2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Abdurrahim ÖZKAN
Psikolog - Sakarya

Abdurrahim ÖZKAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdurrahim ÖZKAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Abdurrahim ÖZKAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdurrahim ÖZKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Abdurrahim ÖZKAN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdurrahim ÖZKAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124720
Kendim için çıkmazda olduğum bir dönemde yardımcım oldu. Daha önce hiç danışma tecrübem olmadığı için neyi nasıl anlatacağımı da bilmiyordum. Ama ilk tanıştığım andan itibaren yakın bir dostum gibi, iyi bir dinleyici, yönlendirici, zaman zaman sarsıp kendime getiren bir profesyonel. Asla kendimi yabancı gibi hissetmedim. Rahat hissetmeseydim zaten ilerleme kaydedemezdim. Nerdeyse içime kapanmış, herkese ve her şeye öfkeli, sosyalleşmeyi ve iletişimi unutmuş bir insanken beni kendime getiren, eski neşeli halime dönmeme yardım eden Abdurrahim bey oldu. Her şey için ne kadar teşekkür etsem azdır. Eğer gerçekten kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda böyle bir imkanınız olursa kesinlikle herkesin terapi alması kendine verdiği en büyük değer haline geliyor.
     1 Beğeni    
A.Ç.
21.Mart.2022
TavsiyeNo: 123205
2 Sene boyunca belirli aralıklarla birlikte çalıştık. Yakın zamanda da süreci karşılıklı anlaşarak sonlandırdık. Hocam işinin ehli, disiplinli, Danışan psikolog ilişkisi üst seviyede, danışanına yaklaşımı iyi, profesyonel, telkinleri ve yönlendirmelerini hayatımda kullandım ve hocamın faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ediyorum. Psikolojik danışmanlık hizmetleri bu çağda yaşayan insanların ihtiyacıdır Abdurrahim Hoca ile tanışarak bir çok problemi aşacağınıza inanıyorum.
     1 Beğeni    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122439
Duygu kontrol problemim olduğunu fark ettiğim, panik anlarında bununla baş edemediğim, kendimi zaman zaman güçsüz ve özgüvensiz hissettiğim bir dönemde Abdurrahim Bey'e başvurmuştum. Haziran ayında başlayan ve kasıma kadar devam eden seanslarımızda kendisi özellikle bu panik anlarında zihnimi kontrol ederek bu durumun nasıl üstesinden geleceğim konusunda bana destek oldu. Yeteneklerimin farkına varmamı, yapabildiğim ya da yapamadığım her şeyle kendimi kabul etmemi ve sevmemi sağladı. Bu da beraberinde özgüvenli ve güçlü hissetme duygusunu getirdi. Seanslar ilerledikçe geçmişimdeki bazı travmalarla cesurca yüzleşebildiğimi ve bu yüzleşmenin beni rahatlattığını; ayrıca bağımsızlaştırdığını fark ettim. Abdurrahim Bey hakkında edindiğim izlenimler öncelikle kendisinin iyi bir dinleyici olması, çözüm odaklı, aydın bir insan olmasıdır. Bu tutumu insanın ona kendini rahatça ifade etmesini sağlıyor. Abdurrahim Bey'e danışmak kendim için aldığım en iyi kararlardan biri oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Siz de çözemediğiniz sorunlarınız olduğunu hissediyorsanız, tereddüt etmeden kendisine danışabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Şevval SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121770
Abdurrahim Bey'e üniversite sınavı senemde stresle baş etmeme yardımcı olması için danışmıştım. Danıştığım sırada sınavın yanında farklı problemler de yaşıyordum ve benim için oldukça zor bir dönemdi. Çalışmayı seven bir insan olmama rağmen her şeyi neredeyse tamamen bırakmıştım. Şubat ayında başlayıp sınav sonrasına kadar (temmuz başına tekabül ediyor) haftalık olarak devam eden seanslarımızda gerek içtenliği gerek verdiği güvenle sorunlarımı kendisine rahatlıkla açmamı sağladı. Bana sene içerisinde vaktimi nasıl yöneteceğim, kendime nasıl ve neden vakit ayırmam gerektiği, stresle nasıl baş edeceğim konularında yardımcı oldu. Ayrıca bir kez hipnoz tedavisi de uyguladı ve bence bu herkesin en az bir kez deneyimlemesi gereken bir şeydi. Kendimi bir çıkmazda hissettiğimde aslında farklı yollar da olduğunu, bir konuda eksik hissettiğimde aslında kendimi olduğumdan çok daha küçük gördüğümü gösterdi. Bana bir keresinde psikologların ne yaptığını sormuştu ve aslında tek yaptığının kişiye ayna tutmak olduğunu söylemişti. Seanslar ilerledikçe bu sözünü çok daha iyi anladım çünkü aslında kendimle yüzleşmemi sağlamıştı. Ben bu seneyi başarılı bir şekilde tamamlayabildiysem bunda Abdurrahim Bey'in katkısı çok büyüktür. Şimdi ODTÜ'de havacılık ve uzay mühendisliği okuyorum ve kendisine bu süreçte yanımda olduğu için çok teşekkür ediyorum. Eğer kendisine danışmakla ilgili bir çekinceniz varsa veya ben bir psikoloğa ne anlatacağım ki diye düşünüyorsanız sadece gidip onun yönlendirmeleriyle birlikte kendinizi açarsanız kesinlikle faydasını göreceğinize inanıyorum.
