2007'den Bugüne 90,300 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehtap BİCER
Psikolojik Danışman - Ankara
Oyun Terapisi Uygulayıcısı

Mehtap BİCER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehtap BİCER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mehtap BİCER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehtap BİCER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba Her çocuk özeldir felsefesine sonuna kadar inanan ve her çocuğun içindeki cevherin aileleri tarafından görülmesi için çaba gösteren bir uzmanım. Küçük danışanlarımı takip ederken aile ile okula gidiyorsa çocuğun okulu ile ekip olmak çok önemli ve kıymetlidir benim için. Çocuklarımızı yetiştirilen zorlandığımız bunaldığımız durumlarda size destek olacak çocuğunuzla sizin aranızda iletişim köprüsü kuracak bir uzman ararsanız sizlere hizmet etmek için yanınızdayım. Çankaya Mustafa Kemal ...
 
Mehtap BİCER'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1977 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Yozgat
Yabancı Dil : İngilizce Arapça
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Pdr (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehtap BİCER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Emdr
Bilişsel Davranışçı Terapi
Çocuk ve Ergen Ebeveyn Danışmanlığı
Bireysel Danışmanlık
Özgül Öğrenme Güçlüğü(Disleksi)
Dikkat güçlendirme çalışmaları (Attentioner)

Mehtap BİCER Özgeçmis CV Psk.Dnş.Mehtap BİCER'in Özgeçmişi
Mehtap Coşkun Biçer, 1999 yılında Gazi Üniversitesi PDR bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra çeşitli özel okullarda psikolojik danışman olarak görev yapmış. Bir yandan alan ile ilgili eğitimlerini almaya başlamıştır.

Mutlu çocuk mutlu gelecek düşüncesiyle, çocuklarla ilgili eğitimleri almaya başlamıştır.
Byron Norton tarafından geliştirilen Nilüfer Devecigil'in eğitimlerini verdiği Deneyimsel oyun terapisi eğitimlerini almıştır. Dot Kurucusu Prof. Carol ve Byron Norton ile süpervizyonlarını tamamlayarak Deneyimsel Oyun Terapisi Uygulayıcısı olmuştur. Süpervizyonlarını almaya devam etmektedir.

2019 Eylül Ayında dizeM Eğitim ve Psikolojik danışmanlık Merkezini Kurmuştur.
Halen Ankara Çankaya- Mustafa Kemal' deki dizeM Psikoloji de seanslarını almaya devam etmektedir.

Evli 4 Çocuk annesidir.
İngilizce ve Arapça bilmektedir.


Aldığı Eğitimler...[Devamı...]

