış ve Uyum Problemleri
Ergenlikte Kimlik Bunalımı
Sınav Kaygısı
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Gamze Nur BELEK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK'in Özgeçmişi
Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Danışmanlık Bölümünde bitirdim. Üniversite hayatım boyunca Çocuk Değerlendirme Testleri, Resimleriyle Çocuk, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerini aldım. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimimi Reyhana Seedat süpervizörlüğünde tamamladım.

Gamze Nur BELEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.B
5.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112602
Gamze hanım görüşmeye gittiğimde içten ve samimi idi. Çocuk ve ergen çalışmalarında iyi bir psikolojik danışman olduğunu düşünüyorum. Danışanları ile kurduğu ilişkiyi çok başarılı buldum. Danışanlarını dinleyen, onların sorunlarına gerçekten çözüm bulmaya çalışan bir psikolojik danışman kendisi. Güleryüzlü ve konuşmayı seven biri. Çalıştığı kuruma neşe katan ve çalıştığı kurumda fark yaratan biri. Bana kalırsa çalıştığı kurum Gamze Hanıma sahip olduğu için çok şanslı.
     1 Beğeni    
Dilan Gül
28.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112495
Gamze Nur belek ile üniversite yıllarımızdan tanışıyoruz. Kendisiyle birlikte pek çok grup çalışmasında yer aldık. Gamze her zaman insan ilişkileri kuvvetli, hitabeti güçlü ve bilgiyi karşısındakine uygun dille aktarmanın yolunu rahatlıkla bulabilen biri olmuştur. Birlikte yer aldığımız projelerde, özellikle çocuk ve ergen gruplarında kolay, hızlı ve sağlam ilişkiler kurduğunu gözlemledim. Özellikle okumayı ve yeni bir şeyler öğrenmeyi çok seven, yeni düşüncelere açık biri.
     Beğenin    
Hakan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112174
Gamze Hanım, güleryüzlü cana yakın samimi ve çok anlayışlı bir uzman. Kendisine başvurduğum konu ile ilgili çalıştığımız süre boyunca aldığım psikolojik desteğin yanında onun kültürel bilgi birikiminden de fazlasıyla faydalandım. Seanslarda sık sık izleyebileceğim filmler ve okumamın iyi olabileceği kitaplar öneriyordu. Üstelik ilgi alanlarımdan bahsederken hep heyecanla ve ilgiyle dinlediğini, onun da bu iletişimden keyif aldığını hissettim. Sanırım bu ona güvenmemde ve sıkıntılarımı rahatça paylaşmamda etkili oldu. Arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi rahat aynı zamanda işinde donanımlı ve yeterli bir uzmanla çalıştığımı bildiğimden hep güvende hissettim. Seanslarımız devam ediyor. Gamze Hanımı donanımlı bir danışman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
İclal Sena GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112166
Merhaba, Gamze ablayla sınav senemde tanıştık. Odaklanmak sorunum vardı. Ailemle çok fazla tartışıyorduk ve beni zorla psikoloğa götürmek istediler en başta kabul etmedim ama bi dene falan diyerek ikna ettiler. Gamze ablayı internetten bulmuşlar. Tanıştık ve daha ilk seansımızda onu çok sevdim. Beni anlayan, kızmayan aksine destekleyen bir tavrı vardı hep. MOXO testini uyguladı bana ve sonuçlarıula birlikte daha belirgin bir yolda çalışmalarımızı sürdürdük. Ailemle de sık sık görüştüler ve onlar da bana daha iyi davranmaya başladı. Gamze abla çok iyi bir danışman kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112163
Merhaba ben 18 yaşındayım üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavı süreci boyunca yaşadığım problemler beni çok etkiledi. Kaygılarımla başa çıkamıyor sürekli stres yapıyordum. Kendimi bu süreç içersinde çok yıprattığımı farkettim ve bu durum benim motivasyonumu yerle bir etti. Hayata dair beklentilerimi tamamen yitirdim. Bir şeyleri başaramayacağıma artık o kadar çok emindim ki taa ki Gamze Hanımla tanışana kadar. Sınava aylar kala geç de olsa beni inanılmaz kısa zaman da toparladı, bakış açımı değiştirdi. Kendime inanmam konusunda bana özgüven kazandırdı. Sadece sınav sürecimi değil geleceğimi, hayat tarzımı, sosyal ilişkilerime kadar bana değer katan birisi. her şeyin inanmakla başlayacağını öğrettiği için ve bunu teoride değilde direkt yaşam biçimi haline getiren gamze hanıma çok teşekkür ediyorum
     Beğenin    
Dilay TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112162
Üniversiteyi kazanıp mersinden istanbula geldim. Buraya uyum sağlamam çok zor oldu. Özellikle Yurt hayatı oldukça zordu. Yurt arkadaşımın önerisiyle destek ararkej bu siteden gamze ablayı buldum ve gamze abladan destek aldım. Uyum sağlamama ve ortamlarda daha aktif olmam konusunda çok yardımcı oldu. Daha ilk başta onu cok sevdim ve iyi anlaştık. Benim içn zor olan buvdonemde konuşmayı istediğim tek kişi öldü diyebilirim. Ona çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Ssy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112161
Gamze ablayla daha önce kendisine gitmiş bir akrabam sayesinde tanıştım. Birlikte dikkat eksikliği ile ilgili bir çalışma yaptık. İlk önce bilgisayar üzerinden bir uygulama yaptık ardından sonuçlarla ilgili hem benimle hem ailemle görüşmeler düzenledik. Çıkan sonuçlara göre ders çalışma şeklimi ortamımı ve aile içindeki ilişkilerimizle ilgili düzenlemeler veya değişimler yaptık. Eskisine göre daha verimli çalıştığımı düşünüyorum. Kendisi bu konuda çok bilgili ve ders çalışma süreçlerine hakim. Beni dinleyen ve iyi anlaştığım üstünlük taslamayan bir psikolojik danışman.
