2007'den Bugüne 90,958 Tavsiye, 27,960 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Elif Zeynep YAMAÇ
Psikolog - Kırklareli

Elif Zeynep YAMAÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif Zeynep YAMAÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif Zeynep YAMAÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif Zeynep YAMAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Elif Zeynep YAMAÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Klinik
Karakaş Mahallesi Karakaş Bey Sokak Eska Çiçekler Yapı kat:1, Daire:1 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli türkiye
Psk.Elif Zeynep YAMAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif Zeynep YAMAÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları ;
📍Öfke Kontrolü
📍Yaygın Anksiyete ( Kaygı ) Bozukluğu
📍Sosyal Anksiyete ( Kaygı ) Bozukluğu
📍Kişilik Bozuklukları
📍 Panik Bozukluk (Panik Atak )
📍 Travma Sonrası Stres Bozukluğu
📍 Bağımlılık
📍 Uyku Bozuklukları
📍 Kardeş Kıskançlığı
📍 Ergen Terapisi
📍 Oyun Terapisi
📍 Filial Oyun Terapisi
📍 Çocuk Testleri
📍 Gelişim Takibi
📍Masal Terapisi
📍MMPI Test Uygulayıcısı

Elif Zeynep YAMAÇ Özgeçmis CV Psk.Elif Zeynep YAMAÇ'ın Özgeçmişi
2018- 16 Mart – 2 Haziran tarihleri arasında Çocuk ve Aile Danışmanlığı Merkezi Uzman Psikolog Burçin Demirkanın yanında gönüllü staj (Çocuk seanslarına gözlemci olarak katılım. Oyun terapisi seanslarında gözlem. Kliniği gözlemleme vb.)

2018-2019 15 Ekim – 31 Mart Play To Learn Etiler Anaokulu gönüllü staj ( Çocukların dersine katılım. Gelişimlerinin takibi, çocuk gelişim testleri uygulaması çocuklar ile oyunlar, dans etmek vb.)

2019 -
• Genç Psikologlar Meclisi Dış İlişkiler Etkileşim Koordinatörü. ( Genç Psikologlar Meclisin'de 7 ay boyunca Dış İlişkiler ve Etkileşim Koordiatörlüğü görevini sürdürdüm.Mail kontrolü sağladım.Ulaşılması gereken kurumlar,kişiler ile iletişime geçtim)
• Genç Psikologlar Meclisi İstanbul Ekip Liderliği ( Genç Psikologlar Meclisin 'de Dış İlişkiler Etkileşim Koordinatörlüğümden sonra İstanbul Ekip Lideri oldum. İstanbul ekibi ile çalışmalar gerçekleştirdik.) ...[Devamı...]

