2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Evrim DURSUN
Uzman Psikolog - İstanbul

Evrim DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Evrim DURSUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Evrim DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Evrim DURSUN'un İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü (2021 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Evrim DURSUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Emdr Tekniği ile Travma tedavisi
Özterapi Uygulayıcısi
Çift Danışmanlığı

Evrim DURSUN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Evrim DURSUN'un Özgeçmişi
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum.
Yetişkinlere hem yüz yüze hem de online psikoterapi hizmeti vermekteyim.Üniversite Eğitimime ek olarak ;Şema Terapi,Bilişsel Davranışçı Terapi ve Emdr Terapi eğitimleri aldım.Seanslarımda Tüm bu ekollerden de destek alarak kişiye özel çözümler üretmeyi,danışanlarımın daha kaliteli ,sağlıklı mutlu bir hayat yaşamalarına destek olmayı hedefliyorum.

Evrim DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yesim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122680
Evrim hanımla başka bir psikolog tavsiyesiyle başladım.Daha öncede psikolog deneyimi yaşamış birisi olarak kendisinin son derece etik ve profesyonel olduğunu söyleyebilirim.İnsan psikologunu sever mi evet sever zamanla bir arkadaşınız hissiyatı yaratıyor.Süreye bakıp cümlemi şak diye kesenide gördüm ama Evrim hanım çok defa süreyi fazlasıyla aşmasına rağmen beni dinlemeye devam etmiştir.İşini severek yapan birisi size ticari değil , güven ilişkisi hissiyatı yaratıyor.Aynı zamanda hergün yazdığınız maillerle destek vermeye devam ediyor.Yaşadığım tüm iç sıkışması ve kaygılarımı sayesinde aştım.Başım her sıkıştığında biliyorum ki Evrim hanım var.
     3 Beğeni    
Aslı S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ31.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122520
Aslınde çok da bilmeden çok istediğim bir şey yapmışım. Kendime yolculuk... Bu yolculukta bana mükemmel bir rehber olan Canım Psikoloğum Evrim. Bana farkettiktirdikleri, öyle sandıklarımın öyle olmadığını, kendimi sevmeyi, nedeni değil nasılı gösterdiği için çok memnunum. Kendime hakkım olanı vermek, bunu keşfetmek paha biçilemez. Benim hikayem kendime yolculuk. Yönetmeni Evrim. Sizde kendinizi keşfetmek ve özgürleşmek için kendinize bir iyilik yapın. Anlatmak saatler alır. Anlamak isteyene bu kadar yeterli. Tavsiye etmek az bile kalır. İyi ki... Teşekkür ederim Canım Evrim :)
     1 Beğeni    
E.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ22.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122431
Evrim Hanım’ın çalıştığı merkeze giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine başvurdum ve hemen randevu oluşturduk. Yaklaşık üç aydır terapi alıyorum. Kısa süredir görüşüyor olmamıza rağmen çok yol katettiğimizi düşünüyorum. Bazı seanslarda daha kapıdan girer girmez ağlamaya başladığımı hatırlıyorum. Başlangıçta hayata karşı motivasyonum kalmamıştı ve oldukça depresif bir durumdaydım. Birkaç seans sonra değersizlik hissinin oldukça yoğun olduğunu fark ettik ve aşama aşama bu hissi yenmek ve öz farkındalığı arttırmak adına çalışmalar yapmaya başladık. Evrim Hanım danışanına ayna tutma konusunda oldukça başarılı, bu nedenle üç ay öncesine göre kendimi daha iyi tanıyor ve çok daha iyi hissediyorum. Ayrıca daha önce çalıştığım diğer terapistlerden farklı olarak, danışanlarını devamlı olarak takip edip terapide interaktif bir süreç izlediğinden çalışmalarımızdan çok daha etkin bir şekilde faydalandık. Kendisi ile tanışma şansını bulduğum için çok memnunum. Bir uzman olarak kesinlikle tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
