2007'den Bugüne 91,479 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatmanur YILMAZ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Fatmanur YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi38 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

38

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatmanur YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(%91.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fatmanur YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatmanur YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİTUzm.Psk.E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT
Sevgili Tuba yüksek lısanstan aldigimiz ortak derslerden tanidigim tanidigim bir arkadasimdir. Sonrasinda da arkadasligimiz devam etti . Meslegine ola...

 
Fatmanur YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Fatmanur YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatmanur YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Terapisi
Çocuk ve Ergen Terapisi
Çift Terapisi
EMDR Terapisi
Cinsel Terapi(Kadın)

Fatmanur YILMAZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Fatmanur YILMAZ'ın Özgeçmişi
Yetişkin , cift ve ergen terapilerinde bütüncül psikoterapi bakisiyla dinamik terapi, varoluşçu terapi, bilişsel terapi, davranışçı terapi tekniklerinden faydanlanmakta ayrica duygu odakli terapi ve Emdr terapisini etkin olarak kullanmaktadir. Her bireyin mevzusuna butuncul bir yaklasimla farkli perspektiflerden bakmanin bireyi anlama ve problemlerin çözümü açisindan önemli olduğunu düşunmektedir.

Fatmanur YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşegül
YENİ14.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126315
Kaygilarimin tavan yaptigi bir zamanda artık bununla basedemeyecgime karar verip psikolog arayışına girdim Internetten buldum Fatmanur Hanımı. İlk psikolojik destek deneyimimdi çok gergindim genellikle ilk deneyimlerimde çok zorlanırim ancak şaşırtıcı bir biçimde seansın nasıl bittiğini anlamadım. Fatmanur Hanımla hiç yabancılık çekmedim duyarli ve sükunetli duruşu beni yatıştirdi . 9 aydır beraberiz gitgide derinleştik gerçeklerimle yüzleşmek can yakıcı da olsa cok şifalandirici oldu kactiklarimla buluşmak kendimi tanımami sağladı. Şimdi kaygılarım dengeye geldi huzurluyum. Böyle işini hakkıyla yapan terapistler hep var olsun şuan yaşamım daha dingin ve anlamlı.Iyi ki sizi tanımışım Fatmanur Hanım. Gönülden tavsiye ediyorum ihtiyaç duyan herkese
     2 Beğeni    
Y.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ2.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126234
Fatmanur Hanımla bir yakınım vesilesi ile tanıştım. Kendisinden yoğun iş stresi yaşadığım bi dönemde profesyonel destek aldım. Babam ve kız kardeşimin vefatı ile başlayan yas dönemim, ticari hayattaki zararlarımla da iyice katlanmış bir sorun yumağı haline gelmişti. Aynı dönemde eşimden de ayrılmıştım. Fatmanur Hanımın destekleri sayesinde bu zor dönemi atlattım ve yaklaşık 10 yıl sonra da 4 çocuğumun annesi eşimle de barıştım. Eğer bu zor dönemimde onun destekleri olmasaydı nasıl bir durumda olacağımı tahmin etmek bile istemiyorum. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyor ve gönül rahatlığı ile ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla.
     4 Beğeni    
Ş.A.
YENİ1.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126226
Fatmanur hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Çok çekingelerim vardı çünkü daha önce hiç psikolojik destek almamıştım. İlk görüşmemize kaygılı ve stresli gitmiştim fakat seansın ilk başlarında bile konuşmasıyla sıcak bakışlarıyla beni çok rahatlamıştı ve bir iki seans derken artık seanslara gitmek beni çok rahat hissettiriyordu. Kararsızlıklarım vardı ve kendimi ifade etmede büyük güçlükler çekiyordum ama Fatmanur hanımın yardımıyla artık daha iyiye gidiyorum. Onunla tanıştığım için çok mutlu ve şanslıyım. Fatmanur hanım kesinlikle güvenebilirsiniz gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kullandığı yöntemlerini ve bilgilerini hayata geçirdiğiniz zaman kendinizdeki farkı göreceksiniz.
