2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve ÇALIŞIR
Psikolog - İzmir

Merve ÇALIŞIR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

40

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve ÇALIŞIR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve ÇALIŞIR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve ÇALIŞIR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Merve ÇALIŞIR'ın İletişim Bilgileri
Psk.Merve ÇALIŞIR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1992 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Gediz Üniversitesi Psikoloji (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve ÇALIŞIR Özgeçmis CV Psk.Merve ÇALIŞIR'ın Özgeçmişi
EĞİTİM DURUMU
2017- Dokuz Eylül Üniversitesi / Pedagojik Formasyon
2016 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi / Psikoloji Bölümü

MESLEKİ DENEYİM
2021- Bireysel Danışmanlık- Folkart Towers B Blok (devam ediyor)
2018 -Deniz Akademi (devam ediyor)
2018- Özel Bulut Ege Anaokulu (3 ay)
2018- Özel Ege Bakım Merkezi (2 ay)

STAJLAR
2018- Yaşam Boyu Gelişim Akademisi- 2018 (3 ay )
2018 -Smyrna Psikoloji Psikoterapi & Danışmanlık ve Eğitim (3 ay)
2017- SBÜ. Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve
Araştırma Hastanesi- Uyku Polikliniği (6 ay)
2017- Uğur Okulları (2 ay)
2017- İzmir Karabağlar İnönü Anadolu Lisesi (4 ay)
2014- Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi (2 ay)

MESLEKİ EĞİTİMLER
Sınav Kaygısı
Ergenlerde Yeme Bozuklukları
Sınav Kaygısı ve Başa çıkma Yöntemleri
Çözüm Odaklı Terapi...[Devamı...]

Merve ÇALIŞIR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
D.M.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124717
Merve ablayla bundan 7-8 ay önce şans eseri tanıştım. O zamanlar okulla alakalı sıkıntılarım vardı ve bu yüzden seanslara başlamıştık. İlk günden beri bana tamamen samimi ve tabii ki çözüm odaklı yaklaştı. İlk seanstan sonra bile kendimi iyi hissediyordum. Ben aşırı güven problemleri olan biri olmama rağmen Merve ablaya çok güveniyorum. Merve abladan önce birçok kez destek almama rağmen hiçbiriyle bir yol katedememiştim. Şu an seanslara hâlâ devam ediyorum. Sosyal fobim ve anksiyetem yüzünden hâlâ sıkıntılar çeksem de günden güne iyiye gittiğimi fark ediyorum. Merve ablaya buradan tekrar teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Cennet Karaman
YENİ12.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124712
Merve hocamın yanında stajyer olarak bulundum. Gerek öğrencilerle yaptığı görüşmeler gerekse tecrübelerinden edindiğim tavsiyeler oldukça verimliydi. Görüşmeye gelen herkesle oldukça ilgili, yüksek empati yapabilen, samimi bir psikolog. Stajyerliğim dolu dolu ve çok keyifliydi. Bu alanda gelişmenin ve ilerlemenin önemini, bu alanın insanların hayatında ne derece önemli olduğunu öğrendiğim bir yer oldu onun yanında staj yapmak. Meslekte çok verimli ve aktif olması bir yana bu bilgilerini stajyeri olarak benimle büyük bir özveriyle paylaşması apayrı bir güzellik. Güleryüzlülüğü ve cana yakınlığıyla harika bir psikolog ve kesinlikle harika bir hoca. Hayatına dokunduğu insanlardaki tebessümü anlatamam. Meslekte uzun ve güzel seneleri olur umarım.