     Beğenin    
Mustafa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111960
Gamze Hanım ile daha önce gittiğim bir merkezde tanıştık. Çok yüksek enerjisiyle kendini hemen sevdirmeyi başaran harika bir danışman. Güleryüzlü, ilgili ve samimi bir psikolog. Kardeşimle resmen bir arkadaş gibi oldular ve beklentimizin üzerinde bi fayda sağladık. Kardeşimin okul hayatı ve sosyal yaşamıyla alakalı çektiği bir takım sıkıntılar için danışman arıyorduk ve Gamze Hanımla çok çok iyi anlaştılar, fazlasıyla yardımcı olduğunu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    
Devran
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111959
İstanbul Üniversitesi psikolojik danışmanlık bölümünden tanıdığım Gamze Nur Belek her zaman insanlarla sıcak bir iletişim içinde olan, kişilerle arasına mesafe koymayan biriydi. Aldığı kaliteli eğitimle beraber mezuniyet sonrasında da okumalarına ve eğitimlerine devam etti. Kendini geliştirmek ve daha yetkin olma konusundaki çabasını gördüm. Konuşkan ve Güleryüzlü olması da psikolojik danışmanlık yapması konusunda onu daha yetkin kılan özellikler arasında yer almaktadır.
     2 Beğeni    
Barış TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111783
Gamze hanıma internetten ulaştım.4 yaşındaki yeğenimin iştahsızlık ve yemek yeme aliskanlığında bozukluklar vardı.Bir çok yere goturmemize rağmen hiç bir sonuç alamamıştık.Gamze hanım okadar içten,okadar pozitif karşılarımı bizi doğru yerde doğru kişide olduğumuzu anladım.Haftalarca o sabrıyla,azmiyle yeğenimle ilgilendi uğraştı.Geldigimiz seans süresince günden güne yeğenimin yemek yeme alışkanlığının düzene girdiğini size tüm içtenliğimle söyleyebilirim.Gamze hanımın sabri ve çocuklara olan sevgisiyle bizim derdimize çare oldu.Butun Ailelere şiddetle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Beliz EREREN Fotoğraf
Uzm.Psk.Beliz EREREN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111755
Gamze Hanım ile birlikte çalıştığımız Dedio Psikoloji sayesinde tanıştık. Kendisi her zaman içten ve samimi yaklaşımıyla çevresindeki herkese güven veren birisi olmuştur. Gelişime, yeniliklere açık ve meraklı yapısıyla her geçen gün kendisini geliştiren ve alanında uzmanlaşan birisidir. Gerek işini sahiplenişi, gerek kuvvetli iletişim becerileri gerekse aldığı eğitimlerle kendisine gelen bütün çocuk ve ergen danışanlar ile başarılı sonuçlar elde etmiş ve tercih edilen biri olmuştur. Ben de kendisini gönül rahatlığı ile destek arayan herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
B.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111677
Gamze hanım benim bir süredir gittiğim başka bir terapistten hizmet aldığım merkezdeydi, kardeşim için danışmanlık hizmeti almak istediğimizde terapistim tarafından tavsiye edildi, iyi ki de edildi. Çünkü kardeşim hem ergenlik dönemine girmekteydi hem de lise sınavlarına hazırlanıyordu. Bu süreçte Gamze hanım kendisine destek olarak, onu yönlendirerek ve kendisindeki potansiyeli fark etmesini sağlayarak kardeşime okul hayatı için özgüven aşıladı. Sınav sürecini sağlıklı bir şekilde yönetmemizde ve atlatmamızda kardeşime destek olduğu kadar ailesi olarak bizleri de yönlendirdi. Ayrıca yaşının da genç olmasının getirdiği enerji ile de çocuklarla ve ergenlerle çok daha sağlam ilişkiler kurabildiğini tecrübe ettik bu yüzden gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     1 Beğeni    
Merve B.
