2007'den Bugüne 87,919 Tavsiye, 27,240 Uzman ve 19,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Evrim DURSUN
Uzman Psikolog - İstanbul

Evrim DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Evrim DURSUN'un İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü (2021 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Evrim DURSUN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Evrim DURSUN'un Özgeçmişi
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum.
Yetişkinlere hem yüz yüze hem de online psikoterapi hizmeti vermekteyim.Üniversite Eğitimime ek olarak ;Şema Terapi,Bilişsel Davranışçı Terapi ve Emdr Terapi eğitimleri aldım.Seanslarımda Tüm bu ekollerden de destek alarak kişiye özel çözümler üretmeyi,danışanlarımın daha kaliteli ,sağlıklı mutlu bir hayat yaşamalarına destek olmayı hedefliyorum.

Evrim DURSUN'un Makaleleri Evrim DURSUN'un Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Evrim DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Cem KAYA Fotoğraf
Psk.Cem KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121448
Evrim Hanım ile yine bir meslektaşımın aracılığı ile tanıştım. Yaklaşık bir yıldır aynı ofiste seanslar almakta ve danışan görmekteyiz. Evrim Hanım, hobisini mesleği haline getirmiş bu sayede başarılı bir meslek hayatını devam ettiren biridir. Hayat boyu öğrenmenin önemini fark etmiş ve bunu hayatının bir parçası haline getirmiş, mesleğinin etik kurallarına özen gösteren, katıldığı terapi eğitimleri ile çalışma yelpazesini her geçen gün geliştiren ve bitmez enerjisi ile ortama enerji katan yapısından dolayı kendisini takdir ediyorum. Yaşadığınız sorunların çözümlerinde size yardımcı olacağını bilerek gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Beyza İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121442
Geçen sene Evrim hanımdan aldığım iki seans oldu . Maddi durum sebebi ile devam edemedim . Yine de kendisi bana her zaman mail ile destek olmaya devam etti.  Daha önce devlet hastanesinde psikolog deneyimim olmuştu ama böyle bir uygulama görmedim. Psikoloğa gitmiş olan bir kaç arkadaşıma da sordum mail ile iletişime devam etme diye bir şey duymamışlar. Bu mail sürecinde benden ekstra para talep etmedi ve ben yazdıkça bana hep cevap verdi . Bu yazıyı bir tesekkür olarak yazıyorum. Samimi ve yardımsever yaklaşımı ile bana çok yardim etti . Evrim hanim çok teşekkür ederim. Kendisini tavsiye ediyorum .
     2 Beğeni    
Şeyda BOYBEYİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ13.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121420
Merhaba . 21 yıldır yaptığım psikologluk mesleğimde kendimi bir psikologa bıraksam güvenebileceğim kim var diye etrafa baktığımda acikcasi uygulamasını, yöntemleri kullanımını , empati ve sagduyusunu psikologluk duvarlarında yoketmeyen insan olmayı unutmamış bir kac kisi goremedim bu yüzden Evrim ilk tanıştığımız günden itibaren benim için değerlidir. Evrim ile yıllardır her hafta supervizyon çalışıyoruz. Yani saat olarak toplayamayacagim kadar fazla suredir beraberiz.Ayni zamanda Ozterapi ismi ile aciga çıkardigim kitap ve terapininTurkiyede tek uygulayıcısı oldugum sistemi devam ettiren tek kişidir. Bunun dışında bir cok eğitim almış ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan idealist çizgisini kaybetmeyen amatör ruhlu profesyoneldir... kesinlikle tavsiye ederim. kendi ellerimle yetiştirdim. :).
     1 Beğeni    
Aygün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ26.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121275
Evrim Hanım, hayatımın çok bocaladığım bir döneminde bana yardımcı olmaya başladı. Hala o dönemdeyim ama bunun benimle olan ilgisini çok net fark etmemi sağladı. Kendime dönmeden, iç sesimi dinlemeden, dış onaylara değil, iç ve özündeki onaya bakmadan hayatımla ilgili en ufak bir problemin bile içinden çıkılmaz olacağını anladım. Benim için geç kalınmış bir aydınlanma ama önemli olan fark etmek ve suçluyu dışarda aramamak hep ilk önce kendine bakabilmeyi deneyimlemek sonunda pencereler açtı zihnimde. Çok yara alıyoruz hayat boyunca ve alacağız da. İnsani olarak biz nerde nasıl duracağız? Hislerimizle yaptıklarımız örtüşüyor mu? Yoksa yine başkalarını mı düşüneceğiz önce? Bu sorular dediğim gibi geç sorduğum ama sonunda sormayı öğrendiğim yavaş yavaş da hayata uyarlamaya çalıştığım doğru sorular. Kendisi dinlemeyi ve doğru sorularla zihninizde yeni kapılar aralamayı çok iyi bilen bir psikolog. Teşekkür ediyorum. Eski ben olsam nice yanlış yapmaya devam ederdim kendime. Minnettarım...
     2 Beğeni    
Manolya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ19.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121201
Evrim hanımla 4 seans yaptım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bulmuştum ve iyi ki diyorum.  iyi ki tanımışım. Soruları bakis  açısı  ile yaşadığım sıkıntıya baska bir bakış ile bakmamı sağladı. kendime güvenmediğim alanlar da daha atılgan davranmaya basladim . Duzenli olarak maiilesiyor olmasi yasadigim bir sıkıntıda hemen üzerinde calisabilmemize olanak verdi. Dört seansta ki bu değişimimden ben çok memnunum ve devam edeceğim . Evrim hanim tesekkur ederim hayatıma girdiğiniz için
     2 Beğeni    
Cemile
12.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121143
Evrim Hanım ile sosyal medya vasıtası ile tanıştım. Sosyal medyada uzunca bir süre takip ettim. Burada verdiği küçük ipuçları bile oldukça faydalıydı. Online danışmanlık alarak başladık. Başladıktan sonra Online danışmanlıkta başta var olan tüm tereddütlerim gitti. Harika bir ses tonu var. Bilgi beceri ve yetkinliği dikkat çekiyor. Bana oldukça yardımcı oldu. Farkettim ki doğru sorularla kendimize olan yolculuğumuz ve iyileşmemiz daha güzel oluyor.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 962 81 10  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2021
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Evrim DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Evrim DURSUN Mesleki Videolar Videoları
-

17:41
Top