2007'den Bugüne 88,417 Tavsiye, 27,372 Uzman ve 19,489 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep BİLGİN
Psikolog - Zonguldak

Zeynep BİLGİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeynep BİLGİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Zeynep BİLGİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep BİLGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Zeynep BİLGİN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (28 yaşında)
Doğum Yeri : Zonguldak
Yabancı Dil : İngilizce almanca
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep BİLGİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ergen psikolog
Bilişsel Davranışçı Terapi
Deneyimsel Oyun terapisi
NöroPlay( otizm)
Gelişim geriliği
Obsesif kompülsif bozukluk (okb)
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu(dehb)
Özgül Öğrenme Güçlüğü(disleksi)

Zeynep BİLGİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İ.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ29.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122198
Benim kuzenim oraya gidiyordu. Bize önermişti çünkü o zamanlar yardıma ihtiyacım vardı. İlk izlenimimi tam hatırlayamıyorum çünkü yeni bir ortama girdiğim için stres olmuştum ama zaman geçtikçe onun sayesinde kendimi ona karşı çok rahat bir şekilde içimi açtım. Genel olarak kaygı bozukluğu ve sosyaleşememe problemlerim vardı. Ama bu sorunları gerçekten iplik gibi yavaş yavaş beynimin derinliklerinde ki o düşüncelerden kurtuldum. Hep benim insanlara karşı olan tezimi çürütüyordu ve bana önemli olan özsaygımı kazandırdı. Her seansın sonunda bununla alakalı bir metin okurdum. Bana mükemmel insanın olmadığını öğretti ve bu benim içimi yavaş yavaş rahatlattı.Tabi bu seanslar bazen inanılmaz ağır oluyordu. Bazı seanslardan çıkarken ağlamaktan başım inanılmaz ağlıyordu. Kesinlikle galiba başkası olsaydı yapabileceğimi sanmıyorum. Seanslarıma giderken gerçekten istiyerek gidiyordum. Çok güleryüzlüydü arkadaş canlısıydı ve onun yanında kendimi çok rahat hissetmemi sağlıyordu. Terapilerimi olduğum yer gerçekten rahat ve komforluydu sanki bir ev gibiydi.
     1 Beğeni    
Banu GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ24.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122147
İyi ki zeynep hanımla yollarımız kesişti diyorum 3 yaşındaki kızımda geç konuşma iletişim eksikliği seslendiğimizde hemen bakmama gibi şikayetlerimiz vardı hemen yüz yüze seanslara başladık hafif dereceli atipik otizim tanısı koydu kısa sürede kızımda çok güzel geri dönüşler aldık ilgisi yaklaşımı alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesi ile. kızımı her gün severek okşayarak oyunlar oynuyo sayesinde bir çok şeyi atlattık Anne baba olarak da ihtiyacımız olan gücü toplamamızı nasıl davranmamız neler yapmamız gerekenleri anlatarak yol gösterdi güler yüzlü işinde son derece başarılı sıcak kanlı sevecen çocuklara nasıl yaklaşıp iletişim kuracağını bilen biri Minnettarız :)
     Beğenin    
G.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122054
Bir tanıdığımız aracılığıyla tanıştık. Kendisi ile OKB’mi yenmek adına çalıştık. Sıkıntılarımı yenmede bilgileriyle beraber bana oldukça yardımcı oldu. OKB ile nasıl baş edebileceğimi, neler yapmam gerektiğini bana oldukça profesyonel bir şekilde gösterdi. Konuşmalarımız sadece OKB ile ilgili de değildi. Ne konuda bir sorun veya sıkıntı yaşasam bana yardımcı oldu ve üstüne çalıştık. Hala daha çalışmaya devam ediyoruz. Çok samimi biri olduğu için seanslarımız da bir hayli keyifli geçiyor. Kendisiyle çalışmaktan oldukça memnunum.
