2007'den Bugüne 90,952 Tavsiye, 27,959 Uzman ve 19,825 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sinem IŞIK
Psikolog - Denizli

Sinem IŞIK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi30 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

30

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem IŞIK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sinem IŞIK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem IŞIK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selçuk TOKAÇUzm.Psk.Selçuk TOKAÇ
selcuk hocamla ''Ergenlerde danışma teknikleri'' egitimi sayesinde tanıştık.Eğitim süresince konuya hakim tavrı tüm soruları içtenlikle ve detaylı bil...

 
Sinem IŞIK'ın İletişim Bilgileri
Psk.Sinem IŞIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1988 (35 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İnglizce
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sinem IŞIK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve evlilik dAnışmanlığı sınav kaygısı Cocuk ve ergenlerde motivasyonel problemler akademik sorunlar kariyer belirleme Tyt-ayt ve LGS sinavlarina öğrenci hazırlama mesleki egilim belirleme Özel öğrenme güçlüğü egitimi ve testleri dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunlari

Sinem IŞIK Özgeçmis CV Psk.Sinem IŞIK'ın Özgeçmişi
Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümünü 2012 yılında birincilikle bitirdim.kültür aile ve toplum konularina merakim sebebi ile aynı üniversitenin sosyoloji bölümünden cift anadaL programi ile mezun oldum.ulusem aracılığı ile profesyonel eğitim ve öğrenci koçluğu sertifika programni tammladim .2012 yılından itibaren cocuk ver ergenlerde akademik sorunlar motivasyon ,dikkat eksikliği ve Hiperaktivite ,hedef belirleme ,özgül öğrenme güçlüğü ,sinavlara hazırlık konularinda özel olarak hizmet vermekteyim.cocuk resimlernin psikopedagojik yorumlanmasi ve cocuk testleri egitimi- ergenlerde danışma teknikleri eğitimi -attentıoner ile dikkatimi topluyorm dehb egitimi-disleksi egitimi sertifika programi-cocuk ve ergenlerde psikolojik saglamlık egitimi aldgım egitimlerden bazılari

Sinem IŞIK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Adil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ22.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125624
Destek için gitmişiz dediğim tek psikolog iyiki de sinem hanım! Sadece yüz yüze seans görüşmelerinde değil en ufak bir sorunumuzda bile hemen dönüş yaparak çözüm odaklı olması işini bi okadar ciddiyetle ve severek yaptığının da kanıtı bence. Eşimin doğum zamanında ve doğumdan sonra da destekleri çok büyüktü ve hala da desteğini hiç esirgemeden yardımcı olmaya devam ediyor.. Çift terapisti ve diğer tüm konularda yardımları için gerçekten çok teşekkür ederiz!
     Beğenin    
D.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ10.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125573
Sinem Hanım hem kariyer sıkıntıları hem ikili ilişkiler konusunda alanında uzman bir psikolog. Kendimde fark edemediğim birçok özelliğimi farkına varmamı sağladı. Bu sayede duygu ve düşüncelerimi artık çok daha iyi ifade edebiliyorum. Kariyer sürecimde motivasyon eksikliğimi yenmeme yardımcı oldu. Terapiler hem günlük hayatımı ve insan ilişkilerimi olumlu yönde etkiliyor. Kendim için daha doğru kararlar almamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125519
Sinem Hanım'a ailesel sorunlarım,kaygılarım,bunalımlarım yüzünden başvurup destek almak istedim.Bunalımlarım,düşüşlerim çok dengesiz ve üst seviyelere ulaşmıştı.Destek almam gerektiğini farkedip kendisiyle iletişime geçtim.Yaklaşık 2-3 aydır destek almaktayım ve ilk seanstan itibaren bile daha iyi hissetmeye başladım,düşünce yapım çok kısa sürede değişti,Kendiminin,potansiyelimin farkına varmamı sağladı.Gerek ilgisi ve enerjisiyle terapinin iyileşme süreci daha da hızlanıyor.Mesleğinde gerçekten başarılı ve yetkin birisi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
O. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2023
TavsiyeNo: 125368
Merhabalar, Sinem hanımı öğretmen olan kuzenim tavsiye etmişti. Kızımın özellikle bazı seslere karşı aşırı hassasiyeti vardı ve bu hem derslerini hem sosyal hayatını olumsuz yönde etkiliyordu. Sinem hanımla görüşmeye başladıktan kısa bir süre sonra faydasını görmeye başladık. Bunun yanında birçok tavsiyesi de kızımın hem sosyal hayatında daha iyi ilişkiler kurmasını sağladı hem de okul başarısını artırdı. Halen görüşmelerimiz devam ediyor ve devam edecek. Sinem hanım kızıma çok iyi geldi.
