2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beyzanur ALBAYRAK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beyzanur ALBAYRAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Beyzanur ALBAYRAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beyzanur ALBAYRAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Beyzanur ALBAYRAK'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi - Psikoloji (İngilizce) (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beyzanur ALBAYRAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Beyzanur ALBAYRAK'ın Özgeçmişi
2011 yılında Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra bir dönem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çocuklar ve aileleri ile çalıştım. 2011 yılında İBB’nin Kadın ve Aile Sağlığı projesinde yetişkinlerle çalıştım. 2015 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi – Klinik Psikoloji yüksek lisans programından mezun oldum. Yüksek lisans sürecinde Kekemelik projesinde yer aldım. 2015 yılından beri yetişkinlerle psikoterapi çalışmalarıma devam etmekteyim.

Aldığım Eğitimler

Somatik Deneyimleme Yaklaşımı Giriş Semineri – 2018
Gebelik ve Doğum Dönemi Sorunları için EMDR Çözümleri Workshop – EMDR Derneği, 2018
Fibromiyalji ve Migren Tedavisinde EMDR Terapisi Workshop – EMDR Derneği, 2018
EMDR 2. Düzey Eğitimi – Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2017
Kabul ve Kararlılık Terapisi – Bağlamsal Davranış Bilimleri Birliği, 2016
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulayıcı Sertifikasyon Eğitimi – Türk Psikologlar Derneği, 2014...[Devamı...]

Beyzanur ALBAYRAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Rumk
29.Mart.2020
TavsiyeNo: 114273
Kendisine 2019 yılı başında genel kaygı bozukluğu şikayeti ile başvurdum ve Aralık sonuna kadar 2 haftada bir olacak şekilde EMDR yöntemiyle seanslar yaptık. Daha ilk seanslardan itibaren hayatıma çok güzel etkileri oldu. İlk 6 ayda kendimi büyük oranda iyileşmiş hissediyordum ve bunun hayatıma yansımaları da görülüyordu. 6 aydan sonraki seansları durumumu takip etmek ve gözlemlemek için yaptık Aralık ayında da kendimi tamamen iyileşmiş hissedince ortak bir kararla seansları sonlandırdık. Tüm bu süreç boyunca güleryüzlü ve ilgili olması kendimi çok rahat hissettirdi.Konuşma sırasında söylediğiniz bir cümleyi siz unutmuş olsanız bile kendisi haftalar sonra hatırlayabiliyor çünkü gerçekten sizi çok dikkatli bir şekilde dinliyor :) Seans boyunca uzun uzun tavsiyeler vermek yerine sizin konuşmanız için fırsat veriyor ve çok kritik noktalarda yaptığı kısa yorumlar, gözlemler veya sorduğu sorular sayesinde sorununuzu çözmeniz için sizi doğru yola yönlendiriyor, bu sayede normal hayatta karşılaştığınız sorunlarınızı da kendi kendinize çözebilecek hale geliyorsunuz. Sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum, gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim birisi. :)
     2 Beğeni    
Clementine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112064
Kendisinden 1 yılı aşkın süredir terapi alıyorum. İlk gittiğimdeki negatif düşünceler,mutsuzluk ve huzursuzluk ile ilgili hemen hemen her şey büyük ölçüde düzelme gösterdi. Kendisine hala gitmekteyim çok memnunum. Psikolog sizin dertlerini çözecek ilaç değil yol göstericidir ve hayata başka pencereden bakmanızı sağlar. Bana bu konuda çok yardımcı olmuştur ve halen olmaktadır. Geçmişe yönelik takılı kalınan yerleri(özellikle anne-baba) emdr yöntemi ile çözmeyi sağladık. Büyük ölçüde başarılı oldu ve anne ve babamla ilgili artık daha az problemim var. Güzler yüzlü olması ve sizin probleminizle gerçekten ilgili olduğunu göstermesi sizi rahatlatıyor. tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Melike
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111748
Destek almaya karar verdikten sonra Aile Sağlığı Merkezi aracılığıyla tanıdım Beyza Hanım'ı. İlk başlarda biraz önyargılıydım sorunlarımi bu şekilde cozebilecegime inanmıyordum kendisi çok iyi bir dinleyici uzun uzun dinliyor aralarda az, öz ve manipüle etmeden konuşarak düşünmenizi sağlıyor. İlk seansta söylediği bir cümle ile kendimi sorgulamaya sorunlarımı belirmeye başladım daha sonra bunları yerine göre kabul etmeyi ve ya çözüm bulmayı öğrendim.Artik kendimi seviyorum kendimi birazda olsa beğeniyorum daha güçlü hissediyorum keşke daha önceden gelseymişim diyorum kendisine minnettarım.
     2 Beğeni    
Rdarkblue
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111695
Kendisinden yaklaşık 1,5 yıllık destek aldım ve her gittiğimde bakış açıma yeni bir pencere açtı. 40'lı yaşların başındayım. Sorunlara yaklaşımı ve çözüm yönlendirmeleri çok başarılı, söylemeden doğru yönlendirmelerle çözümü bulmamı sağladı. Bana kendimi olduğum gibi kabul etmemi ve hayatta olup biten her şeyi olduğu haliyle kabul edersem daha kolay baş edebileceğimi ve hayatımı sevmeyi öğretti. Doğru ya da yanlışın çevreye göre değil bana göre bir şey oldugunu anlamamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürler..
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi - Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Beyzanur ALBAYRAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Beyzanur ALBAYRAK Mesleki Videolar Videoları
-

10:48
Top