2007'den Bugüne 88,785 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,557 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şeyma KAYA
Psikolog - Edirne

Şeyma KAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Şeyma KAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyma KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin SOYDANPsk.M. Emin SOYDAN
M. Emin Soydan ile meslektaşız, aynı üniversitede birlikte Lisans eğitimi aldık ve o günden bu ya mesleki bilgilerimizi aktarmak ve yaygınlaştırmak ad...

 
Şeyma KAYA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Büyük Cami, Büyük Cami, İsmet İnönü Cad, Borsa Sk. No. 4, 22800 Keşan/Edirne 
Psk.Şeyma KAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi- Psikoloji (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeyma KAYA Özgeçmis CV Psk.Şeyma KAYA'nın Özgeçmişi
1996 yılında İstanbul'da doğan Şeyma Kaya ilk ve orta öğretimi İstanbul’da tamamladı. Maltepe üniversitesinde İngilizce eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesinde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans dönemi içerisinde Bolu Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde staj eğitimi aldı. Lisans dönemi son yılında pedagojik formasyon eğitimini tamamladı ve Bolu 50. Yıl İlkokulunda bir eğitim öğretim dönemi boyunca psikolojik danışman görevinde staj yaptı. Mezun olduktan sonra çalışma alanını çocuk ve ergen psikolojisi gelişimi üzerine genişleten Kaya, Sevgi Özlem rehabilitasyon merkezi gibi bir çok kurumda sorumlu psikolog olarak görev yaptı. Bu süreçte Arnavutköy Belediyesi ile birlikte özel gereksinimli çocukların sosyal hayata adaptasyonu üzerine bir proje geliştirdi. Çocuklarla ilgili çalışmalarına atandığı Diyarbakır Sur- Tevfik Fikret Ortaokulu Psikolojik danışmanlık ve rehberlik görevinde devam etti...[Devamı...]

