2007'den Bugüne 84,180 Tavsiye, 26,367 Uzman ve 18,814 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Berfin AKANNAÇ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Berfin AKANNAÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Berfin AKANNAÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berfin AKANNAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sergen AKBAYUzm.Psk.Sergen AKBAY
Sevgili meslektaşım Sergen Akbay ile tanışıklığımız yüksek lisans dönemine dayanmaktadır. Kendisi ile yoğun bilgi alışverişleri yapmaya başladığımız d...

Berfin AKANNAÇ'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Berfin AKANNAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel skype hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi-Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Işık Üniversitesi-Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Berfin AKANNAÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Berfin AKANNAÇ'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog
- Lisans eğitimini Işık Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlamış, daha sonra Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimini onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığını almıştır.
- Lisans eğitimi süresince; Kim Psikoloji, Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi ve Cognito Anaokulu olmak üzere çocuk ve yetişkin alanında çeşitli hizmetler veren kurumlarda stajlar yapmıştır. Okulun Psiko-Medya Dergisinde iki yıl boyunca yazarlık yapmıştır. Aynı zamanda European Federation of Psychology Students' Associations ( EFPSA )'nın Mind The Mind Projesinde eğitmenlik yapmıştır....[Devamı...]

Berfin AKANNAÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Arzu BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ26.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115779
Berfin hanımı tavsiye ediyorum. Aldığım terapi sayesinde olaylara gelişimlere bakış açım değişti . Berfin hanımın anlayışlı samimî ve profosyonel yaklaşımı bana çok şey kattı.Ayrica işıne olan saygısı ve danışmanlarını takip etmesi istediğim anda ona ulaşabilir ve yardim alabilir olacağımı bilmek ayrıca rahatlatıcı kendisine minnettarım. Insana güven veren mesafeyi koruyan ama sıcak samimî yaklaşımı ayrıca taktire şayan. Umarım ihtiyaç duymam ancak biliyorumki .ihtiyacım olursa hep yanımda. Iyiki tanımışım
     Beğenin    
Sergen AKBAY Fotoğraf
Uzm.Psk.Sergen AKBAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ23.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115732
Berfin aynı okuldan mezun olduğum, çok değerli bir meslektaşımdır. Kendisi özel hayatında da mesleğinden bağımsız olarak birlikte olduğu tüm insanları yukarı taşıyan bir enerjiye sahiptir. Psikolog olmak sadece gerekli eğitimlere katılmak ile değil, bu kişinin kendi hayatında da önerdiklerini uygulayabilmesi ile de ilişkili bir yeterliliktir. Berfin mesleki gerekliliği olarak katıldığı tüm eğitimlerin karşılığında danışanları ile öğrendiği bilgileri eksiksiz paylaşan, kişilerin sorunlarını çözmeleri için gerekli empatik duruşa sahip, gelişime açık ve çok sıcakkanlı bir psikologdur. Bu site aracılığıyla kendisi ile sürece başlayacak danışanlara gidecekleri bu yolda terapistleri olarak Berfin'i seçmeleri konusunda kendisine gözleri kapalı bir şekilde güvenebileceklerini ve ayrıca kendilerinin Berfin ile yolları kesiştiği için kuşkusuz çok şanslı olduklarını dile getirmek isterim.
     Beğenin    
Damla ÖzdSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115712
Merhabalar, Berfin Hanımı hem özel hayatında hem de uzmanlık hayatında yakınen tanıyan biriyim. Gerek alanında uzmanlaşma yolunda ki çabası, gayreti ve isteği gerekse iş aşkıyla çevresindeki herkese örnek olmuş biridir kendisi. Berfin Hanımla tanışma fırsatı bulduysanız eğer ister danışanı olun ister arkadaşı veya ailesi illa ki sizin hayatınızda bir yere dokunacağına emin olabilirsiniz. Sizi her zaman enerjisiyle yükseltip, güler yüzüyle karşılayacaktır. Bu yüzden eğer bir psikolog, ruhunuza dokunacak ve en önemlisi sizi sizden daha iyi anlayacak birini arıyorsanız hiç kuşkusuz kendisiyle iletişime geçmelisiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Selin
YENİ22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115709