E.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122371
Evrim Hanımı instegramdan buldum.İlk başta şüphelerim vardı ama kendisini tanıdıkça harika bir insan olduğunu keşfettim ve mesleğinde çok başarılı.Evrim Hanıma başladığımda inanılmaz depresyondaydım ve şuan kendime bakınca inanılmaz rahat ve huzurluyum. Gerçekleri görmemi ve gerçeten kendime değer vermemi sağladı. Harika bir yol gösterici. İnanılmaz güleryüzlü ve arkadaş canlısı. Nezaman kendisine bir soru sormak isterseniz kesinlikle size geri dönüş yapıyor. Herkese tavsiye ediyorum ve kesinlikle pişman olmayacaksınız. Teşekkürler herşey için Evrim Hanım..
     2 Beğeni    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121595
Evrim Hanımdan birkaç aydır danışmanlık alıyorum. Arkadaş tavsiyesi üzerine kendisinden randevu aldım. Açıkçası güzel bir ilerleme kaydettim kendisiyle. Bence bir danışan psikoloğuna kolaylıkla ve çekinmeden ulaşabilmeli. Ben sıkıldığımda, görüşmek istediğimde Evrim Hanımla rahatlıkla görüştüm. Seanslarımız ayda bir görüşülen uzun aralar verilen şekilde değildi. Yaklaşık 2-3 hafta süren seans aralıklarında devamlı olarak iletişimde kaldık ve bu tedavi sürecini hızlandırdı. Kendisine teşekkür ediyorum...
     1 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121505
Evrim hanımla hiç yüzyüze görüşmedim geçen sene online seanslar yaptık . Benim için hayatım psikologtan önce ve psikologtan sonra olarak değisti diyebilirim . Erkek arkadasim tarafından terkedildiğim ve depresyonda olduğum bir dönemdi .  Çok mutsuz ve hayattan umutsuz durumdaydım . Seanslar ile  kendimi tekrar sevmemi sağladı. Ben kendimi unutmuşum ya da belki de kendimi hiç görmemişim, tanımamışım diyebilirim . Bana kendimi tanımayı öğretti ama bunu yaparken bana bir şey dikte etmedi. Bana benim kullanma kılavuzumu bulmamda yardım etti . Her zaman kendisine mail ile ulaşabildim ve bu çok rahatlatıcı idi . Buradan da herşey için teşekkür ederim . iyi ki diyorum iyi ki seni bulmuşum.
     1 Beğeni    
Cem KAYA Fotoğraf
Psk.Cem KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121448
Evrim Hanım ile yine bir meslektaşımın aracılığı ile tanıştım. Yaklaşık bir yıldır aynı ofiste seanslar almakta ve danışan görmekteyiz. Evrim Hanım, hobisini mesleği haline getirmiş bu sayede başarılı bir meslek hayatını devam ettiren biridir. Hayat boyu öğrenmenin önemini fark etmiş ve bunu hayatının bir parçası haline getirmiş, mesleğinin etik kurallarına özen gösteren, katıldığı terapi eğitimleri ile çalışma yelpazesini her geçen gün geliştiren ve bitmez enerjisi ile ortama enerji katan yapısından dolayı kendisini takdir ediyorum. Yaşadığınız sorunların çözümlerinde size yardımcı olacağını bilerek gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Beyza İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121442
Geçen sene Evrim hanımdan aldığım iki seans oldu . Maddi durum sebebi ile devam edemedim . Yine de kendisi bana her zaman mail ile destek olmaya devam etti.  Daha önce devlet hastanesinde psikolog deneyimim olmuştu ama böyle bir uygulama görmedim. Psikoloğa gitmiş olan bir kaç arkadaşıma da sordum mail ile iletişime devam etme diye bir şey duymamışlar. Bu mail sürecinde benden ekstra para talep etmedi ve ben yazdıkça bana hep cevap verdi . Bu yazıyı bir tesekkür olarak yazıyorum. Samimi ve yardımsever yaklaşımı ile bana çok yardim etti . Evrim hanim çok teşekkür ederim. Kendisini tavsiye ediyorum .
     3 Beğeni    
