2007'den Bugüne 82,667 Tavsiye, 26,140 Uzman ve 18,343 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gamze Nur BELEK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

17

[Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gamze Nur BELEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beliz ERERENUzm.Psk.Beliz EREREN
Merhabalar, Beliz'le danışan görmekte olduğu merkezden tanışıyoruz. Kendisi yetenekli ve gelişime açık, iletişim kurmakta çok başarılı bir psikolog. A...

Gamze Nur BELEK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Psikolojisi
Çocuklarda Davranış ve Uyum Problemleri
Ergenlikte Kimlik Bunalımı
Sınav Kaygısı
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Gamze Nur BELEK Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK'in Özgeçmişi
Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Danışmanlık Bölümünde bitirdim. Üniversite hayatım boyunca Çocuk Değerlendirme Testleri, Resimleriyle Çocuk, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerini aldım. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimimi Reyhana Seedat süpervizörlüğünde tamamladım.

Gamze Nur BELEK Tavsiye Yazıları Gamze Nur BELEK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Mustafa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.8.225.YYB

22-10-2019
 TavsiyeNo: 111960
Gamze Hanım ile daha önce gittiğim bir merkezde tanıştık. Çok yüksek enerjisiyle kendini hemen sevdirmeyi başaran harika bir danışman. Güleryüzlü, ilgili ve samimi bir psikolog. Kardeşimle resmen bir arkadaş gibi oldular ve beklentimizin üzerinde bi fayda sağladık. Kardeşimin okul hayatı ve sosyal yaşamıyla alakalı çektiği bir takım sıkıntılar için danışman arıyorduk ve Gamze Hanımla çok çok iyi anlaştılar, fazlasıyla yardımcı olduğunu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    

 Devran (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.183.ZYF

22-10-2019
 TavsiyeNo: 111959
İstanbul Üniversitesi psikolojik danışmanlık bölümünden tanıdığım Gamze Nur Belek her zaman insanlarla sıcak bir iletişim içinde olan, kişilerle arasına mesafe koymayan biriydi. Aldığı kaliteli eğitimle beraber mezuniyet sonrasında da okumalarına ve eğitimlerine devam etti. Kendini geliştirmek ve daha yetkin olma konusundaki çabasını gördüm. Konuşkan ve Güleryüzlü olması da psikolojik danışmanlık yapması konusunda onu daha yetkin kılan özellikler arasında yer almaktadır.
     2 Beğeni    

 Barış TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.140.DB

09-10-2019
 TavsiyeNo: 111783
Gamze hanıma internetten ulaştım.4 yaşındaki yeğenimin iştahsızlık ve yemek yeme aliskanlığında bozukluklar vardı.Bir çok yere goturmemize rağmen hiç bir sonuç alamamıştık.Gamze hanım okadar içten,okadar pozitif karşılarımı bizi doğru yerde doğru kişide olduğumuzu anladım.Haftalarca o sabrıyla,azmiyle yeğenimle ilgilendi uğraştı.Geldigimiz seans süresince günden güne yeğenimin yemek yeme alışkanlığının düzene girdiğini size tüm içtenliğimle söyleyebilirim.Gamze hanımın sabri ve çocuklara olan sevgisiyle bizim derdimize çare oldu.Butun Ailelere şiddetle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

Beliz EREREN Fotoğraf  Uzm.Psk.Beliz EREREN
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-10-2019
 TavsiyeNo: 111755
Gamze Hanım ile birlikte çalıştığımız Dedio Psikoloji sayesinde tanıştık. Kendisi her zaman içten ve samimi yaklaşımıyla çevresindeki herkese güven veren birisi olmuştur. Gelişime, yeniliklere açık ve meraklı yapısıyla her geçen gün kendisini geliştiren ve alanında uzmanlaşan birisidir. Gerek işini sahiplenişi, gerek kuvvetli iletişim becerileri gerekse aldığı eğitimlerle kendisine gelen bütün çocuk ve ergen danışanlar ile başarılı sonuçlar elde etmiş ve tercih edilen biri olmuştur. Ben de kendisini gönül rahatlığı ile destek arayan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 B.Ç. (Danışan)
 IP: 217.131.247.YW