Berfin hanımı iş ilişkisi dışında tanısam da mesleğine duyduğu özveriye ve mesleki süreçlerine tanık oldum. Alanında durmadan bir uzmanlaşma sürecinde oluşu, kendini eğitişi ve biliminin disiplinlerinden şaşmayışını takdir ederim. Her zaman pozitif yaklaşımlarıyla, enerjisi ve güler yüzüyle, en önemlisi yargılamaz tavırıyla ilgili bir danışman ve psikolog. Kendi adına mesleki alanda başarılarının devamını diler, herkese kuşkusuz tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Musa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115701
Merhaba herkese. Adım Musa. Bende ruh sağlığı zedelenmiş danışanlardan biriyim. Öncelikle psikoğa gelmeden önce psikiyatristlere gitmiş ve çeşitli ilaçlar kullanmış biriyim. Ama tedavimin ilaçla değil daha çok bilişsel terapide olduğunu söylediler ve düşünüp karar verdim terapi görmeye. Berfin hanımı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım ve iyi ki tanımışım ve kendisine güvenmişim. Bazı insanların " psikoloğa giden delidir " düşüncesinin kesinlikle gerçekliği olmadığına inanan ve bu inancımda bana hasta bile olmadığım inancını sağlayan Berfin Hanıma burada yine teşekkür ediyorum. Psikoloğum Berfin Hanım sayesinde hayatımda bir çok değişiklik gerçekleşti. Uzun süre terapi gördüm. O da benim göremediklerimi gören ( aslında bilinçaltı dediğimiz yerde görmek istemediklerimiz, görmeye ve duymaya korktuğumuz incinmiş çocuk ve öfkeli çocuk modumuzda ki bazı olaylar) ve görmemi sağlayan kişi ve aynı zamanda kendisi benim dış sesim oldu. Ben öncelikle herkesin psikoloğa gelmesini ve terapi görmesini kesinlikle şart gören biriyim. Çünkü her insanın buna ihtiyacı var olduğuna inanıyorum. Bunu sırf kendisi için değil, kendisi dışında bulunanlara verdikleri zararlar doğrultusunda da kesinlikle şart koşuyorum. Özellikle kendi gördüğüm terapi sonrası buna net kanaat getirdim. Buna vesile olan kişi de Berfin Hanımdır. Bu yüzden okurların hepsine Berfin Hanımı öneriyorum. Mutlu çocuk modunuz ve yetişkin modunuzdaki yönlendirmeler sayesinde hayatınızda nasıl değişiklikler oluyor kesinlikle görün derim. Sadece çocukken yaşadığınız veya bilinçaltınıza yerleşen çocukluk anıları değil, gerek iş hayatı, gerek aşk hayatı, gerek cinsel hayatınız, gerek gelecek kaygınız ile ilgili her türlü terapi için kesinlikle önce bir psikolog ve kesinlikle bu psikoloğun Berfin Hanım olmasını tavsiye ederim. Herkese mutlu bir hayat dilerim.
     1 Beğeni    
Ezgi
1.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115377
Kendisi ile üniversite zamanından tanışıklığımız bulunmakta. Eğitim hayatında gösterdiği çaba ve başarının bağlamını öznel ve iş hayatında da aynı duyarlılıkta gösterdiğine tanığım. Aldığı eğitimler İle donanımını arttırma çabasını ve etik çalışma ahlakı duyarlığını içten takdir ediyorum. Farklı meslek grubu içerisinde biri olarak(mimar) kendisinin mesleğine olan ahlakı ve çalışma disiplini ile mesleğine olan sahiplenici tutumu ile psikoloji alanına olan sempatimi arttırıyor. Güler yüzü ve ilgili tavrı insanı olarakta memnuniyet verici özellikleri arasında. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Senem
1.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115376
Ben doktorum ve Berfin Hanimi kisisel olarak taniyorum. Bir hekim olarak ruh sagligi alaninda egitimine ve yeterliligine guvendigim Berfin Hanimi gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum. Etik calisma anlayisi, insani ahlaki, mesleki bilgisi gunumuzun yegane ihtiyaclarindan. Ruh sagligi gibi muhim bir ihtiyac icin kuskusuz oneriyorum. Yakin alanlarda calistigimiz icin mesleki bilgisi konusunda her kesime hitap edebilecek donanima sahip oldugunu biliyorum. Kendisi cok guleryuzlu ve anlayisli bir insandir.
     4 Beğeni    

Berfin AKANNAÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berfin AKANNAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sergen AKBAY
Uzm.Psk.Sergen AKBAY
Sevgili meslektaşım Sergen Akbay ile tanışıklığımız yüksek lisans dönemine dayanmaktadır. Kendisi ile yoğun bilgi alışverişleri yapmaya başladığımız d...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Berfin AKANNAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
Işık Üniversitesi-Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Berfin AKANNAÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Berfin AKANNAÇ Mesleki Videolar Videoları
-

02:59
Top