2007'den Bugüne 84,180 Tavsiye, 26,367 Uzman ve 18,814 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu ÇAĞLIN BACAK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Duygu ÇAĞLIN BACAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cansu VAROLPsk.Dnş.Cansu VAROL
Cansu işine gönülden bağlı, alandaki yenilikleri takip eden, sürekli kendini geliştiren, dinamik, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir meslektaşımdır. K...
Uzm.Psk.Hülya AYHAN
Uzm. Psk. Hülya AYHAN ile unicef ortaklı suça sürüklenen gençlere daha iyi rehberlik etmek amacı ile hazırlanmış bir proje kapsamında tanıştım. Projen...

Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi/ Psikoloji Bölümü (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi/ Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu ÇAĞLIN BACAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Özgeçmişi
2012 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında tamamladım. Yüksek lisans süresince danışanlarıyla görüşmelerini alanında yetkin süpervizörler gözetiminde gerçekleştirdim. Bitirme projesi olarak “ Madde Bağımlılığında Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlar” çalışmasını gerçekleştirdim.

Eğitim sürecinde Polonya’da Humanities and Economics in Lodz üniversitesinde değişim öğrencisi olarak okudum. Çocuk ve ergenlerin olumlu sosyal ve ahlaki gelişimlerini inceleyen gelişim laboratuvarında bir dönem gönüllü olarak çalıştım. Bakırköy Ruh. Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Nevroz yatan hasta servisinde staj yaptım. 2012 ylında özel ihtiyaçları olan çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti verdim. 2012 yılından bu yana Bağımlılık, Depresyon, Kaygı Bozukları, Uyum ve Yaşamsal sorunlar konularında terapi hizmet vermekteyim.
...[Devamı...]

