2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Evrim DURSUN
Uzman Psikolog - İstanbul

Evrim DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi42 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

42

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Evrim DURSUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Evrim DURSUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi No:22 Ataşehir / İstanbul
(Yukarıdaki Adres Kullandığım Ofise Aittir.Online Terapi Seansları da Yapmaktayım.)
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü (2021 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Evrim DURSUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel & Yetişkin Terapileri
Online Terapi
Emdr Tekniği ile Travma tedavisi
Özterapi Uygulayıcısi
Çift Danışmanlığı

Genel Çalışma Konuları
Kaygı(Anksiyete )Problemleri
Panik Atak ,Panik bozukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Obsesif-Kompülsif (Takıntı-Zorlantı )Bozukluğu
Fobiler-Korkular
Sosyal Fobi,Sosyal uyum ve uyumsuzluk problemleri
Kayıp ,yas problemleri
Depresyon,depresif Kişilik Problemleri
Özgüven Problemleri
Stresle başa Çıkma ve Öfke Kontrolü
İletişim problemleri ,sorunları vs.

Evrim DURSUN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Evrim DURSUN'un Özgeçmişi
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum.
Yetişkinlere hem yüz yüze hem de online psikoterapi hizmeti vermekteyim.Üniversite Eğitimime ek olarak ;Şema Terapi,Bilişsel Davranışçı Terapi ve Emdr Terapi eğitimleri aldım.Seanslarımda Tüm bu ekollerden de destek alarak kişiye özel çözümler üretmeyi,danışanlarımın daha kaliteli ,sağlıklı mutlu bir hayat yaşamalarına destek olmayı hedefliyorum.

Evrim DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2024
TavsiyeNo: 127523
Evrim hanım ile bu platform aracılığı ile tanıştım. Genel olarak hayatımda yolunda gitmeyen, buna rağmen karar almakta zorlandığım konularla ilgili destek almalıyım dediğimde buraya bakmak aklıma geldi ve okuduklarımdan sonra kendisi ile tanışmaya karar verdim. Çalıştığımız süre içinde çok doğru noktalara odaklandık, hala da devam ediyoruz. Samimi, cana yakın, sadece seans ile sınırlı kalmayıp danışanı ile sürekli iletişim kuran, seanslar dışında da her zaman ulaşabileceğiniz birisi.
     Beğenin    
H.T.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2024
TavsiyeNo: 127504
30 yaşındayım ve hayatımın tamamen kendi kontrolümde olmadığını hissettiğim, herşeye sinirlenen evinde çocuğuna karşı eşine karşı tamamen kapalı olarak bir hayat süren, en önemlisi kendini tanımayan biriydim, Evrim ile başladığımız terapi yolculuğunda adeta fırtınalı bir denizde kendini keşfeden yolunu bulmaya çalışan bir gemi kaptanı gibi uzun bir yolculuğa çıktık Evrimle birlikte. Bana kendimi keşfetmem konusunda sınırsız desteğini hiçbir zaman eksik etmeyip, aynı zamanda travmalarımın üzerine giderek kendimi keşfetmeme inanılmaz faydası oldu yaptığımız terapilerin. İnsanın kendini keşfetmesi ve kendisini farkına varması inanılmaz zorlu bir süreçmiş ama bana bu konuda sınırsız desteğini hep gösterdiği için, onunla bu yolculuğa çıktığım için benim destekçim olduğu için çok şanslıyım, inşallah benim gibi daha bir çok insanın hayatına dokunarak kendilerini keşfetmelerine vesile olur. İyiki psikolog olmuşsun Evrim. Teşekkürler. Bu arada daha önce 2 ayrı psikolog ile terapi tecrübem oldu, hepsinin bana dokunuşları elbette oldu ama ilk defa bu kadar uzun soluklu ve kaliteli bir hizmet aldım kendisinden, yaklaşık 40 seans yaptık Evrimle. Hiç tereddüt etmeden kendinizi anlatıp sorunlarınızı paylaşabilirsiniz, bir psikoloğa güvenme problemi yaşayan insanlar için söylüyorum, bu tabularınızı yıkın, heleki Evrimle çalışıyorsanız kesinlikle yıkın.
     Beğenin    
Dilay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126556
Evrim'i kardeşimin psikoloğunun tavsiyesiyle buldum ve iyi ki bulmuşum. Öncesinde de psikolojik danışmanlık aldım, ama Evrim bana dinlendiğimi ve anlaşıldığımı en iyi hissettiren oldu. Başlayalı çok uzun zaman olmamasına rağmen anksiyete ile ilgili çok yol aldık. Kendi farkındalığımı artırmak ve kendimle ilişkimi iyileştirmek için bana çok güzel araçlar öğretiyor, yeni ufuklar açıyor. Yalnızca seanstan seansa görüşüp konuşmak yerine önerdiği günlük egzersizlerle terapi sürecimi hafta boyunca aktif tutmasının bana çok yararı oluyor. Samimi, arkadaş canlısı, bilgili ve bilgisini yerinde paylaşan bir uzman. Gün ve zaman konusundaki esnekliği yurt dışında yaşadığım için bana ayrıca avantaj sağlıyor. Evrim'i tanıdığıma ve bu sürece onunla başladığıma çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Büşra Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126182
Evrim hanım seanslardaki samimiyeti ile öncelikle psikolojik danışmanlığa bakış açımı değiştirdi yolculuğumuzda kendimi tanımamı ve yolumu nasıl aydınlatacağımı öğretti. Sürekli iletişime açık olması her an ulaşılabilir olması özellikle tedavinin başlarında benim için çok değerliydi. Tedavi sürecinde anlayışlı ve nazik yaklaşımlarıyla uygulamalarıyla sorunları çözerken nelere dikkat etmem konusunda çok yardımcı oldu. Kendisini tanıdığıma ve danışanı olduğuma çok mutluyum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Maria
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125889
Evrim lie bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık 8 senedir kaygı bozukluğum ve panik atağım var. İlk zamanlarda ilaç kullanarak ve bir kaç terapiye giderek sorunumu hafifletmiştim. 6 ay önce Evrim ile bir kaç hastalık ardından şiddetli panik ataklar geçirdiğim dönemde tanıştım aslında. Süreç içerisinde hem bu problemlerim hakkında hem de hayata bakış açımda, olayları ve hislerimi yorumlamam da inanılmaz güzel katkıları oldu. Benim bile farkında olmadığım problemlerimi çözdük, endişelerim çok azaldı. Hayatımın farklı farklı dönemlerini konuştuk ve bunlara hem benim bakış açımın hem de problemlerim üzerinden konuşarak daha önce fark etmediğim sorunlara işaret etti. Evrim çok güler yüzlü, arkadaş canlısı ve her şeyi konuşabileceğiniz biri, onunla tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.