     Beğenin    
Adile
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124871
Merhabalar Sinem hanımla yaklaşık bir buçuk iki aydır çalışıyoruz oğlumun dikkat eksikliği için kendisine başvurduk Fakat dikkatten çok konsantrasyon eksikliği olduğunu ve buna yönelik de çalışmalar yapacağımızı söyledi ve seanslardan çok hızlı sonuçları aldık Üstelik beklediğimden çok daha kısa sürede problemlerimizi hallettik oğlum Sinem hanımı cok seviyor gerçekten her seansa hevesle gidiyor kendisinin akademik Başarılarını da araştırdığımda gönül rahatlığıyla başlamıştım onunla ve iyi ki başlamışız diyoruz araştırma içerisinde olan herkese tavsiye ediyoruz
     Beğenin    
F.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123955
Sinem hanım ile ilk olarak 3 ay önce kendisini bir öğretmenimizin tavisyesi ile tanıdık.12 yaşındaki oğlumun okuma zorluğu vardı okuduğunu anlama da güçlük çekiyordu bu nedenle kendisinden randevu aldık. Oğlum yapı gereği hemen tanımadığı birine ısınamıyor normalde fakat sinem hanımın ona yaklaşımını çok sevdi ve kendisi ilk seanstan sonra anne birdaha nezaman gideriz diye sormaya başladı.kitap okumayı sevmeyen oğlum 3 veya 4 seanstan sonra okuma isteği geldi ve daha sonraki seanslarda okumasını düzelttiğini gördük.hala devam ediyor seanslarımız sinem hanımın benimle ve oğlumla olan yaklaşımından son derece memnunum.seans dışındada arayıp ilgisini gösteriyor.keşke daha önce tanısaydık.güleryüzlü tatlı dilli ve sevecen.çalısma ortamı olarakda oldukça temiz ve sakin bir ortam
     Beğenin    
A.R.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123065
Yaşadığım yerdeki rehber öğretmeni tavsiyesi üzerine gittim. Afyondan oraya gidiyorum.Panik ataktan dolayı gitmiştim. Sorunumun çözümü için elinden geleni fazlasıyla gösteriyo.Gayet ilgili ve güleryüzlü. Çalıştığı yer iyi güzel memnunuz. Ona kendimi anlatarak rahatlıyorum ,sıkıntılarımın azaldığını hissediyorum.Seans sonrası kendimi daha iyi hissediyorum.Kendimle ilgli problemim eskiye göre şimdiden azalmaya başladı.Ataklarımın sıklığı fazlaydı şimdiden azalmaya başladı.Sorunumu cözmeye yönelik çalışmalar yapıyo.Benimle ilgili notlar alıyo. Ona karşı bi güven hissediyorum ve daha rahat konuşabiliyorum.