03-10-2019
 TavsiyeNo: 111677
Gamze hanım benim bir süredir gittiğim başka bir terapistten hizmet aldığım merkezdeydi, kardeşim için danışmanlık hizmeti almak istediğimizde terapistim tarafından tavsiye edildi, iyi ki de edildi. Çünkü kardeşim hem ergenlik dönemine girmekteydi hem de lise sınavlarına hazırlanıyordu. Bu süreçte Gamze hanım kendisine destek olarak, onu yönlendirerek ve kendisindeki potansiyeli fark etmesini sağlayarak kardeşime okul hayatı için özgüven aşıladı. Sınav sürecini sağlıklı bir şekilde yönetmemizde ve atlatmamızda kardeşime destek olduğu kadar ailesi olarak bizleri de yönlendirdi. Ayrıca yaşının da genç olmasının getirdiği enerji ile de çocuklarla ve ergenlerle çok daha sağlam ilişkiler kurabildiğini tecrübe ettik bu yüzden gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     1 Beğeni    

 Merve B. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.172.WD

02-10-2019
 TavsiyeNo: 111662
Merhabalar kendisi ablam oluyor.2 yıldır sınava hazırlandığım süreç içerisinde sınav endişelerimi,stresimi yönetemediğim zamanlarda her zaman elinden geleni yaptı.Bir abla kardeş değilde tamamen bir terapist niteliğinde davranarak düzenli ve sakin bir şekilde ders çalışmamı sağladı.Bir sorunum olduğunda onu arayıp sıkıntımdan kurtulabileceğimi biliyordum.Sonuç olarak hayatımın belki de en zorlu yıllarında böyle bir ablaya sahip olmak büyük bir şanstı benim için.Her daim çözüm üretmeye çalışıp beni motive etti.Sonucunda istediğim bölüme yerleştim bunda ablamın payı çok büyük.Ben de onu en iyi tanıyan kişilerden biri olarak güvenilir bir terapist arayanlara kuşkusuz öneriyorum.
     2 Beğeni    

 Büşranur Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.84.ZJ

01-10-2019
 TavsiyeNo: 111637
Meslektaşım Gamze Nur Belek bir danışman olarak iletişimi etkili bir şekilde nasıl kullanacağını bilen, farklılıklara saygı gösteren, danışan ilişkisi kurarken gizlilik konusunda çizgileri olan, etik çerçevelere bağlı, kendini geliştirmeye, terapötik iletişimini geliştirmeye adamış, insanlarla kolayca ve güven temeli üzerine ilişkiler kuran bir danışmandır. İnsanların bir danışmaya ihtiyaçları olduğunda gönül rahatlığıyla, akılda şüpheler kalmadan başvurabileceği bir danışmandır.
     1 Beğeni    

 Başak (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.49.149.YZL

04-08-2019
 TavsiyeNo: 110926
Gamze Abla lisede gittiğimiz bir yaz kursundaki hocamızın arkadaşıydı, onu ziyarete geldiğinde tanışma fırsatı bulmuştuk. Ardından hocamız birlikte çalışacaklarını sınav döneminde bize psikolojik olarak destek sağlayacak kişinin Gamze Abla olduğunu söyledi. Sınav döneminde olduğumuzdan bize kendi hazırlanma sürecini ve başından geçenleri anlatarak bizi motive etmişti. Açıkçası kendini bize böyle açması ona güvenmemi sağladı. Sonrasında bireysel olarak çalıştık. Bu dönemde kendisi motivasyonumun ve dolayısıyla başarımın anahtarı oldu diyebilirim. Dönem boyunca çalışma şeklimi, kaygılarımı hep takip etti ve yanımda oldu. Bu dönemden sonra dahi ne zaman başım sıkışsa veya içinden çıkamayacağım bir durum olsa kendisine danıştığımı fark ettim.
     1 Beğeni    

