2007'den Bugüne 88,112 Tavsiye, 27,292 Uzman ve 19,445 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şeyda ŞEN
Klinik Psikolog - Isparta

Şeyda ŞEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şeyda ŞEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Şeyda ŞEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyda ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIMPsk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
Merhaba arkadaşlar , İshak bey alanda yıllarca çalışmış deneyimli bir psikologdur.Hem seans yapmakta aynı zamanda psikoloji öğrencilerine ve psikologl...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba ben Klinik psikolog ve Oyun terapisti Şeyda Şen profilime hoş geldiniz.
Şeyda ŞEN'in İletişim Bilgileri
Psk.Şeyda ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik (2019 Mezunu)
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeyda ŞEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuklarda çalıştığı alanlar:

Tik davranım bozukluğu,
Tırnak yeme,
Tuvalet eğitimi,
Yeme problemleri,
Öfke kontrolu,
Kaygı bozukluğu,
Korkular,
Ebeveyn ile ilişkileri iyileştirme,
Ebeveyn danışmanlığı,
Dikkat eksikliği değerlendirme ve tedavisi.

Yetişkinlerde ve Ergenlerde çalıştığı alanlar:

Depresyon,
Kaygı bozuklukları,
Fobiler,
Yakın ilişkilerdeki problemler,
Romantik ilişkilerde yaşanan sıkıntılar,
Obsesif kompulsif bozukluk,
Sosyal fobi,
Yas danışmanlığı
Öfke ve stresle baş etme,
Psikosomatik yakınmalar,
Yeme bozuklukları,
Kişilik özellikleri,
Panik atak,
Bilişsel davranışçı terapi.


Yoğun mesleki eğitimlerinin yanında Çocuk yoga uzmanlığı ile Isparta ve online olarak çocuklara yoga eğitimi vermektedir.

Şeyda ŞEN Özgeçmis CV Psk.Şeyda ŞEN'in Özgeçmişi
Medipol Üniversitesi , Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü başarıyla bitirdi. Kent Üniversitesinde Klinik psikolojik dalında yüksek lisansını tamamladı. Özellikle çocuk ve ergen terapisi alanında uzmanlaşsa da yetişkin terapisi alanında da çalışmaya devam etmektedir.
Bilişsel davranışçı terapi, Çözüm odaklı terapi, Bütüncül oyun terapisi ve Filial terapi, Dikkat eksikliği değerlendirme ve tedavisi alanlarında aktif olarak çalışmaktadır.