     1 Beğeni    
Bk
3.Mart.2022
TavsiyeNo: 123104
merve hocamla gittiğim dershanede tanıştık iyi ki de yollarımız kesişmiş iki senedir tanıyorum ve her zaman yanımda oldu her sorunumda birlikte çözüm aradık hayatıma çok fazla dokundu her anlattığımı kesintisiz dinler ve her zaman yanımda olur gerçekten minnettarım bu sene mezun olucam inşallah ama her izmire döndüğümde görmeden edemiyeceğim birisi bir çok problemimi beraber aştığımız ve aşmaya devam ettiğimiz için teşekkür ediyorum burdan tekrardan🤩 Güler yüzü ve işini çok sevmesi ayrı bir hoş zaten💗🌺
     Beğenin    
Ö
4.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122882
Merve hocamla üniversite sınavına hazırlık sürecimde tanıştım. Tanıdığım günden bu güne hayatımın her alanında bana yol gösteren birisi. Yanına her gittiğimde bana her konuda yardımcı olan, odasından yüzümde kocaman gülümseme ile çıktığım canım hocam. Bizlerle empati kurarak sanki bizimle aynı yaşta gibi sohbet eden,tavsiyeler veren ve her ne olursa olsun bir şekilde çözüm yolu bulup bizleri sıkıntıdan kurtaran, bize çok iyi gelen canım hocam. Merve hoca gibi sevecen, konuşkan, alanında uzman bir psikolog ile tanıştığım için şanslı hissediyorum. Asla tanıdığınıza pişman olmayacağınız ve her sorununuzu çözüme kavuşturacak alanında uzman bir psikolog arıyorsanız Merve hocamdan iyisini bulamazsınız. İyi ki tanımışım, umarım daha bir çok hayata dokunursunuz hocam ❤️
     Beğenin    
A.O
26.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122817
Gittiğim dershanede rehber öğretmenimdi. Kendimi kötü hissettiğim her konuda bana yardımcı oldu. Üniversite tercihlerim, yaşadığım stres, meslek seçimim, ders çalışma planlarım gibi birçok konuda yardım aldım ve aldığım her yardımdan çok memnun kaldım. Bize karşı öğretmenden çok arkadaş yaklaşımı vardı. Bizimle iletişime geçerken empati yapıp bizi anlamaya çalışarak çözüm üretirdi. Kendisi gördüğüm en pozitif en güler yüzlü ve en cana yakın insanlardan biri. Empati duygusu çok yüksek. Eğer bir destek almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim ve size elinden geldiğinin fazlasını göstererek yardım edeceğine eminim.
     Beğenin    
Havvanur
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122811
Dershane sayesinde tanıdığım bir danışman olarak gerçekten karar alırken ne kadar farklı açılardan düşünmem gerektiğini sayesinde kavradım. Benimle iletişimi gayet sıcak ve samimi bir şekilde bu işi mecburiyetten değil içten gelerek yapan değerli hocam kendisi. Verdiği tavsiyeler, gösterdiği yollar ve kendisini bizim yerimize koyarak anlayıp yorumlaması çok değerli bir özellik. Size de kesinlikle faydası olabilecek - yönlerinizi düzeltebilecek ve daha huzurlu ve rahat bir düşünceniz olucaktır. Kendisiyle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum. Bir gün sizin de hayatınıza dokunmasını çok isterim.
     1 Beğeni    
Çiğdem
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122810
Merve hocamla ilk mezuna kalışımda tanıştım. 2 yıldır çalıştığı kurumda eğtim almaktayım .Sınava hazırlık ,aile ve arkadaşlık ilişkileri,çalışma taktikleri,sınav kaygısı ,meslek seçimleri gibi bir çok konuda desteğini aldım .her konuda yardımcı oldu. Işini hakkıyal yapan donanımlı biri .onu tanıdıktan sonra yaşadığınız herşeyi tüm şeffaflığıyla anlatabilirsiniz.merve hocamın karşına hangi konuyu anlatmak için oturursanız sizi anlattıklarınızla yargılamaz empati gücü yüksek,anlayışlı,merhameti herşeyden önce güler yüzlü seve çok cana yakın biri .Eğer onunla çalışmayı düşünüyorsanız pişman olmuyacağınıza eminim
     Beğenin    
Mehmet
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122809
Sayın Merve ÇALIŞIR. Bayan Psikolog. Benim deyimimle ‘Anlayan Kadın’. Her şeyi anlatıp yağmur gibi yağabileceğiniz sonrasında kuş kadar özgür, balık kadar dertsiz kalabileceğiniz bir kadın.. Bu kadar insanın derdine dokunup hafifleten bir kadın. Nasıl oluyor da beni benden iyi tanıyabiliyor dediğim zamanları biliyorum. En dibe battığım da yukarıdan gördüğüm bir ışıktır Bayan Psikolog. Beni çok kez kurtarmıştır, hem de sadece benim iyiliğim için.. Bu kadın iyi ki var. İyi ki varsın Merve. İyi ki Anlayan Kadın..
