2007'den Bugüne 90,570 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra AKYÜZ
Uzman Klinik Psikolog - Tekirdağ

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özgür SARIÇANPsk.Özgür SARIÇAN
Kendini farklı disiplinlerde donatmış, alanın bilgisine en yetkin şekilde hakimdir. Temas kurduğunuz her an içten samimiyetini hissedersiniz. En öneml...

 
Esra AKYÜZ'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:51 Daire: 11 
Tekirdağ

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi/Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esra AKYÜZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124369
Esra hanımla yolumuz bunaldigim bir dönemde kesişti.hersey tamamen tesaduftu.Kendisi isinde çok profesyonel,Güler yüzlü,sıcak kanlı bu yüzden yanında çok rahat hissediyorsunuz..Kendimi ifade ederek sıkıntılarımi anlattım beni can kulağı ile dinleyip çözümler ve yönlendirmeler de bulundu.Gorusmelerimizde yeri geldi gözyaşı,yeri geldi kaygi ve kahkalarimiz oldu.Tedavisinden tavsiyelerinden önerdiği kitaplardan çok memnun kaldım.Kesinlikle tavsiye ediyorum iyi ki varsınız.Tesekkur ederim.
     Beğenin    
ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124246
Bundan 5 6 yıl öncesine kadar şeker gibi bie insandım. Ancak son 5 6 yıldır kendimi tanıyamaz duruma geldim. Sinirlendiğimde bütün algım, idrakım, aklım, izanım gidiyor. Sanki bedenimde var olan ruhum çıkıp başka bir yaratık giriyormuş gibiydim. Neye sinirlendiğimi bilmiyordum bile. Ani bir öfke patlamadı geliyordu. İşin kötüsü bu anlarda yanımda kim varsa annem, babam, kardeşim, arkadaşım, sevgilim her kim olursa olsun onlara karşı öyle kin ve öfke duyuyordum ki, onları zayıf noktalarından vurmak için, üzmek için sanki ekstra bir çaba sarfesiyor gibiydim. O öfke anında dahi bu davranışımın sağlıklı bir davranış olmadığını bilmeme rağmen sanki haz alıyormuşçasına, kendime engel olamıyordum. Öfke halim geçtikten sonra ise öyle bir pişman oluyordum ki içimdej bir şeyler kopuyordu, kendi kendimi yiyordum. Bu durumlarım tüm sosyal çevremi, sosyal yaşantımı, benim ve yanımdakilerin psikolojisini öylesine yıpratmıştı ki artık yaşamak bana yük geliyordu. Artık tedavi edilemez bir hastalıklı ruh haline sahip psikopat olduğumu düşündüğüm dönemlerde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Canım Esra hocamla tanışma fırsatı buldum. Destek almaya başladığım ilk dönemlerde kendimden umudumu o kadar kesmiştim ki kimsenin bana olumlu yönde hiçbir yararı olmayacağını düşünüyordum. Ancak Esra Hocamla konuştukça, karşımdakinin beni anladığını, gerçekten bana destek olmaya çalıştığını içten içe hissetmeye başlamıştım. Seanslardan çıktıkça yine eski hastalıklı karakterime dönüşmediğimi gördükçe, yaşadıkça anlamaya başladım Esra Hocamın bana kattıklarını, kaybettiğim huzurumun bana kazandırdığını artık bu hayatta ben de varım diyebiliyorum. Artık bir yetişkin gibi sorumluluk alıyorum. Ayaklarım sımsıkı yere basarak psikolojik ve sosyal olarak kendimi o kadar huzurlu ve rahat hissediyorum ki iyiki varsın Hocam. İyiki yollarımız kesişti güzel insan. Mutluluk daima seninle olsun...
     Beğenin    
S.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124087
Esra Hanıma kızımın boşanma etkileri ve ergenlik sorunları yüzünden başvurduk. Kızım çok sessiz, içine kapanık ve kendini mutsuz hissediyordu. Esra hanımı çok sevdi ve sorunlarının üstesinden geldi. Esra hanım danışanını anlayan kendini daha iyi tanımasını ve sevmesini sağlayan önerdiği kitaplar ile benim de kızımı daha iyi tanıyıp anlamamı sağladı. Esra hanım güler yüzlü,samimi çok iyi bir uzman. Onun sayesinse kendine güvenen,seven ve herşeyden önemlisi mutlu bir kızım var. Tekrar sorun yaşarsak kesinlikle tercih ederim.
     Beğenin    
Z.N
17.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123866
Esra hanım ile belediyemiz tarafından sunulan ücretsiz danısmanlık üzerine tanıştım. Kendisi ile ilk tanıştığım andan itibari ile dikkatle dinleyen, anlamaya calısan ve sizi kendinize de anlatmaya calışan cok samimi güler yüzlü bir insan olarak tanıdım. Yolumuza da öyle devam ettik. Kendimi anlamadığım zamanlarda önerdiği kitaplarla, anlatımları ve cizimleriyle bana cok yardımcı oldu. Kendisinden danışmanlık aldıgımdan beri bakış açımı değiştirmemde cok büyük rol oynadı. Bunları yaparken en cok etkilendiğim sey samimiyeti, mimikleri ve destegiydi. İşinde oldukça iyi ve gayretli. Başarılarının her zaman devamını dilerim.
