2007'den Bugüne 90,077 Tavsiye, 27,725 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İrem KARACA
Uzman Psikolojik Danışman - Antalya
Deneyimsel Oyun Terapisti

İrem KARACA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

İrem KARACA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem KARACA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Aysun ŞEREMET
Kendisiyle ayrıldığı kuruma yeni görevi devralmam sebebiyle tanıştım. Sevecen, güler yüzlü, yardım sever ve oldukça pozitif bir meslektaşım olduğunu d...

 
İrem KARACA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yeni Hayat Aile Danışma Merkezi
Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. No:7 D:6, 07160 Muratpaşa/Antalya
Uzm.Psk.Dnş.İrem KARACA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Yeni Hayat Aile Danışma Merkezi)
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Sakarya Üniversitesi- Önleyici Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İrem KARACA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalıştığım Klinik Tablolar

• Özgül Fobi
• Ölüm Ve Yas
• Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
• Performans Kaygısı
• Sınav Kaygısı
• Öfke Kontrol Bozukluğu
• Deneyimsel Oyun Terapisi
• Gelişimsel Bozukluklar (problemler)
• Gecikmiş dil - konuşma
• Konuşma Geriliği
• Travmatik Yaşam Olayları
• Yas Danışmanlığı
• Üstün yetenekliler
• Uyum Sorunları
• Travma Sonrası Stres Bozukluğu
• Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
• Bireysel Terapi
• Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri
• Çocuk Gelişimi
• Çocuklarda Gelişim Bozuklukları
• Davranış Bozuklukları
• Çocuk - Ergen Psikolojisi
• Bağlanma
• Yeme Bozuklukları
• Alt Islatma- Kaka Kaçırma
• Ergenlik Sorunları
• Obsesif Kompulsif Bozukluk
• Okul Başarısızlığı
• Sosyal Fobi
...[Devamı...]

İrem KARACA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.İrem KARACA'nın Özgeçmişi
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Önleyici Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri yüksek lisansını tamamladı ve uzmanlığını aldı. Bu sürede birçok eğitime katıldı. 2,5 sene Adapazarı'nda özel bir kurumda okul öncesi ve ortaokul grubunda Psikolojik Danışman olarak görev yaptı. Deneyimsel Oyun Terapisi ile çalışmalarına halen devam etmektedir. 2020 Eylül itibariyle Antalya’da özel bir kurumda Psikolojik Danışman olarak görevine devam etmekte ve aynı zamanda Yeni Hayat Aile Danışma Merkezi'nde çocuk, ergen, aile ve yetişkin danışan kabul etmektedir.

