2007'den Bugüne 84,616 Tavsiye, 26,457 Uzman ve 18,846 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sena ÇOBAN
Psikolog / Psk.Danışman - Ankara

 
  1 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

1

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Sena ÇOBAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sena ÇOBAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Lütfen Dikkat!
Sena ÇOBAN site üyemiz olmadığından, profil içindeki meslek/şehir/eğitim durumu gibi bilgiler Site editörlerimiz tarafından henüz doğrulanamamıştır.
Bu profil uzmanı tavsiye eden bir ziyaretçimiz tarafından açılmıştır.
Sena ÇOBAN siz misiniz? Sitemize ücretsiz üye olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve Meslek ve Eğitim bilgilerinizi doğrulayabilirsiniz.
Sena ÇOBAN'ın İletişim Bilgileri
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sena ÇOBAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Bilge KARAYILAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116440
Sena ÇOBAN Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi,Aile Terapisi konularında çalışan, yakinen uzun zamandan buyana tanıdığım, başarılı, okuyan, sürekli araştıran, takip eden, gözden kaçırmayan, kuramlara sadık ama aynı zamanda kendi muazzam özgün yeteneği sayesinde; dünya görüşü, problemi, yaşı ne olursa olsun danışanlarının problemlerinin çözümlerine nokta atışı yapabilen, titiz ve açık görüşlü dinamik bir terapisttir. Sena ÇOBAN'A Gönül Rahatlığı İle, ANKARA'DA Yüzyüze Terapi İhtiyacı Duyan ve Pandemi Sürecinde Online Terapi İhtiyacı Duyan Tüm Danışanları Güvenerek, İnanarak, Dertlerine Derman Olacağından Emin Olarak Danışan Yönlendiririm. Çok iyi bir dinleyici olması, kaliteli duruşu, mesleğine olan sevgisi, saygısı ve başarısı en beğendiğim yönlerindendir. Ankara'da yaşıyorsanız veya bir başka şehirde olup kendinize yahut yakınlarınıza online terapi alacağınız uzman bir terapist arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Psikoterapist Sena ÇOBAN'ı tavsiye ediyor ve meslekî hayatında hergeçen gün kendini güncelleyerek ilerlemesinin dâim olmasını temennî ediyorum. Bilge Karayılan Aile Danışmanı İSTANBUL
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sena ÇOBAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sena ÇOBAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:52
Top