Şeyma KAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Rana ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
2.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120484
Merhabalar. Şeyma hanım işinde oldukca başarılı, kendini gelistirmeye önem veren, oldukça güler yüzlü biri. Gönül rahatligiyla kendinizi acabileceginizi, konuştukça yetkinliğini hissedeceğinizi düşünüyorum.. Yaklaşık 1 yıl önce kendisiyle tanistik. Bana farklı konularda yardımcı oldu ve olaylara farklı perspektiflerden bakmamı sagladi. Farklı kurumlarda calistigi için bir çok şeye hakim. Ben ergenlik döneminde olan bireylerle bazı diyaloglarina şahit oldum ve buraya tavsiye yazısı yazmaya karar verdim. Beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyorum ve tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
S.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120043
Çok ciddi sıkıntılarımın olduğu bir dönemde bu güzel psikologla yolum kesişti. Ve iyi ki de kesişti. Her seansta çok daha iyi olduğumu hissederek, kendimi çok daha iyi tanıyarak,ne istediğimi daha iyi bilerek ordan ayrılıyorum. Kendisi çok cana yakın. Ona kendimi anlatırken kendimi çok rahat hissettim. Çok güzel pozitif bir enerjisi var,aynı zamanda da çok samimi. Buraya gelirken çok çekincelerim oldu. En çok korktuğum şey ise resmi sıkıcı bir ortamın olmasıydı. Ama Şeyma Hanımla hiç böyle olmadı, sanki uzun süredir tanışıyor gibiydik. Hayatıma güzel bir şekilde dokundunuz Şeyma Hanım 🌼
     Beğenin    
Emine USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120041
Bir insanın hayatına dokunurken gerekli yetkinliklerin tamamına sahip olduğuna zerre tereddüt etmediğim kişidir Şeyma Kaya. Kendisinde olan bu yeteneği anlamanız içinizi açmaya karar verdiğiniz anda onda görebileceğiniz şey. Gerek mesleki anlamda başarılı yaklaşımları gerek sosyal anlamda duyarlılığı ile konuştuğunuz her konu zihninizde yeni bir yol açıyor. Travmalarla dolu açılan önceki yolları ise güzelleştiriyor, yürünmeye değer kılıyor. Her şeyi bu denli anlamlı kılabilmesi dünyaya dair inancımı olumlamama yardımcı oluyor. Varlığın için çok sevgi, bin teşekkür.
     Beğenin    
G. Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120031
Hayatımda gördüğüm en naif,kendinden emin, konuşmalarıyla karşısındaki insanın kalbine dokunan nadir insanlardan. Terapi sürecinde çok ama çok yardımcı oldu. Onun karşısında kendimi gerçek bir ben olarak gördüm. Terapi esnasında asla bir yadirgama söz konusu değil,kendinizi çok rahat ifade edebiliyorsunuz. Yardımcı olmak için elinden geleni yapacağına dair inancını yüz ifadelerinden,jest ve mimiklerinden, ses tonundan anlayabiliyorsunuz. Şunu söylemeden edemeyeceğim güzelliğiyle de etkileyici bir psikolog :) O yüzden canı gönülden tavsiye ediyorum. Böyle genç,dinamik insanların başarısı daim olsun..
     Beğenin    
Mehmet Demir
26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120027
Şeyma hocayı seminerlerde tanıma fırsatım oldu. Onunla mesleki konularda paylaşımlarda bulunurken yaşına göre bilgi birikiminin ve kendini bu meslekte geliştirmek için aldığı eğitimlerin bu meslekte onu iyi yerlere getirecegini bana hissettirmis biri. Bu meslekte iyi yerlere gelmek için gösterdiği azmin onu iyi yerlere taşıyacağina ve sahip olduğu yetkinligin danısanlarına çok faydalı olacağına eminim.  İnsanlara karşı daima iletişime açık, iyi bir dinleyici ve güler yüzlü olan Şeyma hocaya meslek hayatında başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Kadri Avcı
26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120026
Şeyma Hanım, Alanında uzman ve kendini her zaman geliştirmeyi bilen bir psikolog. İnsanlarla çok iyi iletişim kurabilen ve samimi bir tarza sahip. Aynı zamanda çok iyi bir dinleyici olduğu için problemin tespiti konusunda gayet yetenekli. İnsanın kendi iç dünyasına yaptığı yolculukta gerektiğinde içten ve güven veren bir yol arkadaşı bazen de ne yaptığını bilen bir yol gösterici. İletişim kurarken dikte edici ve buyurgan üslubun yerine insanın kişiliğine zarar vermemeyi önceleyen bir tarzı benimsemiştir. Samimi, dürüst ve birikimli bir yapısı var. Kar amacı gütmeyen bir çalışma anlayışına sahip.
     1 Beğeni    
M. Emin SOYDAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119909
Meslektaşımla ilk üniversite de tanışma şansına kavuştuk ve halen daha bazı projeleri birlikte bulunuyoruz. Hem bire birde hem de grup çalışmalarında insanlarla kurduğu ilişki ve iletişimi onu her daim öncü yapmaya yetmiştir. Kendisinin çalışkanlığı, samimiyeti ve güler yüzlülüğüyle gerek hayatıma gerek de meslek yaşantıma renk ve vizyon katan kişilerdendir. Gelişime olan açlığı ve çevresini motive eden arzusu onu meslek hayatında da sosyal hayatında da daha öteye taşıyacağına eminim. İyi ki seninle tanışmışım meslektaşım, başarılar.
     3 Beğeni    
Abdulgafur Karaca
4.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119739
Şeyma Kaya ile Diyarbakır Tevfik Fikret Ortaokulu'nda çalışma fırsatı buldum. Çalıştığımız okul bölgesel olarak sosyal çatışmaların yogun olduğu problemli bir yerdeydi. Öğrencilerimizin hayatlarına dokunuşu ilgilenişi onlara kendinden bir parçaymış gibi davranması takdire şayandı. Okul idarecisi olarak onunla çalışmak büyük bir mutluluktu. Mesleğinde sahip olduğu akademik bilgiyle insanları aydınlanacağına kalben inanıyorum. Aile içi şiddetin öğrencilerimiz üzerinde oluşturduğu etkileri minimize ederek onları topluma kazandırdı. İskolik yapısı yüzünden zamanının büyük kısmını okulda geçiriyordu Şeyma Hanım.
     5 Beğeni    
Sibel Ertaş
1.Mart.2021
TavsiyeNo: 119704
Sevgili meslektaşım Şeyma Kaya'yı üniversitenin ilk yılından beri tanıyorum. Çok samimi ve içten biri olmasının yanı sıra çok azimli ve başarılı bir insandır. Çevresindeki insanları empati ile dinler, bütün kalbiyle onlara yardımcı olmaya çalışır. Hem akademik hem de mesleki yaşantısında birçok başarılı projeler ve çalışmalar yürüterek kendisini kişisel ve mesleki anlamda geliştirme yolunda sonsuz bir hevesi ve merakı vardır. Ne mutlu bana ki kendisiyle üniversitede yolum kesişti ve çok değerli bir dost, meslektaş kazandım. Psikoloji alanındaki yeterli bilgi ve birikimi ile Psikolog Şeyma Kaya'yı içtenlikle tavsiye ediyorum. Seninle gurur duyuyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    
Emine
30.Mart.2021
TavsiyeNo: 119675
Üniversiteden beri tanıdığım ve başarılarını hayranlıkla takip ettiğim meslektaşım Şeyma Kaya'nın, psikoloji alanında gerekli bilgi ve deneyime sahip olduğunu içtenlikle soyleyebilirim. Sahip olduğu yetkinlikle danışanlarına çok faydalı olacağını biliyorum. Hem çok iyi bir dinleyici hem de güleryüzlü. Egitim hayati boyunca ve akbinde yaptigi islerle cok yonlu bir çalışma alanına sahip. Mesleki donanımını katıldığı konferans ve sempozyumlarla daha ileri bir noktaya tasıdığına bizzat tanıklık etmis biri olarak hic tereddut etmeden tavsiye ediyorum. Iyi ki meslektaşız❤
     6 Beğeni    

Şeyma KAYA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyma KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin SOYDAN
Psk.M. Emin SOYDAN
M. Emin Soydan ile meslektaşız, aynı üniversitede birlikte Lisans eğitimi aldık ve o günden bu ya mesleki bilgilerimizi aktarmak ve yaygınlaştırmak ad...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Büyük Cami, Büyük Cami, İsmet İnönü Cad, Borsa Sk. No. 4, 22800 Keşan/Edirne 
Psk.Şeyma KAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 656 63 52  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Şeyma KAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Şeyma KAYA Mesleki Videolar Videoları
-

21:16
Top