     Beğenin    
Gunes B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125722
Evrim Hanim Ile tanismadan once hata yapmaktan inanilmaz korkan, mukemmelliyetcilik adi altinda kendisini surekli acimasizca elestirip baskalarina comertce gosterdigi sefkatin kirintisini bile kendisinden esirgeyen biriydim ve bunlarin farkinda bile degildim. Kendime yukledigim bu sorumlulugun agirligini artik tasiyamaz oldugum donemde yakin bir arkadasimin tavsiyesi uzerine Evrim Hanim Ile hayatimda ilk defa terapi surecine basladim. Yol uzun ve mesakkatli belki ama Evrim Hanim sayesinde insan kendinde o gucu buluyor. Ayrica sadece seanstan seansa da degil! Tavsiye ettigi teknikler ile kendi kendime ilerleme kaydetme imkani veriyor. Gun icinde yazmaya tesvik ettigi maillerle de ona kafamdakileri seanstan once aktarma ve sonra uzerine konusma sansimiz oluyor. Hic unutamadigim konularimizdan biri fedakar ve benciL iliskisi Ile daha da muhimi benciL den L dusunce ne guzel bir kelimeyle tanistigimdi. Surekli ozumsemis oldugum fedakarliktansa asil saglikli olanin ozveri ve benci cizgisinde kalmak oldugunun ayirdina vardim sayesinde. Kendim icin yaptigim en iyi seylerden biri onunla ciktigim bu yol. Herkese ictenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Naz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125654
Evrim dünyadaki yedi harikadan bir tanesi bence bir arkdaşım sayesinde benim hayatıma ışık tutu danışanın çok iyi tanıyan bir terapist ve harika bir anlatım gücü sayesinde olaylar bakış açınız uyandıryor her seans agır geçmesine ragmen hergün yeni bir ben olyorsunuz en agır dönemimde hayatıma girdi çok karanlık günler ve yorucu bir yoldaydım hoş yolum halen devam ettmekte ama evrim sayesinde kendim bulmaya ve tanımaya başladım seanslar bnim için çok agır geçiyor olsada eşim ile yaşadıgım sıkıntıların kaynakların bulmaya başlamıştım ve daha da görecegim ve kendim bulmamda bana yardımcı olcagın biliyorum iyiki evrimi tercih ettim lütfen kendiniz için yapabileceginiz en iyi şey iyi bir psk sahip olmaktır evrimin donanımlı ve kendini geliştiren bir olması bakış açıları çok degerli asla yol göstermeyen yolu senin bulman için bakış açın ve senin kendini bulman yardımcı olyor iyiki evrim var 🙏🏻🙏🏻
     Beğenin    
K.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125651
Eşim aracılığıyla ve tavsiyesi ile Evrim Hanım ile tanıştım. Yaşam boyu, yoğunlukla çocukluğumdan kalan travmalarımı yük gibi sırtımda taşırken, 5 ay önce bir hadise sonrası yaşadığım kırılma ile dünyam ters dönmüş gibiydi. özellikle iş hayatıma çok kötü etkileri olmuştu. İşlenmemiş travmaları emdr ile tek tek işledik. Evrim Hanım'ın tavsiyeleri ve desteği sayesinde iş hayatımdaki etkilerini oldukça minimize etmeye başladım. Hem iş hem özel hayatımda çok faydasını görüyorum. Hayattan keyif alabilmeyi öğrendim. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Pervin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2023
TavsiyeNo: 125340
Kendisiyle tanışlığımızın tam 1 yılı oldu. Çok zor bir dönem geçiriyordum ve yakın arkadaşım tavsiye etti. Evrim hanımın yanında öncelikle kendimi güvende hiss ediyorum ve her konu da konuşmak çok kolay. Seans boyunca yönlendirmeleri, geliştirmemiz gereken konular ile tavsiyeleri çok güzel. En önemlisi kendimi dışarıdan değerlendirmeği öğretti bana. En büyük sorunum özgüven eksikliği ve insanlara karşı ''aman karşımdakı üzülmesin , kırılmasın'' düşüncesiyle sınır koyamamdı. Bugün 1 sene öncesine göre çok daha iyi hiss ediyorum kendimi. Günlük hayatım da her gün yeni sorun yeni bir kriz oluyor ve bunlar hep olacak, ama benim tepkilerim, davranışlarım , bu sorunların üstesinden gelme şeklim değişti. Kendisine verdiği destekler, tavsiyeler ve sabrı için çok tesşekkür ederim.
