2007'den Bugüne 88,462 Tavsiye, 27,379 Uzman ve 19,498 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beyzanur KINAY
Uzman Psikolojik Danışman - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Beyzanur KINAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beyzanur KINAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Asiye Nurnihan YURDAKULUzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL
Asiye Hanımla, yetim çocuklara verilen bir psikososyal eğitim projesinde tanıştık. Mesleki açıdan çok donanımlı, güvenilir biridir. Kendisinden eğitim...

Beyzanur KINAY'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beyzanur KINAY Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Beyzanur KINAY'ın Özgeçmişi
Beyzanur Kınay 2015 yılında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(İngilizce) bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca devlet okullarında ve aile danışmanlığı merkezlerinde stajlarını tamamlamıştır. Özel bir okulda Psikolojik Danışman olarak çalışmıştır. Yüksek Lisans eğitimini 2019 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tamamlamıştır. Aile Danışmanlığı eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır.

2011 yılında Tayland da üniversite projesi kapsamında Psikolojik Danışman olarak ve risk altındaki öğrencilerin belirlenmesi ve gerekli prosedürün uygulanması amacıyla gönüllü çalışmalara katılmıştır.
2012-2013 yılları arasında Üniversitesi Projesi kapsamında ‘Travma Geçiren Suriyeli çocuklara Müdahale Yöntemleri ve Uygulanması’ adlı projenin gönüllü danışmanlığını yapmıştır. ...[Devamı...]

Beyzanur KINAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Y.K
1.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116216
Beyzanur Hocayı arkadaş vasıtasıyla tanıdım. Alanında oldukça yetkinlik kazanmasının yanında yeniliğe o kadar açık bir insan ki sürekli kendini geliştiriyor. Kendisinden destek almak için başvurduğumuzda ilk bizi çalışma yelpazesinin geniş olması rahatlattı. Sonrasında seanlardaki güler yüzlülüğü , olay ve durumlara sürekli farklı pencereler açarak kendimizi bulmamıza yardımcı olması , çözülemeyeceğini düşündüğümüz problem üstesinden gelmesini sağladı.
     1 Beğeni    
Ş. Özer
31.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116211
Beyzanur Hanımla tanışıklığımız üniversite okuduğum zamanlara dayanır. Kendi alanıyla ilgili her zaman yenilikleri takip edip kendisini geliştiren, mesleğini önemseyip severek yapan dolayısıyla da üzerinde çalıştığı tüm işleri, etik ilkeler çerçevesinde titizlikle ve özveriyle yerine getiren bir meslektaşımdır. Şahsen özel hayatında da karşısındaki insanlara tüm samimiyetiyle yardım etmeye çalıştığına tanık olduğumdan insanı rahatlatma konusundaki doğallığına, içtenliğine, farklı bakış açıları kazandırabilme yetisine ve alanında ki donanımına da dayanarak, hayatta yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda güvenle başvurulabilecek bir danışman olduğunu söyleyebilirim.
     1 Beğeni    
Tahir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116201
Uzman Beyza hocam , hicbir tanışıklığımız bulunmamaktadır, evlilik öncesi aile terapisi hakkında online seanslar aldık , seanslar online oldu Uzman hocamız konulara çok hakimdi iletişimi çok iyiydi bizi birbirimize gerçekten evlenmeden önce çok iyi şekilde tanımanızı sağladı, evlilikle ilgili çok güzel sunumlar yaptı bize hem farklı bakış açıları ve ufkumuzu açtı seans boyunca çok farklı testler yapıldı Uzman hocamız tarafından, gerçekten bunu hem karşı tarafı tanimak için hem de kendini karşı tarafa daha iyi tanıtmak için çok faydalı olduğunu düşünüyorum, Uzman hocamızi özellıkle tavsiye ederim , hatta gerçekten şunu diyebilirim insanlar evlenmeden önce mutlaka böyle seanslar alması gerektiğini düşünüyorum. Burdan uzman hocamıza tekrardan çok teşekkür ederim , işlerin de her zaman başarılarının devamını dilerim..
     2 Beğeni    

Beyzanur KINAY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beyzanur KINAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Asiye Nurnihan YURDAKUL
Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL
Asiye Hanımla, yetim çocuklara verilen bir psikososyal eğitim projesinde tanıştık. Mesleki açıdan çok donanımlı, güvenilir biridir. Kendisinden eğitim...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2015
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.Beyzanur KINAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Beyzanur KINAY Mesleki Videolar Videoları
-

00:49
Top