2007'den Bugüne 85,371 Tavsiye, 26,669 Uzman ve 18,995 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sena Nur YILDIRIM
Psikolog - İstanbul

Sena Nur YILDIRIM Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Sena Nur YILDIRIM'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sena Nur YILDIRIM'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Sena Nur YILDIRIM'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Toros Cad. Başakşehir Mah. Arterium 4 Ofis Bina No: 1 Kat 2 Daire 17 Mado Dondurma Karşısı Başakşehir 1 Etap Karşısı istanbul (Başakşehir Bulvarı Otobüs Durağında İnerek Gelmek Mümkündür.Gelmek İçin Bilgilere Siteden Ulaşabilirsiniz.)
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sena Nur YILDIRIM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
1.Depresyon

2.Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

3.Obsesif Kompulsif Bozukluk

4.Panik Bozukluk (Panik Atak, Agorafobi, Beklenti Anksiyetesi)

5.Fobiler (Özgül Fobi, Sosyal Fobi vs.)

6.Travma Sonrası Stres Bozukluğu

7.Yeme Bozuklukları

8.Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi

9.MMPI Kişilik Ölçeği Eğitimi

10.Nöropsikolojik Testler Eğitimi

11.Bilişsel Davranıçı Terapi Eğitimi

Sena Nur YILDIRIM Özgeçmis CV Psk.Sena Nur YILDIRIM'ın Özgeçmişi
Psikolog Sena Nur YILDIRIM, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans döneminde çeşitli kuruluşlarda stajyer olarak çalışarak ve mesleki alanda çeşitli eğitimlere ve seminerlere katılarak kendisini geliştirmeyi hedeflemiştir. Şuanda Gelişim Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansına devam etmektedir. Aynı zamanda Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde ve Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu’nda psikolog olarak hizmet vermektedir.

İş Deneyimleri:
1. Yeniden Diriliş Anaokulu(2018)
2.Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Devam etmekte)
3.Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu (Devam Etmekte)

Alınan Eğitimler:
1. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
2.Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi
3.Psikolojik Testler Eğitimi
4.MMPI Kişilik Ölçeği Eğitimi
5.Nöropsikolojik Testler Eğitimi
...[Devamı...]

Sena Nur YILDIRIM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sümeyye ARSLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117709
Senanur çok öncesinden staj amaçlı kurumumuza başvurmuş ve istikralı yapısı, çalışma azmi ile de mezuniyet sonrası çalışma arkadaşlığına dönüşmüş psikologlarımızdandır. İnsani yapısını ve güler yüzünü çok sevdiğim Senanurun destek almak için başvuran bireylere elinden geldiğince yardımcı olacağına inanıyorum. Her insanın muhakkak yaşamında bilemedikleri olacaktır ve her konuya hakim olmamız mümkün değildir ancak önemli olan bilemediğimiz evrelerde bireyi doğru uzmana yönlendirmekten çekinmeyerek destek olmaktır. Destek olamayacagını hissettiğinde bunu kabul ederek yönlendirme yapacagını ve yönlendirme yapmadıgında aslında süreci gayet iyi götürdüğünü düşündüğüm bir psikolog olması sebebi ile kendisine güvenmekte ve birlikte çalışmaktan da memnuniyet duymaktayım. Kendini geliştirme çabasını ve mesleğindeki etik yaklaşımını takdir eder ve çalışma gayretlerinin hayat boyu devam etmesini, öğrenme azminin hiç bitmemesini temenni ederim. Sevgiler...
     2 Beğeni    
Ekrekli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117638
Kendimi daha iyi hissetmek için tavsiye ettiği bakış açısından dolayı bu gün hayata daha da olumlu daha da gerçekçi ve huzurlu bakıyorum. Şahsımla birlikte aileme de katkı sağladığına inanıyorum. Meslek hayatında daha da başarılı olmasını dilerim. Desteğe olan insanlara tabi ki kendisini ziyaret etmelerini tavsiye ederim. Psikoloğa gitmemiz için illa hasta olmamıza gerek olduğunu da düşünmüyorum. Kitaplara benzetiyorum ben. Kendimi farklı bir dünyadaymış gibi hissediyorum. Acı gerçekler gibi olan şeyler sadece benim gerçeklerim, neden acı olsunlar ki. Bu vizyon bile hayatımı çok etkiledi. Daha da mutlu oldum.
     1 Beğeni    
S. B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117010
Ben de panik atak, depresyon, öfke kontrolü, kaygılı ruh hali, ozguven ve hayır diyememe gibi birçok problemim vardı. Destek almak istiyordum fakat hangi psikologa ve nereye gitme konusunda çok kararsızdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine psikolog senanur hanımla tanıştım. Daha ilk seanstan itibaren senanur hanımın ilgisi, doğru terapi ve farklı yöntemleriyle beni çok rahatlatmisti. Zaman geçtikçe daha çok alıştım ve hala terapiye devam ediyorum. Her seansa heyecanla gidip ve seans sonucunda kendimi senanur hanımın sayesinde yeniden keşfediyorum. İnanın o kadar rahat ve huzurlu ayrılıyorum ki oradan... Duygularımı yakın arkadaşımdan ziyade psikologumla paylaşmak ve bana farklı pencereler acararak kendi iç dünyama yolculukta bana farkındalık kazandırması beni çok etkiledi ve ilgimi çekmişti. Yaşadığım zor süreçleri psikologumla birlikte aştık ve aşmaya devam ediyoruz. Benden ilgisini sevgisini esirgemedigi için senanur hanıma teşekkür ediyorum ve başarıların devamını diliyorum... Ayrıca belirtmek istediğim diğer bir hususda danışmanlık merkezinin çalışan personellerin de karşılamalari ve guleryuzlu olmaları..
     4 Beğeni    
Duran Mutlu
9.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116877
Yaklaşım tarzı çok başarılıdır. Analiz kabiliyeti çok yüksektir. Farkındalık yaratma konusunda çok başarılıdır. Aldığım destekten çok memnunum öfke kontrolü konusunda farkındalık ve baş etme yöntemlerine ilişkin etkili seanslar yaptık. Öfkemin altındaki duyguların analizini yaptık, tetikleyen etkenleri bulduk ve üzerine pratikler yapıyoruz.Güler yüzlü, ilgili, dikkatli, disiplinli, anlayışlı, gayretli çok başarılı bir uzmandır. Başarılarının devamını diliyorum.
     11 Beğeni    
Nurhayat
21.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111935
Kendisi mesleğinde emin adımlarla ilerleyen insan ruhuna doğru yaklaşabilmek için çabalayan değerli bir psikolog daha yolun başında olmasına rağmen mesleğin hakkını verebilen kendini geliştirebilmek için eğitimlere katılan samimi ve sıcak etik kurallara Sadık güler yüzlü sıcak samimi olması kafama takılan soruları sorduğumda cevap alabilmem Beni rahatlattı Sena Hanım işini özveriyle yapan değerli bir psikolog psikolog arayanlara tavsiye edebilirim
     11 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Toros Cad. Başakşehir Mah. Arterium 4 Ofis Bina No: 1 Kat 2 Daire 17 Mado Dondurma Karşısı Başakşehir 1 Etap Karşısı istanbul (Başakşehir Bulvarı Otobüs Durağında İnerek Gelmek Mümkündür.Gelmek İçin Bilgilere Siteden Ulaşabilirsiniz.)
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 486 35 15
Telefon 2 :
0(541) 553 31 21
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Sena Nur YILDIRIM Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sena Nur YILDIRIM Mesleki Videolar Videoları
-

02:58
Top