2007'den Bugüne 83,826 Tavsiye, 26,309 Uzman ve 18,757 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fulya DÖNER
Psikolog - Ankara

Fulya DÖNER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Fulya DÖNER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fulya DÖNER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gizem AKCANPsk.Gizem AKCAN
Kendisinden çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi eğitimi aldım, çok güzel bir eğitimdi. Gizem hanımın anlatımı, alanında ne kadar bilgili ve...

Fulya DÖNER'in İletişim Bilgileri
Psk.Fulya DÖNER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Randevu ve Bilgi İçin)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : Ingilizce Cok İyi Derecede, rusca Baslangic Seviyesi
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fulya DÖNER Özgeçmis CV Psk.Fulya DÖNER'in Özgeçmişi
1984 Bursa doğumluyum ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum ve Rusça bilgimi de geliştiriyorum.

Üniversite süresince ve sonrasında devlet ve özel sektör olmak üzere birçok farklı kurum ve kuruluşta çalıştım. Bunun yanı sıra, bilişsel davranışçı terapi egitimi aldım ve çift terapisi, cinsel terapi, travma, çocuk ve ergen terapisi gibi birçok atölye çalışmasına katıldım. 2019 Avrupa Psikoloji Kongresinde, Prof. Dr. Reyhan Bilgiç danışmanlığında arkadaşlarımla yürüttüğümüz çalışmamızın sunumu yapıldı.

Şu anda da hem Türkiye'de hem de yurt dışında terapi alanındaki gelişmeleri takip ediyor ve uzmanlığımı aile danışmanlığı alanında yapıyorum. Özellikle stres, kaygı bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk ve depresyonla ilgili Türkçe'nin yanı sıra İngilizce de terapi yaparak danışanlarıma yardımcı oluyorum.

Fulya DÖNER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Akın KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 115010
Obsesif kompulsif bozukluk icin basvurmustum Fulya Hanım’a. Hayatimi ciddi etkiliyodu bu bozukluk. Çevremle de sorunlar yaşamama neden oluyordu. Sadece terapiyle bu sorunun cozulecegine inanmiyordum. Son derece cana yakın, konuşkan, bir o kadar çözüm odaklı ve alaninda bilgili bir psikolog. Verdigi ödevleri yapmak icimden gelmiyordu, hep motive etti beni. Kendisiyle olan seanslar gayet etkili oldu ve kısa sürede sonuç aldım. Özellikle benim gibi okb sorunu olan kisilere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Hayrettin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114985
karmasik ve cikilmaz olay ve sorunlarda farkli bir bakis getirmesi ile kendisi hayatimi kolaylastirdi..belki nin diger tarafini denemem konusunda hep etkileyici oldu..sahip olunanlarin sahip olunmayanlardan daha degerli oldugunu anlatti..hayatin karmasikligi icinde hep basit cozumler sundu...tavsiye ediyorum... meslegini akademik bilgisi ve pratigi ile harmanlayarak uygulamasi paha bicilemez..sabirla dinleyip kendimi ifade etmemi ve ogretilmisleri dayatmak yerine empati ile kendi dogrularimla cozumler bulmami sagladi bu yuzden minnettarim..
     3 Beğeni    
Burak BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114984
Psikologların gizliliğe önem vermedikleri ve karşılarında ki kişileri yargıladıkları gibi çok fazla ön yargıları olan bir kişiydim. Tavsiye üzerine Psikolojik destek için Fulya Hanım ile tanıştım. Fulya Hanım, karşısındakini iyi dinleyen, gizliliğe önem veren ve çözüm odaklı yapısıyla içsel karışıklıklarıma ve günlük hayatın problemlerine her zaman bir çözüm üretti. Mesleğine saygılı olduğunu, güncel literatürü takip ettiğini ve son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeye gayret ettiğini gözlemledim. Fulya Hanımı Psikolojik destek ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Refia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114983
Geçirdiğim bu zorlu zamanlarimda hızlı ve etkili bir biçimde bana yardimci olan ve tüm sorunlarimi cözüme ulaştiran işinde çok başarılı olduğunu düşündüğüm cana yakin ve samimi bir psikolog .Diğer psikologlara nazaran daha bilgili ve daha farkli yöntemler sunarak çok daha kısa sürede çözüme ve sağliğa ulaştırabilen bolca tecrübeye sahip işinde çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir psikolog.Daha önce gittiğim psikologlardan bir sonuç alamamıştım ama Fulya hanımdan çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum ve kendisine cok tesekkur ediyorum.
     2 Beğeni    
Ey
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114982
Psikolog hanim gercekten beni anlayan biri. Saatlerce konusabilirim onunla; benim, icsel dunyami gercek duygularimi hayata dair farkindaligimi ortaya cikartti. Onunla daha mutlu oldum. Geriye bakmak yok.. Ilk seansin da dahi hissedebiliyorsunuz farkli oldugunu.. cok cana yakin, beni son derece rahatlatarak kendisi ne acilmami ve hemen herseyi konusabilmemi sagladi. Kendisiyle bir arkadasim tavsiyesi uzerine tanismistim. Birer saatlik seanslar seklinde hafta bir calisma firsatimiz oldu. Fulya hanim; her zaman güleryüzlü, ilgili, konuşkandi ancak yeri gelince de ciddiyetini hep korudu. Ozelikle de uyarilar verirken. Iletisimi en kuvvetli yonu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
İsmail YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114981
Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine irtibat kurdum.Önleme internet üzerinden ilkönce haberleştik. İlk defa böyle bir hizmet aldım. Başlangıçta çok çekindim. Ama hiç korkmayınız, çekinmeyiniz.Ailevi sorunlarım vardı.Sorunlarımı açıkça kendisine ilettim. Yaklaşık bir hafta terapi seansı aldım. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Allah razı olsun. Yolu açık olsun.işinde de başarılar diliyorum.Konusunda bilgili çok kibar konuşan, saygılı, seviyeli bir kişi olduğunu gördüm. Gerçekten tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Fulya DÖNER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fulya DÖNER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gizem AKCAN
Psk.Gizem AKCAN
Kendisinden çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi eğitimi aldım, çok güzel bir eğitimdi. Gizem hanımın anlatımı, alanında ne kadar bilgili ve...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Fulya DÖNER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 651 39 96  
(Randevu ve Bilgi İçin)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Fulya DÖNER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Ingilizce Cok İyi Derecede, rusca Baslangic Seviyesi

Fulya DÖNER Mesleki Videolar Videoları
-
terapi, online terapi, çevrimiçi terapi, uzaktan terapi, psikoterapi, online psikoterapi, çevrimiçi psikoterapi, uzaktan psikoterapi, psikolog, online psikolog, çevrimiçi psikolog, uzaktan psikolog, psikoloji, online psikoloji, uzaktan psikoloji, çevrimiçi psikoloji, tedavi, online tedavi, çevrimiçi tedavi, uzaktan tedavi, obsesif kompulsif bozukluk, obsesyon, kompulsiyon, obsesif, kompulsif, kaygı, kaygı bozuklukları, depresyon, anksiyete, stres, stresle başa çıkma, psikoterapist, online psikoterapist, çevrimiçi psikoterapist, uzaktan psikoterapist, terapist, online terapist, çevrimiçi terapist, uzaktan terapist, sosyal fobi, sınav kaygısı, yaygın anksiyete bozukluğu, özgüven sorunu, panik atak, panik bozukluk, özgüven eksikliği, obsesif-kompulsif bozukluk, aile içi iletişim sorunları

02:07
Top