     Beğenin    
Deniz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122807
Gittiğim kurumda karşılaştığım ve her zorlandığım konuda bana yardımcı olduğu her ihtiyacım olduğunda destek aldığım benim için çok değerli biridir. Herkese güler yüzlü yaklaşarak samimi bir ortam yaratıyor. Her başım sıkıştığında ya da canım sıkıldığında bile yanına giderim ve hiçbir zaman da geri çevirmediği için ona çok minnettarım. Çalışma ortamıyla da hep uyum içinde olduğunu gördüm. Şu ana kadar hiçbir olumsuz yanıyla karşılaşmadım herkese rahatlıkla önerebileceğim birisidir kendisi.
     Beğenin    
Sudenur
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122804
Her yanına gittiğimde güler yüzle, pozitif enerjiyle karşılaması bütün motivasyonumu yükseltiyor, gittiğimde ne kadar modum düşük olsada o enerjiyle hemen kendimi toparlayabiliyorum yani o enerjiyi size anlatamam kesinlikle hissetmeniz gerekiyor. Hep dediğim gibi iyi ki fikirleriyle ve yönlendirmeleriyle hayatıma dokunmuş diyebiliyorum ve dokunmaya devam ediyor oluşu çok büyük bir şans. Her zaman profesyonelliğini fikirleriyle, tespitleriyle, olaylara yaklaşımıyla belli ediyor, içinden çıkılmaz dediğim bi durumda o kadar güzel destek oluyorki hayran kalıyorum motivasyonuna. Ne zaman bi desteğe ihtiyaç duysam gözüm kapalı kesinlikle güvenebiliyorum. Ne kadar profesyonel olduğunu her iletişim kurduğunuzda fark edeceğinize eminim. Odasına her nasıl girersem gireyim her zaman gülerek çıkmak iyi hissetiriyor.
     Beğenin    
Rabia
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122801
Alanında profesyonel, titiz, mesleki etik ve değer kavramlarını her daim ön planda tuttuğunu gözlemlediğim bir uzmandır kendisi.Sıcak kanlı, dolu dolu gülümseyip gülümsetebilen ve sırdaş bir kişiliğe sahip oluşu , onu sevmemde en büyük sebeptir.Kendisini uzun zamandır tanıyorum.Gerek arkadaşça gerek profesyonel anlamda çok paylaşımımız oldu. İyi ki tanımışım ve iyi ki her daim her sorumu , sorunumu paylaşıp rehberlik ve destek alabiliyorum. Yönlendirme anlamında da çok yardımcı olduğu bir dönem yaşamıştım. Kendi uzmanlık alanı dışında olduğu konularda da sağolsun doğru doktoru bulmamda emeği büyüktür.
     Beğenin    
Ayça GüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122800
Merve hanımla çocuklarımın gittiği eğitim kurumunda taniştik bundan 4 yil önce.Her anne baba bilir lise döneminde çocukların ne kadar zor bir dönemden gectiğini. Ergenlik bir de uzerine universite baskısi hem aile içinde hem okulda gercekten cok zordur.Biz de ise biraz daha zordu bu dönem boşanmak üzere olan anne baba bir de pandemi içinden çıkılmaz bir hal almiştı.Kendisiyle hem çocuklarım adına hem kendi içinde bulunduğum zor günlerde çok güzel paylaşımlar yaptık.Göremedigim yönlerde pencereler açtı hayatıma...yeri geldi danışman yeri geldi arkadas kardeş oldu.Her görüsmemiz de aileme çocuklarıma hayatima bambaska yönlerden bakabilmeyi gösterdi.Tesekkurler Merveciğim 🙏🤗
     Beğenin    
Buse BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122799
En çöktüğünüz anda beni kim dinler ki dediğiniz anda aklıma direkt merve hocam gelirdi beni anlardı en önemlisi de beni harekete geçirirdi o zaman birinin sizi anlaması en güzel duyguydu stres yaşadığımda kime gidceğimi Bilirdim ve o stresi korkuyu çözdükten sonra yüzümüzdeki gülümseme çok güzeldi ilk bi büyüğümle kendimi kasmadan dertleşebiliyordum güvende hissediyordum onunla beraber çok şeyin üstesinden geldim işini çok seven ve çok güzel yapan birisi tavsiye ediyorum ❤
     Beğenin    
Y.A
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122798