     Beğenin    
Atomk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2023
TavsiyeNo: 125310
Evrim'le tanışmamız bir arkadaş tavsiyesi ile oldu.Sıkıntılı, tam da dibe vurdum dediğim bir anda ilaç gibi geldi.Uzun zamandır çalışıyoruz ve ben o ilk zamanlara göre çok yol katettiğimi düşünüyorum.Kendini sevmeliymiş insan, öğrendim.İnsan her yaşta, her durumla sınanıyormuş gerçekten. Krizler olmasa büyüyemeyiz, olgunlaşamayız, yenilenemeyiz diyor kendisi ve hayatta her şeyin bizler için olduğunu; önemli olanın oradaki faydayı görebilmek olduğunu konuşuyoruz görüşmelerimizde. Seanslarının online ve yüzyüze gibi samimi olmasının avantajını da yaşamaktayım. Çok memnunum, kendisine minnettarım ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ceren Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2023
TavsiyeNo: 125227
Daha önce hiç psikolog deneyimi olmamış bir insan olarak Evrim hanımla karşılaşmanın benim için güzel bir şans olduğunu düşünüyorum. Daha yolculuğumuzun başında olmamıza rağmen bende yarattığı farkındalıklar, kendi hayatıma ayna tutmamı sağladı. İnsana çok güzel bir güven aşılıyor ve kendisiyle rahatlıkla konuşabileceğimi, hiçbir şeyi gizlemeden anlatabileceğimi hissettiriyor. İlk başlarda psikoloğa gitme fikri beni endişelendirirken şimdi Evrim hanımla seanslarımızı dört gözle bekliyorum ve hayatımda olan bitenleri anlatmak için sabırsızlanıyorum. Hem destekleyiciliğiyle hem objektif yorumlarıyla kendi kişisel gelişimimde çok yardımı oluyor. Kendisiyle tanıştığım için şanslıyım ve kendisine teşekkürlerimi iletiyorum✨
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125177
Evrim Hanim ile arkadasim vasitasiyla tanistim. Aslinda uzun zamandir erteledigim, ustune gitmekten kacindigim cocukluk travmalarimin farkindaligina kapi actik birlikte. Kendimi ve icimdeki kalbi kirik cocugu tanimlamamda, sinir krizlerimin kontrolu, insan iletisimi, kendine guvenmenin tanimlamalarini birlikte cozumledik ve halen uzerinde yeni farkinladiklarla birlikte calisiyoruz. Kisacasi benim hayatimi daha anlamli kildi, daya yasanabilir hale getirmem icin destek verdi ve halen veriyor diyebilirim. Insan karakterlerinde ve kendi ic benligimde neden - nicin boyleyim boyleyiz kavramlarini anlamami sagladi. Evrim Hanim samimi, guleryuzlu ve seni anladigini ozenle dinledigini sana direkt hissettiriyor ve en onemlisi durust ve objektif. Bu senin de ona karsi ayni durustlukte ve acik olmanda ve daha etkili yardimci olmasinda en buyuk adim olarak dusunuyorum. Ayni zamanda duygu gecislerinde veya degil mail uzerinden de desteklerini sagladi. Maillerimi ictenlikle okuyup, nokta atisi hizli geri bildirimler aldim kendisinden. Ve bir sonra ki seansta da konusma firsatimiz da oluyordu. Tum yardimlari icin cok tesekkur ediyorum. Kendisi ile tanistigim ve bu erteledigim yolu birlikte yurudugum icin cok sansli hissediyorum. Kucak dolusu sevgiler.
     Beğenin    
MehmetSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125116
Evrim Hanim.. Kendisi ilk calistigim psikolog olmamakla birlikte bu gune kadar en cok verim aldigim profesyonel oldu. Calismalarimizin hep konforlu ya da hep keyifli gectigini soylemem pek mumkun degil. Aslinda tam da bu sebepten en cok verimi alabildigim danismanimin kendisi oldugunu dusunuyorum. Akut sikintilari olmayan ancak kendini tanimaya ve bircok anksiyetik engelini asmaya cok ihtiyaci olan birisi olarak, hayatimda cogu konfor alanimi saglikli bir sekilde kirmami, kendimi tanima yolculugumda en dogru adimlari atmami, Evrim Hanim' la yaptigim calismalara borcluyum. Kendisiyle 6 aydir calismaktayim. Kat ettigim yoldan, geldigim yerden cok memnunum. Sadece akut sikintilari yasayan insanlarin degil, yasamin yogun stresi icinde farkinda oldugu ya da olmadigi bircok psikolojik engeli olan herkesin kendisi gibi bir mentora, bir danismana ihtiyaci oldugunu dusunuyorum.. Siddetle tavise ederim:)
     Beğenin    
Ozgen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124976
Evrim Dursun onume tuttugu isik ile beni panik ataklardan ve uzun suredir bosanmadan dolayi yasadigim uzun ve derin bir yastan kurtardi. Karanlik bir kuyu icinde gibi hissederken bana isik oldu. Ne kadar tesekkur etsem yeterli olmaz. Hala seanslarimiz devam ediyor ve ben her seansta birseylerin farkindaligini yasiyorum sayesinde. Her seansi sabirsislikla bekledigim tek psikolog (Daha once 2 psikolog ile calismistim) Tum kalbim ve samimiyetimle tavsiye ederim
     1 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124864
Evrim Hanim ile bir arkadasimin tavsiyesi uzerine hizli bir sekilde tanistik. Hizli diyorum cunku kendisini arayip, durumumu aciklayinca, beni hic tanimadigi halde gec de olsa o gun bana zaman ayirdi. Evrim Hanim’i iste tam bu yuzden tavsiye ediyorum, cunku ilk gunku gibi her zaman yaninizda hissedebileceginiz bir uzman kendisi. Uzun zamandir seanslarimiza devam ediyoruz, kendisi ile konusurken bakislarindan, durusundan sizi anladigini, dinledigini tam anlamiyla hissedebiliyorsunuz. Tum bunlara ek olarak her zaman icin bir mesaj ya da mail mesafesinde oldugunu bilmek guc veriyor! Acik sozlulugu ve dobraligi da samimiyetinin bir parcasi olarak bana cok iyi gelen tarafi. Evrim Hanim’i, danismanlik almak konusunda kararsiz kalip, bu yaziyi okuyan herkese, icinde buludugu durumu anlayabilmenin vicdani sorumlulugunu tasiyan biri olarak gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124607
Evrim hanıma şans eseri denk geldim ve hayatımda ki en güzel şanslardan biri kendisi. Panik atak kaygı bozukluğu ben eksikliği fobiln olmadığınızı sandığınız fobilere cesaretsizlik korkuya her seans başka bir alanda ve aslında kendimde bilmediğim o kadar güzel şeyleri ortaya çıkarmama sebep oldu ki ve olmaya devam ediyor. Devamlılığı koruyarak ve evrim hanımı gerçekten dinleyerek ödevleri uygulayarakk ben ben olmaya başladım. Umarım siz de evrim hanımla karşılaşır tanışırsınız ki hayatınıza güzel dokunuşlar yapabilsin
     Beğenin    
Z.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124584
