2007'den Bugüne 90,525 Tavsiye, 27,847 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Asya Kübra CANKARA
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Asya Kübra CANKARA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gözde GÖL ACARPsk.Gözde GÖL ACAR
Gözde Hanım ile Yıldız teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitiminde tanıştık. Kendisi mesleğini severek yapan, özverili ve etik ilkelere bağlı çal...
Sonnur KÜKÜRTPsk.Sonnur KÜKÜRT
çok değerli pedagog sonnur hanım pedamed çocuk ve aile akademisinde bana staj imkanı sağlamıştır. pedamed çocuk ve aile akademisinde değerli pedogogum...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
uzm.psk.asyakubracankara@gmail.com
 
Asya Kübra CANKARA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy - İstanbul
Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Asya Kübra CANKARA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi

EMDR Terapisi

Çözüm Odaklı terapi

Aile Danışmanlığı

Asya Kübra CANKARA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA'nın Özgeçmişi
İstanbul Beykent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversitenin 2.yılından itibaren stajlarına başlamıştır. İlk gönüllü stajını Coca-Cola İçecek A.Ş.'de örgütsel psikoloji alanında Verimli Çalışma, Stres Yönetimi gibi seminerlerde aktif olarak yer alarak stajını tamamlamıştır.

Zorunlu stajını üniversite döneminin 3. yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde ayaktan ve yataklı serviste klinik gözlem, visit çalışmalarına katılım Psikoloji laboratuarında test uygulamalarına katılma (Rorschach, MMPI, Kent+Porteus, WAIS )
Psikoeğitim toplantılarına katılım ile gerçekleştirmiştir.

Üniversite döneminde gönüllü stajlarına Pedamed çocuk&ergen akademisinde devam etmiş olup DEHB, Disleksi, Okul başarısızlığı, Sosyal İçe Dönüklük alanlarında MOXO dikkat testi, Oyun Terapisi gibi çeşitli ölçüm ve terapi tekniklerini gözlemlemiştir....[Devamı...]