Şeyda ŞEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sevim
YENİ11.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121725
Şeyda hanımla bir eğitim vesilesiyle tanışmıştık. Kendisi alanında oldukça başarılı yeniliklere karşı çok açık ve bu yenilikleri hayata geçirme konusunda da oldukça cesurdur. Mesleki kimliğinin başarısı yanısıra aynı zamanda güler yüzlü, enerjik, samimi ve sıcakkanlı birisidir. Psikolojik danışma sürecinde mesleki birikimin önemli olduğu kadar danışman ve danışan arasındaki terapötik ilişkinin güvenilir olması da oldukça elzemdir. Şeyda hanım bu ilişkiyi samimi bir şekilde yürüten bir ruh sağlığı çalışanıdır. Psikolojik danışma yardımı almayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
H.Y.
7.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119763
Hastane ve kliniklere yıllardır giden birisi olarak söyleyebilirim ki beklediğim en önemli şeyler 'güven' ve doktorunun 'derdini gerçekten dinleyip dinlemediği'dir. Şeyda Hanım Allah razı olsun gerçekten bunun ötesinde danışanının derdini dert edinen ve ziyadesiyle güven veren bir danışman. Problemimin kökenini tespit ettiği ve kendimi keşfetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Allah herkese sağlık ve sıhhat versin ancak ihtiyacı olup arayışta olan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
M.Ş
5.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119752
Psikolog Şeyda Şen'i yakinen tanıdığımı belirtmekle başlamak istiyorum.Karakter olarak dışa dönük sevecen ve çok anlayışlı birisidir. Gerek almış olduğu ve almaya devam ettiği eğitimler olsun azmiyle ve öğrenme aşkıyla hiç durmadan bu alanda kendine geliştirmektedir.Almış olduğum destek sürecinden bahsedecek olursam hayatımın gayet güzel giden bir döneminde psikolojik olarak duvara çarptığımı hissettiğim bir olay yaşadım ve bu dönemi bir çok yakınımla bile paylaşmadım.Paylasımda bulunduğum ve güvendiğim nadir kişilerden biridir.Bu süreci onun sayesinde sağlıklı bir şekilde atlattım beni o kadar iyi anlayıp o kadar iyi hissettirdi ki ne kadar teşekkür etsem azdır.Psikolojik desteğin profesyonel anlamda bir insanın hayatına ne kadar olumlu etkileri olduğunu bu süreçte bizzat yaşadım o yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Fatma
1.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119714
Şeyda hanımı bir arkadaş, bir büyüğüm olarak tanıyorum. Bilgilerine,tecrübelerine güvendiğim biridir. Gerek aldığı eğitimler, seminerlerle gerekse okuduğu kitaplarla kendisini sürekli geliştiriyor. Çocukları seviyor ki zaten uzmanlık alanıdır. Bunun yanında yetişkinlerle de çalışmalar yapıyor. Kendisinden danışmanlık almasam da her konuşmamızda edindiğim bilgilerini hayatımda uygulamaya çalışırım. Pratik, planlı, sorumluluk sahibidir. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hayatında mutluluklar başarılar dilerim..
     2 Beğeni    
Seda
31.Mart.2021
TavsiyeNo: 119685
Bir arkadaşım sayesinde tanıştık. Önceleri benim ön yargılarım vardi psikolojik danışmanlara karşı, tanıştıktan sonra tüm ön yargılarım sona erdi.Son derece ilgili sevecen ve güler yüzlü olması, bir danışanı olarak beni çok mutlu ediyor. Sınavlara hazırlandığım süre içerisinde iletişime geçtik ve çok motive edici bir tavır sergiledi. Sınav kaygımı tavsiyeleri sayesinde azalttım. Ailemden sonra bana en büyük desteği kendisi gösterdi. Sınav stresimi en aza indirdi kendisine teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.🥰 Her konuda kendisinden destek alabilirsiniz.
     9 Beğeni    
Ulviye
31.Mart.2021
TavsiyeNo: 119684
Samimi sıcak sevecen ve içten biri Özellikle çocuklarla iletişimi çok güzel Sık sık çocuk psikolojisi hakkında bilgi alıyorum kendisinden Çocuk yogasına kızımın katılmasını çok istiyorum Dalında yerinde sayan biri olmadığı ve sürekli kendini geliştirecek seminerlere katılıp sertifikalar aldığı için dikkatimi çekti benim için önemli olan kriterlerin başında geliyor bu durum Çok içten bir şekilde tavsiye ederim pişman olmayacaksınız 🙂
     6 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2021
TavsiyeNo: 119669
Merhabalar , Şeyda Hanım hayatımın en zor dönemi dediğim bir zamanda karşıma çıktı ve sayesinde hayata tekrar tutundum. Gerek bilgisi gerek de davranışlarıyla beni çok iyi anladı. Isparta için nadide bir cevher diyebilirim. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Eğer yardım almayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden Şeyda Hanım ile iletişime geçin. Kendisi çok iyi bir dinleyici ve çok bilgili her şey için tekrar teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
     6 Beğeni    
Meryem