Merhabalar ,öncelikle evrim hanımla çok zor bir süreçimde tanıştım iyi ki de tanışmışım. Kendisinin güler yüzlü samimi ve çok iyi bir dinleyici olduğunu düşünüyorum. Başladığımız günden itibaren kendimin daha özgüvenli hayata ,sorunlara daha iyi bakabilecek durumda olduğumu görüyor ve çevremden olumlu yönde tepkiler aldığımı söyleyebilirim. Sürenin ne zaman bittiğini anlayamayacak kadar rahat ve verimli geçirdiğini , her gittiğimde bambaşka bilgiler öğrendiğimi düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim. İşinde özverili ve çok iyi olduğunu gittiğiniz ilk seanstan itibaren anlayabileceksiniz. İlgisi ve her anımda yanımda hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederim 💐 İyi ki Evrim hanım ❤
     Beğenin    
Burak ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124574
Merhaba Yapı olarak olabildiğince mütevazi fakat sinirlendiği zaman gözü görmeyen bir adamımdır. Söz konusu Evrim Hanım olunca kendim için şunu demeliyim. Zeka seviyem normal insanlardan biraz farklıdır. İnsanları denemeyi ve onları tepkilerine göre ölçülendirmeyi severim. Akıl oyunları olmazsa olmazımdır. Bir psikoloğun hayatıma dokunup, beni bu denli etkileyeceğini hiç düşünmemiştim. Kendimi hayatım boyunca ikinci bir şahsa aktardığım ilk kişidir. Eğer o yakınlığı ve güveni vermeseydi bugün bu kadar iyi olamazdım... Beni iyi yapan kişinin adıdır Evrim Dursun... Herkesin dağına göre karı vardır... Dertler asla küçümsenmemelidir. Kendi karlı dağımda gezerken üşüyen ruhumu yeniden ısıtabilmemi sağlamıştır Evrim Hanım. Bu hayatta salt olarak hepimiz birer birer çok değerliyiz... Bu tümceyi kendim için kurabilmemi sağlayan Evrim Hanım'a tekrar burada teşekkür ederim. Herkesin yolu bir yerde birileriyle kesişir. Dilerim sizler de mutlaka bir gün kapısını çalar bir kahvesini içersiniz... Ben 40 yıl hatrı olan bardağı hala yudumluyorum. Sevgiler
     1 Beğeni    
Aylin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124461
Daha önce de farklı dönemlerde psikolog ve psikiyatrlara danışma ve birlikte çalışma ihtiyacı duydum ve bunu yaptım. Ancak hiç bir zaman istediğim sonucu alamadım ve bir öğrencinin okuldaki dersini kırması gibi seanslarımdan sürekli kaçtım. Yine böyle bir destek ihtiyacı içindeyken ve 'başlasam da ne de olsa devamı gelmez, yine bir işe yaramaz' diye düşünüp bir girişimde bile bulunmayı aklıma getirmediğim bir dönemde tesadüfen bir yazı okudum, kaydettim. Ara ara dönüp tekrar okudum. Sonra kimin yazdığını araştırıp bir psikolog olduğunu görünce, 'tamam dedim, bu sefer buldum, şansımı tekrar deneyeceğim!' Şükür ki demişim. Evrim Hanım ile çalışmaya başladığımdan beri, istediğim kadar iyi bir öğrenci olamamama rağmen müthiş bir ilerleme kaydettiğimi gördüm, görmeye de devam ediyorum. Yıllardır düşünüp, kendimce bir kalıba oturttuğum sorunlarımı çok daha farklı bir yerden görmemi sağlayan, verdiği ödevlerle haftada bir değil, hafta içinde de sürekli psikolojim üzerinde çalışmamı motive eden, seans sırasında sayfalar dolusu notlar almamı gerektirecek kadar değerli bilgiler paylaşan, her şeyden önemlisi de kendime 'aslında benden de bir cacık olabilirmiş, değişmek/sorunlarımdan kurtulmak ve ilerlemek kadar da zor değilmiş aslında' dedirten bir psikolog olduğunu gördüm... Sıcaklığı, samimiyeti, içtenliği, danışanının söylediklerini özenerek, dikkatle dinlemesi ve yeri geldiğinde hatırlatması, senin üzerinde gerçekten çalışması ve sana seans dışında da zaman ayırması, farklı teknikler uygulaması ve bunun gibi özellikleri onun başarılı olmas sebeplerinden sadece bazıları. Başta dediğim gibi, ilk olmasa da görüştüğüm son psikolog Evrim Dursun'dur. Her danışanı için de son psikolog olma özelliğini gösterecek etkiyi yaratacağından hiç şüphem yoktur.
     2 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124229
Hayatımda tam da sınırda olduğum, hiç bir şeye hevesim isteğim ve inancım olmayan yaşam enerjimin tükendiği ağır bir depresyon dönemimde, bir psikoloğun tavsiyesi üzerine Evrim Hanım ile yollarımız kesişti. Evrim Hanım her kelimenizi özenle tane tane dinleyen, cümleleriniz üzerinden sorular sorarak sizi şaşırtan ve kendi cevaplarınızı bulmanıza yardımcı olan, daha önce hiç bakmadığınız farklı bir pencereden bakmanızı sağlayan, kendiniz için adım atma cesareti oluşturan, seansların dışında ödevler vererek gün içinde kendi içinize dönmenizi sağlayarak kendinizi görme ve duyma konusunda farkındalığınızı arttıran, tüm süreçleri sizinle birlikte götüren ve sizinle iletişimi koparmayan bir psikolog. Samimiyeti, pozitif enerjisi ve ses tonu sizin kendinizi daha kolay ifade edebilmenizi sağlıyor. İçimde kendimle savaş halindeyken, sorularımla boğuşuyorken meğer kendimi dinlemeyi bile bilmiyormuşum, kendime çok acımasız ve çok uzakmışım. İlk görüşmemizden itibaren her seansta hayatımda teker teker herşey cevap bulmaya ve çözülmeye başladı. Kendini sürekli acımasızca eleştiren, erteleyen, sabote eden, sevmeyen, hep arka plana atan, ilişkilerinde sınırları olmayan, kendi isteklerini yapmanın bencillik olduğunu zanneden biri olduğumu farkeden ben kısa zamanda çok yol katettim Evrim Hanım ile. Değişim ve yüzleşme zor da olsa yanınızda güvendiğiniz bir psikolog olması güç veriyor. Kendime olan inançsızlığım yüzünden ilk seanslarda içimde beni sabote eden, seanslara gitmekten vazgeçirmeye çalışan bir ses vardı. Evrim Hanım'ın yaptığı çalışmalar doğrultusunda aldığım sonuçlardan kaynaklı olarak vazgeçme dürtüsü bile yok oldu. O ağır depresyon sürecinden çıkarak yeniden keyifle yaşamaya başladım. Yolculuğumuz uyguladığı terapi yöntemleri ile devam ediyor. Yaşam belki de 'bitti' dediğimiz yerde, bir şekilde içimizdeki belli belirsiz 'hadi bir de bunu dene" diyen bir sese kulak verdiğimizde ve ertelemek için bahaneler üretmeden o sesi dinleyerek adım attığımızda yeniden başlıyor. Kendiniz için bu adımı atarken ışık saçan enerjisiyle, güleryüzüyle, arkadaşça ama aynı zamanda profesyonel oluşuyla, sizi kendinizle yüzleştirirken o zor süreçte destek oluşuyla, sizi beklemediğiniz sonuçlara ulaştıran çalışmalarıyla, seans dışında takıldığınız zorlandığınız durumlarda iletişim kurabilmenin manevi rahatlığıyla Evrim Hanım'ı tavsiye ediyorum. Herşey için çok teşekkür ederim Evrim Hanım, iyi ki yollarımız kesişti.