     3 Beğeni    
S K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ31.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126221
Fatmanur hanım çok güler yüzlü, anlayışlı, farkındalık kazandıran aynı zamanda her bir görüşmeyi iple çektiğim bir profesyonel yardım almamı sağlayan fazlasıyla memnun kaldığım bir terapisttir. Kendimi keşfetmemi, kendime odaklanmamı sağlayarak gündelik işlerimde bile zorlanan ben artık çok daha iyi ve işlevsellik açısından yükselişte olduğum bir dönemde hissediyorum. Fatmanur Hanıma yardımları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki kendisine başvurmuşum ve iyi ki yollarımız kesişmiş. Kendisini her zaman güler yüzüyle ve hassasiyetiyle hatırlayacağım.
     3 Beğeni    
N.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126217
Arkadaşımın Fatmanur Hanımı tavsiye etmesi üzerine gitmeye karar verdim. Terapi alma konusunda çekincelerim vardı. Daha ilk seansta bu çekincelerim ortadan kalktı. Bana yaklaşımı, davranışı daha rahatlamamı ve ona daha kolay açılmamı sağladı. Bunda güleryüzlü ve konuşkan olmasının etkisi de var tabii ki:) Problemimden bahsederken sorduğu sorularla olaylara farklı bir bakış açısı ile bakmam gerektiği konusunda farkındalık kazandım. Terapiye gitmeye çekinenlere tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Y.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126199
Zorlu bir yaşam dönemimde Fatmanur hanımdan psikolojik destek aldım. Hem alanında çok profesyonel hem de kişilik olarak çok destekleyici birisi. Kendisinin bana karşı yaklaşımı, anlayışlı tutumu ve sorunumu yetkin bir şekilde ele alması yaşadığım süreci atlatmamda ve kendimi keşfetme yolculuğunda bana çok yardımcı olmuştu. Asistanları da kendisi gibi güleryüzlü ve konuşkan insanlar. Fatmanur hanım bütüncül psikotreapist olduğu için sorununuzu hem çok yönlü ele alabiliyor hem de sise en uygun ve en doğru yaklaşımı kullanabiliyor. Bu açıdan Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Aleyna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125204
Fatmanur Hanım’la tanışmamız bir arkadaşım vesilesi ile oldu. İlk terapi deneyimim olduğu için ilk seansa gitmekte çekinmiştim. Şimdi ise seansa gitmek için can atıyorum. Fatmanur Hanım samimi ve içtenliği ile,terapi de ve sonrasında ufkumu açan bir psikolog. Yolunuz kesiştiyse şükretmelisiniz. İlk seansımdan bu yana kendimi ona çekinmeden ifade edebiliyor,seanslarımı iple çekiyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki bu yola Fatmanur Hanımla birlikte çıkmışız. Uyguladığı metodları,seans sonrası verdiği ödevleri çok değerli buluyorum. Fatmanur hanım sayesinde ben kendimi keşfediyorum.Kendinizi keşfetmeye izin verin.
     2 Beğeni    
Perihan
12.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124859
Çok memnun kaldım, tanıştığımız günden beri bu süreç çok güzel ilerledi. Gerçekten faydası olduğun görüyor ve hissediyorum. Seanslara gelecegim günleri iple çekiyorum. Yaklaşımı, duruşu ve danısanlarina verdiği hizmet gerçekten kaliteli, bir danışani olarak kesinlikle tavsiye ederim. Geçmişte yaşadığım travmalarla çok uzun yıllardır baş etmeye çalışıyordum ama olmuyordu eksik kalan birşeyler vardı. Bu süreçte buna çalıştık hâlâ çalışıyorum ama eskisi kadar zor gelmiyor. Güler yüzlü ve yerinde samimiyeti beni gerçekten burada tutan şey. Yeri geldiğinde arkadaş gibi hissettiriyor olması da sizi buraya bağlayan ve rahatça açan ozelligi. Herşey için teşekkürler..
