2007'den Bugüne 85,905 Tavsiye, 26,755 Uzman ve 19,086 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve Nur ÇINAR
Uzman Psikolojik Danışman - Sivas

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Merve Nur ÇINAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve Nur ÇINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve Nur ÇINAR'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2016 Mezunu)
Yüksek Lisans
Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve Nur ÇINAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR'ın Özgeçmişi
2011-2015 Marmara Üniversitesi (Lisans)
2016-2019 Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Yüksek Lisans) YL tezi: "Sanat uygulamalarına dayalı psiko-eğitim programının psikolojik sağlamlık üzerine etkisi"
2020- ....... Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Doktora)
2017- ....... Psikodrama Grup terapisi eğitimi - IPI İstanbul Uluslararası Psikodrama Enstitüsü

Yetişkinlerle online bireysel terapi seansları ve grup çalışmaları sürdürüyor. Cumhuriyet Üniversitesi PDR bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmakta ve derslere girmekte. "Anne baba eğitimi, yakın ilişkiler, psikolojiye giriş, grupla psikolojik danışma, bireysel terapi süpervizyonu" PDR öğrencilerine verdiği dersler arasında.
...[Devamı...]

Merve Nur ÇINAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yapı Taşı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118522
Aşırı aşırı tavsiye ediyorum cümlesiyle başlamak istiyorum. 😊Hayatımın dönüşüm ve değişim çizgisinde Başlangıç noktam oldu diyebilirim. Grup terapilerine, farkındalık atolyelerine katıldım. Tüm vurgulamaları nokta atışı, tüm söylediklerinde samimiydi. Her söylediği sizi biraz daha Kendinize getiriyor. Ve sizi kendinize daha çok yaklaştırıyor.tüm kalbimle minnettarım kendisine, tüm kalbimle tavsiye ediyorum. İhtiyaç hissedenlere ve frekanslarının uyacagını düşünenlere... İyiki tanımışım, iyiki birbirimizin hayatına dokunmuşuz diyorum. Bireysel terapi almadım kendisinden bana özel sebeplerden dolayı ama bireysel terapi alan tanıdıklarım var ve memnunlar. Eğer kendimle ilgili yol kat edebildiysem temelini atanlardan biride Merve hanım diyebilirim. Ve tüm kalbimle minnet, saygı ve şükran içindeyim. ❤️
     1 Beğeni    
S.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117624
İsmini ablamdan duymuştum görüşmeyi hep çok isteyip ertelerken Annemin hastalığının üstümde oluşturduğu ve altından daha biiir sürü sıkıntıların da ortaya çıktığı bi dönemde Hayatımın en anlamlı en derin ve unutulmaz yolculuğunda bana eşlik eden yol gösteren mühim olanı “beni gösteren” ve bunu aldığı psikoloji eğitiminden ziyade sanki ruhunda taşıdığı rehber dinleyici bir profesyonellikle yapıyor. Daha önce ismi meşhur yaşı büyük tecrübesininde ziyade olacağını düşündüğüm başka bi psklg lada görüşmüştüm ama merve kadar hayatıma dokunmamıştı bu belki benim sürecimle de ilgili olabilirsede bence merveylede çok alakalı. O görüşmede benim bile kendi hakkımda bilmediğim bir sürü şey dökülüveriyor ortaya ve hayretle kendimi tanıyorum Hayatın tokatlarıyla daha uzun bi sürede ve daha yaralayıcı olabilecek bu tanımayı daha az zamanda daha az yarayla ve usta bi rehberle yapmak Vereceğiniz bedelle asla asla kıyaslanmaz Yani demem o ki psikolok bence mesleki bi beceriden ziyade Allahın vergisi ruhsal bi kaynakla yapılabilinecek yoldaşlık ve ben şimdilerde hayatımı merveden önce ve sonra diye ikiye ayırabilecek kadar değiştiğini görüyorum hatta yakın çevrem bile merve seni çok değiştirdi diyor :) ismi benim hikayemde unutulmaz olacak o yüzden hep şükrediyorum Onu hikayeme ekleyip yolumu aydınlatan rabbime ve kendisine çok teşekkür ediyorum. Çook çok tavsiye ediyorum kendinize doğru yola çıkıcaksanız birlikte yürüyebileceğiniz en korkunç anları sakinliğiyle, aptal ve utanç veren yönlerinizi samimi eğlenceli oluşuyla kabul etmekte zorlandığınız belki asla göremeyeceğiniz yönlerinizi akıllı sorularıyla size gösterecek güzel bi yol arkadaşı;)
     1 Beğeni    
İ R Çlbi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117599
Merve hanımı tavsiye ediyorum çünkü gerçek dışı samimiyetsiz bir şekilde değil hervseyi bütünsel bir denge olarak kabul ettiren bir bakışla yaklaşmayı öğretti bana. Merve hanımı tavsiye ediyorum çünkü yol ve yöntemleriyle benzersiz biriydi. Merve hanımı tavsiye ederim çünkü bu güne kadar gittiğim bir çok psikolog ve uzman arasında kalbimde çok gizli ve özel bir yere dokunabilen hatta varlığını benim bile bilmediğim gizli hazinelerimi bulmami sağlayan tek kişidir. Samimiyeti dürüstlüğü ve cesaretiyle çok hayran olduğum biri oldu. İnşaallah başarıları daim ve kaim olur.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2016
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Merve Nur ÇINAR Mesleki Videolar Videoları
-

05:38
Top