Şeyda BOYBEYİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121420
Merhaba . 21 yıldır yaptığım psikologluk mesleğimde kendimi bir psikologa bıraksam güvenebileceğim kim var diye etrafa baktığımda acikcasi uygulamasını, yöntemleri kullanımını , empati ve sagduyusunu psikologluk duvarlarında yoketmeyen insan olmayı unutmamış bir kac kisi goremedim bu yüzden Evrim ilk tanıştığımız günden itibaren benim için değerlidir. Evrim ile yıllardır her hafta supervizyon çalışıyoruz. Yani saat olarak toplayamayacagim kadar fazla suredir beraberiz.Ayni zamanda Ozterapi ismi ile aciga çıkardigim kitap ve terapininTurkiyede tek uygulayıcısı oldugum sistemi devam ettiren tek kişidir. Bunun dışında bir cok eğitim almış ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan idealist çizgisini kaybetmeyen amatör ruhlu profesyoneldir... kesinlikle tavsiye ederim. kendi ellerimle yetiştirdim. :).
     2 Beğeni    
Aygün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121275
Evrim Hanım, hayatımın çok bocaladığım bir döneminde bana yardımcı olmaya başladı. Hala o dönemdeyim ama bunun benimle olan ilgisini çok net fark etmemi sağladı. Kendime dönmeden, iç sesimi dinlemeden, dış onaylara değil, iç ve özündeki onaya bakmadan hayatımla ilgili en ufak bir problemin bile içinden çıkılmaz olacağını anladım. Benim için geç kalınmış bir aydınlanma ama önemli olan fark etmek ve suçluyu dışarda aramamak hep ilk önce kendine bakabilmeyi deneyimlemek sonunda pencereler açtı zihnimde. Çok yara alıyoruz hayat boyunca ve alacağız da. İnsani olarak biz nerde nasıl duracağız? Hislerimizle yaptıklarımız örtüşüyor mu? Yoksa yine başkalarını mı düşüneceğiz önce? Bu sorular dediğim gibi geç sorduğum ama sonunda sormayı öğrendiğim yavaş yavaş da hayata uyarlamaya çalıştığım doğru sorular. Kendisi dinlemeyi ve doğru sorularla zihninizde yeni kapılar aralamayı çok iyi bilen bir psikolog. Teşekkür ediyorum. Eski ben olsam nice yanlış yapmaya devam ederdim kendime. Minnettarım...
     3 Beğeni    
Manolya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121201
Evrim hanımla 4 seans yaptım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bulmuştum ve iyi ki diyorum.  iyi ki tanımışım. Soruları bakis  açısı  ile yaşadığım sıkıntıya baska bir bakış ile bakmamı sağladı. kendime güvenmediğim alanlar da daha atılgan davranmaya basladim . Duzenli olarak maiilesiyor olmasi yasadigim bir sıkıntıda hemen üzerinde calisabilmemize olanak verdi. Dört seansta ki bu değişimimden ben çok memnunum ve devam edeceğim . Evrim hanim tesekkur ederim hayatıma girdiğiniz için
     2 Beğeni    
Cemile
12.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121143
Evrim Hanım ile sosyal medya vasıtası ile tanıştım. Sosyal medyada uzunca bir süre takip ettim. Burada verdiği küçük ipuçları bile oldukça faydalıydı. Online danışmanlık alarak başladık. Başladıktan sonra Online danışmanlıkta başta var olan tüm tereddütlerim gitti. Harika bir ses tonu var. Bilgi beceri ve yetkinliği dikkat çekiyor. Bana oldukça yardımcı oldu. Farkettim ki doğru sorularla kendimize olan yolculuğumuz ve iyileşmemiz daha güzel oluyor.
     3 Beğeni    

Evrim DURSUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Davranış Bilimleri Enstitüsü ,Emdr Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Evrim DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 962 81 10  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi /Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2021
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Evrim DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Evrim DURSUN Mesleki Videolar Videoları
-

02:08
Top