     Beğenin    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122715
Üniversite sınavıma hazırlanırken benim en iyi destekcim, kendime  karşı güvenimi yerine getiren, beni negatiflikten pozitifliğile çeviren en güzel psikoloğum. Sıcakkanlılığı, samimî davranışı ve insanı ileriye taşıyabilen destekleriyle bir yola çıkmıştım. Son 4,5 ay varken beni okuluma yönlendirdi, derslerime ve ayreyten sınavda nelere çalışacağımdan çok bana göre en iyi şekilde nasıl çalışmam gerektiğini sunarak başladık. Bir sınav için 4 ay az gelebilir fakat  en baştan kendimin nasıl büyük bir farklılıklar yaratabileceğime inandırdı, sonrasında destekleri ile ben bir yerlere gelebildim diyebilirim. Tek ders değil manevi olarak duygusal olarak birçok kez yanımda, bana doğru yolu nasıl seçebilceğime yönlendiren psikoloğum olarak  iyi ki varsınız. Sevgilerimle :))
     Beğenin    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122531
sinem hanımla eylül ayında tanıştım. kızım 6. sınıfa gidiyor. Kızıma okuma alanında disleksi tanısı konuldu. Bu konuda bizi çok güzel aydınlattı. En önemlisi kızıma disleksi konusunda cok güzel aydınlattı. Hafta da bır gün disleksi konusunda çalışma yapılıyor. Kızım bu surec de cok yol kaydetti. Kendine güveni geldi. Kızımla o kadar güzel bir iletişim kurdu ki herşey için çok teşekkür ederim. Disleksi dışında kızımla aramızda köprü oldu. Kızımın özel başarılarını özel yeteneklerini keşfetmemizi sağladı. Kızıma bütün dersleri ile ilğili eğitim koçluğu yapıyor aynı zamanda artık kızım ders çalışırken daha keyifli. Zaman ayarlamasını planlı çalışmanın önemini sınem hanım sayesinde öğrendi. her alanda çok iyi. Her şey için çok teşekkür ederim sinem hanım emeğinize sağlık.
     1 Beğeni    
Neslihan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122286
kızımızın yüzündeki doğum lekesi yüzünden sıkıntılarımız vardı. Arkadaş ortamı kuramıyor, kimseyle görüşmek istemiyordu. bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Sinem hanımdan yardım almaya başladık. kızımıza olan ilgisi yaklaşımı ve bizi bilgilendirmesi yönlendirmesi hayatımızda iyi yönde katkılar sağladı. kızımız artık arkadaş ve akraba ortamında daha kaliteli zaman geçiriyor. kendi başına dışarıya çıkıp kendi alışverişini yapabiliyor dersleri üzerindeki etkisi de bizim açımızdan gayet olumlu sonuçlar verdi. gönül rahatlığıyla kendisinin danışanı olmaya devam ediyoruz.
     Beğenin    
Su ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121787
Tavsiye üzerine çekinerek gidip kesinlikle memnun kaldım. Terapiye gitme konusunda çekingen bir tavrım vardı bunu ilgisiyle tamamen kaldırdı. Terapiye ne kadar ihtiyacım olduğunu çok net farkettim. Geçmiş travmalarımı deşmeden tekrar yaşatmak yerine onları düşüncelerimde nasıl rahatlatmam gerektiğinin farkındalığına eriştim sayesinde. Sorduğu sorular ve verdiği görevler sayesinde hayata tutunmamı sağladı. Birebir ilgili her konuda yardımcı olabilecek düzeyde, ilişki terapisi konusunda çok başarılı buluyorum. Memnun kalacağınıza eminim.
     Beğenin    
Fikriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121723
Sinem Hanımla yaklaşık 10 ay önce kesişti ikizlerimin yolu.. Psikolog yeğenimin üniversiteden arkadaşıydı ve onun tavsiyesıyle iletişime geçtik . İkizlerimle farklı illlerde olduğumuz için Online olarak başladılar seanslara. LGS hazırlık sürecinde ikizlerime verdiği destek çok çok değerliydi. Başarılarını taçlandırdı her iki çocuğumunda. Kendisinin pozitif enerjisi ,samimiyeti ve ilgisi olumlu yansıdı çocuklarımıza.. Kendisine çok çok çok teşekkür ederiyoruz. Birgün yüzyüze tanışmak dileğiyle Sonsuz Sevgiler
     Beğenin    
Hasan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121669
merhabalar... Sinem hanım ı tavsiye ediyorum.... neden mi? çünkü üniversite yıllarında aldığı eğitim ve yaptığı çalışmalar dikkate alındığında,psikoloji alanında yetkin bir meslek erbabı olduğunu görebilirsiniz...Bu inancımın gelişmesinde yaptığı çalışmalar oldukça etkilidir,ayrıca mesleki yeterlilinin yanı sıra sosyal ilişki ve iletişimdeki başarısı, güleryüzü, yardımseverliği, hümanist kişiliği, kendisine verilen işleri-görevleri yerine getirme sırasında gösterdiği profesyonel yaklaşımlar çalışma yaşamında kendisini hep bir adım öne taşımıştır.Kızımın gelişiminde vermiş olduğu emek ve destek için kendisine minnettarız.. yazdığım yorumların objektifliği olduğu konusunda hiçbir şüpheye mahal yoktur.