Asya Kübra CANKARA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124709
Asya Hanıma arkadaşımın tavsiyesi üzerine çocukluk travmalarımı atlatmak için başvurdum. İlk başta yalnızca konuşarak terapinin ilerleyeceğini sanıyordum ama Asya Hanımın yöntemi, travmaların bedendeki izlerini de silecek şekilde ilerliyor. Yaklaşık 10 seans yaptık. Şimdiden bazı travmaların etkisinden kurtuluyorum. Terapi almamdaki sebeplerden biri geçmişe takılıp kalmam ve geleceğe karşı umutsuz olmamdı. Bu konuda ilerlemeler kaydettik. Geçmişin kasvetinden kurtulup önümü görmeye başladım.
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124641
Kübra hanım, kendinizle alakalı sizin bile fark etmenizin zor olduğu şeyleri fark edip bunları görmezden gelmek yada gömmek yerine iyice üstüne gidip güven veren ses tonuyla çözümlemeyi başarıyor. Kübra Hanımla konuşurken bilinç altınızı dökebilmeniz çok önemli çünkü benim gözlemlediğim kadaryıla bilinç altınızdaki kilitli tuttuğunuz şeylerin kilidini açıp aslında o kadar da kötü yada korkulacak bir şey olmadığını gösteriyor. Çok iyi bir dinleyici ve sizinle konuşurken yine fark etmediğiniz kritik şeyleri anında not alıp onların üstüne yoğunlaşmamızı sağlıyor. Asla kolaya kaçmıyor her şeyi olması gerektiği şekilde değerlendiriyor.
     1 Beğeni    
S.F.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124608
Kübra Hanım ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Hayır diyememe ve sınır koymak ile ilgili sorunlarım vardı. Kendisinin daha ilk seansta bile tespitleri, soruları, gözlemleri ile bende bir ışık yaktı. 2 aydır devam ediyorum seanslara ve Sizi önemsediğini, desteğini ve en önemlisi anladığını hissedebiliyorsunuz. Kontrol edebileceklerimin farkındayım, bir diğerinin sorumluluk çantasını alma noktasında bilinçlendim ve daha bir çok değişim.. Kendisi çok sıcakkanlı ve içten, terapi düşünen herkese tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
     3 Beğeni    
E.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124118
İlk defa bir terapiyi asla bırakmayacağıma dair kendime söz verdim. Kendimi bildim bileli birçok psikologla çalıştım. Biraz da benden kaynaklı olarak hiçbirninin sonunu getiremedim. Bu defa farklı olacağını daha ilk seans sonunda hissettim. En ihtiyacım olduğu ve en dayanılmaz noktada canımı en çok acıtan noktaya pansuman oldu Asya Hanım. Emeğini ve desteğini hissetmek çok güzel. Bizim daha çok yolumuz var belki ama ben şimdiden birlikte bir şeyleri başarabileceğimizi biliyorum.
     2 Beğeni    
Y.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123497
Yeni bir sürece başlamıştım, hızır gibi yetişti bana sağ olsun. Evet ilaçlar işe yarar fakat bir psikologdan öte danışanını dinleyen anlayış gösteren bebek adımıysa bile beraber attıran samimi bir uzman daha çok işe yarar. Terapilerimi aksatmamaya çalışıyorum çünkü sizi gönülden dinleyen ve sizinle gönülden ilgilenen biri ile vakit geçirip iç dünyanıza giriş yapmak fazlasıyla keyif verici oluyor. Asya Hanım gücümün yetemediği noktalarda bile yardımıma koştu. Herkes anlatır ya hani gittiği seanslardan hiçbir şey anlamadıklarını, yetersiz gördüklerini... ve ben diyorum ki iyi ki bu yeni süreçteki ilk adımımı Asya Hanım ile birlikte başlatmışım. Hayatımda şu süreçte bana keyif veren nadir durumlardan bazıları seanslarıma tekabül ediyor. Teşekkürler Asya Hanım, tedavimde, sürecimde bana ettiğiniz yardımlar için. :)
     1 Beğeni    
S.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123327
Asya Kübra Hanım ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Bir danışan olarak sıcak ve destekleyici yaklaşımı ile benim kendimi ifade etme sürecimi kolaylaştırdı. Bununla birlikte etkin dinleme yöntemiyle bana sorular sorarak üzerinde çokça düşündüğüm ancak çözümde zorlandığım noktalarda bana ışık yaktı. Aynı zamanda seans sonrasındaki devam eden sürecin takibini de etkili ve dikkatli yaptığı bir sonraki seanstaki uygulamaları ilerletirken yansıttıklarından belli oluyordu. Kendisi ile devam eden sürecimin oldukça verimli ilerlediğini söylemeliyim. Online süreçte bile sizinle göz teması kurduğunu hissedebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Gözde GÖL ACAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122896