İrem KARACA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep
17.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118016
İrem hocamla Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans eğitiminde tanıştım. 5 yaşındaki oğlumun okula uyum süreci ile ilgili kendisinden destek aldım. Okula uyumda zorlandığımız bu süreçte verdiği tavsiyeler, öneriler, bilgiler ile bize destek olarak bu süreçten başarı ile çıkmamıza yardımcı oldu. Çok sıcak kanlı, sevecen, çocukları çok sevdiği her halinden belli, bir annenin çocuğunu gönül rahatlığıyla emanet edebileceği bir öğretmen, alanında uzman bir psikolojik danışman kendisi. Sürekli öğrenerek kendini geliştiren, öğrendiği bilgileri çevresiyle paylaşmaktan çekinmeyen biri. Onu tanıdığım için çok mutluyum.
     1 Beğeni    
Sevim ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
2.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116785
Sevgili İrem Hanım ile oğlumuzun okulunda görev yaptığı dönem tanıştık, kendisi danışman hocamızdı, böyle değerli, donanımlı, güleryüzlü, alanında profesyonel, pozitif, mesleğini gerçekten çok seven ve daha birçok sayamadığım olumlu özelliklere sahip sevgili hocamızın çocuğumuzun gelişimine kattığı tüm güzellikler için kendisine minnettarız. Kreş fobisi olan oğlumuzun birkaç okul değişimi sonrası ; Sevgili İrem Hanım’ın çalıştığı Okula kayıt için gittiğimizde bizi güleryüzü ve harika enerjisi ile karşılayıp çocuğumuza okulu sevdiren , tüm öğrencilerine aynı hassasiyeti gösteren değerli öğretmenimiz iş ve şehir değişikliği nedeniyle bu yıl maalesef aramızdan ayrılmıştır. Yokluğunu derinden hissedecek olsak ta kendisine yeni hayatında mutluluklar ve mesleğinde başarılarının daim olmasını dilerim
     3 Beğeni    
Çiğdem
1.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116773
İrem Karaca’dan , daha önce oğullarım ile ilgili destek aldım, kendisi de onlar ile vakit geçirdi. Samimi, kucak açan, çocuğa alan açan yaklaşımı ile hepimizin takdirini kazandı.Çocuklar onun ile birlikte iken rahat hissediyor ve yabancılık çekmiyorlar. Sabırlı ve sakin yaklaşımı, çocuklarımın odaklanma sıkıntılarına çok faydalı oldu. Emekleri için teşekkür ediyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımı, anne ve çocuğa ayrı ayrı odaklanması, yardımlarını çok etkili kıldı. Arkadaş canlısı, iyi bir dinleyici ve size güvenli alan açan bir danışman. Kendisini geliştirmesi gereken bir konu ben göremedim, zaten kendisi sürekli kendisini besleyen, çok sıkı okuyan ve bir çok eğitime katılıp, sertifakalar alan bir kişi, bu yönü de ilham verici.
     2 Beğeni    
Berrin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116753
İrem Hocam kızımın rehber öğretmeniydi. Bir çok konu da bilgisinden ve danışmanlığından faydalandık. Genç yaşına rağmen sorunları ele alışı, yönlendirmeleri kırk yıllık rehber ögretmen gibiydi. Alanındaki hakimiyetinin yanısıra özel hayatında da zaman ayırması, önemsemesi bizleri sürekli kitaplar tavsiye etmesi, özverisi ile bizim için her zaman apayrı bir yeri olacak. Okuldaki tüm çocuklar ona bayılılıyordu. Memleketine taşındığı için okuldan ayrıldı. Ama hem çocuklar onu çok özledi hem de yokluğu gerçekten hissediliyor keşke dönme ihtimali olsaydı. Sonuç olarak, hem bir psikolog hem de bir insan olarak harika biridir. Gözü kapalı güvenir ve tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Selin
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116749
Sakarya Üniversitesi Önleyici Rehberlik alanında yüksek lisans okurken tanıştık.Aynı sınıftaydık.Ben aslında sınıf öğretmeniyim ama rehberlik alanına ilgi duyduğum için bu bölümü tercih ettim. İrem rehberlik alanı mezunu olduğu için bana derslerimde yardımcı oldu. İrem kendini rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanında sürekli geliştiren biri. Sürekli bu alanda farklı eğitimlere katılıyor ve öğrendikleriyle bizlere yardımcı oluyor.İrem mesleğini çok severek yapıyor. Oyun Terapisi alanında bana ve çocuklarıma destek oldu. Oyun terapisi alanında İrem’in kendisini daha da geliştireceğinden eminim.
     1 Beğeni    
Ali Rıza
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116748
İrem hanım ruh sağlığı alanında profesyonel destek almak adına gözünüz kapalı başvurabileceğiniz bir uzman. Kendisi ile meslektaş olarak 2 yıl çalışma şansı buldum. Arkadaş canlısı ve akademik bilgisiyle değer katan bir insan. Kendisinin özellikle oyun terapisi ve çocuklarla yaptıkları çalışmalarda büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Danışanları ile kurduğu terapötik ilişkinin sağlamlığı ve sağladığı destek tartışılmaz. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Burcu ÖzkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116745
irem hanımla tanıstıgınız anda onun size guven veren bakısları zaten isinde nekadar iyi olabilecegi hakkinda bilgi veriyor. Acikcası yasının kucuk olmasi benim endise duymami saglamisti fakat irem hanimla konustukca ne kadar bilgili ve deneyimli oldugunu gozlemledim. Sonsuz guven duygusu , ne anlatirsaniz anlatin dikkatle dinlemesi ,yorumlamasi cözüm odaklı olması sorunlarin cozumunde o kadar yararlı oldu ki. Cok kisa zamanda cok yol katetik . Irem hanima sonsuz tesekkur ediyorum ❤
     1 Beğeni    
Arzu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116744
İrem hn ile oğlumun okulunda anasınıfları rehberlik öğretmeni iken tanışdık. Oğlum kendisini çok sevdi. İletişimleri çok iyi idi. Oğluma ve ebeveyn olarak bizlere çok katkıları ve yönlendirmeleri oldu. Yönlendirmeleri ile ana sınıfını çok keyifli geçirdik. Eğitim dönemi boyunca her zaman kendisine ulaşabildik, yardım aldık. Gördüğüm kadarı ile okulun tüm anasınıfı öğrencileri İrem hn.ı çok sevdiler. Çocuklar ile doğru iletişim kurduğuna inanıyorum. Oğlumda bunu çok net gördüm. Karşısındakine güleryüzle ve samimi yaklaşımı ile ilk görüşte iyi bir izlenim kazandırıyor. Tanıdıkça daha da keyifli bir iletişim ortaya çıkıyor. Zaten 6.7 yaşındaki çocukların sevgisi bir çok şeyi açıklamakta. Çok tşk.
     1 Beğeni    
Leyla Asal
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116743
İrem Karaca ile tezsiz yüksek lisans yaparken tanıştım. Kendisi alanında oldukça iyi, profesyonel, yardımsever ve her şeyden önemlisi insancıl bir insan. Bana çocuklara yaklaşım konusunda, yüksek lisans ödevlerimde yardım etti. Bize ev sahibi gibi davrandı. Bunun yanı sıra kendi çocuğumla ile ilgili sorunlarımda yardımcı oldu. Yardımseverliği ön planda. Zamanla mesleğinde çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü sürekli kendisini yenileyen bir insan.
     1 Beğeni    

İrem KARACA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği

İrem KARACA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem KARACA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aysun ŞEREMET
Psk.Aysun ŞEREMET
Kendisiyle ayrıldığı kuruma yeni görevi devralmam sebebiyle tanıştım. Sevecen, güler yüzlü, yardım sever ve oldukça pozitif bir meslektaşım olduğunu d...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeni Hayat Aile Danışma Merkezi
Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. No:7 D:6, 07160 Muratpaşa/Antalya
Uzm.Psk.Dnş.İrem KARACA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 407 04 97
(Yeni Hayat Aile Danışma Merkezi)
Telefon 2 :
0(535) 259 81 11
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
Sakarya Üniversitesi- Önleyici Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.İrem KARACA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İrem KARACA Mesleki Videolar Videoları
-

22:19
Top