     4 Beğeni    
Gülsüm
8.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124839
Fatmanur hanımla sıkıntılı bir dönemimde tesadüfen yollarımız kesişti iyi ki kesişti hayatıma dokunduğu ruhumu iyileştirdiği için minnettarım çok şey öğrendim sayesinde,kendimle iç yolculuğumda bana yol gösterdiği ve eşlik ettiği için çok teşekkür ederim güleryüzlü ilgili ve sıcak tavrı sayesinde rahatlıkla içinizi açabilirsiniz .İşini severek yapan yanında güvende hissedebileceğiniz Uzman bir psikolog arayışında iseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.♥
     5 Beğeni    
Buşra U.
29.Mart.2020
TavsiyeNo: 114285
Merhabalar tanıştığım zamandan beri dilimden düşmeyen ve herkese ısrarla tavsiye ettiğim sevgili terapistimdir♥Kendisi ile en zor zamanımda arkadaşımın tavsiyesi ile tanışma imkanı buldum .iyiki tanımışım hayatımda gözle görülebilecek kadar güzel değişikliklere vesile oldu kendisi..Aklınıza takılabilecek her konuda tüm teknikleriyle beraber yardımcı olabilecek kapasitedir.İşinde mükemmel ve profesyoneldir.Güler yüzlülüğü güzel enerjili ve çok mütevazi birisidir. Kısaca gözünüz kapalı tercih edeceğiniz bi psikolog olmalıdır.
     3 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2020
TavsiyeNo: 114177
Merhaba. Fatmanur Hanim'i internetten buldum. Kendisi hakkinda yapilan tavsiyeler,yorumlar kendisinden terapi destegi alma noktasinda benim icin yol gosterici oldu .Her daim olan fakat son zamanlarda iyice artmis olan artik ustesinden gelemedigim kaygilarimdan dolayi gittim. Daha ilk seansta sayesinde kendimi okadar guvende ve rahat hissettimki kolaylikla açilabildim. Her seansta okadar derinlestik ve oyle bir yolculuga ciktikki birlikte bana bambaska dunyalarin kapilari aralandi. Kaygilarimlarimin altinda yatan seyleri , farkinda olmadan kactigim ,ustunu orttugum duygularimi farkettim ve yasadim aslen gerceklerimin , kendimin farkina vardim.. Bunlari bana yasatan, bu yolculugumda bana guzel bir rehber olan Fatmanur Hanim a cani gonulden tesekkur ederim . Isteyen herkese her daim tavsiye ederim
     3 Beğeni    
Ece KOÇ Fotoğraf
Uzm.Psk.Ece KOÇ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Mart.2020
TavsiyeNo: 114101
Fatmanur Hanımı yüksek lisans yıllarından tanıyorum ve uzun bir süre birlikte çalışma fırsatımız oldu. Kendisinden mesleki anlamda bir çok şey öğrenmenin yanı sıra kişisel olarak da hayatıma çok güzel bakış açıları katmıştır. Mesleğine ve meslek etiğine son derece saygılı, donanımlı, empati yeteneği yüksek bir uzmandır. Kendini sürekli geliştiren öğrenmeye açık bir kişidir. Bir çok ekol ve terapi yöntemine hakim bir uzman olarak mesleğini hakkı ile yapan sayılı isimlerden biridir.