     Beğenin    
Gk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121665
Sinem hanımı tanıdığımda hayatımın en zorlu bir dönemindeydik. Boşanıyordum ve son çare bir evlilik danışmanına gitmeye karar verdik ve yollarımız kesişti :) Sinem hanım sayesinde eşimle iletişim kurmayı öğrenip evliliğimize devam ediyoruz. Sonrasında ben bireysel olarak kendisinden terapi almaya devam ettim. Terapistlerde en hoşlanmadığım şey saate bakmaları ve ne anlatmam gerekiyorsa o bir saate sığdırmam gerektiğiydi. Anlatmam gereken şeyleri terapi zamanına kadar unutuyor ya da unutmasam bile o anki duygularımla anlatamıyordum. Seans geldiği zaman da anlatamadığım iÇin boşuna ücret Ödemiş gibi üzülüyordum. Yalnız Sinem hanım da öyle değildi yaşadığım her stres anında her panik atağımda bir telefon kadar uzağımda ne hissediyorsam sıcağı sıcağına anlatabiliyorum. Anlattıklarımı not alıyor ve seansta hatırlıyorum o anı sanki yaşıyormuş gibi bu benim için çok büyük bir ayrıntı bence sizin için de olacak. Her ihtiyacınız olduğunda, elinizi her uzattığınızda, her düştüğünüzde sizi tutan sıcacık elleri olacak sinem hanımın. Hem de bunu gerçekten maddi olarak değil de gönülden yapması çok çok daha başka, iyi ki var iyi ki tanımışım💙
     1 Beğeni    
Fatma S....
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121520
"Kul bunalmayınca Hızır yetişmezmiş derler...Sinem hanım ile tevafuk eseri denk geldim, gerçekten bunaldığım zamanda Hızır gibi dokundu bize.. Samimiyet hayatımın olmazsa olmazıdır ,ilk seansta onu hissettim ve doğru yolda olduğumuzu inandım.. Kendini işine adamış ve profesyonel bir insan Güler yüzlü,samimi, anaç bir bayan, ne zaman yazsam, arasam kesinlikle dönüş yapar en sevdiğim yönüdür Oğlumun çalkantılı dönemlerinde daraldığımda yeri geldi akşam saatlerinde aradım canla başla benimle konuştu dinledi bu benim için çok güzel bir ayrıntı... Daha da iyi olacağız inşallah bu girdiğimiz yolda.. Denizli'de bence alanında en iyilerden biri. Sıkıntısı olanlar için hiç düşünmeden tavsiye ederim.Allah razı olsun ,bizim kalbimize dokunup güzel izler bıraktı... Gönül koyduğu bu yolda hep güzel işler, izler bırakacağına gönülden inanıyorum,dilim döndüğünce dualarda..Var. olsun,sağ olsun..Onu oğlum ve ben çook seviyoruz..💐💜
     Beğenin    
Ferda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121311
Hayatımın çalkantılı bir döneminde bir arkadaş tavsiyesi üzerine kesişti Sinem Hanım la yolumuz. 10 yıla yakın sıkıntılı ve benim için çoktan bittiğini düşündüğüm bir evlilik. Aynı zamanda iç dünyam ile verdiğim bir savaştı benimkisi. İlk seansı gerçekleştirmek için giderken bile o kadar umutsuzluk içerisindeydim ki asla çözüm bulabilecegimize imkan vermiyordum. Sinem Hanımın rehberliği ile zamanla konuştukça kendimi keşfetmeye karanlık yanımın aydınlanmaya başladığını gördüm. Ben kendimi fark ettikçe çevremdekiler de olumlu yönde değişmeye başladı. Sinem Hnm la hala yolculuğumuz devam etmekte ve daha birçok güzelliklere beraber şahitlik edecegimizi düşünüyorum. Hayat, kendi içimizde başlayan kendi içimizde son bulacak bir yolculuk ise bu yolculukta kaliteli bir rehbere her zaman ihtiyacımız olacaktır. Onun için Sinem Hocam ın samimi güven dolu uzattığı eli tutmada asla çekinmeyin. Sabırla, ilmek ilmek dokuyarak ne kadar yol katettiginizi geriye dönüp baktığınızda anlayacaksınız...
