2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Duygu ÇAĞLIN BACAK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Duygu ÇAĞLIN BACAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Duygu ÇAĞLIN BACAK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Hülya AYHAN
Uzm. Psk. Hülya AYHAN ile unicef ortaklı suça sürüklenen gençlere daha iyi rehberlik etmek amacı ile hazırlanmış bir proje kapsamında tanıştım. Projen...

Duygu ÇAĞLIN BACAK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Özgeçmişi
2012 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında tamamladım. Yüksek lisans süresince danışanlarıyla görüşmelerini alanında yetkin süpervizörler gözetiminde gerçekleştirdim. Bitirme projesi olarak “ Madde Bağımlılığında Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlar” çalışmasını gerçekleştirdim.

Eğitim sürecinde Polonya’da Humanities and Economics in Lodz üniversitesinde değişim öğrencisi olarak okudum. Çocuk ve ergenlerin olumlu sosyal ve ahlaki gelişimlerini inceleyen gelişim laboratuvarında bir dönem gönüllü olarak çalıştım. Bakırköy Ruh. Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Nevroz yatan hasta servisinde staj yaptım. 2012 ylında özel ihtiyaçları olan çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti verdim. 2012 yılından bu yana Bağımlılık, Depresyon, Kaygı Bozukları, Uyum ve Yaşamsal sorunlar konularında terapi hizmet vermekteyim.
...[Devamı...]

Duygu ÇAĞLIN BACAK Tavsiye Yazıları Duygu ÇAĞLIN BACAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nazlı (Danışan)
 IP: 151.135.85.FZ

15-02-2020
 TavsiyeNo: 113645
Duygu hanımı bir yakınım vasıtasıyla buldum.Düzenli olarak psikoloğa gitmenin ruhsal rahatsızlığı olsun veya olmasın herkes için faydalı olduğuna inanıyorum.Biraz da zorlandığım bir dönemde böyle bir arayış içerisindeyken Duygu hanımı buldum.Öncesinde de psikoloğa gitmiştim fakat hiçbir yöntem kullanılmamıştı sadece dinleme şeklinde geçen çok da verim alamadığım seanslardı.Duygu hanımla yaptığımız seanslar sayesinde bazı korkularımı yendim ve bu alanlarda kendime güveniyorum artık.Bu stresli bir yapım olduğundan dolayı hayatımda olan büyük bir yükü azalttı ve kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. Duygu hanım işini büyük bir sorumlulukla yapıyor,alanına hakim ve bir çok eğitime katılmış bir psikolog.Seanslarımız sırasında etkili bir çok yöntem kullandı bu da benim kendim hakkında daha önce fark etmediğim yönlerimi keşfetmemi sağladı.Ayrıca planlı,dakik ve profesyonel çalışan bir psikolog.Duygu hanımı üç kelimeyle tanımlarsam bilgili,çalışkan ve duyarlı derim.Duygu hanım deneyimi ve bilgisiyle size problemlerinizde yardımcı olacaktır kendisini güvenerek herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Hülya AYHAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-01-2020
 TavsiyeNo: 113321
Klinik Psikolog Duygu Çağlın Bacak ile UNICEF ortaklı suça sürüklenen gençlere destek için hazırlanmış bir proje kapsamında tanıştım. Bu proje kapsamında kendisinin hem eğitimci hem de terapist olarak becerilerini gözlemleme şansım oldu. Bu bağlamda; kendisi hem eğitimci kimliği hem de terapist kimliği ile takdir ettiğim bir bilim insanıdır. Etik değerlere bağlı, danışanın iyilik halini önemseyen, doğru zamanda doğru müdahaleye karar verebilen, kendisine danışan yönlendirme konusunda kesinlikle tereddüt etmeyeceğim meslektaşımı önemle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Yeşim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.112.CF

29-01-2020
 TavsiyeNo: 113310
Yaklaşık 4 aydır yanında stajerlik yapiyorum. Danisanlarina o kadar önem veriyor ki. Bazen ben bile şaşırıyorum. İşini hakkıyla yapan psikoglardan birtanesidir. Psiko eğitimlerine katiligimda ise gayet aciklayici anlaşılır ve danışanlarına empatik yaklaşımları dikkatimi çekti. Terapi bitse de gitseler havasındaki psikoglardan değil açıkçası. Sırf para için danışanlarına yalan söyledigini hiç gormedim. Doğru olduguna inandigi şeyleri danisanlari kırmadan dile getirebilmesi bence çok hoş. İşini severek yaptığını grup terapilerinde çok net gördüm ve izlemledim. Dusunceleriyle insanın ufkunu genislettigine garanti verebilirim. Bence en iyi psikolog gibi sosyal mecrada ün yapan insanlara tomarla para dokmektense böyle işini hakkıyla yapan psikologlara gitmek sizi hem iyileşme sürecinde destekler hemde kaziklanmis olmazsiniz. TV programlarina para verip cikiyorlarken böyle Duygu Hanım gibi psikologlar arada ne yazik ki kayniyor.
     Beğenin    

 H. YELDA Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.175.130.Z

27-01-2020
 TavsiyeNo: 113284
Duygu hanımı iş ortamında tanıdım. Açıkcası kafamda olmayan ancak daha sonrasında bunun bilinçaltına atmış olduğum bir sorun olduğunu farkında varmamı sağlayan kişidir. Kendisinden emdr tekniği ile psikolojik destek aldım. Yıllardır çeşitli yerlerden aldığım psikolojik desteklerin içinde en etkili olanı idi. Duygu hanım oldukça başarılı bir şekilde bir kaç seansta kaygı bozukluğu ile ilgili sorunumu çözümledi. İletişime açık , samimi, güvenilir, oldukça güleryüzlü bir psikologtur. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 263 98 42  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi/ Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi/ Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabı


Duygu ÇAĞLIN BACAK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Duygu ÇAĞLIN BACAK Mesleki Videolar Videoları
-11:05
Top