     3 Beğeni    
E.R.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Mart.2020
TavsiyeNo: 114067
Zor gecen cocukluk donemimin karanligi bireysel hayatima ve evliligime çöktüğü, sorunlarimla artik basedemeyip tukendigim, dibe vurdugum zamanda tanidim Fatmanur Hanim i. Çaresizliğim bi bataklik gibi icine cekerken beni, ilk seansta Fatmanur Hanim umut oldu bana. İnandim ..gerçekten ilk kez inandim kendime.. Bende bunlari aşacak güc var dedim tüm hislerimle. Ve uzerinden tam 7 ay gecti Fatmanur Hanim in rehberliginde ruhum duygularim şifa buldu . Kendi gerceklerimle acilarimla travmalarimla yuzleştim . O takili kalmisliklarimdan ,kendini tekrar edip duran bana ve cevreme zarar veren döngülerimden kurtuldum . Allah bu huzuru tum gonullere nasip kılsın . Velhasil ..Bu guzeliklere vesile olan Fatmanur Hanim'a hürmetlerimi ve tesekkurlerimi sunar ihtiyaç duyan herkese gönulden tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ayşe YILMAZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Ayşe YILMAZ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Mart.2020
TavsiyeNo: 113959
Bir psikoloğun danışanlarına yardımcı olabilmesinin en önemli koşulunun kendi iç alemine bakabilmesinden, özünü keşfetmesinden, derinliklerini analiz edebilmesinden, duygularını fark edebilmesinden ve özünü kucaklayabilmesinden geçtiğine inanıyorum. Kendi kişisel analizini yapabilmiş bir insanın karşısındaki insanın yüreğine, zihnine temas edebildiğini, hayatına etki edebildiğini öğretti bu meslek bana. Benden psikolog önerisi isteyen kişilere bu özellikleri olan psikologlar önermeye özen göstermeye çalışıyorum. Çünkü insanın ruhuna dokunabilmek çok hassas bir konu. Fatmanur Hanım insani özellikleri ve mesleğinin hakkını vermeye çalışması yönüyle önermeyi düşünebileceğim psikologlardandır. Kendisine yönlendirdiğim kişilerin olumlu geri dönüşleri ve memnun kaldıklarını ifade ettikleri çok olmuştur. Destek almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
E.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113912
Fatmanur hanım’a çok teşekkür etmek istiyorum. İlk kez danışan oldum ve o kadar memnunum ki anlatamam. Gerçekten mesleğini hakkıyla yerine getiren biri. Her gittiğim seansta kendimle alakalı bir şeyleri görmemi sağlıyor. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve herşeyi anlatabiliyorsunuz. Fatma hanımla karşılaştığım için çok memnunum. İlk seansta sadece tanıştık ve neden burada olduğumu sordu. Sonraki seansta daha detaylı konuştuk. Her geçen seans daha da derinleşiyorsunuz. Düşüncelerinizi önünüze serip, gerçekleri görmenizi sağlıyor. Normalde birine bir şeyleri anlatırken asla anlatamayan biriyimdir ama Fatma hanıma her şeyi rahatlıkla anlatabiliyorum.
     4 Beğeni    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113852
Şirket içerisinde veya arkadaş ortamında yaşadığım problemlerin pek çoğunun temel sebeplerinin farkına varmamda ve çekilmez noktaya gelen sosyal fobimin iyileşmesinde pek çok faydası dokundu. Sosyal fobiler hayatın her alanını(iş, arkadaş, sevgili vs) maalesef fena halde yaralayabiliyor. Çocukluktan gelen bu fobilerimi bir süreç içerisinde öncelikle farkında olmam ve üstüne gitmem konusunda beni cesaretlendirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Busra Avcı
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113841
Fatmanur Hanim in yakın arkadaşıyım. psikoljik sorunlarım ve ailevi problemlerim noktasında kendisinin vermiş olduğu tavsiyeler ve yönlendirmeler hayatım için dönüm noktası olmuştur. Onun sayesınse fatkındalık sahibi oldum. Border özellikler taşıyan biri olarak kendimi dönüştürme noktasında iyi bir mesafe kat ettim. Sonrasında esimle aramızdaki iletişim problemi cözuldu. Kendisinin uzmanlığına son derece güveniyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Her bir seanstan sonra dönüşümün etkisini göreceksiniz .
     3 Beğeni    
Ayşe TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113824
Kendisi ile arkadaş tavsiyesi üzerine iletişime geçtik. Fatmanur hanım bizim birçok sıkıntımzıı çözüme kavuşturdu. Kardeşim ve kendim için bize yardımcı oldu. Bende etrafımdaki bu konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ettim. Onlarda çok memnun kaldılar ve problemlerine özüm buldular. Bunun için kendilerine minnettarım. Kendisini alanında başarılı buluyorum. Kendi alanının bir çok dalına hakim ve çözümleyici. Çok samimi bir iletişim stili var. bu da kendinizi daha rahat anlatma ortamı oluşturuyor. Güven veren bir iletişim tarzı var.