Özel bir Anaokulunda tanıştım kendisiyle ,okulumuzun psikolog danışmanıydi çoğu öğrenciye ve velilerin kalbine dokundu.Sicak ve güler yüzlü yaklaşımıyla hepimizin kalbini kazandı.Mesleğine bukadar düşkün ve profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum.Kendisi harika bir insan,güler yüzlü,nayif yufka yürekli dünyanın en iyi öğretmeni , arkadaşı,dostu , sırdaşı diyebilirim kendisi için onu tanıdığıma şükür ediyorum 🙏Nezaman bir arkadaşın sohbetine ihtiyacım olsa bir dost gibi,nezaman aklımla kalbimin arasında kaldığımda en çıkmaza girdiğimde ise uzman bir psikolog kimliğiyle herdaim yanımda.Çözüm odaklı konunun peşini asla bırakmayan sonuna kadar yanınızda olacağı bir insan.Nezaman isterseniz ulaşabileceğiniz hiç tereddüt etmeden kendisini tercih edebileceğiniz işinde başarılı ve uzman bir psikolog 👍
     Beğenin    
Gül SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122796
Öncelikle kendisine binlerce teşekkürümü tekrardan iletmek istiyorum. İlk yıl üst düzey kaygı bozukluğu sebebiyle üstesinden gelemediğim yks sürecini 2. Kez birlikte yönettik. Normal bir öğrencinin yanı sıra stres ve kaygı bozukluğum üst seviyelerdeydi. Sınav anında panik ataklar, sınava girememek… asla yapamam dediğim şeyleri nasıl yapacağımı öğretti. Şu an bulunduğum konumda olmamda payı çok büyüktür. Mesleki bilgi ve yetkinliği ile bunu karşı tarafa geçirebilme becerisi sayesinde hayalimdeki bölümü kazandım. Sınav sabahından gecesine tercih aşamalarından sonuçların açıklanmasına kadar her süreçte birlikteydik. Hiçbir aşamada yalnız olduğumu hissetmedim.
     Beğenin    
Ali Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122795
Kendisiyle bir eğitim kurumunda tanıştım. O dönemki rehber öğretmenim olduğunu öğrendim . Önceleri okul arkadaşlarımdan çok samimi ve sevilen bir psikolojik danışman olduğunu duymuştum. Akabinde tanışmamızdaki güleç yüzü ,sohbeti fikirleri ve bana karşı olan yaklaşımı duyduklarımı tasdikler nitelikteydi. Gün geçtikçe öğrencilere olan ilgisi , program takibi , bizlere karşı oluşturduğu güven , bizlerde yarattığı özgüven ve bizlere verdiği sonsuz destek dikkatimi çekiyordu . Bir rehber öğretmende aranabilecek özelliklerin tamamı onda vardı. Gerek yüzyüze süreci olsun gerek pandemi süreci olsun onun birebir konuşmalarından , psikolojik danışmanlıklarından ve kariyer planlama için verdiği özel tavsiyelerden çok memnun kaldım. Çalışma ortamı , şartları ve süreci de benim için gayet ideal . Herkese tavsiye ederim kendisini , kendisine bana olan katkılarından dolayı çok müteşekkirim.
     1 Beğeni    
A. B.
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122793
Bir eğitim kurumunda yanında staj yapmıştım. Kendisi alanda başarı ile devam eden, güleryüzlü, yardım etmeye her daim açık, mesleğini severek yapan deneyimli bir psikologtur. Kendinizi rahat ifade etmenizi sağlar, objektif bir şekilde dinlendiğinizi hissedersiniz. Danışanlarına üst seviyede fayda sağlamak için elinden geleni yapar. Bir psikoloğun sahip olması gereken özelliklere sahiptir. Mesleki deneyimine ve bilgi birikimine de güveniyorum. Güvenle iletişime geçebilirsiniz.
     Beğenin    
Hande
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122792
Sevgili Merve hocam işini çok iyi bilen, özverili çalışan, tecrübesi oldukça yeterli ve de çok pozitif güler yüzlü bir psikolog. Dershaneye kayıt olmamla kesişti bizim yolumuz, o stresli sıkıntılı günlerimin sayesinde üstesinden geldimmm ve yıllarca hayalini kurduğum bölümü okuyorum. Bazen bir abla bazen de bir yol gösterici olarak hayatımın dönüm noktasını sizinle beraber geçirdiğim için çok şanslıyım. Bir nebze olsun kendisine teşekkür edebilmek için bu düşüncelerimi paylaşmak istedim. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
M. S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122791
Kendisi harika bir psikologtur kesinlikle tavsiye ederim özellikle sınav dönemindeki öğrenciler için çok faydalı sayesinde bir nebze de olsa sınav döneminde rahatlıyorum. Başarabileceğime inancım artıyor. Çok güleryüzlü biri rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz duygularınızı kolaylıkla açabileceğiniz biri ayrıyetten çokça güvenilir her şeyinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. İleride çok iyi bir psikolog olacağına inancım sonsuz. Ergen danışmanlığında bir numara.
