2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şeyma KOÇAK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Psikoterapist

Şeyma KOÇAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şeyma KOÇAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Şeyma KOÇAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyma KOÇAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Şeyma KOÇAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikomental Psikoloji
Zuhuratbaba Mah. Şükran Çiftliği Sokak, Ata Apt No:15 Daire:12 Bakırköy/İstanbul
Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce, Advanced
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Fatih Üniversitesi- Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeyma KOÇAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Emdr
Bireysel Psikoterapi
Çift Terapileri
Yas Terapisi
Kaygı Bozuklukları
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Panik Bozukluk
Panik Atak
Sosyal Fobi
Somatoform Bozukluklar
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Duygu Durum Bozuklukları/Depresyon
Kişilik Bozuklukları
Psikodrama

Şeyma KOÇAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK'ın Özgeçmişi
Lisansımı Psikoloji alanında; yüksek lisansımı ise Klinik Psikoloji alanında tamamladım. Bununla beraber Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Bütüncül Terapiye Gelişimsel Yaklaşım, EMDR, Psikodinamik Psikoterapi gibi faydalı olacağını düşündüğüm pek çok eğitim aldım.

2014’ten bu yana çalıştığım özel ve devlet kurumlarında gerek Türklere gerekse İngiltere, Libya, Suriye, Mısır, Irak ve Filistin gibi farklı milletlerden gelen savunmasız çocuk ve yetişkin gruplarıyla psikoterapist olarak çalışma şansım oldu.

EMDR, EFT, Bütüncül ve Psikodinamik Psikoterapi yöntem ve ekollerinden faydalanarak çocuk, ergen ve yetişkinlere Türkçe ve İngilizce yüz yüze ve online psikoterapi hizmeti veriyorum.

Psikoterapist olma yolculuğumda halen bireysel psikoterapim ve almakta olduğum eğitimler devam etmektedir.