     3 Beğeni    
Ünal
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113818
Fatmanur Hanımla yer aldığımız ortak bir proje aracılığıyla tanıştım, kendisi güler yüzlü, enerjik, güven veren, kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan biri. Bu kişilik özellikleri nedeniyle kendinizi açmakta çok zorlanmayacağınız ve iyi bir iletişim ve terapötik ilişki kurabileceğiniz fikrindeyim. Meslektaşım bir çok alanda donanımlı, mesleki etik ilkelere bağlı ve alanında profesyonel biri. Tüm bu nedenlerle güvenilir ve profesyonel bir destek ihtiyacındaysanız sevgili meslektaşımla çalışmanızı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Betül
23.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113813
Fatmanur hanımla uzun yıllardır tanışıklığım var. Üniversiten bu yana kendisiyle sohbet etmeyi, fikirlerini çok beğenirim. Ne zaman bir karmaşa yaşasam ararım ve her seferinde yardımcı olmaya çalışır, bana farklı bir bakış açısı kazandırmaya yönelik fikirler verir. Sıcak kanlı, samimi biridir. Hep mutlu olsun :) mesleğinde güzel karakterinin her daim başarısına başarı katacağına inanıyorum. Hiç şüphe duymadan gidip görüşebilirsiniz.tanıştıktan itibaren kendinizi iyi hissedeceğinize, rahat bir şekilde konuşabileceğinize inanıyorum.
     3 Beğeni    
Aybüke AKDENİZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113800
Fatmanur hanımla kadın ve aile sağlığı alanındaki bir kurumda birlikte hizmet verdik. Bu süre zarfında kendisini yakınen tanıma şansım oldu. Bir meslektaşı olarak Fatmanur Hanım’ın öncelikle mesleki etik bilinci olan ve buna oldukça önem veren, alanında kendini yetiştirmiş bir uzman olduğunu belirtmek isterim. Kendisi çok sayıda danışan ile çalışmış olup sahip olduğu donanım ve mesleki yeterliliği ile çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bununla birlikte verdiği seminerlerde güçlü hitabeti ve motivasyonu hayranlık uyandırmaktadır. Fatmanur Hanım güler yüzü ve pozitif enerjisi ile güven veren, özverili ve kişiye kendisini rahat hissettiren bir meslektaşımdır. Danışanlarına yaklaşımına ve mesleki tecrübesine yakından şahit olmuş biri olarak bu alanda kesinlikle tavsiye edebilceğim bir profesyoneldir.
     3 Beğeni    
A.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113781
Fatmanur hanımın danışmanlığından çok memnunum. Kendisini daha once hic tanimamis olmama ragmen pozitif sicak kanlı ve guvende oldugunuzu hissettirerek rahat olmanizi ve kendisnizi keşfetmenizi sağlıyor. Alanında uzman, çözüm odaklı, profesyonel , güleryüzlü, karşısındakini çok iyi anlayan danışanın kendi yolunu bulmasinda iyi bir yol gösterici olarak bulunan ve kisinin kendisini bulmasini problemlerini aşmasini yine danisanina yol gostererek yardimci olan iyi bir rehberdir.
     3 Beğeni    
M.Eren Yuyucu
21.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113770
Değerli Fatma Hanımla aynı kurumda bir yıl çalışma imkanı buldum. Kendisi alanına hakim, işinde özverili, gelişime önem veren ve gerektiğinde değişimin bir parçası olabilen bir arkadaşımızdır. Çevresindeki insanların da gelişimi konusunda etkin rol alarak takım çalışmasının bir parçası olması ve bulunduğu ortama değer katması yönüyle saygıyı hak eden bir kişiliktir. İş ahlakı yüksek, disiplinli, güler yüzlü, motive edici olması kendisinin bu alanda sayılı kişiler arasında olmasını sağlamaktadır. Kendisine, bana ve kurumumuza kattığı değerlerden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.
