2007'den Bugüne 85,899 Tavsiye, 26,753 Uzman ve 19,082 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aylin AVCI
Psikolog - Adana

Aylin AVCI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aylin AVCI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aylin AVCI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aylin AVCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aylin AVCI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Proaktif Psikoloji
Kurtuluş, Atatürk Cd. No:83, Dr. Salim Serçe Apt. Kat1 No1.01130 Seyhan/Adana

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aylin AVCI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
G.R.
15.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112723
Aylin hanımla birlikte aldığımız yüksek lisans eğitimi sayesinde tanıştık. Bu süre zarfı içinde kendisinin psikoloji bilimine hakimiyetini, danışanları ile ne kadar ilgili olduğunu ve yanındaki insanlara nasıl yardımcı olduğunu yakından gözlemleme fırsatı edindim. Adana'da özellikle çocuk alanında çalışan bir psikolog arayışında iseniz hiç düşünmeden Aylin hanımı öneririm. Yaklaşımı, terapi sürecine hakimiyeti ve psikoloji alanına dair yetkinliği sizi hiç pişman etmeyecektir.
     Beğenin    
B.S.
15.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112720
Kendinizi yanında rahat hissedebileceğiniz, yargılamadan dinleyen, kolaylaştırıcı biridir. İyi bir dinleyici ve yol göstericidir. İnsanlara yardım etmeyi sever, nazik ve kibardır. Kimseyi kırmamaya özen gösterir. Herkesle konuşabilir ve anlaşabilir. Şefkatlidir. İnsanları iyi yönde motive eder. Eğlencelidir. Kendisini uzun süreden beri tanırım. Hayata bakış açısıyla iyi bir rol modeldir. Olumlu ve pozitif bir bakış açısına sahiptir. Yanından her zaman gülerek ayrılırsınız. Mesleki açıdan kendini geliştirmek için sürekli çalışmaktadır. Eğitimin üniversitede bitmeyip aslında orada başladığının bilincindedir. Eğitim almaya devam ederken bir yandan mesleki çalışmalarına da devam etmektedir. Onu tanımlamak için üç sıfat seçmem gerekse; eğlenceli, samimi ve dürüst derim.
     1 Beğeni    
Göksu
14.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112719
Psikolog Aylin Avcı sınıf arkadaşımdır. Çukurova üniversitesi psikoloji bölümünde okurken tanıştık 7 sene gibi uzun bir süredir Aylin'i tanıyorum ve çok başarılı bir psikolog olduğunu biliyorum. Empati yeteneği çok güçlü, aldığı eğitimler ile kendini fazlası ile geliştirmiş bir psikologtur. Onunla konuştuğunuzda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, sizi anladığını farkedeceksiniz. Çok güler yüzlü, sohbeti hoş, arkadaşlıpı da çok iyidir. Danışmanızı tavsiye ederim:)
     1 Beğeni    
Gülşah L.
14.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112718
Ciddi derecede tırnak yeme ve parmak emme problemi sebebiyle bir tanıdık sayesinde Aylin Hanım’a başvurduk. Aylin Hanım’ın profesyonel yaklaşımı sayesinde bu sorunumuzdan kurtulduk. Çocuklarla ve ailelerle iletişim kurabilme açısından inanılmaz başarılı. Son derece güleryüzlü.Bu yönüyle danışanın kaygılarını aza indirmeyi başarıyor. Mesleki yeterliliği çok yüksek. Farklı çözüm yolları sunuyor. Sorunların derinine inebilmeyi başarıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Aysu Tekin
14.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112714
Adana'da aldığı egitimler iyi ve geçerli olan, yaklaşımı güven verici olan, psikoloji biliminde yetkin, en önemlisi işini tamamen verimli olabilmek amacıyla yapan bir psikolog arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim 😊 Kendisiyle aynı alanda çalışıyorum ve akran süpervizyonluğunda guvenebildiğim nadir psikologlardan, etik kurallara oldukça dikkat eden, çocuk alanında oldukça tecrübeli, güleryüzü ile sakinleştiren bir yapısı var 👌👌
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Proaktif Psikoloji
Kurtuluş, Atatürk Cd. No:83, Dr. Salim Serçe Apt. Kat1 No1.01130 Seyhan/Adana
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Aylin AVCI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Aylin AVCI Mesleki Videolar Videoları
-

23:32
Top