2007'den Bugüne 85,958 Tavsiye, 26,768 Uzman ve 19,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ömer BULUT
Psikolojik Danışman - Elazığ

Ömer BULUT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Ömer BULUT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ömer BULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ömer BULUT'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Hisar Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Cumhuriyet Mah. Temizer İş Merkezi, Beyzadefendi Bulvarı No:1/3 
Elazığ
Psk.Dnş.Ömer BULUT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : Orta Düzeyde Okuma, Yazma, Anlama ( B1 Seviye Sertika)
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ömer BULUT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk-Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Terapisi,
Oyun Terapisi,
Eğitim Danışmanlığı, Öğrenci koçluğu,
Kariyer Danışmanlığı,
Bilişsel Davranışçı Terapi,
Çözüm Odaklı terapi

Ömer BULUT Özgeçmis CV Psk.Dnş.Ömer BULUT'un Özgeçmişi
Psikolojik Danışman Ömer Bulut, 2015'de başlayan lisans eğitimini 2019 yılında İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarından itibaren birçok seminere katılmış, sivil toplum örgütlerinde aktif olarak çalışmalarda bulunmuştur. Üniversite stajında Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü odaklı bir şekilde danışma yapmış ve süpervizyon eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra bir sene kadar rehabilitasyon merkezinde çalıştıktan sonra Hisar psikolojik danışmanlık merkezinde seanslarını yürütmektedir.
Çalışma alanları içinde; çocuk ve ergen danışmanlığı,yetiskin terapisi,eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu, kariyer danışmanlığı bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler:
Sistemik Temelli- Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
Terapötik Kartlar Eğitimi

Ömer BULUT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülseda
YENİ12.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118488
Kendisi üniversite yillarindan arkadaşım. 4 yil boyunca mesleginde yeterli ve bilgili olmak için kendini cok gelistirdi. Arkadasi olarak onun danisma tarzina ve ilkelerine hep hayran oldum. Danisanlarinin ne kadar şanslı olduğunu geçirirdim içimden. Çünkü oldukça profesyonel ve oldukça yetkin olduğunu düşünüyorum. Karakter olarak tanımlamak gerekirse disa donuk, sıcakkanlı, samimi, gercekci biri derdim. Kendim de bir çok kez meslegimde yetersiz kaldigimi hissettiğim zamanlarda çok kez ona danismisimdir ve tavsiyelerine guvenmisimdir.
     1 Beğeni    
Mine
YENİ29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118254
Ömer Bulut mesleğine olan ilgisi ile her zaman andığım bir meslektaşımdır. Insanları olduğu gibi kabul etmesi, dikkati , yargılamadan dinlemesi ve objektif tavrı her zaman takdirimi almıştır. Kendisi gibi bir uzmanla çalışmak, danışana anlaşılmış olmayı, dikkatle dinlenmeyi sağlaması dolayısıyla yasam kalitesini yükseltecek bir adımdır. Kendisi güleryüzlü, insan canlısı ve sempatik biridir . Bu özellikleri de onun gibi bir uzmanla çalışmayı daha kaliteli hale getirmektedir. Insanlara yardım etmeyi sever.
     1 Beğeni    
Nurbanu
YENİ29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118242
Sevgili meslektaşım Ömer BULUT' u öğrenim süresince yakından tanıma fırsatı buldum. Kendisi eğitim hayatı boyunca gerek akademik başarısı gerekse sosyal becerilerinin iyi oluşu yönünden imrendiğim bir arkadaşımdı. Dersler dışında sosyal aktivitelerdeki başarısını insanlarla olan ilişkilerini daima takdir etmişimdir ve bu özellikleri de mesleğini gerektiği şekilde icra edebilmesi açısından kendisinin artı yönlerindendir. Alan bilgisine çok güvendiğim ve bundan dolayı çoğunlukla kendisinden fikir aldığım, oldukça arkadaş canlısı, güler yüzlü, üst düzey empati kurabilen, kendini alanında geliştirmeye adamış, her daim kendine bir şeyler katan arkadaşım. Bu özelliklerini profesyonel yaşamda da göstereceğinden hiç kuşkum yok. Kendisine gidecek danışanların gerçekten çok şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü elinden gelenin en iyisini yapacağına eminim.
     Beğenin    
Şükran
YENİ29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118240
Değerli meslektaşımla, aynı rehabilitasyon merkezinde çalışabilme fırsatımız olmuştu. İş hayatımda oryantasyon sürecinde bana destek sağlamış birisi olarak,işinde donanımlı, girişken ve yardımsever bir Psikolojik Danışman olduğunu söyleyebilirim. Alanına ve mesleğine son derece hakim olup kendini sürekli geliştiren meslektaşımın kendisi ile, denk gelenlerin hayatlarına dokunabileceğine ve onlara katkı sağlayacağına tüm içtenliğimle inanıyorum 😊
     2 Beğeni    
Zeynep Kutsal
YENİ28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118238
Kendisiyle üniversite yıllarından tanışıyoruz. Bölümdeki tüm öğrenciler ve hocalar, Ömer'i alana olan ilgisi ve derslerdeki başarısıyla tanır. Her geçen gün kendisini alana dair daha da geliştirmek için çabaladığına ve bunu çok severek yaptığına yakından şahidim. Mesleki yeterliliğinin yanında kişilik özellikleri de psikolojik danışmanlığın onun için ne kadar doğru bir meslek olduğunu gösteriyor. Oldukça sosyal, konuşkan, güleryüzlü ve samimidir. Bir meslektaşı olarak her zaman fikirlerine danışacağım ve dikkate alacağım biridir. Eğer arkadaşım olmasa ve ben bir psikolojik danışmanla görüşme arayışında olsaydım kendisi kesinlikle ilk tercihim olurdu.
     2 Beğeni    
Sümeyra
YENİ26.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118187
Değerli meslektaşım Ömer Bulut'u yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Kendisinin;analitik düşünme becerisi, zengin psikoloji bilgisi, samimi duruşu ve kendine her planda geliştirme çabası bakımından icra ettiği mesleğinin hakkını fazlasıyla verdiğini düşünüyorum. Kendisinden danışmanlık hizmeti almak isteyenlere empati kurma becerisi, yüksek farkındalığı, bilgisi ve mesleki deneyimiyle en etkili bir şekilde destek olacağından şüphem yok. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum...
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hisar Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Cumhuriyet Mah. Temizer İş Merkezi, Beyzadefendi Bulvarı No:1/3 
Elazığ
Psk.Dnş.Ömer BULUT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 310 75 48  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı

Psk.Dnş.Ömer BULUT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Orta Düzeyde Okuma, Yazma, Anlama ( B1 Seviye Sertika)

Ömer BULUT Mesleki Videolar Videoları
-

11:43
Top