Asya Kübra hoca ile Yıldız Teknik Üniversitesinde Aile danışmanlığı eğitim döneminde tanıştık kendisinin arkadaşı olmak bile bir çok bilgi ve kazanımı beraberinde getiriyor. Kübra hoca bir çok arkadaşımı, akrabamı gönül rahatlığıyla yönlendirdiğim bir uzman. Terapiye başlayan bir çok kişidende olumlu dönüşler ve memnuniyet sözleri duyduğum İçin kendisine sık sık danışan yönlendirmekten çok memnunum. Kendini tanıma yolculuğuna çıkmak veya şifa bulmak amaçlı çıkılan bu yolda Kübra hoca ile karşılaşmak büyük bir şans. Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Burcu BÜGE Fotoğraf
Uzm.Psk.Burcu BÜGE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121897
Kübra Hanım etik ilkelere bağlı çalışan bir klinik psikolog olarak danışanlarına titizliklikle yaklaşmaktadır. Birlikte çalıştığımız süreçte kendisine merkezimize başvuran danışanlarımızı güvenle yönlendirmekteyiz ve süreçteki desteği hakkında danışanlarından olumlu geri bildirimler almaktayız. Kendisi bireysel gelişimini her daim destekleyen bir uzmandır. Ayrıca alandaki öğrenciler için düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerde görev alarak bilgisini ve deneyimlerini aktarmaktadır. Bir çalışma arkadaşı olarak tüm özverisi için kendisine teşekkürlerimi sunarım.
     1 Beğeni    
Ömer DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121872
Akıcı ve anlaşılabilir bir konuşması ve ses tonu var. Buz dağının altındaki asıl sorunları tespit edebilmek için güçlü koçluk soruları soruyor. Sizi anladığını, anlamaya çalıştığını, dinlediğini hissedebiliyorsunuz. Bazen sizinle birlikte anlık olan konuşmaya dalarak ana konudan uzaklaşabiliyor olsa da hızlıca geri toparlıyor. Randevu tarih ve saatlerine her zaman uyuyor ve müşteri taraflı yaşanan aksaklıklarda esneklik sağlayabiliyor. Randevu öncesi hatırlatmalarla unutmamanız konusunda destek oluyor
     1 Beğeni    
Esra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121075
Asya hanım ile yaklaşık 8 seans yaptık. Ben de rehber öğretmenim alana yakın biri olduğum için daha net görebildim ki Asya hanım çok iyi ve özverili bir terapist.Sürekli verdiği ödevler ve her seans sonrasında o ödevleri kendisi tek tek yazarak bana atması sonrasında ise takip etmesi bunların hepsi onu tercih etmeniz için ciddi sebepler ayrıca hiçbir zaman da saate bakmaz içtenlikle vaktini ayırır size. Benim farkındalık kazanmamda ve iyi hissetmemde çok etkili oldu kendisine çok teşekkür ediyorum 😊
     1 Beğeni    
İlke ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120387
Merhaba, Asya Hanım ile bir arkadaşımın kurumlarının instagram adresini takip etmesiyle tanıştım. İletişim şeklinin çok iyi olmasıyla kendisine daha ilk seansta açıldım ve birkaç seans içinde kendimdeki ilerlemeyi gördüm. Yönlendirdiği doğru yaklaşımlarla sonuca çok yakın olduğumu düşünüyorum. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Hatta kayınvalideme tavsiye ettim ama tabii etik olmayacağı için aynı kurumdan farklı bir psikoloğa gidiyor.
     1 Beğeni    
Eda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120091
Asya Kübra Hanım ile zor bir zamandan geçerken nasıl en zararsiz atlabiliriz konusunda online destek aldım Kübra Hanım pozitif enerjisiyle ve bakış açısı ile bize çok yardımcı oldu online destek almaya onyargili oldugum halde cok faydasını gördüm kendisine burdan tesekkurlerimi iletiyorum. Bence ihtiyac olsun olmasın herkesin destek alması tarafsız birine sıkıntılarını dusuncelerini aktarması gerekli. Kübra hanıma her konuda güvenebilirsiniz herkese iyi gelecek bir enerjisi var. İyiki varsınız.
     1 Beğeni    
R.Ç
8.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119782