     Beğenin    
D.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121306
Sinem hanıma 8 yaşındaki oğlumun ders çalışma ve ödev yapmaktaki isteksizliği için başvurdum. Kendisi son derece cana yakın, güler yüzlü , çok da güzel ve samimi biri. En önemlisi de mesleğinde çok profesyonel. Daha ilk seansımızda nasıl bir yol izlememiz gerektiğini, karşısındaki insanı rahatlatarak öyle güzel anlattı ki kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde devam ettiğimiz bir sürecimiz var ve inanın hep kendisine de söyledim gibi iyiki tanımışız diyorum.Benzer sorunları olan herkese kesinlikle tavsiye ederim Sinem hanımla tanışmalarını. Alanında çok ama çok iyi. Zaten tanıştıktan sonra siz de bana hak vereceksiniz…Sevgilerimle🙋♀
     Beğenin    
Aykan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121300
Eskiden ne yaparsam yapayım ders çalışma isteği gelmiyordu ve ailemle anlaşmazlıklarımız artmıştı bu yüzden Sinem Abla'ya başvurduk, kendisi çok canayakın, sıcakkanlı, ilgili ve güleryüzlü biri ve bana düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırdı ve derslerde başarım büyük düzeyde arttı. Aynı zamanda bana moral verdi ve destek oldu. Çalıştığı yer de çok güzel ve hoştu. Kesinlikle tavsiye ederim, çok başarılı ve iyi bir psikolog. İyi ki Sinem Abla ile tanışmışım, bana her konuda çok yardımcı oldu💘💖💓💗
     1 Beğeni    
Şevval
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121070
Özgüven problemim , yalnızlık ve kafama taktığım saçma sapan şeylerden kurtulmak için kendisinden destek almaya başladım daha üç seans gitmiş olmama rağmen kendimde değişiklikler olduğunun farkındayım asla yapamam dediğim şeyleri yapmaya;ön yargılarımı kırmaya başladım zaten seanstan çıktığınız anda kendinizi o kadar iyi hissediyorsunuz ki kendisinin pozitif enerjisi ,samimiyeti ve ilgisi sayesinde iyiki de gelmişim diyorum ve herkese öneriyorum emin olun asla pişman olmazsınız 💖
     Beğenin    
Dilek YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120196
Sinem hanım çok cana yakın ilk günden bu yana samimiyeti ile bizi dinleyen yol gösteren ,gerektiğinde hayır diyebilmeyi ögreten çok içten birisi , danışanlarına gerekenden fazla değer veren ve her konuda seanslar dışında bile her zaman yardımcı olan bir kişidir 🌸 En ufak bir konuda hemen yazıp cevap alabildiğim beni aydınlatan ve içimi rahatlatan, Kendimi geliştirmem için bana yol gösterici olan, hakkımı savunmamı, güven konusunu ayrıntılarıyla öğrenmemi sağlayan psikologdan çok daha yakın bağ kurabildiğim biridir 🌸🌸
     2 Beğeni    
Gökçe SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120179
Sinem ablayla tanışalı 3-4 ay oldu.Bana bu süreçte çok iyi geldi.Gerek motivasyon verişiyle,gerek yol gösterişiyle.Giden ders çalışma isteğimi geri getirdi diyebilirim.Şu sıralar sınav kaygımda başladı,onuda birlikte atlatacığımızı düşünüyorum.Kendisi çok enerjik ve pozitif biri.Bana kattığı en büyük şeylerden biride her şeye pozitif bakmak oldu.Güler yüzü ve enerjisiyle harika biri diyebilirim.Bana kattığın her şey için teşekkür ederim abla.Küçük büyük herkese öneriyorum.İyi ki Sinem abla♡♡
     Beğenin    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120172
Sinem ablayla yeni tanıştık fakat bana çok yararı oldu şimdiden. Kendimi keşfetmemi sağladı derslerimi çalışırken sözleriyle motivasyonum çok yükseldi. Özgüvenimi kazanmamda da çok yardımcı oldu bana. Kendisi çok tatlı dilli sevecen sıcak kanlı güler yüzlü. Bence her öğrencinin tanışması gerek. Kendisine çok teşekkür ediyorum pişman değilim. Kendisiyle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum ve ilerde de pişman olacak birinin çıkacağını düşünüyorum. Sinem ablacığım umarım sende mutlu ettiğin insanlar kadar mutlu olursun iyimi varsın iyiki tanıştık 🥰