Duygu ÇAĞLIN BACAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülcan GÜLER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gülcan GÜLER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115186
Duygu ile birlikte aynı ofiste çalışıyoruz. Kendisini yaklaşık 1 senedir tanıyorum. Ses tonu ve sakin tavrı yanında rahat hissetmeme katkı sağlıyor. Bir sorunum olduğunda fikir alıp danışırım ve desteğini içtenlikle gösterir. Bu konuda güvendiğim nadir meslektaşlarımdan biridir. Kendini geliştirmeyi seven, etik anlayışı olan, gerçekten alçak gönüllü ve içten bir insan. Ayrıca eğlenceli ve mizahi bir yönü de var. Danışanlarını çok önemseyen ve işinde özenli biridir.
     Beğenin    
Cansu VAROL Fotoğraf
Psk.Dnş.Cansu VAROL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115144
Duygu işini çok seven, danışanlarına özen gösteren, etik çalışma ilkelerine sahip çok sevdiğim bir meslektaşım. Yüksek lisans eğitimlerimizin ardından aktif olarak danışan görmeye başladığımızda ofisi paylaşarak birlikte çalışmaya başladık, bu vesile ile tanıştık. Kısa sürede üretkenliğimiz arttı birlikte. Kendisiyle birlikte çalışıyor olmak büyük bir keyif. Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR ekollerini başarı ile uyguluyor. Güzel enerjisi, güleryüzü, üretkenliği, işini sevmesi, profesyonel duruşu ve bilgisiyle her zaman takdir ettiğim bir meslektaşımdır. Kendisini tüm danışanlara güvenerek öneriyorum.
     Beğenin    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113645
Duygu hanımı bir yakınım vasıtasıyla buldum.Düzenli olarak psikoloğa gitmenin ruhsal rahatsızlığı olsun veya olmasın herkes için faydalı olduğuna inanıyorum.Biraz da zorlandığım bir dönemde böyle bir arayış içerisindeyken Duygu hanımı buldum.Öncesinde de psikoloğa gitmiştim fakat hiçbir yöntem kullanılmamıştı sadece dinleme şeklinde geçen çok da verim alamadığım seanslardı.Duygu hanımla yaptığımız seanslar sayesinde bazı korkularımı yendim ve bu alanlarda kendime güveniyorum artık.Bu stresli bir yapım olduğundan dolayı hayatımda olan büyük bir yükü azalttı ve kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. Duygu hanım işini büyük bir sorumlulukla yapıyor,alanına hakim ve bir çok eğitime katılmış bir psikolog.Seanslarımız sırasında etkili bir çok yöntem kullandı bu da benim kendim hakkında daha önce fark etmediğim yönlerimi keşfetmemi sağladı.Ayrıca planlı,dakik ve profesyonel çalışan bir psikolog.Duygu hanımı üç kelimeyle tanımlarsam bilgili,çalışkan ve duyarlı derim.Duygu hanım deneyimi ve bilgisiyle size problemlerinizde yardımcı olacaktır kendisini güvenerek herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Hülya AYHAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113321
Klinik Psikolog Duygu Çağlın Bacak ile UNICEF ortaklı suça sürüklenen gençlere destek için hazırlanmış bir proje kapsamında tanıştım. Bu proje kapsamında kendisinin hem eğitimci hem de terapist olarak becerilerini gözlemleme şansım oldu. Bu bağlamda; kendisi hem eğitimci kimliği hem de terapist kimliği ile takdir ettiğim bir bilim insanıdır. Etik değerlere bağlı, danışanın iyilik halini önemseyen, doğru zamanda doğru müdahaleye karar verebilen, kendisine danışan yönlendirme konusunda kesinlikle tereddüt etmeyeceğim meslektaşımı önemle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Yeşim
29.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113310
Yaklaşık 4 aydır yanında stajerlik yapiyorum. Danisanlarina o kadar önem veriyor ki. Bazen ben bile şaşırıyorum. İşini hakkıyla yapan psikoglardan birtanesidir. Psiko eğitimlerine katiligimda ise gayet aciklayici anlaşılır ve danışanlarına empatik yaklaşımları dikkatimi çekti. Terapi bitse de gitseler havasındaki psikoglardan değil açıkçası. Sırf para için danışanlarına yalan söyledigini hiç gormedim. Doğru olduguna inandigi şeyleri danisanlari kırmadan dile getirebilmesi bence çok hoş. İşini severek yaptığını grup terapilerinde çok net gördüm ve izlemledim. Dusunceleriyle insanın ufkunu genislettigine garanti verebilirim. Bence en iyi psikolog gibi sosyal mecrada ün yapan insanlara tomarla para dokmektense böyle işini hakkıyla yapan psikologlara gitmek sizi hem iyileşme sürecinde destekler hemde kaziklanmis olmazsiniz. TV programlarina para verip cikiyorlarken böyle Duygu Hanım gibi psikologlar arada ne yazik ki kayniyor.
     Beğenin    
H. Yelda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113284
Duygu hanımı iş ortamında tanıdım. Açıkcası kafamda olmayan ancak daha sonrasında bunun bilinçaltına atmış olduğum bir sorun olduğunu farkında varmamı sağlayan kişidir. Kendisinden emdr tekniği ile psikolojik destek aldım. Yıllardır çeşitli yerlerden aldığım psikolojik desteklerin içinde en etkili olanı idi. Duygu hanım oldukça başarılı bir şekilde bir kaç seansta kaygı bozukluğu ile ilgili sorunumu çözümledi. İletişime açık , samimi, güvenilir, oldukça güleryüzlü bir psikologtur. Kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Duygu ÇAĞLIN BACAK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cansu VAROL
Psk.Dnş.Cansu VAROL
Cansu işine gönülden bağlı, alandaki yenilikleri takip eden, sürekli kendini geliştiren, dinamik, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir meslektaşımdır. K...
Hülya AYHAN
Uzm.Psk.Hülya AYHAN
Uzm. Psk. Hülya AYHAN ile unicef ortaklı suça sürüklenen gençlere daha iyi rehberlik etmek amacı ile hazırlanmış bir proje kapsamında tanıştım. Projen...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 263 98 42  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi/ Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi/ Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabı

Uzm.Psk.Duygu ÇAĞLIN BACAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Duygu ÇAĞLIN BACAK Mesleki Videolar Videoları
-

09:31
Top