     3 Beğeni    
Afra
20.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113752
terapi alan yakınım aracılığı ile kendisini tanıdım . danışanları için gerçekten çözüm odaklı bir profosyonel . Kendisi gayet güleryüzlü,karşısındakini çok iyi anlayan,kesinlikle içten bir şekilde dinleyen ,mesela açıkça söyle hissettim ; siz probleminize takıldığınızı belirtiyorsunuz anlatıyorsunuz uzun uzun sonra birlikte bir yolculuğa çıkıyor gibi porobleminizin sebep olduklarına dahi sizi götürüyor ve birlikte temizlik yapıyorsunuz :) başarabileceğine inandıran bir uzman , profosyenel duruşuna saygı duyuyor içtenliğini , samimiyetini fazlası ile sevdim . güzelleştirdiğiniz hayatlar için gerçekten çok teşekkür ediyorum .
     2 Beğeni    
F.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113750
Yaklaşık 3 aydır Fatmanur Hanımdan destek alıyorum...içtenlikle tavsiye edebilirim. Bence psikolojik destek alırken en dikkat edilmesi gereken şey ne kadar kendimiz olabildiğimiz bunun yolunu Fatmanur Hanim cok iyi ogretti diyebilirim...gorusmelerin bu kadar verimli olmasi kendimi iyileşmeye hazır hissetmemlede bağlantılı tabiki ama Fatmanur Hanımin profesyonel yaklaşımı da gerçekten çok iyi...emdr calismalari hakkinda biraz bilgim vardi Fatmanur Hanimdan emdr hakkinda genis bir bilgi alarak gorusmelerimizde bana bol bol emdr calismasida uyguladi Sonuçlarını gün geçtikçe daha çok hissediyorum iki ayda çok fazla farkındalık yaşadım diyebilirim. İNSAN zaman zaman profesyonel bir yaklaşıma gerçekten çok ihtiyaç duyuyor hayatin zorlu sınavında yanınizda olacak profesyonel bir el.. bu zorluklarla basetmenizde destek olacak samimi bir yürek olarak görüyorum...Herse için tsk etme fırsatı olarak göruyorum bu siteyi..iyiki varsınız Fatmanur Hanım...
     4 Beğeni    
Şükran
20.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113749
Fatmanur Hanım la Ortak bir projede çalışmaktayız. Bireysel psikolojik destek noktasında hem bireysel hem aile konularında alanında çok yetkin ve mesleğini etik ilke ve kurallara bağlı kalarak gayet sistematik bir şekilde yürütmektedir. Hem proje çalışmalarına hemde geçmiş çalışma deneyimlerden de anlaşılacağı gibi alanının en iyilerinden biridir. Psikolojinin temel kuralı olan tarafsız ve objektif bakış açısına tamamıyla bağlı çalışmaktadır. Gelişime açık ve sürekli olarak alan eğitimlerini takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Bir insanın mesleğini devam ettirebilmesi için en önemli şey yaptığı işi sevmektir. Meslek sevgisini en güzel sergileyen bir meslektaşımdır.
     3 Beğeni    
T.K.
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113735
Fatmanur Hanımı, kendisinden destek alan bir yakınım vasıtasıyla tanıdım.Takıntıları olan ve ben merkezci bir yapıya sahip aynı zamanda kendimden karşı tarafa geçemeyen biriydim.Mesleki donanımı ve çözümcül yaklaşımlarıyla , terapi seansları oldukça verimli geçti benim için.Terapi ile farkındalıklarım arttı ve bana kendimi görmemi sağladı. Takıntılarımdan da kurtuldum .Ayrıca kendisi güler yüzlü, içten ve samimi bir ilişki kuran terapist. Bu yönü de bana çok iyileştirici geldi.Kendisini gönül huzuruyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
İman Kabakçı
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113734
Kıymetli Fatmanur Hanımla müdür olarak görev aldığım kurumda birlikte çalışma imkanı buldum. Kendisi, profesyonelliği, çalışma disiplini, alanında yetkinliği, birikimini cömertçe hem danışmanlarının hem çalışma arkadaşlarının istifadesine sunması, güler yüzü, samimiyeti, empati kurma becerisi, kendini sürekli geliştirmeye ve çevresindeki insanları bu yönde teşvik etmesiyle hem kurumumuza hem şahsıma değerler katmıştır. Fatmanur hanımı danışman olarak ziyadesiyle kalifiye buluyor ve samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Aysun H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113730
Terapimin ilk seansinda birine yaralarimi en derinlerimi açmaktan dolayi cok kaygiliydim .Fakat Fatmanur Hanim in beni anladiğini oyle hissettimki hatta anlatamadiklarima da tercüman oldu.. Yillarca benle buyuyen sorunlarima yardım edeceğini ,artik bu sorunlarla yaşamak zorunda olmadigimi, tüm bunlarin üsteşinden gelebileceğimi hissetmiştim .Fatmanur Hanim dan aldigim guven sayesinde icim umutla doldu . Terapimiz boyunca bana zarar veren döngülerimi gördüm, duygusal yüklerimden kurtuldum.Onca yil nasil ölü gibi yaşamişim .Terapimden aldigim gucle hayatima sahip cikmayi ögrendim. Tüm bu guzel dönüşümlere vesile oldugu icin tesekkur ediyorum kendisine. Çevremdekilere her daim anlattigim, tavsiye ettiğim ve burdan da herkese tavsiye edeceğim bir uzmandır Fatmanur Hanım.