     Beğenin    
Ref
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122790
Sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulacağınız ve ruhunuzu insanüstüne ulaştırcak birisi kendisi aldığım hizmetten her zaman mutlu çıktım.Sıkıntılarınızı,problemlerinizi saniyeler içinde unutabilirsiniz yanında,en ufak detayına kadar ilgilenir sorununuzla. Güleryüzlü ve aşırı sevecen birisi kendisiyle anlaşmanız zor olmayacaktır,ve bir o kadar da ilgilidir.İkna ediciligi ile her sorunu çözebilirsiniz Diğer psikologlara göre daha sevecen bi kişiliği olması ve insanı derinden etkileyip kurtarması meslektaşlarından ayırıyor kendisini.
     Beğenin    
Sk
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122789
Merve hocamla bulunduğum kurumda tanıştık.Kendisini ilk gördüğümden beri güleryüzü ve içtenliğiyle kalbimi fethettiğini söylemek isterim.Bu sene sınava gireceğim,haliyle biraz stres var ve en büyük yardımcılarımdan biri de merve hocamdır.Gerek sınav kaygısı olsun gerek okul,aile yaşantısında olan bazı üzüntülerimi hiçbir tereddüt etmeden gerçekten bana iyi geleceğini bildiğim ve gönül rahatlığıyla anlatabildiğim bir psikolog.İş hayatında bir profesyonel.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum…
     Beğenin    
Esra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122787
Ben YKS ye hazırlanırken gittiğim dershanede tanıştım.Bana her şekilde yardımcı oldu ,beni dinledi ve stresle başa çıkmam ,daha verimli çalışmam için yol gösterdi .Bu stresli dönemde gerçekten alabileceğim en faydalı desteği kendisinden aldım.Aile ve toplum baskısı ile nasıl başa çıkarım konusunda da yardımcı oldu .Sadece bana değil çevremdeki arkadaşlarıma da aynı şekilde destek oldu.Benim için her tavsiyesi çok değerli, çok kıymet verdiğim birisi.Yanında hiç yargılanma korkusu olmadan her şeyi anlatıyordum,hiç çekinmeme gerek kalmadı çünkü sizi gerçekten anlamak ve yardım etmek için dinleyen bir insanla konuştuğunuzu hissediyorsunuz.En ufak kulağa önemsiz gelebilecek konuları bile göz ardı etmeden her söylediğimin her hissettiğimin değerli olduğunu hissettirdi.Bana karşı çok ilgiliydi ,ben anlatmaya başladığım zaman bütün dikkatiyle beni dinledi.Gerçekten alanında çok başarılı ,çok sıcakkanlı ,çok samimi ve çok harika bir insan.Kendisini sosyal medyada yakından takip ediyorum çok faydalı paylaşımları var.Herkese faydalı içerikler ve çok güzel yazılar paylaşıyor.Keyifle okuyorum.Başarısının üstüne başarı katan çok güçlü bir kadın.Her konuda gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Bana verdiği destek için kendisine ne kadar teşekkür etsem az .Umarım bu deneyimlerim sizlere de faydalı olur.
     Beğenin    
Özer
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122785
Merve ÇALIŞIR alanında en iyisi diyebilirim bence benim tüm sorunlarımı giderdi çözüm yolu bulduk beraber ailenizde olmasını istiyeceğiniz birisi zaten tanıyınca anlıyacaksınız yüksek empati yeteneği sayesinde sorunlarınız kısa bir sürede çözüme ulaşıyor izmirde başka bir alternatif yok kendisi çok kibar ve çok sevecen sürekli güler yüzlü birisi bu sizdeki gerginliği en aza indirgenmesine yardımcı oluyor ben kendilerine burdan ilgisi için çok teşekkürlerimi iletiyorum şuandaki ben Merve ÇALIŞIR'IN eseridir kendisine minnattarım.
