2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep B. ŞAHİN
Uzman Psikolojik Danışman0 - İzmir

Zeynep B. ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeynep B. ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeynep B. ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep B. ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Zeynep B. ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Odtü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep B. ŞAHİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN'in Özgeçmişi
2013 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında değişim programı ile bir dönem North Carolina State University'de psikoloji bölümünde bir dönem eğitim aldım. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde yine aynı anabilim dalında İngilizce olarak yüksek lisans yaptım. Şu anda Ege Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde doktora eğitimine devam ediyorum.
Lisans mezuniyetinden sonra Ankara ve İzmir'de özel okullarda okul psikolojik danışmanlığı yaptım ve bir yandan da bireysel danışmanlık hizmeti vermeye devam ettim. Halihazırda özel bir danışmanlık merkezinde yüz yüze ve online olarak ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık yapmaya devam ediyorum.
Eklektik çalışmayı seviyorum. BDT, ADDT, Birey Merkezli ve psikodinamik yaklaşımlara kendimi yakın hissediyorum ve kullanıyorum. ...[Devamı...]

Zeynep B. ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Berrak
26.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116696
Zeynep hocayı bu yaz bir grup süpervizyonuyla tanıma fırsatım oldu. Süpervizyon boyunca hem alanla ilgili hem de kendimle ilgili çok fazla şey öğrendim. Özellikle terapi sürecinde ben neleri iyi yapabiliyorum ve hangi noktalarda kendimi geliştirmeliyim gibi konularda değerli şeyler keşfettiğimi düşünüyorum sayesinde. Ayrıca tüm bu süreçte son derece ilgili, nazik, samimi ve destekleyiciydi. İlk süpervizyon deneyimim olmasına ve grup süpervizyonunun biraz çekindiğim bir şey olmasına rağmen, onunla çalışırken çekinmeme hiç gerek olmadığını gördüm. Her şey için çok teşekkür ederim kendisine.
     1 Beğeni    
Fazilet Durmaz
24.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116656
Zeynep Büşra Hanım'ın mesleki bilgisine ve yeterliğine canı gönülden inanıyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, pişman olmazsınız. Aksine çok çok memnun kalırsınız. İyi bir üniversiteden mezun olmasının yanı sıra, kendini geliştiren, yeniliğe açık, çalışkan ve gayretli bir meslektaşımdır kendisi. Etik kurallara sıkıca bağlı meslektaşımın başarılarına bizzat şahit biri olarak tavsiye ediyorum. İşini titizlikle ve sevgiyle yapmasi da cabası. Üniversite yıllarından bu yana tanıdığım arkadaşımın güler yüzlü ,insani anlayan bir bakış açısının olması, mesleki donanımının yanında belirtmek istediğim hussulardan.
     1 Beğeni    
Hatice DALAK Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116648
Zeynep Hanımla 12 yıldır tanışıyoruz. Meslek hayatımızda çalıştığımızın yerleri kesiştiği, birlikte eğitim ve süpervizyonlara katıldığımız dönemler oldu. Kendisi gelişime açık, araştıran ve etik kurallara bağlı bir psikolojik danışmandır. Bunu eğitimine doktora ile devam etmesinden de görebiliyoruz. Ruh sağlığı alanı daima güncel kalmayı, gelişmeleri takip etmeyi, yeni eğitim ve süpervizyonlarla kişinin kendisini geliştirmesini gerektirir. Zeynep Hanım da bu gereklilikleri yerine getirmektedir. Kendisini terapist ya da mesleki danışmanlık isteyen herkese öneriyorum.
     1 Beğeni    
Fulya Aydoğdu
24.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116647
Psikoaktif Terapi ve Eğitim Merkezi'nde sömestrdan itibaren staj yaptığımız halde pandemiden dolayı kendisi ile tanışma ve çalışma olanağımız olmamıştı. Ancak; 2020 yaz stajımız kapsamında, Zeynep Hocamızla tanıştık. Birlikte oldukça kapsamlı ve verimli geri dönütleriyle dolu olan bir süpervizyon süreci geçirdik. Psikolojik danışmanlık lisans öğrencisi olarak teorik bilgilerimiz uygulamalarla taçlandı. Her ne kadar daha alınacak uzun bir yolumuz olsa da kendi bilgilerinden istifade ettiğimiz bu yaz mesleki anlamda gelişmemize katkı sağladı. Her hafta odaklanmam gereken yerleri daha bilinçli fark ettim. Kafama takılan noktalarda gerek kaynak önerisinde-gerek farklı uygulamalar yapmamı önermesiyle mesleki anlamda özgüvenim daha da gelişti... Mesleki açıdan, profesyonel bir psikolojik danışman olarak terapötik ilişkide nerede ve nasıl durmamız gerektiği, sahip olmamız gereken terapötik becerileri uygulamalarla başarılı bir şekilde anlattı. Güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla hatalarımızı bizleri incitmeden ifade etmesi, eğitmen olarak bize verdiği destek ve değeri hissettirdi. Umuyorum ünvan sahibi bir psikolojik danışman olduğumda da kendisiyle yollarımız kesişir...Süpervizyon desteği alma konusunda tereddütleri olanlara Zeynep Hocamızı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim :)
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Odtü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zeynep B. ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

14:33
Top