 Betül S. (Danışan)
 IP: 94.55.226.WD

04-08-2019
 TavsiyeNo: 110925
En stresli olduğum sınav senelerimde gamze ablamın bana çok desteği oldu.Ders çalışırken ne zaman modum düşse enerjisiyle derslerime çalışmama yardımcı oldu. Ondan almış olduğum danışmanlık sayesinde dersane sınavlarında en iyi sınıfa yükseldim. Onunla tanışmadan önce denemelerde bile o kadar gergindim ki bildiğim şeyleri bile yapmaya korkuyordum. Sınav yılımda beni iyi hazırladığını düşünüyorum. Düzenli olarak görüştük ve hep takip etti hiç boşlamadı beni .Böylelikle sınava kadar o tempoyu bozmadık.Gamze ablamın iletişimi çok iyi bu yüzden çok iyi anlaştık ve severek isteyerek gittim hep seanslara .Sınav için çok stresli biri olmama rağmen Gamze ablamla çalışmalarımızla kendimden emin hale geldiğim için stresim büyük ölçüde azaldı.Sınav döneminde böyle sorunlar yaşayanlar için tavsiye edebileceğim en iyi danışman.
     1 Beğeni    

 B.B (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.82.ZC

05-12-2019
 TavsiyeNo: 112602
Gamze hanım görüşmeye gittiğimde içten ve samimi idi. Çocuk ve ergen çalışmalarında iyi bir psikolojik danışman olduğunu düşünüyorum. Danışanları ile kurduğu ilişkiyi çok başarılı buldum. Danışanlarını dinleyen, onların sorunlarına gerçekten çözüm bulmaya çalışan bir psikolojik danışman kendisi. Güleryüzlü ve konuşmayı seven biri. Çalıştığı kuruma neşe katan ve çalıştığı kurumda fark yaratan biri. Bana kalırsa çalıştığı kurum Gamze Hanıma sahip olduğu için çok şanslı.
     1 Beğeni    

 Dilan Gül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.98.19.Y

28-11-2019
 TavsiyeNo: 112495
Gamze Nur belek ile üniversite yıllarımızdan tanışıyoruz. Kendisiyle birlikte pek çok grup çalışmasında yer aldık. Gamze her zaman insan ilişkileri kuvvetli, hitabeti güçlü ve bilgiyi karşısındakine uygun dille aktarmanın yolunu rahatlıkla bulabilen biri olmuştur. Birlikte yer aldığımız projelerde, özellikle çocuk ve ergen gruplarında kolay, hızlı ve sağlam ilişkiler kurduğunu gözlemledim. Özellikle okumayı ve yeni bir şeyler öğrenmeyi çok seven, yeni düşüncelere açık biri.
     Beğenin    

 Hakan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.183.87.DY

06-11-2019
 TavsiyeNo: 112174
Gamze Hanım, güleryüzlü cana yakın samimi ve çok anlayışlı bir uzman. Kendisine başvurduğum konu ile ilgili çalıştığımız süre boyunca aldığım psikolojik desteğin yanında onun kültürel bilgi birikiminden de fazlasıyla faydalandım. Seanslarda sık sık izleyebileceğim filmler ve okumamın iyi olabileceği kitaplar öneriyordu. Üstelik ilgi alanlarımdan bahsederken hep heyecanla ve ilgiyle dinlediğini, onun da bu iletişimden keyif aldığını hissettim. Sanırım bu ona güvenmemde ve sıkıntılarımı rahatça paylaşmamda etkili oldu. Arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi rahat aynı zamanda işinde donanımlı ve yeterli bir uzmanla çalıştığımı bildiğimden hep güvende hissettim. Seanslarımız devam ediyor. Gamze Hanımı donanımlı bir danışman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 İclal sena gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.104.44.CW