     Beğenin    
N.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122784
Merve hocamla 12.sınıftayken tanıştım. 3 yıldır çalıştığı kurumda eğitim almaktayım.Sınava hazırlık, çalışma teknikleri, sınav kaygısı, aile ve arkadaş ilişkileri, meslek seçimi gibi birçok konuda kendisinden destek aldım ve her konuda yanımda oldu.İşinde gerçekten çok başarılı ve donanımlı biri.Tanıdıktan sonra asla çekinmeyeceğinizi, her şeyinizi tüm şefaflığıyla anlatabileceğinizi kendiniz farkedeceksiniz zaten. Merve hocam empati gücü yüksek, anlayışlı, merhametli ve yaşanan olay ne olursa olsun karşısındakini yaşadığı şeyle yargılamayacak biri. Ayrıca çok güleryüzlü, hayat dolu ve çok candan samimi biri. Eğer onunla çalışmayı düşünüyorsanız pişman olmayacağınızın garantisini size verebilirim.
     Beğenin    
Bernu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122783
Merve Çalışır... ilk tanıştığımız günden beri kendimi çok yakın hissettiğim biri. İnsanlarla iletişimi yüksek, güler yüzlü ve işinde gerçekten çok özverili. Eğer o gün kendinizi kötü hissediyorsanız kesinlikle Merve Çalışır'a bir görünün derim. Size iyi gelen çok güzel bir enerjisi var. Samimi üslubu ile size her konuda yardımcı olmaya çalışır, sorunlarınızı çözüme ulaştırmanıza yardımcı olur Koçunuz olarak sizi çok ilerilere taşıyabilir ve bunu sizinle arkadaş ilişkisi kurarak yapar. Sizinle ve diğer öğrencileri ile bıkmadan usanmadan program hazırlar, tavsiyeler verir, yol gösterir. Hem karakteri hem de mesleğindeki başarısı ile herkese gözüm kapalı tavsiye edeceğim ve iyi ki tanımışım dediğim biri.
     Beğenin    
Ayşe Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122782
Psikolog Merve Çalışır, bana ilham veren , güzel sözleri ve tavsiyeleri ile önümü açan yolumu aydınlatan çok iyi bir psikolog ve rehberdir. Gerek yks döneminde yaşadığım sıkıntılar olsun , gerek dönemsel olarak yaşadığım sıkıntılar olsun her zaman yaptığı rehberlik ile benim düşmeme izin vermeyen canım hocamdır kendisi :) mesleğini öyle aşk ile yapıyor ki bu aşkı bana da aşıladı ve psikoloji kazanmam da çok büyük bir etkisi oldu, temennim ileride onun gibi başarılı bir psikolog olmak ve gençlerin inancını yeniden kazanmak, onlara hayatı sevdirmek ve amaçlarına ulaştırmaktır -tıpkı merve hocanın bizlere yaptığı gibi- kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum, bir dönüm noktasındaysanız ve gerçekten hayata dair bir şeyler kazanmak, yola koyulmak istiyorsanız Merve Çalışır’a mutlaka ulaşın. Sevgililerle🧡🧡
     Beğenin    
İdil KiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
31.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122524
Merve hoca gittigim dershanede rehberlik ogretmeni olarak calisiyor. normalde rehberlik ogretmenlerini sevmem ama Merve hoca bana cok samimi ve sempatik geldigi icin ona nerdeyse haftada bi kere falan gittim gecen sene :) gercekten yasadigim herseyi yargilamadan cok anlayisli bi sekilde dinledi hala da dinlemeye devam ediyor :))) benim icin birine dert anlatirken en onemli sey beni yargilamayip kucuk gormemesidir ve Merve hoca bunlari gercekten cok guzel yapiyor. ne zaman kotu hissetsem yanina kosarim ve hep de bi cozum bulur :) 2 senedir paso yanindayim ve seneye universiteye gidersem izmire dondugumde ilk ziyaret etcegim insanlardan birisi canim Merve hocamdir <3
     1 Beğeni    
Meryem Kaykaş
22.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122430
Merve Hanımla çalıştığı kurum aracılığıyla tanışma fırsatımız oldu. Ergen ve yetişkin alanındaki deneyimlerine bizzat tanık olduğum için rahatlıkla önerebileceğim bir psikologtur kendisi. Alanda oldukça başarılı ve özverili bir uzman. Birçok konuda eğitimlerle kendisini geliştirmekte ve alana katkı sunmaktadır. Destek alıp memnun kalacağınıza eminim. Daha önce danışmanlık alıp memnun kalan bir çok danışanı olmuştur. Deneyimleri ve alanda başarısının yanında kişilik özellikleri olarak da gerçekten güler yüzlü ve ilgili biridir. Danışana kendisini iyi hissettiren bir tavrı olmuştur her zaman. Bence bu da birinin iyi bir terapist olması için gerçekten önemli bir özellik 🙏🏻 Psikolojik destek arıyorsanız ve gerçekten böyle bir yardımı daha önce almadıysanız bence ilk başvurabileceğiniz kaynaklardan biri Merve Hanım olmalı🙏🏻