     Beğenin    
Melek S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124217
Bu tavsiye yazımı benim gibi daha önce hiç psikolojik yardım almamış kişilere örnek olması açısından yazıyorum. Psikolojik destek almak bizim kültürümüzde biraz yanlış algılanıyor. Insanlar 'sen deli misin yahu ne gerek var?' gözüyle bakıyor. Oysa çoğumuzun bu desteğe o kadar çok ihtiyacı var ki! Ben bu seanslardan önce kendini sevmeyen, sürekli eleştiren, en ufak şeyleri kafaya takan ve büyüten, dünyanın sonuymuş gibi davranan birisiydim. Kafamda sürekli kendi kendimle konuşup olayları defalarca yaşıyordum ve bu durum artık bana ağır geliyordu. Aileme çevreme ve en başta kendime kötü davranıyordum. Evrim Hanım sayesinde bu durumları aşmaya başladık. Öncelikle kendimin farkına varmaya başladım. Bana kendimi sevmeyi öğretti. Herşeyden önce benim duygularım benim düşüncelerimin var olduğunu benimsetti. Onun sayesinde farkındalıklarım arttı. Seanslar esnasında beni düşünmeye sevk ederek kendi sorunlarımı kendimin bulmasını sağladı. Seansların başından bu yana ufak ufak adımlarla çok yol katettik. Şuan dünyaya daha farklı bakıyorum bakış açılarım değişti. Sürecin başından beri hep online seans yapsakta yüz yüze gibi etkili oluyor. Seans sonralarında mail ve whatsapp araciligi ile surekli iletisim halindeyiz. Bu şekilde gün içinde kendimi unuttuğum anlarda bile bana beni hatırlatıyor. Bana bu farkındalıkları yarattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.Benim gibi destek almak isteyenlere en büyük tavsiyem korkmadan çekinmeden tüm şeffaflığıyla sorunlarını anlatmaları. Başka bir hayat yok ve bunu neden daha güzel yaşamayalım? Sevgiler.
     3 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124051
Sevgili evrim hanımla erkek arkadaşımın aracılığı ve tavsiyesi üzerine kendisiyle görüşmeye karar verdim. Evrim hanımi ilk önce kendisinden dinledim ve onda gördüğüm değişimler ile kendi adıma ve ilişkim adına görüşmeye karar verdim. İyiki onunla bu vesileyle görüşmüştük. Seanslarda en başından beri net ve dürüst olacağımı kendisine ilettim. Doku çok güzel oluştu. Zaten buna inanarak başlamam benim için en büyük adımdı. Hiç kimse geç kaldığını düşünmemeli. Hayatımızın her anında mutlak suretle ihtiyaç duyabiliriz. Kimse kendini kandirmamali. Öyle ki bu konuda ihtiyacım olmadığını düşünmeme rağmen aslında kendimle yuzlestikce kendime ayna tutulduğunu gördüğümde kesinle bunu yaptığım için çok mutluyum. Evrim hanım samimi açıklayıcı yön gösterici ve başından bugüne kendimdeki değişimin hayata bakış açım hemen hepsi bana ayna tutuşu ile çok kısa bir zamanda bile yüksek bir etki ile hayatıma pozitif bir bakış açısı ve kazanım getirdi. Bu konuda hem aile hem özel hayatimdaki problemlerin asıl kaynağı ve zaman içindeki değişimle beraber hayatım tamamen değişti. Sadece özel konular değil gerek iş hayatimda gerek çevrem bu konuda da aynı etkide olumlu değişimler yaşamaya devam ediyorum. Çok sevgili evrim hanım inanılmaz sıcak samimi guzelyuzlu ve herzaman beni maille haberdar olmak isteyen samimi seviyeli ve işini çok iyi yapan bir psikolog. Özellikle seanslarda görüşmelerden sonra mutlaka maille dönüş yapıp hayatımdaki güncel olan biteni konuşup geri dönüşler yapıyor olması beni çok etkilemişti. Mesleki açıdan doğru bir psikolog hayatınizin bir parçası olduğuna emin olun. Çünkü bu süreç kısa bir süreç değil doğru yönlendirme ve iletişim ile hayatınıza bakma şeklinizi değiştiriyor ve kalıcı etkiler bırakan bir yöntem. Ben evrim hanımla seanslarda kendimi çok daha iyi hisseden kendime çıktığım yolculukta sorduğu sorularla farkındalık kazandığım ve benim için en önemlisi de artık hayatımda yaşamımda planlar yaptigim gelecek için umutlu olduğum bir insan oldum. Evrim hanım benim hayatımda çevremde kimseyle konuşmadığım herşeyi dümdüz konusabildigim en samimi dostum gibi oldu. Onun yaklaşımı ve iletişimi sayesinde kendimi hayata karşı çok daha güçlü hissediyorum.. çok teşekkürler evrim 🙏 . Samimiyetinle deneyimlerinle hayatıma odaklanmış olarak adeta yeniden doğdum. 🙏 Kendisini mutlaka çevremde iletişimde olduğum ve ihtiyaci olduğunu gördüğüm herkese tavsiye ediyorum. Ve bu site üzerinden de vesile olarak onu tercih edecek insanlara da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim... Sevgilerimle....
