2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL
Psikolojik Danışman - Ankara

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL'ın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR ve Travma terapisi
Depresyon
Kaygı Bozuklukları

Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hande A.
YENİ14.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123837
Gülden Hocam ile Herkes İçin Psikolojik Destek sosyal girişimindeki bir program kapsamında tanıştık ve süpervizyon sürecimizi yürütüyoruz. Alanında oldukça bilgili ve deneyimli olduğunu düşünmekteyim. Kendimi onun bir öğrencisi olarak tanımlıyor ve bana süpervizyon sürecinde kattıklarını çok kıymetli buluyorum. Bilgisine eklediği ses tonu ve dostane yüz ifadesi de kendimi güvende hissettiriyor. Katkıları için kendisine şimdiden teşekkürü bir borç bilirim ve Gülden Hocamı tereddütsüz tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Aslıhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122126
Bir internet platformu sayesinde kendisine ulaştım bir çok kez ihtiyacım olduğunu düşünüp başlayamadığım,başlasamda bıraktığım piskolojik destek maceralarımın en sonuncusuydu gülden hocam :) asla devam etmem şeklinde başladığımız yolculuğumuz aylarca devam etti iyi ki devam etmişim bana kazandırdığı farkındalıklar için, yeni bakış açıları için sonsuz teşekkürler şiddetle tavsiye ediyorum :)) kendisi mesleğinde başarılı gerçekten anlayışlı neyi ne dozda yapması gerektiğini bilen insanı farkındalıkları ile kendisiyle tanıştırıp barıştırabilen,çok samimi hissedebileceğiniz birisi
     1 Beğeni    
Dilara S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122067
Gülden hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım ve görüşmeye başladım. Hayatımda bir çok konuda çıkmaza düştüğüm, her şeyin üst üste geldiği bir dönemdi. Gülden hanımla tanışmamız tam bu sürecin başına denk geliyor. İletişim sorunlarım ve gündemdeki problemlerim durulduğunda ise kendisiyle travmalar konusunda ilerlemeye başladık. Geçmişten gelen, sırtımda taşıdığım o kadar çok şey varmış ki, Gülden hanım sayesinde artık hayatıma daha hafif devam ediyorum. Kesinlikle çok profesyonel ve ne yaptığını, neyi neden yaptığını iyi bilen biri. Hayatıma girdiği için çok mutluyum:)
     1 Beğeni    
N.G.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121394
Gülden hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi ile 4 aydır çocukluk çağı sorunlarımın yetişkinlik hayatıma ve özellikle ebeveynlik tutumuma etkisi konusunda çalışıyoruz. Yaşama bakış açısı ve problem çözme konusunda gösterdiği yol ile farkındalığımı artırdı. Artık olaylara yaklaşımım 4 ay öncesinden çok farklı. Kendisiyle 8 seanstır çalışıyoruz. Psikolojik sağlamlığımı artırmak için kendisiyle seanslarımız devam edecek. Kendisini tanımlamam gerekirse, objektif, sevecen ve huzur verici bir kişi. Şimdi dönüp bakınca iyi ki kariıma çıkmış diyorum. Daha sağlıklı bir birey ve ebeveyn olmak için kendinize yapabileceğiniz en faydalı iyilik diye düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
F. Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120249
Gülden Hanım’la yaklaşık 5 aydır görüşüyoruz. Bana tuttuğu ayna ve kazandırdığı farkındalıkla beni bulunduğum yerden çok öteye taşıdı. Geçmişten gelen yaralarımı iyileştirme yolunda içimdeki gücü bulmamda inanılmaz bir desteği oldu. Yakaladığı noktalar, bana kattığı bakış açıları çok kıymetli. Her hafta kendisini göreceğim saatleri iple çekiyorum. Beni dinlerken gerçekten tam olarak bana odaklanışı, alanındaki hakimiyeti ve kendini bana koşulsuz verişiyle daha önceki yüz yüze terapi seanslarımda bulamadıklarımı kendisiyle yaptığımız online seanslarda buldum. Ona ömrüm boyunca minnettar kalacağım.
     2 Beğeni    
Yaren Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120156
Gülden Hanım'a Herkes İçin Psikolojik Destek adlı sosyal girişime başvurduktan sonra onların yönlendirmesiyle birlikte tanıştım. Hislerimi ifade edememe ve depresyon korkusu yaşamak gibi problemlerim vardı ve kendisiyle yaklaşık 4-5 gibi bir süre boyunca görüştük. Size kendinizi değerli hissettirmesi ve sorunlarımızı gerçekten dinlemesi ve nokta atışlarıyla hem başta başvurduğum problemlerimi aşmama hem de kendimi sevmeme yardımcı oldu. Güleryüzlü, anlayışlı ve mesleğini bence çok iyi icra eden biri.
     2 Beğeni    
Samiye ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120131
Danışmanımla bi platform aracılığıyla tanışma fırsatı buldum ve danışma sürecine tereddütlü başlasam da, bu endişemin çok yersiz olduğunu gördüm. Gülden hanım paylaştıklarınıza öyle güzel nokta atışı yapıyor ki anında bakış açınız değişiyor, aydınlanıyorsunuz. Birlikte 10 seans gerçekleştirdik. İlk seansta kendimi aşırı özgüvensiz buluyorken, 10. Seansta Gülden hanım sayesinde yeni bir özgüven kalesi inşa ettim. Ve farkına vardım ki; aslında kendime güveniyormuşum. Kendimi sevmeyi ve öfkeme yenik düşmemeyi Gülden Hanım yardımıyla yeniden öğrendim. Aklımda hiç yokken almış olduğum bu danışma hizmetine, Gülden hanımın gönüllülüğü ve yardımseverliği sayesinde kavuştum. İyiki karşılaştık ve iyiki hayatıma dokundunuz Gülden hanım. Buradan da bir kez daha çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2007
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gülden BÜYÜKTEPE KAVAL Mesleki Videolar Videoları
-

20:18
Top