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111662
Merhabalar kendisi ablam oluyor.2 yıldır sınava hazırlandığım süreç içerisinde sınav endişelerimi,stresimi yönetemediğim zamanlarda her zaman elinden geleni yaptı.Bir abla kardeş değilde tamamen bir terapist niteliğinde davranarak düzenli ve sakin bir şekilde ders çalışmamı sağladı.Bir sorunum olduğunda onu arayıp sıkıntımdan kurtulabileceğimi biliyordum.Sonuç olarak hayatımın belki de en zorlu yıllarında böyle bir ablaya sahip olmak büyük bir şanstı benim için.Her daim çözüm üretmeye çalışıp beni motive etti.Sonucunda istediğim bölüme yerleştim bunda ablamın payı çok büyük.Ben de onu en iyi tanıyan kişilerden biri olarak güvenilir bir terapist arayanlara kuşkusuz öneriyorum.
     2 Beğeni    
Büşranur Kaya
1.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111637
Meslektaşım Gamze Nur Belek bir danışman olarak iletişimi etkili bir şekilde nasıl kullanacağını bilen, farklılıklara saygı gösteren, danışan ilişkisi kurarken gizlilik konusunda çizgileri olan, etik çerçevelere bağlı, kendini geliştirmeye, terapötik iletişimini geliştirmeye adamış, insanlarla kolayca ve güven temeli üzerine ilişkiler kuran bir danışmandır. İnsanların bir danışmaya ihtiyaçları olduğunda gönül rahatlığıyla, akılda şüpheler kalmadan başvurabileceği bir danışmandır.
     1 Beğeni    
Başak
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110926
Gamze Abla lisede gittiğimiz bir yaz kursundaki hocamızın arkadaşıydı, onu ziyarete geldiğinde tanışma fırsatı bulmuştuk. Ardından hocamız birlikte çalışacaklarını sınav döneminde bize psikolojik olarak destek sağlayacak kişinin Gamze Abla olduğunu söyledi. Sınav döneminde olduğumuzdan bize kendi hazırlanma sürecini ve başından geçenleri anlatarak bizi motive etmişti. Açıkçası kendini bize böyle açması ona güvenmemi sağladı. Sonrasında bireysel olarak çalıştık. Bu dönemde kendisi motivasyonumun ve dolayısıyla başarımın anahtarı oldu diyebilirim. Dönem boyunca çalışma şeklimi, kaygılarımı hep takip etti ve yanımda oldu. Bu dönemden sonra dahi ne zaman başım sıkışsa veya içinden çıkamayacağım bir durum olsa kendisine danıştığımı fark ettim.
     1 Beğeni    
Betül S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110925
En stresli olduğum sınav senelerimde gamze ablamın bana çok desteği oldu.Ders çalışırken ne zaman modum düşse enerjisiyle derslerime çalışmama yardımcı oldu. Ondan almış olduğum danışmanlık sayesinde dersane sınavlarında en iyi sınıfa yükseldim. Onunla tanışmadan önce denemelerde bile o kadar gergindim ki bildiğim şeyleri bile yapmaya korkuyordum. Sınav yılımda beni iyi hazırladığını düşünüyorum. Düzenli olarak görüştük ve hep takip etti hiç boşlamadı beni .Böylelikle sınava kadar o tempoyu bozmadık.Gamze ablamın iletişimi çok iyi bu yüzden çok iyi anlaştık ve severek isteyerek gittim hep seanslara .Sınav için çok stresli biri olmama rağmen Gamze ablamla çalışmalarımızla kendimden emin hale geldiğim için stresim büyük ölçüde azaldı.Sınav döneminde böyle sorunlar yaşayanlar için tavsiye edebileceğim en iyi danışman.
     1 Beğeni    
Furkan Özhan
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110923
(Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    

Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beliz EREREN
Uzm.Psk.Beliz EREREN
Merhabalar, Beliz'le danışan görmekte olduğu merkezden tanışıyoruz. Kendisi yetenekli ve gelişime açık, iletişim kurmakta çok başarılı bir psikolog. A...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dedio Psikoloji
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya İş Merkezi 7-1 Blok Kat:5 Daire:32, 34750 Ataşehir
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 062 54 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gamze Nur BELEK Mesleki Videolar Videoları
-

21:22
Top