Mehtap BİCER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119973
Kızımın, son zamanlarda oluşan, sürekli tv izlemesi,kitap okumak istememesi ve içindeki üzüntü duyduğu konular hakkında destek aldık. Mehtap hocadan aldığımız Oyun Terapisi ve Emdr seansları ile kızımda müthiş değişim ve gelişim oldu. Bir anne olarak benim de öğrendiğim birçok konu oldu. Çocuğuma yaklaşırken rakip değil ekip ruhu içinde olmayı Mehtap Hocadan öğrendim. Seanslar size balığı değil balık tutmayı öğretiyor. Hayalini kurduğunuz mutlu aile hedefine ulaşıyorsunuz. Mehtap Hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Danışanı olmak için büyük problemlere gerek yok. Psikohayatınızın konforu için başvurmaya değer..
     6 Beğeni    
Emel ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115911
Mehtap hocami biz bir çıkmazın icindeyken bulduk artık o kadar caresizdikki ne yapacağımızı bilmiyorduk yaşındaki oglumda kaygı problemi vardı okula gitmek istemiyordu evden çıkmak istemiyordu mehtap hocamın o samimi içten pozitif enerjisi bize çok iyi geldi oğlum yabancılarla konuşmak istemiyordu mehtap hocamın yanina gitmeyi kabul etmedi zor ikna etti mehtap hocami görünce çok sevdi hergün yanina gitmek istedi seansların sabırsızlıkla bekliyordu cocuklarla diyaloğu çok iyi herkese tavsiye ediyorum bizim hayatımıza sihirli değnek gibi dokundu sadece çocuğumun değil eşimle bizim iliskimizide düzeltti istediğiniz zaman tel ulasabilyorsunuz heran sizinle aileden biri gibi samimi ve her türlü desteğe hazır iyiki tanıdım mehtap hocami ve iyiki hayatımızda
     7 Beğeni    
Ahmetpdr
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115544
Mehtap hanım ile zaman zaman birlikte çalıştığımız ve konsültasyon yaptığımız danışanlarımız oluyor, kendisi için şunları söyleyebilirim: Mehtap hanımı, işini gerçekten severek yapan, Pozitif, özverili, kendini her daim Yenilemeye ve geliştirmeye çalışan, velilerle ve çocuklarla sağlıklı ilişki kurabilen, özellikle oyun terapisi ve Özel öğrenme güçlüğü alanında çocuklarla başarılı çalışmalar yapan bir psikolojik danışman olarak tanıyorum ve hizmet verdiği alanlarda gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Zemze
11.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115534
Ablaların bitanesi , sevgi,merhamet ve samimiyetiyle dokunduğu kalplerde yer edinen güzel insan.Çocuklarla,gençlerle arasindaki muhabbeti hemen farkedeceksiniz.Pozitif enerjisiyle etrafına ışık saçtığını farketmemek imkansız.Naif duruşu,problem çözmedeki becerisi yadsınamaz.Ailemizin terapisti.Yaptığı işin hakkını vermeden bırakmaz.Aldığı eğitimlerle kendini her an geliştiren,gecesini gündüze katan bir danışman ,anne,eş,abla,kardeş,çocuk hepsi birarada bir güzel insan.Üzerimizdeki hakkı ödenmez. Her an ,her zaman yanındayız.Seni çookkk seviyoruz.Rabbim yolunu açık etsin.Sevgiyle kal...
     6 Beğeni    
Emine Karaman
9.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115484
Herkese merhaba, Mehtap hanımı birlikte aldığımız eğitimlerde tanıdım. Yıllardır süren bir tanışıklığımız var artık. İşini severek yapan ve kendini geliştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmayan bir insandır. Hem çocuklarla hem ebeveynleriyle kolay iletişim kurabilen bir danışmandır. Şu anda sahibi olduğu kurumda hem danışanlarına hem mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyenlere hizmet vermektedir. Ben de kurumunda verilen bazı eğitimlere katılma imkanı buldum. Özverisini ve çabasını bildiğim için herkese tavsiye ederim:)
     6 Beğeni    
Cavit ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115478
Bende Mehtap BİÇER ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.İlkokul 1.sınıfa giden oğlumun okuma güçlüğü çektiğini farkettik.Bu konuda destek almamız gerektiğini düşündük arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mehtap hanıma gittik nasıl bir yol izlememiz için öncesi ebeveyn görüşmesi yaptık oğlumun doğumundan görüşmeye gittiğimiz güne kadar geçen süreçle ilgili,sonra oğlumla görüşme yaparak nasıl bir yol izleyeceğine karar verdi.Oğlumun DiSLEKSI olma ihtimali olduğunu söyledi bunla ilgili gerekli testi yaptırdık ve okuma terapilerine başladık okuma terapisinden sıkılmasın diye arada birde oyun terapisi yaparak oğlumu çok güzel motive etti.Oğlumun okuluna giderek öğretmeni ve rehber öğretmeniyle görüşmeler yaptı.Oğlum 2-3hafta gibi kısa bir surede okumaya geçti. MEHTAP HANIM AİLE VE ÇOCUKLA ILETİŞİM KURMADA ÇOK İYİ ISINI GERÇEKTEN ÖZVERİYLE YAPAN BİRİDİR. Bizim durumuzda olan ve psikolojik destek almayan herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Edanur
8.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115472
Değerli Mehtap Biçer Hocamla uzun bir süre birlikte çalışma fırsatı buldum. Bu süre içerisinde onun hem mesleki tecrübelerinden hem de kişisel tecrübelerinden istifade ederek pek çok şey öğrendim. Kendisi alanında oldukça uzman, aynı zamanda pek çok psikolojik danışmanda bulunması zor olan niteliklere sahiptir. Kendi hayatında yol gösterme, öğrenme ve öğretme süreçlerinin baş rolü olduğundan size eksiklerinizi giderme ve kendinizi onarma süreçlerinizde uygun bir model ve oldukça yerinde bir yardımcı olacaktır. Gözlem gücü, doğru tanıma ve anlamlandırma, insan yapısına hakimiyet, yetenekleriyle duygu ve zihin dünyanızı harmanlayabilmenize yardımcı olan ve en önemlisi de kişisel gelişiminiz için gerekli olan gerçek bir "rehber olma" özelliğine sahiptir. Pek çok danışman rehberlik yapar. Ancak rehber olamaz. Rehber olabilme ve yazdığım diğer nedenlerden dolayı Mehtap Biçer Hocamı sizlere tavsiye ediyorum. Sevgiler.
     7 Beğeni    
A.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115470
Mehtap hanımla, internetten yaptığımız bir araştırma sonrasında tavsiyeler üzere tanıştık. Çocuğumuzun kaygı problemleri nedeniyle kendisinden psikolojik destek aldık ve halen almaktayız. Kendisi güleryüzlü, anlayışlı ve aileyle/çocukla empati kurabilen ve durumu size detaylarıyla anlayabileceğiniz şekilde anlatabilen bir psikolojik danışmandır. Gerek çocuğumuz olsun, gerekse biz ebeveynleri olsun, kendisinden aldığımız psikolojik destekten gayet memnun kaldık ve çocuğu psikolojik desteğe ihtiyacı olan tüm ailelere tavsiye ederiz.
     7 Beğeni    
Hasret
8.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115469
Mehtap hocam alanında tanıdığım en iyi uzman kişi. Daima okuyan araştıran ve alanıyla alakalı problemler yaşayan ki bende buna dahilim, kişilere donanım tecrübe ve birikimleri ile destek OLAN ÇOK İYİ BİR PSİKOLOG. Çocuğumun rehber öğreniydi ve çocuğumun yaş ve geçiş değişikliklerinde ne sorsam ne sorun yaşasam bana her zaman somut sonuçlar ile yol gösterip yardımcı oldu.Çok şey öğrendim kendisinden, gerek kitap tavsiyeleri gerek önerileri bana çok yol gösterdi bir anne olarak. Kendisini çok eskiden beri tanıyorum. 4 çocuğunun da iyi örnekler teşkil etmelerinden nasıl iyi bir anne ve nasıl iyi psikolog olduğu anlaşılıyor. Her zaman da olumlu sonuç aldım. Varolsun.
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Yozgat
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Pdr
Mezuniyet Yılı
1999
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Mehtap BİCER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Arapça

Mehtap BİCER Mesleki Videolar Videoları
-

15:31
Top