     Beğenin    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120070
Sınav stresi sebebiyle destek almaya başladım henüz ikinci seans olmasına rağmen o samimi tavırları ve kendinden emin yönlendirmeleriyle kendimi çok daha iyi hissediyorum kendisini sene başında tanımamak en büyük pişmanlığım oldu diyebilirim lakin çok az bir zaman kalmasına rağmen yerle bir olan özgüvenimi ve kendime olan saygımı iki seansta toparlaması mucize gibiydi. İlgisinin ve yönlendirmelerinin seansla sınırlı kalmaması ve sizin her an ulaşabileceğiniz biri olması harika. Sınav dışında bundan önce de bir kaç yerden destek almıştım ama hiç birinde kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim her an arayıp her konuda yardım alabileceğim biri olması beni gerçekten çok rahatlatıyor her şey için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Melike
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117035
Sinem hocayla 9. sınıfta tanıştık. Ben 8 sene boyunca hiç düzgün ders çalısmadığım için ders çalısma sisteminden haberim yoktu. Tabi Sinem hocayla tanışana kadar 🙂 Onunla tanıstıktan sonra ders çalışmaya başladım o zamana kadar ders çalısmamış biri olarak her gün ders çalışarak notlarımı Sinem hocanında sayesinde yükselttim ve çok memnunum. Onunla birlikte olmaktan hiç pişman olmadım. O yeri geldiğinde arkadaş, sırdaş ve öğretmen oldu bana çok sıcakkanlı ve her zaman güleryüzlü birisi o benim hayata bakış açımı değiştirdi çünkü ben hep ben yapamam bu zamana kadar hiç ders çalışmadım bu saatten sonra yapamam gibi şeyler düşündüm ama o bana ders çalışmak için hâla daha gec olmadığını söyledi ve hiç pes etmeden çok sabırlı bir şekilde benimle ilgilenmekten vazgeçmedi her öğrenci böyle sıcakkanlı, güleryüzlü ve sabırlı bir öğretmenle tanışmalı onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve bundan hiç pişman olmayacağım kimseninde olacağını düşünmüyorum. 😇
     Beğenin    
Melisa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117016
Samimiyetli .Söylediğin anlattığin derdin sıkıntın üzüntün mutluluğun bütün duyguları sana nasıl şekilde hissettirwceğini gösteren bi yoldaş gibi aslında ne kadar da olsa hani insan bazı şeylerini anlatamasada o kapıdan girdikten sonra hiç bişi olmugo aslında çünkü o kapıdan içeri gir8nce samimiyet sarıyo bedenini çok güzel bir kafın çok güçlü zeki ve en önemlisi gülmeyi bilen ve òğreten biri . Karşısindakini her sözüyle hareketliyle mimikleriyle her zerresiyle anlayan biri sen o anda başka bişey düşnsen bile seni anlıgo duruota bi ďüşunünce aslında hani bazılarının idolü ünlüler olur ya aslında benimde idolüm sinem ışiktı halada öyle bütün hayatımın ona benzemesini isterim ileride deki hayalim .
     2 Beğeni    
Gökhan
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117002
Sinem Hocam 9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar öğrenci koçluğumu yaptı .9.sınıfta derslerim ve sosyal hayatımla ilgili sebeplerden dolayı kendisine başvurdum,hiç usanmadan bıkmadan bana çok çok yardımcı oldu.hem Koç hem arkadaş gibiydi.11.sınıfta virüsten dolayı online iletişime geçmiştik ve yüzyüze seanslarımızı aratmadı 12.sınıfa geldiğimde başka okula geçtim ama şuan bile ilgileniyor her şeyimle uzakta ama yanındaymış gibi hissettiriyor Hocam .Üniversite sınavına yaklaşınca üstüme daha çok düşmüştü..samimi olması bile insanı rahatlatıyor,her şeyin geçeceğine hiçbir sıkıntının kendinizi yıkamayacağına inandırıyor. Her sorunun içinden başarılı bir şekilde çıkartı beni. Şuan başka okula geçmeme rağmen sosyal hayatımla ilgilenip yardımcı oluyor kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır..
