2007'den Bugüne 89,825 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,687 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hüseyin Emre KOÇ
Psikolog - Burdur

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Hüseyin Emre KOÇ'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hüseyin Emre KOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Hüseyin Emre KOÇ'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Burdur Devlet Hastanesi
Kişisel linkedin hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1996 (26 yaşında)
Doğum Yeri : Burdur
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi / Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hüseyin Emre KOÇ Özgeçmis CV Psk.Hüseyin Emre KOÇ'un Özgeçmişi
1996 yılında Burdur'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi Afyonkarahisar, Burdur, Kahramanmaraş şehirlerinde tamamladım. Ardından İzmir 9 Eylül Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Askerliğimi Isparta Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığında Sağlık Yedek Subayı (Psikolog) olarak yaptım. 2019 yılında Burdur Devlet Hastanesinde göreve başladım.

Hüseyin Emre KOÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hazal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2022
TavsiyeNo: 123100
Kaygı bozukluğu ve sosyal fobinin hayatımı adeta ele geçirdiği bir dönemde psikiyatristimin yönlendirmesi ile Emre Beyle tanışma fırsatım oldu. İlk psikolog deneyimim olacak olması, sosyal fobi yaşıyor olmam ve açıkçası hiç tanımadığım bir insana sorunlarımdan bahsedecek olmak beni son derece germişti. Ta ki Emre Beyin odasına girene kadar :) Güler yüzü ve ses tonu ile önce önyargılarımı aştı sonra da pozitif enerjisiyle beni içinde bulunduğum kaygılardan arındırdı. Samimiyeti, pozitif enerjisi ve gösterdiği çözüm yollarıyla ilerleme kaydettim. Bir psikolog randevusundan çok bir arkadaş sohbeti gibi iyi gelen, yargılanmadığın, geçiştirilmediğin, ve iyileştiğin bir yolculuk bu. İşine gösterdiği özen ve yaydığı pozitif enerji ile yaralarıma dokunduğu için kendisine minnettarım. Tavsiye etmenin yanı sıra, hayat yolculuğunun bir yerinde yolunu kaybetmiş herkesin karşısına çıkmasını dilediğim bir doktordur kendisi.
     2 Beğeni    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122915
Anksiyete bozukluğum var ve belirli dönemlerde yeniden nüksediyor. Her zor durumda kaldığımda Emre Bey’in yanında alıyorum soluğu. Gerek seans sırasında gerek önerdiği kitaplar ile çok yardımcı oluyor. Olaylara daha farklı bir açıdan bakmamı sağlıyor. Oldukça arkadaş canlısı ve güleryüzlü bir insan. Seanslar sırasında hiç sıkılmadan ve ilgiyle dinliyor. Ulaşmak istediğim zaman rahatlıkla ulaşabiliyorum. Kendisine yardımları ve desteği için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Arzu Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122863
Samimi, sıcakkanlı, anlayışlı olmak tabii ki bir psikoloğun temel özellikleri olmalı ama Psikolog Hüseyin Emre KOÇ, bunlardan çok daha fazlası. Gerçek bir arkadaş gibi dinliyor. Siz anlattığınız da üstün körü tavsiyeler verip geçiştirmiyor. Demek istediğim önce "ben böyle bir durumun içinde olsam nasıl bir yönlendirmeyi dikkate alır, nasıl bir yardımla ayağa kalkabilirim" diye düşünüyor. Hayatımın gidebileceği en kötü yönde oluşuyla ağlayarak gittim odasına. En yakın tarihe gün verdi ve bir arkadaş gibi dinledi. 3 senedir dipsiz ve zifiri karanlık olan bir çukurda zincirli olduğum için mecburen durmak zorunda olduğumu düşünürken gözümü açmama yardım edip o zincirlerin aslında benim travmalarımla alakalı olduğunu ve o zincirleri aslında benim kendime vurduğumu gösterdi. Hayatımı yaşanabilecek en kötü halinden en iyi haline getirdi. Emeği çok üzerimde. Eğer bir psikologla görüşmek isteyip acaba kim beni toparlayabilir diye bir düşünce varsa aklınızda bence hemen Hüseyin Emre KOÇ'a başvurun. Kendisi bana bile iyi geldiyse sizlere de iyi gelir. Her şey için çok teşekkür ederim. Hakkınızı ödeyemem Emre Bey. 🙏🏻
     1 Beğeni    
Bahar ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122780
Merhaba, Yaygin Anksiyete Bozuklugu tasiyorum, bir kac memnuniyetsizlikle sonuclanan yardim alma girisimim olmustu, tesadufi randevu aldigim Emre Bey yaralari acti, iceriye isik sizdirdi. Tedavim bir yillik periyodu asti, yab etkileri azaldi, derin bir oh cekmek zordur ama seanslarin sonunda hep oh cekersiniz. Vizyonuyla, insan kalitesiyle, dalindaki basarisiyla kolayca rastlanilmayan nadirliktedir. basarilarinin artarak devam edeceginden suphem yok. Tavsiye ediyorum sizlere bircok sey katacaktir.