     Beğenin    
Volkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123932
Kendisiyle sosyal medya uzerinden iletisim kurdum.Cok ilgili alakali ve bu alanda basarili oldugunu düsunuyorum.Danısanlariyla guzel bir sekilde ilgileniyor.Sadece seanta degil mail vb kanallardanda iletisim kurarak daha etkili bir sekilde terapi veriyor.Karşilaması ,sorunlara bakis acisi cok yerinde ve guzel.Ilk seanstan itibaren farkina varıyorsunuz.Cok güleryüzlu ve hanfendi bir kisi.Verdigi orneklerle terapi daha etkili bir hal aliyor.Sorunlari tek tek inceliyor,sorular soruyor ve sorunun en derinine inip oradan gunumuze kadar detaylandırıyor.Tespitleri çok yerinde ve başarılı.Kısa zamanda terapilerin faydasını gördüm.Kısi yaşadığı tramvanin üzerindeki etkilerinin farkına varıyor.Bilinçsel davranışçı terapi ve diyer terapiler sayesinde(emdr)üzerimdeki yükleri kısa zamanda attım.Hayatımdaki dönüm noktalarından biri oldu .Hayatımı kısıtlayan yoran ve sosyal yaşantıma engel olan bir çok durumdan kurtuldum.Cok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Tugce KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123537
Evrim hanimla bir arkadasim araciligi ile tanistim.arkadasimda bir suredir destek aliyordu cok memnun kaldigini soylemisti bende denemeye karar verdim ve su an devam ediyoruz. Destek almaya esimle aramizdaki sorunlardan dolayi baslamistim iki seans gibi kisa bir surede Evrim Hanimin yardimiyla aramizdaki problemleri %80 astik. Simdide kizimla bagliligimiz hakkinda konusuyoruz. Her seansta farkindaligim artiyor kendimi daha iyi anlamaya ne istedigimi fark etmeye basladim. Hayata bakisinizi degistiriyor aldiginiz destek. Arkadas canlisi, guleryuzlu, bilgili, konuskan, karisindaki insani iyi analiz edebiliyor. Seanslardan cok memnun ayriliyorum. Kesinlikle alaninda cok iyi ☺ Tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
O.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123426
Evrim Hanim ile dogum sonrasindaki sikintili surecimde tanistim. Kendisinin samimi ve rahatlatici tarzi bu sureci daha yumusak gecirmemde faydali oldu. Olumlu ve yardimsever yapisiyla bana destek oldu. Zorlu bir suecten gecerken onun destegiyle rahatladim. Seasnslar disinda emailler ile yazisarak surekli iletisim halinde kaldik. Emaillere cok hizli donusler aldim. Yazismalarimizdaki onemli noktalari analiz edip bir sonraki seansta bunlarin ustunden gittik. Kendisi cok iyi bir dinleyici ve onunla calismanizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ozlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123296
Evrim hanimi sosyal medya hesabindan buldum. Sosyal medya paylasimlari beni cok etkiledi. Kendime ve hayatima dair sorunlarimin farkindaydim ama nasil cozulebilecegini bilmiyordum. Evrim hanimin paylasimlarinda hayatima dair cok sey buldum. Telefon acip detaylari ogrenmek istedigimde karsilastigim enerjisi ve samimiyeti terapi sureci icin motive olmama yetmisti. Terapi metodu ile ilgili en sevdigim taraf; gun icerisinde yasadigim sorunlarimi mail olarak paylasmami istiyor ve maillerimi her zaman ozenle cevapliyor. Bir olay yasadigim zaman bir sonraki terapiyi beklemeden sicagi sicagina paylasmak kesinlikle terapi surecimi cok hizlandirdi. Ozverisi ve meslek aski ile fark yaratan bilgi birikimi cok iyi bir terapisttir. Ihtiyac duyan herkese gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum. Tesekkurler
     1 Beğeni    
Ş.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2022
TavsiyeNo: 123226
Merhaba, Evrim Dursun ile yaklaşık 6 aydır birlikte daha iyi bir versiyonum için çalışıyoruz. Aktif ve bilgilendirici içerikler paylaştığı sosyal medya hesabından onu tanıdım. Güler yüzü, samimiyeti ve pozitifliği ile birlikte çalışmak istediğim kişi Evrim dedirtti. Seanslarımızda hiç de düşünmediğim farklı bakış açılarını bana düşündürttü. Farklı bir pencereden bakmamı sağladı. Kendimi olduğum gibi kabul etmem ve özşefkat üzerine çalışıyoruz. 6 ay süresince seanlarımız ve mailleşmelerimiz ile gelişimimi yakından gözlüyoruz. İnsanın kendini tanıması hem zorlayıcı hem keyifli bir yolculuk, bu yolculukta Evrim benim yol arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Desteğini her zaman benim kendime inanmadığım zamanlarda bile hissediyorum.