Elif Zeynep YAMAÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gökmen Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122307
Kendisinden 4-5 ay destek aldım.İlk geliş amacım panikatak ve kaygı bozukluklarıydı.Kenidisi oldukça profesyonel bir o kadar da bizden biri olarak yaklaştı.Oldukça sıcak kanlı ve samimi bir şekilde olaylara bakış açımı değiştirdi ve sayesinde ataklardan, kaygı bozukluklarımdan ve ailevi sorunlarımın getirmiş olduğu psikolojik yüklerden nasıl kurtaracağımı onlarla nasıl başa çıkacağımı gösterdi.Destekleri sadece seanslarla kısıtlı değildi yeri geldiğinde telefon ile arayarak veya mesajlaşarak oldukça yardımcı oldu.Bir çok güzel şey önerdi ve bu sayede eskiye göre oldukça olumlu, mutlu bakar oldum dünyaya.Eğer sizlerde bunu bir nedenden gelip okuyorsanız hiç çekinmeden bir kez gidin emin olun çok iyi gelecek.Kendisi oldukça profesyonel ve bilgili sizi çok iyi anlayıp dertleriniz sorunlarınız ne ise çok güzel bir yaklaşım ile onlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenecek ve bir kaç seans sonrasında rahatladığınızı göreceksiniz.
     2 Beğeni    
Betül DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122246
Yaklaşık 3 aya yaklaşan bir süredir gittiğim, dışarıya bile çıkmaya erinirken terapiye koşa koşa gittiğim yer. İnanın ki bazı şeylerin farkına varmak, düzeltmek kimi zaman duraksamak ama asla gerilememek çok güzel bir şey, psikolojik sorunlarla başa çıkmak kabullenmek ne kadar zor olsa da Elif hanım bunun farkındalığını bize gösteriyor, verdiği tavsiyeler kimi zaman ödevler, kitaplar her zaman bana bir şeyler katıp istediğim yolu daha çok aydınlattı. Elif hanımı her konuda tavsiye ediyorum, ergen psikolojisine, çift psikolojisine ve genel olarak her şeye hakim biri, ofisine girince bir sürü belgeyle karşılaşınca anlarsınız. Teşekkür ediyorum Elif hanım.
     3 Beğeni    
Ebru B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120771
Elif hanımla ikizlerimin sayesinde yollarımız kesişti. Anne olmak zordur,ikiz annesi olmak iki kat zordur. Duygu durumlarını anlamak lgs sınavında ki stres düzeyimizi kontrol etmek benim için çok zorlu bir süreçte karşıma çıktı. İyi ki çıktı.Kızlarımla yaşadığım ergenlik krizleri,duygu durumlarını anlamam da destek oldu. Özellikle ergen psikolojisi konusunda bilgisi yönlendirmesi ve desteğine hayran kaldım. Kesinlikle anne ve babaların bu desteği alarak çocuklarıyla bu zorlu yolu engebeleri azaltarak,çocuklarının dilinden anlayarak devam etmelerini öneririm. Bu yolu beraber yürümemize yardım eden,anne olarak kaygılarımız da sorunlarımı da hep yanımızda olan Psikoloğumuz Elif Zeynep hanıma çok teşekkür ederim ...
     5 Beğeni    
İlknur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120767
Merhabalar ben İlknur, Psikolog Elif Zeynep YAMAC ile covid_19 ülkemize geldiği , eşimin hastalıga yakalanması ve ailemizin özellikle kızımızın bu durumdan çok etkilenmesi sebebiyle kuzeninin tavsiyesi ile tanıştık. İlk telefon görüşmemizde bizimle öyle içten ilgilendiki o anki kötü dusuncelerden arinmamizi sağladı. Mesleki açıdan ;kendini her daim gelistirmesi olayları gozlemlemesi , her danışanina saygı sevgi ve dürüstce yaklasir.Anlamayi ve anlatmayı en iyi derece yapıyor. Her mesaj yazmam da her aramamda her online görüşmemizde her daim yanımızda olduğu için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. Kırklareli bu konuda çok ama çok şanslı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Şule KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120766
O benim bugüne kadar anlamdırıp dışarı dökemediğim herşeyden ve tutunup bırakamadığım bağlılıklarımdan kurtulmamda hep en büyük destekçim oldu. Ne zaman size ihtiyacım var desem elini hep omuzumda hissederim. Onunla çıktığım bu yolculuk ve bana yaptığı rehberlikle inanıyorum ki çok daha güzel şeyler olucak. İyiki tanıdım. Farkındalığımı arttıran ve tüm gerçekleri kendi irademle farketmemi sağlayan olarak bana en yakın arkadaş oldu. İnanıyorum ki hala yolculuğumuz bitmedi. O hep benim hayatımın kötü giden dönemlerinde omuzum hissettiğim o el olmaya devam edicek.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Klinik
Karakaş Mahallesi Karakaş Bey Sokak Eska Çiçekler Yapı kat:1, Daire:1 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli türkiye
Psk.Elif Zeynep YAMAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 452 20 21
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Psk.Elif Zeynep YAMAÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Elif Zeynep YAMAÇ Mesleki Videolar Videoları
-

02:55
Top