05-11-2019
 TavsiyeNo: 112166
Merhaba, Gamze ablayla sınav senemde tanıştık. Odaklanmak sorunum vardı. Ailemle çok fazla tartışıyorduk ve beni zorla psikoloğa götürmek istediler en başta kabul etmedim ama bi dene falan diyerek ikna ettiler. Gamze ablayı internetten bulmuşlar. Tanıştık ve daha ilk seansımızda onu çok sevdim. Beni anlayan, kızmayan aksine destekleyen bir tavrı vardı hep. MOXO testini uyguladı bana ve sonuçlarıula birlikte daha belirgin bir yolda çalışmalarımızı sürdürdük. Ailemle de sık sık görüştüler ve onlar da bana daha iyi davranmaya başladı. Gamze abla çok iyi bir danışman kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 178.247.169.BB

05-11-2019
 TavsiyeNo: 112163
Merhaba ben 18 yaşındayım üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavı süreci boyunca yaşadığım problemler beni çok etkiledi. Kaygılarımla başa çıkamıyor sürekli stres yapıyordum. Kendimi bu süreç içersinde çok yıprattığımı farkettim ve bu durum benim motivasyonumu yerle bir etti. Hayata dair beklentilerimi tamamen yitirdim. Bir şeyleri başaramayacağıma artık o kadar çok emindim ki taa ki Gamze Hanımla tanışana kadar. Sınava aylar kala geç de olsa beni inanılmaz kısa zaman da toparladı, bakış açımı değiştirdi. Kendime inanmam konusunda bana özgüven kazandırdı. Sadece sınav sürecimi değil geleceğimi, hayat tarzımı, sosyal ilişkilerime kadar bana değer katan birisi. her şeyin inanmakla başlayacağını öğrettiği için ve bunu teoride değilde direkt yaşam biçimi haline getiren gamze hanıma çok teşekkür ediyorum
     Beğenin    

 Dilay TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.153.YJD

05-11-2019
 TavsiyeNo: 112162
Üniversiteyi kazanıp mersinden istanbula geldim. Buraya uyum sağlamam çok zor oldu. Özellikle Yurt hayatı oldukça zordu. Yurt arkadaşımın önerisiyle destek ararkej bu siteden gamze ablayı buldum ve gamze abladan destek aldım. Uyum sağlamama ve ortamlarda daha aktif olmam konusunda çok yardımcı oldu. Daha ilk başta onu cok sevdim ve iyi anlaştık. Benim içn zor olan buvdonemde konuşmayı istediğim tek kişi öldü diyebilirim. Ona çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 SSY (Danışan)
 IP: 176.55.124.YLB

05-11-2019
 TavsiyeNo: 112161
Gamze ablayla daha önce kendisine gitmiş bir akrabam sayesinde tanıştım. Birlikte dikkat eksikliği ile ilgili bir çalışma yaptık. İlk önce bilgisayar üzerinden bir uygulama yaptık ardından sonuçlarla ilgili hem benimle hem ailemle görüşmeler düzenledik. Çıkan sonuçlara göre ders çalışma şeklimi ortamımı ve aile içindeki ilişkilerimizle ilgili düzenlemeler veya değişimler yaptık. Eskisine göre daha verimli çalıştığımı düşünüyorum. Kendisi bu konuda çok bilgili ve ders çalışma süreçlerine hakim. Beni dinleyen ve iyi anlaştığım üstünlük taslamayan bir psikolojik danışman.
     Beğenin    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dedio Psikoloji
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya İş Merkezi 7-1 Blok Kat:5 Daire:32, 34750 Ataşehir
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(537) 062 54 00  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-


Gamze Nur BELEK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gamze Nur BELEK Mesleki Videolar Videoları
-19:56
Top