     1 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2022
TavsiyeNo: 123160
Evrim hanımı internetten araştırarak hakkında yapılan güzel yorumlar sayesinde tanıdım. İyi ki de tanıdım. Seansların haricinde mailleşmelerimizde de günlük hayatımı gözlemleyip kendimi geliştirmem gereken noktaları, hatalarımı ve doğrularımı görmemi, kendimi ifade etme noktasında, aklımdakileri dile getirme konusunda kendimi rahat hissetmemi sağlıyor. En önemlisi asla size bir maddi kaynak olarak bakmıyor. Gerekli gördüğü noktada daha hızlı yol alınabilmesi için, maddiyattan dolayı onunla daha az seans yapacak olmamıza rağmen, yardımcı olacak başka doktorlara yönlendirebiliyor. Sizi gerçekten düşünen harika bir terapistiniz olduğunu bilmek insana kendini güvende hissettiriyor. Verdiği ödevleri uygulayıp anlattığımda başarmış olmanın verdiği heyecanı benimle birlikte yaşıyor. Kaptanı olduğunuz gemide sizinle birlikte kürek çekerek omzunuza dokunup güven verip hangi yola giderseniz nasıl hissedeceğinizi görmenizi sağlıyor. Evrim hanımla seans yaptıktan sonra öyle canlanmış hissediyorum ki, sırtımda yüklerle girdiğim odadan ceylan gibi sekerek çıkıyorum. Canım Evrim hanım..😊🤗
     1 Beğeni    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2022
TavsiyeNo: 123158
Napacağımı bilemediğim zamanlarda, nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde ve son çaremin Evrim hanım olduğuna inanıp kapısını çaldım. aynasıyla yoluma eşlik edip, kendimi bulmama yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim 😌 Tatlı dili ve güleryüzüyle her seansımda kendimi buldum🙏🏻. Seanslarımın sonunda bazen düşünceli bazen ağlamış bazen mutlu ama hep umutlu oldum. Şu kısacık hayatta yoluma eşlik ettiği için çok şanslıyım❤
     1 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2022
TavsiyeNo: 123096
Evrim hanımdan destek aldığım için çok mutluyum. Onunla seansımın ilk gününden bugüne kadar olan ruhsal değişimim etrafımdan gözle görülebilir seviyede. Kendisini tanıdığım bir arkadaşımın sayesinde buldum ve tanıştım. Danışan ve danışman olarak rol değiştirdiğimiz seanslarımız oldu. Empati kurma yönü çok yüksek. Evrim hanımın enerjisi zaten hep yüksek. Anlatılanlara nötr yaklaşıp aslında olayın doğrusuyla beni karşı karşıya getiriyor. Üç sıfatla tanımlarsam: 1- güler yüzlü 2- sevecen 3- empati kuran çok iyi bir dinleyici diyebilirim
     2 Beğeni    
Yesim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122680
Evrim hanımla başka bir psikolog tavsiyesiyle başladım.Daha öncede psikolog deneyimi yaşamış birisi olarak kendisinin son derece etik ve profesyonel olduğunu söyleyebilirim.İnsan psikologunu sever mi evet sever zamanla bir arkadaşınız hissiyatı yaratıyor.Süreye bakıp cümlemi şak diye kesenide gördüm ama Evrim hanım çok defa süreyi fazlasıyla aşmasına rağmen beni dinlemeye devam etmiştir.İşini severek yapan birisi size ticari değil , güven ilişkisi hissiyatı yaratıyor.Aynı zamanda hergün yazdığınız maillerle destek vermeye devam ediyor.Yaşadığım tüm iç sıkışması ve kaygılarımı sayesinde aştım.Başım her sıkıştığında biliyorum ki Evrim hanım var.
     5 Beğeni    
Aslı S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122520
Aslınde çok da bilmeden çok istediğim bir şey yapmışım. Kendime yolculuk... Bu yolculukta bana mükemmel bir rehber olan Canım Psikoloğum Evrim. Bana farkettiktirdikleri, öyle sandıklarımın öyle olmadığını, kendimi sevmeyi, nedeni değil nasılı gösterdiği için çok memnunum. Kendime hakkım olanı vermek, bunu keşfetmek paha biçilemez. Benim hikayem kendime yolculuk. Yönetmeni Evrim. Sizde kendinizi keşfetmek ve özgürleşmek için kendinize bir iyilik yapın. Anlatmak saatler alır. Anlamak isteyene bu kadar yeterli. Tavsiye etmek az bile kalır. İyi ki... Teşekkür ederim Canım Evrim :)
     3 Beğeni    
E.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122431
Evrim Hanım’ın çalıştığı merkeze giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine başvurdum ve hemen randevu oluşturduk. Yaklaşık üç aydır terapi alıyorum. Kısa süredir görüşüyor olmamıza rağmen çok yol katettiğimizi düşünüyorum. Bazı seanslarda daha kapıdan girer girmez ağlamaya başladığımı hatırlıyorum. Başlangıçta hayata karşı motivasyonum kalmamıştı ve oldukça depresif bir durumdaydım. Birkaç seans sonra değersizlik hissinin oldukça yoğun olduğunu fark ettik ve aşama aşama bu hissi yenmek ve öz farkındalığı arttırmak adına çalışmalar yapmaya başladık. Evrim Hanım danışanına ayna tutma konusunda oldukça başarılı, bu nedenle üç ay öncesine göre kendimi daha iyi tanıyor ve çok daha iyi hissediyorum. Ayrıca daha önce çalıştığım diğer terapistlerden farklı olarak, danışanlarını devamlı olarak takip edip terapide interaktif bir süreç izlediğinden çalışmalarımızdan çok daha etkin bir şekilde faydalandık. Kendisi ile tanışma şansını bulduğum için çok memnunum. Bir uzman olarak kesinlikle tavsiye edebilirim.
     4 Beğeni    
E.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122371
Evrim Hanımı instegramdan buldum.İlk başta şüphelerim vardı ama kendisini tanıdıkça harika bir insan olduğunu keşfettim ve mesleğinde çok başarılı.Evrim Hanıma başladığımda inanılmaz depresyondaydım ve şuan kendime bakınca inanılmaz rahat ve huzurluyum. Gerçekleri görmemi ve gerçeten kendime değer vermemi sağladı. Harika bir yol gösterici. İnanılmaz güleryüzlü ve arkadaş canlısı. Nezaman kendisine bir soru sormak isterseniz kesinlikle size geri dönüş yapıyor. Herkese tavsiye ediyorum ve kesinlikle pişman olmayacaksınız. Teşekkürler herşey için Evrim Hanım..
     3 Beğeni    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121595
Evrim Hanımdan birkaç aydır danışmanlık alıyorum. Arkadaş tavsiyesi üzerine kendisinden randevu aldım. Açıkçası güzel bir ilerleme kaydettim kendisiyle. Bence bir danışan psikoloğuna kolaylıkla ve çekinmeden ulaşabilmeli. Ben sıkıldığımda, görüşmek istediğimde Evrim Hanımla rahatlıkla görüştüm. Seanslarımız ayda bir görüşülen uzun aralar verilen şekilde değildi. Yaklaşık 2-3 hafta süren seans aralıklarında devamlı olarak iletişimde kaldık ve bu tedavi sürecini hızlandırdı. Kendisine teşekkür ediyorum...