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119668
Şeyda hanım kendisini psikoloji alanında çok güzel yetiştirmiş ve hala da yetiştirmeye devam eden biridir. Farklı farklı alanlarda eğitimler alarak kendisini donatmaya devam ediyor... Kendisiyle zaman zaman sohbet etmiş bir olarak, içtenliği ve güleryüzlüğü ile sizi çok güzel bir şekilde dinlediğini düşünüyorum. Bu mesleği hakkıyla yerine getirmeye gayret eden çok iyi bir insandır... Özellikle çocuklar alanında çok başarılı buluyorum, onlarla ilgili aldığı eğitimler çok güzel.... Umarım meslek hayatında çok daha iyi yerlere gelir. Sevgiler...
     6 Beğeni    
Şevval
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119667
Psikoloğum Şeyda Hanım'a buradan da teşekkür etmek istiyorum. Gönül rahatlığıyla danışmanlık veya terapi alabilirsiniz. Kendimi rahat hissedebileceğim ve iyileşebileceğime olan inancım azdı. Bu yüzden çok kişiyle çalıştım ve araştırdım. Ve kendisine rastladım. Özellikle seanslardaki yaklaşımı, mesleki yetkinliği ve ilgisinden çok memnun kaldım. Seanslarınıza gösterdiği özen ve hazırlığını fark ediyorsunuz. Verdiği ödevlerle ve sizi takip etmesiyle kendinizdeki gelişimi görüyorsunuz. Bu inancınızı artırıyor. Sizin de iyileşmeye olan umudunuzu artırması için belirtmek istedim. Tekrar teşekkürler...
     7 Beğeni    
M.Y.
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119664
Şeyda hanımla internet üzerinden iletişim kurdum. Sonrasında online ön görüşmemiz oldu. Sonrasında iki seans daha aldım. Şehir değişikliği sebebiyle bir süredir terapi alamıyorum. Terapi aldığım süre boyunca gerek güleryüzlü tavrı, gerek sorularıyla benim kendimi bulmamı sağladı. Aslında birkaç sorunum için terapiye başlamıştım ama sonrasında herşey o kadar güzel ilerledi ki, kendimdeki değişimi yakınlarımda farketti. Mesleki açıdan donanımlı olması beni çok rahatlattı. Çevremdeki bir çok insana gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Dilruba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119662
Klinik psikolog Şeyda Şen'i yakından tanırım. Oldukça güler yüzlü ve insanı rahatlatan bir yapısı var. Hem kendisinden hizmet aldım, hem de yönlendirdiğim insanlar oldu. Olumlu dönüşler aldım. Kendisi çok iyi eğitimler aldı, almaya da devam ediyor. Moxo dikkat eksikliği, çocuk yogası ve oyun terapisi eğitimleri aldığını ve bu konularda birçok memnun danışanı olduğunu biliyorum. Yetişkin danışanları da var. Meslek kurallarına ve etiğine oldukça dikkat ediyor. Kendi alanı içindeki konularda oldukça yeterli donanıma sahip . Alanını aşan durumlarda o alanda uzman kişilere yönlendirip yanlış müdahalelerden kaçınacak kadar hassas biri. Gözüm kapalı tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Furkan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114883
Şeyda hanımla eşimin yakın arkadaşının tavsiyesiyle tanışma fırsatı bulduk ve kendisinden çok memnun kaldığımızı belirtmeliyim.Eşimle beni gayet güler yüzlü şekilde karşıladı ve çalışma ortamı da gayet hijyenik ve komforluydu.Özellikle belirtmek isterim ki genç yasta olmasına rağmen çocuk psikologları arasında kendisi ülkemizin sayılı hocalarından ve terapistlerinden biridir, bize bu zorlu süreçte yaptığı yardımlar nedeniyle çok minnettarız.Tekrar teşekkürler şeyda hanım umarım önümüzde ki seansta daha sağlıklı günler için görüşmek üzere..
     9 Beğeni    
Zeynep
3.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112561
Aldığımız Terapiden çok memnunuz. Bir çok testte eğitim almış bize çok yardımcı oldu. Alanında uzman bir terapist.Hem yetkinliği hemde yardım edişiyle çok memnun kaldık. Güler yüzlü ,samimi , kibar biri.iletişimi çok kuvvetli çocuklarla arası çok iyi. Bende öneri üzerine gittim memnun kaldım. O yüzden bende öneriyorum. Cocuk icin arıyorsanız gercekten alaninda uznan biri Oyun terapisi alanında başarılı olduğunu düşünüyorum özellikle Oyun terapisti arayanlar için tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Şeyda ŞEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyda ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIM
Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
Merhaba arkadaşlar , İshak bey alanda yıllarca çalışmış deneyimli bir psikologdur.Hem seans yapmakta aynı zamanda psikoloji öğrencilerine ve psikologl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Şeyda ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 507 30 22
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2019
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Psk.Şeyda ŞEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şeyda ŞEN Mesleki Videolar Videoları
-

23:27
Top