2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru Ceylan TEZER
Psikolog - İstanbul
Psikolog/EMDR Terapisti

Ebru Ceylan TEZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Ebru Ceylan TEZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru Ceylan TEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Y. ÇAVUŞOĞLUPsk.Elif Y. ÇAVUŞOĞLU
Özel bir kolejde koordinatör rehber öğretmenim. Rehberlik servisi olarak uzun zamandır; sınav kaygısı, dikkat eksikliği, ergenlik dönemi sorunları ile...

 
Ebru Ceylan TEZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Marco Pasha Danışmanlık
Çınar Evleri Bahçeşehir İstanbul
Psk.Ebru Ceylan TEZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1995 Mezunu)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru Ceylan TEZER Özgeçmis CV Psk.Ebru Ceylan TEZER'in Özgeçmişi
1971 yılında Samsun ‘da doğdum. Ortaokul ve Lise eğitimimi İstanbul Suadiye Lisesi’nde üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimimin ardından Ingiltere’de St. Patric Int. School’da dil eğitimi aldım.
Türkiye’ye döndükten sonra gönüllü olarak başladığım Balıklı Rum Hastanesi Anatolia Kliniği’nde kadroya geçerek terapist ve grup terapilerde ise co-terapist olarak çalışmaya devam ettim. Ardında özel okullarda psikolog olarak çalışırken mesleki eğitimlerimi sürdürüp Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisansımı tamamladım. Son olarak bir özel okulda 14 yıldır koordinatör psikolog olarak çalışmaktayım. Yanı sıra Marco Pasha Psikolojik Danışmanlık’ta bireysel terapist ve gruplarda co-terapist olarak çalışmaktayım.
Evli ve bir kız bir erkek iki çocuk annesiyim.
Mesleki Eğitimlerim:
Psikiyatrist Prof. Dr. Doğan Şahin; Dört yıl süreli bireysel supervizyon....[Devamı...]

Ebru Ceylan TEZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ebru Başaraner
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121482
Psikolog Ceylan Tezer,'i kesinlikle gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye ederim .Kendisi mesleğini çok severek yapan, gelişmeleri, yenilikleri takip edip uygulayabilen ,ruh sağlığı alanında çok başarılı ve etkilidir. Yıllardır bu alandaki çalışmalarıyla edindiği birikime ve çabaya her zaman hayran olmuşumdur. Mesleğini o kadar özveriyle gerçekleştirir ki , danışanları ihtiyaç hissettiğinde, kendisinin güven verici yaklaşımını her an yanlarında bulacaklardır. Ceylan Tezer, hayatlarına dokunduğu öğrencileri , danışanları, velileri için çok güzel ufuklar açabilmiş, öğrencilerini gözlemleme , tanıma ve ilgi değer ve yeteneklerini tespit etme konusunda çok başarılı olmuş , birçok seçeneğe ulaşabilmelerini sağlamış, onların , yöneltme ,kariyer planlama konularında kendileri için en isabetli kararlara ulaşabilmelerine rehberlik etmiştir. Mükemmel bir arkadaş, sıcak bir yürek, iyi ki hayatımızdasın Ceylan Tezer ..
     2 Beğeni    
Yasemin
16.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121471
Çok karanlık ve çaresiz hissettiğim bir dönemdi . Fotoğrafı ve karanlıkta tünelin ucunu gösterebilecek ışığın o olduğunu düşündüğüm için Kendisine gittim. İlk seanstan sonra dahi size verdiği güven duygusu, düştüğünüz yerden çıkacağınız hissini verecektir. Kendime güven ve hayata bakış açımda bir çok olumlu değişim yaşadım. son seansımız da bir burukluk yaşadım açıkçası ama yeniden doğmuş gibi olmanın sevinciyle, bu sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum .
     2 Beğeni    
Ş.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121466
Psikolog Ceylan TEZER'e tavsiye ediyorum adresinden ulaştım.Salgın sürecinde yaşadığım duygusal süreçte profesyonel yardım almaya karar vermiştim.Sıcak ilgisi ve anlaşıldığımı hissettirmesi en önemlisi de yargılanmadan kendimi ifade edebilmem tam da ihtiyacım olan destekti.İnsan yanında kendini güvende hissediyor. Gerek benim işim gerekse de salgın süreci nedeniyle arada bir online gerçekleştirdiğimiz görüşmeler başta beni tereddüte itse de inanılmaz derecede verimli geçti. Keşke yollarımız daha önce kesişseymiş.Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum.
     1 Beğeni    
Elif Y. ÇAVUŞOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119737
Yıllarca uzaktan uzağa ortak çalışmalar yürüttükten sonra son birkaç yıldır nihayet gerçek anlamda Marco Pasha Psikolojik Danışmanlık bünyesinde, aynı çatı altında birlikte çalışır hale gelebildik. Önce ergenlerle yürüttüğü başarılı çalışmalara; sonrasında da yetişkinlerle yürüttüğü başarılı çalışmalara sevinerek tanık olmaktayım. Grup terapilerini birlikte yürütüyor olmak da ayrıca son derece verimli ve keyifli. Ofisin önemli bir eksiği vardı; böylece tamamlanmış olduk. Teşekkürler Psk. Ceylan Tezer. Uzun yıllar boyu birlikte çalışabilmek dileğiyle...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Ayşe TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119723
Yaşadığım mutsuzluk ve umutsuzluk nedeni ile kendisine baş vurdum. Sıcak yaklaşımı ve anlaşıldığımı hissettirmesi sürecin çok çabuk ilerlemesine vesile oldu. Kendimi bundan sonra iyi hissedemeyeceğimi düşündüğüm bir dönemde kendime güvenimi tekrar kazandım. Kendisine yönlendirme yaptığım kişilerden de aynı memnuniyeti duydum. İnsanın mutlu olması ve hayata olumlu bakabilmesi gerçekten beden sağlığı kadar önemli bu nedenle benim gibi umutsuzluk hisseden herkese gönül rahatlığı ile Ceylan hanımı önerebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Hakkı Cem Yurtsev
28.Mart.2021
TavsiyeNo: 119625
Uzman psikolog ve rehberlik danışmanı Ebru Ceylan Tezer'i 16 yıldır iş arkadaşı ve meslektaşı olarak tanımaktayım. Kendisinin gerek öğrencilere gerekse öğrenci velilerine yaklaşımına, onlara verdiği destekle nerelere geldiklerine, sorunlarına nasıl etkili çözümler getirdiğine bizzat tanık oldum. Alanında gerçekten uzman olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Diğer uzmanlara göre özellikle gençlerin dilinden konuşarak onların sınav kaygısıyla baş etmelerine, yaşadıkları sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadır. Arkadaş canlısı, güleryüzlü, samimi, gerçekleri kişiyi üzmeden onu rahatlatarak söylemesi belki de onu diğer uzmanlardan ayıran özelliği.
     2 Beğeni    

Ebru Ceylan TEZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru Ceylan TEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Y. ÇAVUŞOĞLU
Psk.Elif Y. ÇAVUŞOĞLU
Özel bir kolejde koordinatör rehber öğretmenim. Rehberlik servisi olarak uzun zamandır; sınav kaygısı, dikkat eksikliği, ergenlik dönemi sorunları ile...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Marco Pasha Danışmanlık
Çınar Evleri Bahçeşehir İstanbul
Psk.Ebru Ceylan TEZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 287 85 93
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1995
(28 yıl önce)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Ebru Ceylan TEZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ebru Ceylan TEZER Mesleki Videolar Videoları
-

07:10
Top