     2 Beğeni    
Özlem
22.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122426
Merve hocam... iyi ki yollarımız keşişmiş.. küçük kızımın tüm kaygılarına, oglumun ergenlik problemlerine çözüm sağlayan ve sorunu onlarda arıyorken aynayı kendime nasıl tutacagımı gösterdiniz. Çok tesekur ederim 🙏 Belirtmeden geçemeyeceğim, kapıdan girerken güler yüzü ictenligi, samimiyeti ve sıfır egosu ile hiç yabancılık cekmeyeceksiniz😊 çıkarken ise tüm yükünüz omuzlarımızdan teker teker sıyrılacak. Kesinlikle tavsiye ediyorum 💙
     10 Beğeni    
Oğuzhan A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121957
Hiçbir çıkış yolu yokken size bir umut ışığı, bir çıkış yolu bulan, Probleminiz ne ise önce gerçek sizi tanıyıp hatta gerçek sizi size tanıtan sonra probleminizi siz farkına bile varmadan çözebilen bir psikolog. Seanslara koşa koşa gidip seans anında zamanın durmasını isteyeceğiniz ve %100 gizlilik, %100 destek sağlayabilen bir psikolog. Çok umutsuz şekilde seansa başladım ilk defa profesyonel bir yardım alacağım için lakin şimdi arkama bakınca iyi ki Merve hanımdan bu profesyonel yardımı aldım. Benim şahsi fikrim :araştırmadan değil araştırıp Merve hanımın bu seanslarda ne kadar faydalı olduğunu öğrenmeniz ve gönül rahatlığıyla gitmenizdir.
     4 Beğeni    
C.Ş.
1.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121916
Merve Hocamla gönüllü staj yaptığım özel etüt merkezinde tanıştık. Staj yaptığım dönemde kendisi mesleki anlamda beni geliştirebilmek için oldukça çaba gösterdi. Bilmediğim mesleki bilgileri bana öğretti ve çok yoğun bir staj dönemi geçirmemi sağladı. Kendisi yıllardır alanda olduğu için onun tecrübelerinden oldukça iyi yararlandım. Merve hocam oldukça güleryüzlü, cana yakın ve öğrencileriyle iş dışında da her daim ilgili bir psikologtur. Kendisi formasyon aldığı için eğitim sektöründe de çalışıyor ve rehberlik alanında da oldukça uzmanlaşmış. Merve hocamla tekrar yollarımızın kesişmesini diliyorum.
     3 Beğeni    
Sevim İrem Can
15.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121769
Merve hocam dünyanın en tatlı insanı olabilir ben kendisiyle yaz stajım sırasında tanıştım, yanında staj yaptım o zamanlar bir dersanede tercih danışmanlığı ve rehber öğretmenlik yapıyordu. Gençlere/çocuklara olan yaklaşımını yakından izleme fırsatım oldu ve ondan çok şey öğrendim, iyi ki tanımışım dediğim meslek büyüklerimdendir kendisi, psikoloji mezunudur. Gideceğiniz psikolog ya da psikolojik danışmanlarda aradığınız ilk özellik bence diploması olmalıdır, özellikle şu dönemde. İstediğiniz konuyu çekinmeden danışabileceğiniz daima güler yüzlü ve objektif biridir. Her zaman kendini geliştirmeye çalışır, bilgiye, öğrenmeye açıktır bu da bu meslekte yine en önemli şeylerden biri. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olacağınızı da düşünmüyorum 🌸
     3 Beğeni    
Mustafa KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121755
Öncelikle merhaba. Size şöyle bir bilgi vererek fazla da vaktinizi almadan başlamak istiyorum. 20 yaşıma gireceğim. Hayatım boyunca bir kez bile bir psikoloğun bir rehberlikçinin odasına girmedim. Onların fazla egoist her şeyi bildiklerini zannettiğiniz düşünürdüm. Ta ki Psikolog Merve Çalışır ile tanışana kadar. Benim gibi ani parlayan, her şeye sinirlenen bir insanı 1. Görüşme sonucunda o kadar rahatlattı ki bazen dönüp bakıyorum da ben böyle miydim acaba diye kendi kendime düşünüyorum. Açıkça şunu söylemek istiyorum: Merve hoca görüp görebileceğiniz en zeki ve en çalışkan kadınların başında gelir. Bu dediğim abartı gibi gelecek ama işin aslı öyle değil. Soyadının hakkını dibine kadar veren nadir insanlardan birisidir. Bir gün onunla oturup konuşma fırsatını yakalarsanız sizi sizden daha iyi tanıdığını 2. Görüşmenin sonunda anlayacaksınız. Emin olun :)