Şeyma KOÇAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.Ş.
23.Mart.2022
TavsiyeNo: 123229
Şeyma Hanım'la artık gerçekten bunaldığım ve köşeye sıkışmış hissettiğim bir durumda tanıştım. Yeme bozuklugum vardı ve neredeyse her gün yeme atakları yaşıyordum. Kontrolsüz bir sekilde kilo alıyordum ve bu durumdan dolayı nadiren dışarı çıkıyordum. Şeyma Hanım'dan danışmanlık almaya başladıktan 4 ay sonra yeme ataklarım neredeyse ayda 1'e inmisti. 6 ay sonra beslenme ve diyet danışmanlığı almadan 8 kilo verebildim. Yüzeydeki bu sorunun kaynağına inerek, konuşarak farklı metodlar uygulayarak bu süreci geçirdik. Kendimi kabullenmemde yardimci olarak tekrar özgurlestim. Her zaman nazik saygılı, anlayışlı ve her seyden onemli dürüst ve samimiydi. Kendisine minnettarım.
     1 Beğeni    
Ayşegül
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119538
Değerli meslektaşım Şeyma, Aldığı eğitimler, yaptığı çalışmalar, insana verdiği değer ve işine duyduğu sevgi ile donanımlı psikologlardan. "Sağlıklı ilişkiler için sağlıklı iletişim", "Kayıp ve yas" seminerlerine ve diğer yayınlara katıldım ve çok fayda gördüm. Konuyu geniş çerçevede ele alıp anlattı, sorulan tüm sorulara açıklayıcı bir şekilde yanıtlarını verdi. Zarif anlatımı ve içeriğin zenginliği ile her daim dikkatle dinlememi sağladı. Şeyma' nın mesleki çalışmalarını takip ediyor, beğeniyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Elif
17.Mart.2021
TavsiyeNo: 119494
Şeyma hanım ile psikososyal destek alanındaki tanışıklığımız uzun yıllara dayanmaktadır. Meslekteki/alandaki senelerini dolu dolu geçirmiş, hem teori kısmını sağlam bilimsel bir temele oturtmuş hem de pratik aşamasını profesyonel bir tavırla devam ettirmektedir. Çeşitli terapi eğitimleri ile donanımı sağlam, iletişimi açık ve güçlüdür. Terapi ekollerini zaman zaman psikolojik testlerle desteklemektedir. Ayrıca kendisi başka kültürlerden danışan da almaktadır. Şahit olduğum psikoterapi süreçleri oldukça verimli geçiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ahmet MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Mart.2021
TavsiyeNo: 119483
Uzm. Psikolog Şeyma Koçak hanımefendiyle 3 yıl önce bir eğitim kuruluşunda tanıştık. Yaklaşık bir yıl aynı kurumda profesyonel iş hayatını paylaştık. Kendisinden gönüllü olarak ücretsiz destek aldım. Gayretleri, yönlendirmesi, tavsiyeleri ve çabaları her zaman için değerlidir. Kendi alanında çalışmaktan mutlu olan bir kişidir. Meslekî olarak, uluslararası ufukta ber fırsatta kendini geliştirdiğine, eğitimler aldığına hem eski bir danışanı hem de eski bir iş arkadaşı olarak şahidim. Psikoloji alanındaki bilimsel yeterliliği, uzmanlık alanı ve benimsediği mototlarla diğer psikologlardan farkını kendisini tanıyınca çok rahatlıkla ayırt edebileceğinizi düşünüyorum. Uzm. Psk. Şeyma Hanım, özverili, sıcak kanlı, paylaşımcı, arkadaş canlısı ve istikrarlı bir çalışma disiplini içerisindedir. Çok nezih bir ortamda profesyonel terapilerine devam etmektedir. Eski bir danışanı olarak çok memnun kaldım. Sizlere de tavsiye ediyorum.😊
     4 Beğeni    
Betül
16.Mart.2021
TavsiyeNo: 119463
Şeyma ile iki farklı kurumda görev aldık. İyi niyeti, samimiyeti ve içtenliğiyle mükemmel bir iş arkadaşıdır. Birlikte çalıştığımızda yıllarda Şeyma’nın insanlar hakkındaki öngörülerinin isabetli olması beni hep şaşırtmıştır. İnsan sarrafıdır, analizleri çok başarılıdır. Güler yüzlüdür ve her zaman pozitif enerji verir. Sakin sakin konuşur, dolayısıyla saatlerce konuşmak isteyebilirsiniz. Güvenebileceğimiz insan sayısının oldukça azaldığı bugünlerde Şeyma iyi ki var diyebileceğimiz nadir insanlardandır.
     3 Beğeni    
Özlem Telman
15.Mart.2021
TavsiyeNo: 119459
Şeyma hocam ile 5 yıl kadar önce yöneticiliğini yapmış olduğum okul öncesi eğitim kurumunda beraber çalışma fırsatı buldum. Samimi, güler yüzlü, çalışkan, çocuklarla iyi iletişim kurabilen, ekip arkadaşları ile koordineli şekilde çalışabilen, harika gözlemci, mükemmel dinleyici ve farklı bakış açılarına sahip bir uzmandır. Kendisi ile çalışmak hem çok ufuk açıcı hem de çok keyiflidir 😊 Hayatına dokunmuş bir danışan olarak kendisine tüm yardımları ve rehberliği için çok teşekkür ediyorum. Şeyma hocam eminim ki pek çok hayata dokunup, ruhlarına iyi geleceksiniz. Meslek hayatınızda başarılarınız daim olsun. Sevgiler 🌸
     2 Beğeni    
Sevil
15.Mart.2021
TavsiyeNo: 119455
Merhaba, Şeyma hocamla bir anaokulunda tanıştık. Okula Haftada bir geliyor olmasına rağmen,biz öğretmenlerin ve çocukların sevgisini hızla kazandı. Planlı ve disiplinli sürdürdüğü çalışmalarla beraber her çocuğumuza destek olmayı başardı. Problemi çok iyi dinleyip, kısa bir süre çocukları gözlemledikten sonra ,Nokta atışı yaparak bize ve ailelere destek oldu. Güler yüzlü konuşkan ve sıcacık kişiliğiyle herkesin sevdiği bir hocamız olmayı başardı. Yollarımızın tekrar keşişeceğini ümid ediyor, başarılarının daimini diliyorum Şeyma hocam.
     4 Beğeni    
Sibel
10.Mart.2021
TavsiyeNo: 119380
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Şeyma Koçak’ı birlikte aldığımız Aile Danışmanlığı Eğitimi’nde tanıdım. Danışanlarına daha faydalı olmasını sağlayan birçok eğitime katılarak kendini mesleki olarak donatmaya devam etmektedir . Hem kişisel hem mesleki alanda gelişmeyi kendine düstur edinmiş, eğitime bilgiye önem veren, yeniliklere açık, güvenilir, sebatkar ve iyi bir dinleyici olması sebebiyle psikolojik destek almak isteyenlere kendisini tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Şeyma KOÇAK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fotoğraf Çekimi

Sevdigi Yazarlar : Victor Frankl, Paulo Coelho

Sevdigi Filmler : Marriage Stroy, Forrest Gump, Şahsiyet, The Two Popes, Capernaum, PK


Şeyma KOÇAK'ın Kitap ve Yayinlari Şeyma KOÇAK'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Koçak Ş (2019), Yetişkinlerin Yalnızlık Düzeyleri Ve Benlik Algıları İle Nesne İlişkileri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Yüksek Lisans Tezi, İstanbul

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikomental Psikoloji
Zuhuratbaba Mah. Şükran Çiftliği Sokak, Ata Apt No:15 Daire:12 Bakırköy/İstanbul
Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 057 11 31
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Fatih Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Advanced

Şeyma KOÇAK Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

20:15
Top