     2 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121505
Evrim hanımla hiç yüzyüze görüşmedim geçen sene online seanslar yaptık . Benim için hayatım psikologtan önce ve psikologtan sonra olarak değisti diyebilirim . Erkek arkadasim tarafından terkedildiğim ve depresyonda olduğum bir dönemdi .  Çok mutsuz ve hayattan umutsuz durumdaydım . Seanslar ile  kendimi tekrar sevmemi sağladı. Ben kendimi unutmuşum ya da belki de kendimi hiç görmemişim, tanımamışım diyebilirim . Bana kendimi tanımayı öğretti ama bunu yaparken bana bir şey dikte etmedi. Bana benim kullanma kılavuzumu bulmamda yardım etti . Her zaman kendisine mail ile ulaşabildim ve bu çok rahatlatıcı idi . Buradan da herşey için teşekkür ederim . iyi ki diyorum iyi ki seni bulmuşum.
     3 Beğeni    
Cem KAYA Fotoğraf
Psk.Cem KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121448
Evrim Hanım ile yine bir meslektaşımın aracılığı ile tanıştım. Yaklaşık bir yıldır aynı ofiste seanslar almakta ve danışan görmekteyiz. Evrim Hanım, hobisini mesleği haline getirmiş bu sayede başarılı bir meslek hayatını devam ettiren biridir. Hayat boyu öğrenmenin önemini fark etmiş ve bunu hayatının bir parçası haline getirmiş, mesleğinin etik kurallarına özen gösteren, katıldığı terapi eğitimleri ile çalışma yelpazesini her geçen gün geliştiren ve bitmez enerjisi ile ortama enerji katan yapısından dolayı kendisini takdir ediyorum. Yaşadığınız sorunların çözümlerinde size yardımcı olacağını bilerek gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Beyza İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121442
Geçen sene Evrim hanımdan aldığım iki seans oldu . Maddi durum sebebi ile devam edemedim . Yine de kendisi bana her zaman mail ile destek olmaya devam etti.  Daha önce devlet hastanesinde psikolog deneyimim olmuştu ama böyle bir uygulama görmedim. Psikoloğa gitmiş olan bir kaç arkadaşıma da sordum mail ile iletişime devam etme diye bir şey duymamışlar. Bu mail sürecinde benden ekstra para talep etmedi ve ben yazdıkça bana hep cevap verdi . Bu yazıyı bir tesekkür olarak yazıyorum. Samimi ve yardımsever yaklaşımı ile bana çok yardim etti . Evrim hanim çok teşekkür ederim. Kendisini tavsiye ediyorum .
     5 Beğeni    
Şeyda BOYBEYİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121420
Merhaba . 21 yıldır yaptığım psikologluk mesleğimde kendimi bir psikologa bıraksam güvenebileceğim kim var diye etrafa baktığımda acikcasi uygulamasını, yöntemleri kullanımını , empati ve sagduyusunu psikologluk duvarlarında yoketmeyen insan olmayı unutmamış bir kac kisi goremedim bu yüzden Evrim ilk tanıştığımız günden itibaren benim için değerlidir. Evrim ile yıllardır her hafta supervizyon çalışıyoruz. Yani saat olarak toplayamayacagim kadar fazla suredir beraberiz.Ayni zamanda Ozterapi ismi ile aciga çıkardigim kitap ve terapininTurkiyede tek uygulayıcısı oldugum sistemi devam ettiren tek kişidir. Bunun dışında bir cok eğitim almış ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan idealist çizgisini kaybetmeyen amatör ruhlu profesyoneldir... kesinlikle tavsiye ederim. kendi ellerimle yetiştirdim. :).
     3 Beğeni    
Aygün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121275
Evrim Hanım, hayatımın çok bocaladığım bir döneminde bana yardımcı olmaya başladı. Hala o dönemdeyim ama bunun benimle olan ilgisini çok net fark etmemi sağladı. Kendime dönmeden, iç sesimi dinlemeden, dış onaylara değil, iç ve özündeki onaya bakmadan hayatımla ilgili en ufak bir problemin bile içinden çıkılmaz olacağını anladım. Benim için geç kalınmış bir aydınlanma ama önemli olan fark etmek ve suçluyu dışarda aramamak hep ilk önce kendine bakabilmeyi deneyimlemek sonunda pencereler açtı zihnimde. Çok yara alıyoruz hayat boyunca ve alacağız da. İnsani olarak biz nerde nasıl duracağız? Hislerimizle yaptıklarımız örtüşüyor mu? Yoksa yine başkalarını mı düşüneceğiz önce? Bu sorular dediğim gibi geç sorduğum ama sonunda sormayı öğrendiğim yavaş yavaş da hayata uyarlamaya çalıştığım doğru sorular. Kendisi dinlemeyi ve doğru sorularla zihninizde yeni kapılar aralamayı çok iyi bilen bir psikolog. Teşekkür ediyorum. Eski ben olsam nice yanlış yapmaya devam ederdim kendime. Minnettarım...
     4 Beğeni    
Manolya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121201
Evrim hanımla 4 seans yaptım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bulmuştum ve iyi ki diyorum.  iyi ki tanımışım. Soruları bakis  açısı  ile yaşadığım sıkıntıya baska bir bakış ile bakmamı sağladı. kendime güvenmediğim alanlar da daha atılgan davranmaya basladim . Duzenli olarak maiilesiyor olmasi yasadigim bir sıkıntıda hemen üzerinde calisabilmemize olanak verdi. Dört seansta ki bu değişimimden ben çok memnunum ve devam edeceğim . Evrim hanim tesekkur ederim hayatıma girdiğiniz için
     3 Beğeni    
Cemile
12.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121143
Evrim Hanım ile sosyal medya vasıtası ile tanıştım. Sosyal medyada uzunca bir süre takip ettim. Burada verdiği küçük ipuçları bile oldukça faydalıydı. Online danışmanlık alarak başladık. Başladıktan sonra Online danışmanlıkta başta var olan tüm tereddütlerim gitti. Harika bir ses tonu var. Bilgi beceri ve yetkinliği dikkat çekiyor. Bana oldukça yardımcı oldu. Farkettim ki doğru sorularla kendimize olan yolculuğumuz ve iyileşmemiz daha güzel oluyor.
     4 Beğeni    

Evrim DURSUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Davranış Bilimleri Enstitüsü ,Emdr Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi No:22 Ataşehir / İstanbul
(Yukarıdaki Adres Kullandığım Ofise Aittir.Online Terapi Seansları da Yapmaktayım.)
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 962 81 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2021
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Evrim DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Evrim DURSUN Mesleki Videolar Videoları
-

09:30
Top