2007'den Bugüne 89,430 Tavsiye, 27,594 Uzman ve 19,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra AKYÜZ
Uzman Klinik Psikolog - Tekirdağ

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özgür SARIÇANPsk.Özgür SARIÇAN
Kendini farklı disiplinlerde donatmış, alanın bilgisine en yetkin şekilde hakimdir. Temas kurduğunuz her an içten samimiyetini hissedersiniz. En öneml...

 
Esra AKYÜZ'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Atatürk Bulvarı No:96 Çorlu-Tekirdağ 

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi/Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esra AKYÜZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E. Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123559
Esra hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Yaklaşık 3-4 yıldır farklı farklı uzmanlara gidiyordum ve sonuç olarak hep anlık düzelmeler sonrasında başa sarıyordum. Kafamda sürekli olumsuz düşünceler vardı, enerjim alınmış yaşamı sorgulayan biri olmuştum. Bunun sebebinin yaşadığım olumsuzluklar sıkıntılar olduğunu bilsem de bu fikirlerden asla çıkamıyordum. Hayatımda olumlu giden birşeylerde olsa sonunda üzülenin hep ben olucağımı kendime o kadar inandırmıştım ki kötü bir şey olmasa bile bunu ben yapıyordum. Esra hanımla tanışana dek. İlk seanstan sonra hayatımdaki değişimi yavaş yavaş farkedeceğimi anladım, karşımda beni anlamaya ve desteklemeye çalışan gerçek bir insan vardı. Değişimin anlık kalmaması benim için çok güzeldi, Esra hanım yolumu aydınlattı ve benim farkındalığımı ortaya çıkardı. Seanslarımızdan sonra huzurlu ve mutlu hissetmeye başladım, artık hayatta sağlam duruyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
Saadet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123037
2019 yılında kızımın yalnız yatma problemi vardı . Bunun için Esra Hanımdan randevu aldım . Esra Hanım bize çok yardımcı oldu. Kızım Esra Hanımı çok sevdi. Bizimle ayrı kızımla ayrı ilgilendi. Ne yapmamız gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaptı . 3 ay gibi kısa sürede bu sorunun üstesinden geldik .Çocuklarla çok ilgili, güleryüzle işini severek yapıyor.Herkese tavsiye ediyorum . Kendisine minnettarım. Tekrar bir sorun yaşarsam istisnasız tercih ederim .
     Beğenin    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121375
Çocuğum ilkokula başlama döneminde arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık Esra hanımla.Çocuğumunun okul kaygılarını gidermemiz için çok yardımcı oldu.Çocuğum görüşme için kararsızken ilk görüşte onu ikna etti.Oğlumla çok güzel bir ilişki kurdu .Bizi nasıl davranmamız gerektiği hakkında yönlendirdi. Güleryüzlü ve tatlı birisi Esra Hanım herkese tavsiye ediyorum. Karşılaşacağım en ufak bir sorunda düşünmeden tercih edebileceğim en iyi psikolog.
     Beğenin    
Özgür SARIÇAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120959
Esra Hanım, çok uzun yıllardır tanıdığım, mesleki gelişimine ve yetkinliğine doğrudan şahit olduğum meslektaşımdır. İnsanla çalışmanın bilinci ve hassasiyetine olabilecek en yüksek oranda sahip olması ve mesleki etikten asla şaşmayan bir yaklaşım göstermesi kendisini değerli kılmaktadır. Bunun yanı sıra mesleğinde gereksinim duyduğu yetkinliğe ulaşabilmek adına hem eğitimine önem vermekte hem de alana dair güncel yaklaşımlara açık bir tutum sergilemektedir. İnsanı ayırmayan, değer veren, önyargısız ve empatik tutuma sahip bir insan olması dolayısıyla, danışanlarının kendilerini terapi sürecinin ilk anından itibaren rahat ve değerli hissettiğine eminim. İhtiyaç duyan herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Didem Gedik
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120548
Esra Akyüz, üniversite yıllarında tanıdığım ve ardından mesleki gelişimi için yaptığı çalışmalarını takip ettiğim bir meslektaşımdır. Çok başarılı bir öğrencilik dönemi olup, benzer şekilde meslek hayatını da aynı başarı ile sürdürmektedir. Etik ilkelere olan bağlılığı, mesleki bilgisi, kendini daima geliştirmesi, araştırmacı yanı bir meslektaşı olarak en çok takdir ettiğim yönleridir. Danışanlarıyla yaptığı çalışmalardan aldığı olumlu geri dönüşler bir klinik psikolog olarak başarısını zaten ortaya koymaktadır. Dürüst, profesyonel, işini seven ve bilen bir meslektaşım olduğu için; kendisiyle çalışmayı düşünen danışanlara hiç kuşkusuz Esra Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Esra AKYÜZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özgür SARIÇAN
Psk.Özgür SARIÇAN
Kendini farklı disiplinlerde donatmış, alanın bilgisine en yetkin şekilde hakimdir. Temas kurduğunuz her an içten samimiyetini hissedersiniz. En öneml...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atatürk Bulvarı No:96 Çorlu-Tekirdağ 
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Esra AKYÜZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Esra AKYÜZ Mesleki Videolar Videoları
-

03:10
Top