     3 Beğeni    
Beste
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113724
Merhabalar, Fatmanur Hanım’ın birçok konuda bilgi birikimi bulunuyor.Güleryüzlü,bilgili ve konuşkan birisi aldığı eğitimleride araştırabilirsiniz kendisinden terapi desteği almanız için öneride bulunuyorum.Tavsiyede bulunduğum kişilere çok desteği oldu.Ben kendisiyle arkadaş tavsiyesiyle tanıştım sizlerede yardımları dokunacağına eminim.Fatmanur Hanım mesleki donanimi ,sorunlara cozumcul yaklasimlari, kisinin anlam arayisina guzel rehberlik yapan ayrica icten ve kapsayici iletisimiyle rahatlik ve guven duygusu uyandiran bir terapisttir.
     2 Beğeni    
Nurseda Kodaman
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113710
Kendisi ile iş yaşantısında tanıştım. Mesleğini severek yapan bir arkadaşımdır. Pozitif enerjisi ve güler yüzüyle insanın yanında kötü hissetmesi imkansız. İyi ki mesleğini güzel yapan insanlar var. İş disiplini ve konulara hakimiyeti en sevdiğim özelliği. Psikolog-hasta arasındaki gizlilik ilkesine saygısını her zaman takdir ederim. Mutlaka kendisi ile tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu işe sadece para kazanmak gözüyle bakmayan nadir insanlardan biridir. Sizin derdinizle dertlenen mutluluğunuzu paylaşan kıymetli bir dostumdur. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Emine Kul
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113708
Fatmanur Hocam, Benim için ilk tanışmamızdan itibaren samimiyetini hissettiğim , yanında kendimi güvende bulduğum, kendisine iç dünyamı rahatlıkla açabildiğim, anlaşıldığımı anladığım, zehir gibi zekası olan, tecrübeli, akademik anlamda donanımlı olmasına rağmen kendini güncelleyen ve hala geliştirmeye devam eden, iyi ki tanıştık dediğim kişi. Enerji ve sakinlik arasındaki dengeyle insana güven hissi oluşturuyor. Danışanlanla arasındaki ilişki tam kıvamında. Seanslarda en detay nüansları yakalayarak çok iyi analiz - kritikler oluşturuyor. Bazen tam 12 den vuruyor. Gerçekliğin peşinde gerçeğe ulaşmada mücadele ediyor. Kendi alanında özverili bu işe gerçekten gönül verdiğini gözlemledim.