     3 Beğeni    
E.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122778
kendisiyle yaşadığım bir travma sonucu öğrenci olmam sebebiyle özel terapi alamayacağım için devlet hastanesinde tanıştım. öncelikle başka bir doktora yönlendirilmiştim. sonrasında emre bey hakkında hiçbir fikrim ve tanışıklığım yokken ondan terapi almak istedim. beni gerçekten anladığını, hayattaki her türlü görüşe, fikre saygılı ve empati yaparak yargılamadan bir terapi aldım. her terapi sonrasında kendimi suçlamak yerine affettim ve yargılanma hissi asla yaşamadım. diğer uzmanlara göre kesinlikle dünya görüşü ve her görüşe saygılı olması, yaşanan travma ya da problemlemde yargılayıcı bir tutum sergilememesi ön plana çıkıyor. açıkcası herhangi bir konuda kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünmüyorum.
     2 Beğeni    
Sedef
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122777
Emre beyle gitmiş olduğum psikiyatri doktoru istersem bir psikologla da görülebileceğimi söylediği için tanışmış bulunmaktayım. İlk başta sorunlarımı nasıl toplayıp, nereden başlayıp anlatacağımı bilmiyordum kendim için ön yargılarım vardı. Lakin Emre beyin güler yüzlü ve başarılı yaklaşımı, sorularını çok doğru bir şekilde yönlendirdiği için bütün korkularım yersiz kaldı. Beni dinlemesi, sorunlarımı çok doğru yerden tutması benim için gayet başarılıydı ve bu açıdan diğer uzmanlara göre benim için daha önde olmasını sağladı. Ayrıca içimde tuttuğum, iletişimde olduğum insanlara anlatamadığım ne varsa rahatlıkla anlattım. Kendisi sorunlarımı anlatırken çok rahat olduğum bir doktordur. Sorunlarımı dinlerken ve yardımcı olurken büyük bir uzmanlıkla destek olmuştur. Sıfatlarla belirtmem daha doğru olacaksa güvenilir, danışanlarına fazlasıyla destek olan, yönlendirmesini bilen bir doktordur. Güler yüzlü ve sevecen olduğunu da es geçemem. Son olarak Emre beyi tercih edip tanıştığıma ve kendisinden destek aldığım için gayet memnunum. 😊
     1 Beğeni    
Duygu KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122776
Hayatımın çok zor bi döneminde onun yanına gittim giderken hiçbir beklentim yokdu ama onunla tanıştıktan sonra Samimiyeti ve ilgisi ile bana çok iyi geldi objektif bir bakış açısı var. Dertlerimi anlayıp ciddi anlamda çözüm yolu gösteriyor Ses tonu insanı çok rahatlatıyor onunla sohbet edip derdimi anlatmak beni rahatlatıyor üç kelime ile tanımlayacak olsam samimi sempatik ve anlayışlı birisi gittiğim ve onu tanıdığım için çok mutluyum Mesleğinde hep başarılı bir insan olacağına inanıyorum bunu Hak ediyor.
     2 Beğeni    
Nur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122775
Kendisi ile yaklaşık 9 aydır seans yapıyoruz. Baştaki ben ve şimdiki ben arasında çok fark var. Her ne kadar fark edemesem de değiştiğimi, bu süre boyunca aslında cok değiştim. Kendimi sevmeyi öğrendim en başta. Enerjisi , sevgisi ve saygısı hiç eksik olmadi seanslarda bu yüzden bi dost gibi hissettirdi hep. Seanslara gitmek için heyecanla bekliyorum her zaman ve bu sürede de verdiği ödevleri yapıyorum tabi. İyi ki gitmişim diyorum her zaman çünkü bu değişim yolunda bana cok destek oldu. :)
     2 Beğeni    
Nursu CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122772
Emre Bey ile yolumuz kısa süre önce kesişti fakat yaptığımız iki seans görüşme bile duygularımın sebeplerini öğrenmeme yardımcı oldu. Kendisi ses tonu, göz teması ve samimi iletişimiyle karşısında rahatça konuşabilme imkanı sağladı. Birlikte çalıştığı insanlara karşı da çok güler yüzlü ve sempatik bir doktor. Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Harika ödevler vererek hayata olan motivasyonunuzu arttırıyor. Davranışlarınızın altında yatan nedenleri bulmanıza yardımcı oluyor.
     2 Beğeni    

Hüseyin Emre KOÇ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Gitar, müzik, badminton

Sevdigi Yazarlar : David Burns, Gülseren Budayıcıoğlu, Doğan Cüceloğlu


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Burdur Devlet Hastanesi
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1996
(26 yaşında)
Doğum Yeri
Burdur
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Psk.Hüseyin Emre KOÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hüseyin Emre KOÇ Mesleki Videolar Videoları
-

05:25
Top