     Beğenin    
E. Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123559
Esra hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Yaklaşık 3-4 yıldır farklı farklı uzmanlara gidiyordum ve sonuç olarak hep anlık düzelmeler sonrasında başa sarıyordum. Kafamda sürekli olumsuz düşünceler vardı, enerjim alınmış yaşamı sorgulayan biri olmuştum. Bunun sebebinin yaşadığım olumsuzluklar sıkıntılar olduğunu bilsem de bu fikirlerden asla çıkamıyordum. Hayatımda olumlu giden birşeylerde olsa sonunda üzülenin hep ben olucağımı kendime o kadar inandırmıştım ki kötü bir şey olmasa bile bunu ben yapıyordum. Esra hanımla tanışana dek. İlk seanstan sonra hayatımdaki değişimi yavaş yavaş farkedeceğimi anladım, karşımda beni anlamaya ve desteklemeye çalışan gerçek bir insan vardı. Değişimin anlık kalmaması benim için çok güzeldi, Esra hanım yolumu aydınlattı ve benim farkındalığımı ortaya çıkardı. Seanslarımızdan sonra huzurlu ve mutlu hissetmeye başladım, artık hayatta sağlam duruyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
Saadet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123037
2019 yılında kızımın yalnız yatma problemi vardı . Bunun için Esra Hanımdan randevu aldım . Esra Hanım bize çok yardımcı oldu. Kızım Esra Hanımı çok sevdi. Bizimle ayrı kızımla ayrı ilgilendi. Ne yapmamız gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaptı . 3 ay gibi kısa sürede bu sorunun üstesinden geldik .Çocuklarla çok ilgili, güleryüzle işini severek yapıyor.Herkese tavsiye ediyorum . Kendisine minnettarım. Tekrar bir sorun yaşarsam istisnasız tercih ederim .
     Beğenin    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121375
Çocuğum ilkokula başlama döneminde arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık Esra hanımla.Çocuğumunun okul kaygılarını gidermemiz için çok yardımcı oldu.Çocuğum görüşme için kararsızken ilk görüşte onu ikna etti.Oğlumla çok güzel bir ilişki kurdu .Bizi nasıl davranmamız gerektiği hakkında yönlendirdi. Güleryüzlü ve tatlı birisi Esra Hanım herkese tavsiye ediyorum. Karşılaşacağım en ufak bir sorunda düşünmeden tercih edebileceğim en iyi psikolog.
     Beğenin    
Özgür SARIÇAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120959
Esra Hanım, çok uzun yıllardır tanıdığım, mesleki gelişimine ve yetkinliğine doğrudan şahit olduğum meslektaşımdır. İnsanla çalışmanın bilinci ve hassasiyetine olabilecek en yüksek oranda sahip olması ve mesleki etikten asla şaşmayan bir yaklaşım göstermesi kendisini değerli kılmaktadır. Bunun yanı sıra mesleğinde gereksinim duyduğu yetkinliğe ulaşabilmek adına hem eğitimine önem vermekte hem de alana dair güncel yaklaşımlara açık bir tutum sergilemektedir. İnsanı ayırmayan, değer veren, önyargısız ve empatik tutuma sahip bir insan olması dolayısıyla, danışanlarının kendilerini terapi sürecinin ilk anından itibaren rahat ve değerli hissettiğine eminim. İhtiyaç duyan herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Didem Gedik
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120548
Esra Akyüz, üniversite yıllarında tanıdığım ve ardından mesleki gelişimi için yaptığı çalışmalarını takip ettiğim bir meslektaşımdır. Çok başarılı bir öğrencilik dönemi olup, benzer şekilde meslek hayatını da aynı başarı ile sürdürmektedir. Etik ilkelere olan bağlılığı, mesleki bilgisi, kendini daima geliştirmesi, araştırmacı yanı bir meslektaşı olarak en çok takdir ettiğim yönleridir. Danışanlarıyla yaptığı çalışmalardan aldığı olumlu geri dönüşler bir klinik psikolog olarak başarısını zaten ortaya koymaktadır. Dürüst, profesyonel, işini seven ve bilen bir meslektaşım olduğu için; kendisiyle çalışmayı düşünen danışanlara hiç kuşkusuz Esra Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Esra AKYÜZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AKYÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özgür SARIÇAN
Psk.Özgür SARIÇAN
Kendini farklı disiplinlerde donatmış, alanın bilgisine en yetkin şekilde hakimdir. Temas kurduğunuz her an içten samimiyetini hissedersiniz. En öneml...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:51 Daire: 11 
Tekirdağ
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Esra AKYÜZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Esra AKYÜZ Mesleki Videolar Videoları
-

12:44
Top