     1 Beğeni    
Faik BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120792
Merhabalar Ben ve Eşim ergenlik döneminin henüz başlarında olan oğlum Berat ile sıkıntılar yaşamaya başlayınca bu konu hakkında yetersiz olduğumuzu bunun içinde bir profesyonel destek almak ihtiyacı duyduk , ben şahsen gerek olmadığını üstesinde gelebileceğimiz kanısındaydım ama eşimin ısrarı ile Abdurrahim Beyin seyanslarına danışan olarak katıldık , kendisinin hem bizimle hem de oğlum Berat ile yapmış olduğu seyanslar sonrasında bize anne ve babalara bir ergene nasıl davranılacağını , sorunu çözmemize yarayan bakış açılarımızı değiştirmemizi ve başka bir pencereden bakarak denge sağlamayı öğrettiği , sorunların üstesinden hep birlikte gelebileceğimiz kanısına vardırdığı ve biz bunu kendi ailemiz olarak çok büyük bir kısmının üstesinden gelmeyi başardık bu konuda çevremde bizim gibi sorunlar yaşan arkadaşlarım ,dostlarım ve akrabalarıma bu deneyimlerimizi anlatarak profesyonel destek almaları konusunda tavsiyelerde bulunduk, Aliem adına Abdurrahim hocamıza çok teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118599
İçinde bulunduğum üniversite sınavı senesinde kimlik bunalımı, melankolik ruh hali dolayısıyla kendimi çıkmazda, her şeyin sonunda gibi hissediyordum. Hayattan ümidimi tamamen kesmişken ailem profesyonel bir yardım almam gerektiğini düşündü ve Abdurrahim Bey ile tanıştım. Odasına girmeden önce çok stresliydim, hiç tanımadığım ilk kez gördüğüm birine kendimden ne kadar bahsedebilirim diye düşünürken ilk yarım saatte neredeyse bütün hayat hikayemi anlatmıştım. Kendisine karşı kaygım kalmamıştı çünkü çok samimi ve bir o kadar içten davranıp sorunlarımı en ince ayrıntısına kadar dinleyip asıl problemin nerede olduğunu bana göstermeyi hedefliyordu. Beni hep güler yüzüyle ve samimiyetiyle karşılar. Bana öğrettiği en güzel şeylerden biri insana insan olduğu için değer vermek, saygı duymak oldu. Ayriyeten gözlemlediğim kadarıyla araştırmacı bir kişiliği olduğundan dolayı anlattıkları ilgimi çekmeye başladı ve ben de ilgimi çeken konuları keşfedip araştırmaya başladım. Hayatımda bir hedef ve plan, program olması gerektiğini, bu sayede sorunlarımın birer birer azalacağını anlattı. Anlattıklarını yapmaya başladığımda gerçekten kendisinin de dediği gibi sorunlarım birer birer azalmaya başladı ve hayatımda bir düzen oluştu. Bu düzen sayesinde hayatımdaki zorlukları bir kenara itip yolumda kendimden emin adımlarla yürümeye başladım. Problemleri çözerken asla aceleci davranmaz, hep daha da derine inip asıl problemi bulmamı hedefler ve problemi tamamen ortadan kaldırmadan peşini bırakmama izin vermez. Gözlemlerime baktığımda kendisi işini gerçekten severek yapan birisi ,çevresindeki insanlarla da diyaloğu oldukça seviyeli ve içten. Abdurrahim Beyi üç sıfatla tanımlayacak olursam; 1)Sonuç Odaklı 2)Sorumlu 3)Güvenilir olur. Bence kendisinin kişisel özelliklerinin arasında; bağımsız olmak, saygılı olmak, adil olmak, iyimser olmak, güler yüzlü olmak ve en önemlisi kendinin farkında olmak vardır. Benim gibi kendinizi dipsiz bir kuyuda gibi hissederseniz mutlaka kendinize bir iyilik yapın ve Abdurrahim Bey ile görüşün.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Abdurrahim ÖZKAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Abdurrahim ÖZKAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:37
Top