Kübra Hanım ile süpervizyon kapsamında tanıştık. kendisi ile bir çok seans yaptık. kişilik bakımından çok sıcak kanlı, iyi bir dinleyici ve kibar bir insan. seanslarımız verimli geçtiği için zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. verdiği ödevler, öneriler, kullandığı teknikler sayesinde farkındalığımın arttığını düşünüyorum,olaylara farklı açılardan bakabiliyorum,kendimi anlayabiliyorum, sorunlarıma çözümler bulabiliyorum.seanslardan sonra kendimi daha rahat,kararlı ve özgüvenli hissediyorum .Kendisine teşekkür ediyorum ve çevremdeki insanlara da tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
D.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2021
TavsiyeNo: 119695
Kübra hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmeye başladım, 4 aydır her hafta devam ediyorum. Yaşadığım sorunların arka planını görmemi, daha geniş bakış açıları kazanmamı, hayatımdan aldığım zevki artırmamı, asla değiştiremeyeceğimi düşündüğüm şeyleri değiştirebilmemi sağladı. Görüşmelerimizle ilgili ileriye dönük de plan yapıp, seansı yönlendirmesi, daha önce konuştuğumuz konuların kopuk şekilde kalmıyor oluşu sevdiğim özelliklerinden. Aynı zamanda şahsi görüşlerini hiçbir zaman terapiye yansıtmıyor oluşu temel güven duygumun oluşmasında ve devamlılık göstermemde oldukça etkili oldu. (bu sebepten daha önce başka bir terapistimi bırakmıştım). Terapi düşünen herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Yüksel GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2021
TavsiyeNo: 119620
Kendisi ile çok tesadüfi olarak tanıştık ancak gerçekten tam olarak iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir sözü gibi oldu :) . İlgisi, işine olan bağlılığı ve takibi, güven veren bilgisi ve gerçekten ‘dinliyor’ olması ayrıca en önemlisi mesleğine olan tutkusu o kadar hissediliyor ki yıllardır çözmeye çalıştığım düğümler sayesinde kendiliğinden açılıyor gibi hissediyorum. Bu alanda destek almak isteyen herkese ciddi olarak tavsiye edebileceğim bir Uzmandır. Kısa zamanda katettiğim yola bakınca iyi ki tanımışım diyorum. Sevgilerimle...
     1 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2021
TavsiyeNo: 119598
Asya Kübra hanımdan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum. Kübra hanım çok sıcakkanlı ve bir o kadarda anlayışlı bir kişiliğe sahip. Almış olduğu eğitimi ve etkin iletişim becerileri sayesinde panik atak krizlerim son buldu. Sadece panik atak sorunlarımda değil güncel pandemi döneminin getirmiş olduğu sıkıntılı, stresli dönem üzerine terapilerde yaptık. Tüm bu stresli zamanlarımda donanımlı bir şekilde durumların düzelmesinde yardımcı oldu. Kendisi işini çok severek ve özenle yapan, benimde çok içtenlikle tavsiye edebileceğim bir uzman.
     1 Beğeni    
H.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119547
Asya hanımla sosyal medya üzerinden yapılan bir duyuru ile ulaştım. Süper vizyon kapsamında 6 seans yaptık. Kaygı problemleri ve takıntılı düşünceler ile ilgili şikayetlerim vardı. İlk seans sonrasında ölçekler kullandı. Bakış açısı geliştirme ve bir çok davranışsal müdahaleler ile farkındalık kazandım. Olayları ve durumları seçenekli düşünmeyi öğrendim beni içinde bulunduğum kısır döngüden kurtulmamı sağladı.Verdiği ödevlerle terapiden arta kalan zamanlarda da bakış açımı, durumları algılama yeteneğimi güçlendirdi. Seanslarda da gayet sıcak kanlı ve ilgiliydi. Sosyal medya üzerinden de çok güzel film ve kitap tavsiyelerinde bulunuyor. Kendisine teşekkür ediyorum ve çevremdekilere de tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Asya Kübra CANKARA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gözde GÖL ACAR
Psk.Gözde GÖL ACAR
Gözde Hanım ile Yıldız teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitiminde tanıştık. Kendisi mesleğini severek yapan, özverili ve etik ilkelere bağlı çal...
Sonnur KÜKÜRT
Psk.Sonnur KÜKÜRT
çok değerli pedagog sonnur hanım pedamed çocuk ve aile akademisinde bana staj imkanı sağlamıştır. pedamed çocuk ve aile akademisinde değerli pedogogum...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy - İstanbul
Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Asya Kübra CANKARA Mesleki Videolar Videoları
-

14:28
Top