     4 Beğeni    
S. Tunç
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113706
Fatmanur hocam yaşadığım temizlik takıntılarım nedeniyle danışmanlık aldım. Daha önce birçok uzmandan yardım almış olmama rağmen takıntılarımı yenemedim. Artık ümidimin tükendiği noktada bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fatmanur hanımla tanıştım. 7 seanslık bir görüşme sonucunda Fatmanur hocam ile bu takıntılarım büyük oranda hafifledi. Takıntılarımın üstüne gitmemi yavaş yavaş kaygılarımın azalmasını bana öğretti. Kendisine minnettarım. İstanbul’da danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Uzm.Kl.Psk.Elif Güşta Aydın
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113696
Fatmanur'u yüksek lisanstan tanıyorum. o zamanlar birlikte dersler üzerine konuşur sürekli irtibat halinde olurduk. sonrasında da kopmadık. Zaman zaman mesleki görüşmeler yapmaya başladık; gerek eğitimler üzerine gerek psikolojik herhangi bir rahatsızlık, üzerinde konuşmaya ihtiyaç duyduğumuz herhangi bir konu üzerine konuşmalar. ve yüksek lisanstan itibaren tanıdığım Fatmanur'u o zaman da öğrenmeye açık bu zamana kadar da hep öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık mesleğini titizlikle yapan biri olarak tanıdım. Terapi almak üzere gidenlerin de memnun kalacağına inanıyorum. Eğer tecrübeli, güvenilir bir uzman arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Elda TATLI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113695
Fatma Hanımı çalıştığımız ortak bir proje vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Tüm samimiyetimle söylemek isterim ki kendisi hem mesleki açıdan hem de özel olarak iyi ki tanımışım dediğim kişiler arasındadır. Fatma Hanım alanında son derece donanımlı ve ilişki odaklı bir uzman. Danışana olan yaklaşımı son derece empatik. Hem danışanların ruhsal süreçlerini yorumlamada oldukça analitik bir bakış açışına sahip hem de danışanlara karşı oldukça anlayışlı bir yaklaşımı var. Fatma Hanım'ın terapi yolculuğu gibi hassas bir süreçte danışanlarına etkin bir şekilde eşlik ettiğini düşünüyorum ve destek almak isteyen herkese kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113692
Fatmanur Hanımı okuldan tanıyorum. Meslektaşım derslerini takip eden bir öğrenciydi. Sonrasında okuldaki bir eğitimde karşılaştık. Kendini güncelleyen biri olarak çok çeşitli eğitimler almış almayada devam etmektedir. Oğlumun okulunda rehberlik servisinde çalışmış ordada kendini sevdirmiş ve mesleki başarısını ortaya koymuştur. Terapi alanında güçlü bulduğum fatmanur hanım bir Psikolog olarak ivedilikle tavsiye ederim. Empati kurma ve sınır koyma becerileri yüksek olan fatmanur hanım kendini mesleki anlamdada kendini gerçekleştirmeye çalışan uğraşan bir arkadaşımdır.
     3 Beğeni    
Sk
17.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113689
Kesinlikle alanında uzman biri. İki yıldır aralıklı danışan olarak basvuruyorum. Kendisi çok anlayışlı ve danışanları için gerçekten çözüm odaklı bir insan. Kendisi gayet güleryüzlü,karşısındakini çok iyi anlayan,danışanın problemine nokta a atışı ile değinip ve çözebilen bir danışman Enerjik,güleryüzlü,danışanını da bu süreçte motive edip başarabileceğine inandıran bir danışman. Kendi içimde problemlerimi aştım ve hayata karşı motivasyonum arttı.
     2 Beğeni    
Uzm. Psk. Deniz Oruç
17.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113688
Merhabalar Meslek hayatım boyunca tanıdığım birçok psikolog oldu. Aynı meslekten olmanın avantajı ile karşıdakinin ne kadar yetkin olduğu hakkında da hızlıca çıkarımda bulunabiliyoruz. Yılların mesleki birikimi, meslektaş deneyimleri ve meslekten biri olmam gerekçesiyle diyebilirim ki Fatma hanım tanıdığım en iyi psikologların en başında geliyor. Hem kişisel yeteneği hem aldığı eğitimlerle edindiği donanım ve de insanın özüne yönelik hassas yaklaşımı ile danışanlar için isabetli bir danışmandır.
     2 Beğeni    

Fatmanur YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatmanur YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT
Uzm.Psk.E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT
Sevgili Tuba yüksek lısanstan aldigimiz ortak derslerden tanidigim tanidigim bir arkadasimdir. Sonrasinda da arkadasligimiz devam etti . Meslegine ola...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Fatmanur YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 286 08 81  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Fatmanur YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Fatmanur YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

05:10
Top