2007'den Bugüne 88,413 Tavsiye, 27,370 Uzman ve 19,485 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sibel ARSLAN
Uzman Klinik Psikolog - Ankara

Sibel ARSLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Sibel ARSLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sibel ARSLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Sibel ARSLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Çukurambar 
Ankara
Uzm.Psk.Sibel ARSLAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sibel ARSLAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sibel ARSLAN'ın Özgeçmişi
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek onur derecesi ile 2014 yılında mezun oldum. Aynı yıl Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi ortak programı kapsamında Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına tek tam burslu öğrenci olarak başladım. Yüksek lisansımı “Cinsel İstismar Mağduru Ergenlerde Bağlanma Stili, Depresyon, Anksiyete, Stres, Stresle Başa Çıkma Tarzları ve Aleksitimi İlişkisi” üzerine yazdığım uzmanlık tezini başarı ile tamamlayarak 2017 yılında Uzman Klinik Psikolog ünvanımı aldım.

2012 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde; 2014 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “YÜZ YÜZE” İnternet Bağımlılığı Önleme Projesi, Ben Ötesi Enstitüsü ve Bilgelik Enstitüsünde; 2015 yılında ise Yeryüzü Doktorları Derneği’nde stajyer psikolog olarak görev aldım.
...[Devamı...]

Sibel ARSLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fatma DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121230
Merhabalar Anksiyeteden kaynaklı yoğun bedensel belirtiler yaşadığım ve rahatsız olduğum için Sibel hanımdan psikoterapi almaya başladım.Aldığım yardım hayatımı çok daha yaşanabilir kıldı.Seanslarımıza devam etmekteyiz.Anlayışı, donanımı ve mesleki tecrübesiyle her anlamda Sibel hanımdan memnun kaldığı belirtmek isterim.Kullandığı tedavi yöntemine hakim olması ve bunu danışanının aklında soru işareti kalmayacak biçimde açıklıkla anlatması beni rahatlatan bir diğer faktördür.Psikoterapi alınacaksa aldığımız uzmanın detaylı araştırılması gerekir.Sibel hanım her anlamda ısrarla tavsiye edebileceğim bir psikolog. Sağlıklı günler diliyorum.
     2 Beğeni    
Sudenur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121173
meğer içime ne kadar da çok farkında olmadığım şey sığdırmışım dedirten, sizi siz olduğunuz için kabul eden, yargılamadan dinleyen, gerçeklerin bütünüyle -acı olsa da- yüzleştiren, insanlarının çoğunun cevap veremediği 'ben kimim' sorusunun cevabını bulduran, uzmanlığıyla danışanlarına nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi bilen, yanında kendinizle bile konuşamadığınız şeyleri apaçık ve rahat bir şekilde konuşabildiğiniz, korkularınızın ve kaygılarınızın en aza indirgenmesini sağlayan, içinizde aslen var olan ama çıkaramadığınız cesaretin çıkmasına yardımcı olan, egzersizleriyle sizi alıp ta dünyanın öbür ucuna götüren ve rahatlatan, kâh ağlatan kâh güldüren Sibel hanıma sonsuz teşekkür ve saygılarımla... :)
     2 Beğeni    
Sena
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121159
Sibel hanımla psikolog araştırması yaparken karşılaştığım insana değer psikoloji kliniğinde tanıştım. İnancım benim hayatımda çok öncelikli bir yerde ve bunu gözeterek terapi için bir arayışa girdiğimde insana değer psikolojiye ulaştım. Sibel hanımla terapi sürecim boyunca gayet samimi ve kendimi rahat hissettiğim bir ilişki oluştu. Bu benim için çok önemli bir kriterdi. Kendisi cana yakın, hanım efendi, güven veren ve alanına hakim bir insan. Sibel hanımın tespitleri, kendinizle ilgili farkındalığınızın artmasını sağlıyor. Bu farkındalık başlarda can acıtıcı olsa da zamanla kendiniz olabilmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Çünkü baş etme mekanizmalarını Sibel hanım eşliğinde öğreniyorsunuz. EMDR seanslarıyla olumsuz inançlarımın, bunların kökenlerinin farkına vardık ve üzerine çalıştık. travmaların çözümlenmesi ve takılıp kaldığım şeylerden kurtulmanın hafifliği harika bir his. bir gün terapiden çıktıktan sonra etrafımdaki renklerin daha parlak olduğunu fark ettiğimde gerçekten bir şeylerin değiştiğini daha iyi anlamıştım. Bu süreçte hayata bakış açım, düşünce sistemim değişti ve gelişti. Bu gelişim hala da devam ediyor, zamanla farklı düşünce hatalarımın, tuzaklarımın farkına varıyorum. Hayattan lezzet almaya başladım. Stresle baş etme konusunda bana öğrettiği teknikleri uyguluyorum ve kendimi daha güçlü hissediyorum. Ayrıca alanında kendini oldukça geliştirmiş olduğu için farklı örneklerle anlatarak meseleyi daha iyi anlamanızı sağlıyor. Bir de ufak tahtasına çizerek anlattığı şeyler çok akılda kalıcı oluyor:) Terapi insana gerçekten bir şeyler katan ve insanı değiştiren bir süreç ama burda bizim de danışanlar olarak çabalamamız gerekiyor. Biraz cesaret ve sabırla terapi sürecinin meyvelerini alacağımıza inanıyorum. Son olarak insana değer psikoloji kliniğinden de çok memnun kaldım. Aylardır hizmet alıyorum, her zaman kibar ve ilgililer. Sekreter Neşe hanımın çok güzel bir enerjisi var.
     2 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121074
14 yaşında kızımda erkenlikle birlikte obsesif kompülsif bozukluk ve anksiyete sıkıntıları başladı yaklaşık 2 yıl hem psikiyatri hemde psikolog tedavisi aldık fakat bu süreçte sıkıntılar azalma yerine daha çok artı. Kızıma sarılamıyordum, kızımı öpemiyordum kızımı giderek kaybediyordum. Sonra bir arkadaşım Sibel Hocayı tavsiye etti. Sibel hocaya başladıktan kısa bir süre sonra çok büyük ilerlemeler kaydettik. Çok yakında kızımın tamamen iyileşeceğine inanıyorum. Kızıma yeniden kavuştum. Buradan Sibel Hocaya minnetlerimi sunuyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Sibel hocanın danışanlarına yaklaşımı çok iyi, güler yüzlü rahatlatıcı tavrı var. Kızım Sibel hocayı çok seviyor ve mesleği ile bütünleştiğini söylüyor. Sibel hocanın Kliniğindeki danışmadaki görevlide çok güler yüzlü ve çok yardımcı oluyor.
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çukurambar 
Ankara
Uzm.Psk.Sibel ARSLAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 672 16 04  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sibel ARSLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Sibel ARSLAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:37
Top