     Beğenin    
A…..K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121575
1 yaşındaki oğlumun dokusal hassasiyeti vardı bununla ilgili ne yapmam gerektiğini araştırırken internette zeynep hanımın bu konuyla alakalı yazısına denk geldim.iyikide denk geldim kendisinden terapi almaya başladık 1 ay boyunca her gün ilgilendi oğlumla ve sonunda bu durumu atlattık tabi bunun yanında oğlumun insanlarla olan iletişimdede olumlu yönde çok güzel gelişmeler yaşadık ayrıca ebeveyn olarak bizimde nasıl davranmamız gerektiğini nasıl oyunlar oynamamız gerektiğini kendisinden öğrendik bizim için büyük şanstı zeynep hanım gibi işine bukadar özen gösteren ilgili her konuda sorularımızın cevabını bulduğumuz işinde uzman biriyle karşılaşmak kesinlikle çocuğunuzla ilgili her konuda görüşebilirsiniz
     2 Beğeni    
Selda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121454
Zeynep Hanıma oğlumu 1 yıl önce,bir danışmanının tavsiyesi üzerine götürdüm.. Sayesinde oğlum büyük ilerleme ve gelişme gösterdi. En çok onun emeği var şimdi geldiği seviyede. Çok samimi, düzenli ve tamamen çocuk odaklı, çocuğa özel çalışır.Güncel bilgileri takip eder, mesleki olarak kendini çok iyi geliştirdiğini düşünüyorum. Bize yapmamız gerekenler konusunda yol gösterici oldu. Çok samimi ve güleryüzlü her zaman.1 yıldır haftaiçi her gün oğlumla seans yapıyor biz de dahil oluyoruz. Ebeveynler olarak ondan çok şey öğrendik. Ne kadar yanlış oynadığımızı yanlış oyuncaklar aldığımızı sayesinde gördük. Özellikle eve gelip oyuncak düzenlemesi yapması çok işimize yaradı. Sadece çocuklar değil ebeveynleri de eğitiyor. Herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121453
Alanının ehli bir hanımefendi,6 yaşındaki oğlum ile yaklaşık 1 yıldır seansları devam ediyor çok yol ilerledik ve aşırı memnunuz. Biz kendisi ile arkadaşlarımın tavsiyesi ile tanıştık .İlk seanstan itibaren çocuk ile mükemmel uyumu yakalıyor. Her defasında büyük heyecan ile gidiyoruz. Bizim sorunumuz iletişim sıkıntısı yaşıyorduk,hislerini yansıtmakta zorlanıyordu oğlum şuan aştık bu sorunları.Kendisi çok cana yakın,iletişim becerisi çok yüksek ve kişiyi analiz etmekte oldukça tecrübeli.Erken tanının çok önemli olduğunu vurgulayarak Zeynep hanımı tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Aslı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121425
Bı arkadasimin tavsiyesi üzerine iletişime geçtik Zeynep hanımla..oğlumla ilgili zor zamanlar geçiriyordum.ilk telf görüşmemizde çok çaresiz hissediyordum. İşinde profesyonel olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Önce beni rahatlattı bence önemli olan da buydu ben iyi olacaktım ki çocuğumda iyi olsun. Sonra oğluma iyi geldi hemde çok iyi geldi ve ben oğlumu böyle gördükçe çok mutlu oluyorum. Haftalık oyun seansları oluyor.benim oğlumun sevgisini güvenini kazandı. Ebeveyn olarak beni rahatlatan en iyi şey her soruma bikmadan cevap vermesi, her konuya açıklık getirmesi oldu. Oğlumu güvenerek teslim ediyorum ve her geçen gün iyilestigini göruyorum.bir anne olarak daha önemli ne olabilir ki.. oğlumun iyilesmesiyle birlikteki gülümsemesi paha biçilemez bir şey. Her anne babanın güvenerek gidebileceği çocuğunu teslim edebileceği bir kucak.ben her şey için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum..sayenizde oğlum çok daha iyi
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Zonguldak
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Zeynep BİLGİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce almanca

Zeynep BİLGİN Mesleki Videolar Videoları
-

18:31
Top