     Beğenin    
Ferhat CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116996
Kendisi okulumda rehber öğretmenimdi,9-10.sınıflarda başlayan aşırı bunalmışlık,yalnızlık,kafaya takma vs. gibi sebeplerden kendisine başvurdum,hiç usanmadan bıkmadan bana çok yardımcı oldu.12.sınıfa geldiğimde o dönem yaşadığım bazı şeyler beni çok etkilemişti ve etkisinden çıkamamıştım.Üniversite sınavına sayılı aylar kala kendisinden yardım istedim.Kısa sürede bi plan çizip benim öğrenci koçum oldu.Güzel şekilde devam ederken araya hepimizin mağdur olduğu corona virüs girdi.Bizde online olarak iletişime devam ettik.Online iletişime geçmemize rağmen Sinem hocam beni yüzyüze iletişimde gibi bir disipline soktu,belirli aralıklarla yaptığımız seanslarda gerçekçi bir şekilde(mutlu etmek için yalan söylemeden)motive etti.Zaten samimi olması bile insanı rahatlatıyor,her şeyin geçeceğine inandırıyor.Şuan onun sayesinde üniversitede istediğim bölümdeyim,kendisine ne kadar teşekkür etsem az.
     Beğenin    
Eda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116992
Sinem hanımla 3 senedir bi seans yılım var. Hayatıma girmesiyle birlikte herşeyin düzene girmesi, hiç dinmeyen öfkemin dinmesi hepsini kontrolüne alarak beni düzene soktu. Sinem hanımla 4. Yılım ve cidden ona çok alışmışım, her konuda bir yardımcı bir iç ses bana. Karşıma çıktığı için çok şanslıyım kaybetmekten korkuyorum. Bütün kötülükleri, olumsuzlukları, önyargılarımı hep onunla kırdım atlattım. Şimdi ise hayatın güzelliğini yaşıyorum ama bu işin altında yazan en büyük imzası olan Sinem IŞIK. Mesleğinin hakkını çok güzel şekilde veriyor. İşinde çok başarılı dört dörtlük bir bayan kusursuz. Sinem hanım tamda görüşülecek ve seans alınacak bir psikolog. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, iyiki bir yol arkadaş olduğu için çok şanslı olduğumu söylemek istiyorum. :)
     Beğenin    
Gizem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116990
Ben Sinem hocayla okuldan tanışıyorum. Kendisi rehberlik hocamızdı. Üniversiteye hazırlanmamda kendisi bana çok yardımcı oldu. Derslerdeki her adımımda bana önermeler sundu .Dersi öğrenmede ezberlemede bana taktikler öğretti. Bence üniversiteye hazırlanırken özel ders hocaları yerine Sinem hocaya gitmenizi tavsiye ederim .Gerek dersler gerek özel hayatımdaki sorunlarla yakından ilgilenip sorunlara çözüm buldu. Bence tavsiye edilmesi gereken bir psikolog kendisi.♥
     1 Beğeni    
Ceyda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116989
Çok memnun kaldım hala daha memnunum ve gidiyorum bana çok faydası var. Iyikide gidiyorum diyorum . Kendimi ifade ediyorum söz sahibi oluyorum sınav stresim yok ve univeriste sinavina 2 senem var ama bix simdiden birlikte calismaya basladik bunlardan birçok özelliğimi sevgili sinem hocamız sayesine oluştu. 2 haftada bir gidiyorum ama yaklasik olarak hergun yaszsiyoruz. Mutlu oldugumda mutsuz oldugimda her xaman yanimda oldu .Herkesi yardımcı olucağını inanıyorum .Iyikide sizi tanımışım hocam 🙂
     Beğenin    

Sinem IŞIK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem IŞIK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selçuk TOKAÇ
Uzm.Psk.Selçuk TOKAÇ
selcuk hocamla ''Ergenlerde danışma teknikleri'' egitimi sayesinde tanıştık.Eğitim süresince konuya hakim tavrı tüm soruları içtenlikle ve detaylı bil...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Sinem IŞIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 604 56 19  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(35 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Sinem IŞIK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İnglizce

Sinem IŞIK Mesleki Videolar Videoları
-

19:39
Top