     3 Beğeni    
Mürvet
14.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121752
Hayatta her adımın,her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır mutlaka. Merve Hanım yaşantımın birçok alanında büyük rol oynayan bir kişi oldu.Mesleğe bakış açısı,araştırmacı kişiliği ve prensipli tarzıyla oldukça farklıdır. Meslek ahlakına bağlı olarak titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Lisans eğitimine ek olarak kendisini geliştirmek ve yenilikleri takip etmek için mesleki eğitimlerine devam etmiştir. Alanının en iyileri olup,sakin tavırları,duruşu ve yaklaşımlarıyla “işte bu” dedirten kişiliktedir.Çok mütevazi aynı zamanda güler yüzlü bir insandır. Danışanlarına verdiği önem tedavilerde alternatif yaklaşımları sayesinde bu alanda herkese önerebileceğim psikologdur. Kendisi ile tanışma imkanı bulduğum için çok şanslıyım. İhtiyacı olan herkese güvenle tavsiye ediyorum. Veee onu çok Seviyorum.
     4 Beğeni    
Levent Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121709
Kendi alanında uzman birisi. Empati yeteneği çok güçlü. Sorunlara "hmm, anlıyorum, biraz daha anlatır mısınız?" gibi klişeleri yoktur. Profesyonel ve işinde ehli birisi. Yaşadığım zor zamanlarda hep yanimda bana destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Ablamin tavsiyesi ile kendisiyle tanıştım. Iyi ki de tanıştım. Benim için bir insanın üslubu çok önemlidir. Kendisinin diksiyonuz yerinde sade bir dille etkileyici bir anlatımı var. - Profesyonel olmasini çok beğeniyorum. -işinin ehli olduğunu daha ilk seansta anlarsiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Koray Şafak
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121700
Merve Hanımla lisede tanıştık. Yıllar sonra karşılaştık. Daha sonrasında da hiç kopmadık. Hayatımdaki güzel kadını bile onun tavsiyelerine borçluyum. İnsanı çok iyi analiz edip yol gösterme konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olduğuna inanıyorum. Ne zaman başım sıkışsa danışırım. Beni çok iyi dinler ve ona göre bir yol gösterir. Hayatımda bir şeyler yolunda gitmezse direkt soluğu yanında alıyorum. Her zaman da böyle olacak bu durum çünkü kendisiyle fikir alışverişinde bulunmak bile beni rahatlatıyor.
     4 Beğeni    
Yeşim ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121698
Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Tanıştığımız andan itibaren kendimi çok rahat ifade ettiğim, en doğal halimle karşısında içimi dökebildiğim güleryüzlü bir Psikolog. Her zaman dikkatli ve ilgiyle dinler bu sayede anlaşılabildiğimi hissederim. İnsan çoğu zaman anlaşılmaya muhtaç hisseder. Arkadaş ilişkilerimizde, ikili ilişkilerimizde yeterince dinlenmediğimizi yahut en yalın halimizde olduğu gibi konuşamadığımızı hissederiz. Böyle zamanlarda bir uzmana danışmak herkes için en doğru seçenek olacaktır. Konuşmadıkça içimizde büyüyen soru yığınları dolar taşar. Kendi çıkmazlarımızda debelenip dururuz. Bu çıkmazlar ve ne yapacağını bilememe hali hem bize hem çevremizdekilere kalıcı hasarlar verebilir. Ruh sağlımın önemini her görüşmemizde daha iyi kavradığım için görüşmelerimi düzenli gerçekleştiriyorum. Sorunlarımın çözümlerinde benim ne istediğimi önemseyip bu ihtiyacıma yönelik yollar önerir. Kendisine bu site vasıtasıyla da teşekkürlerimi sunarım. Herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Berat İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121693
Kendisinden daha önce psikolojik destek aldığım kıymetli, başarılı, samimi ve güleryüzlü hocamı sadece psikolojik desteğe ihtiyacı olanlara değil ayrı olarak arkadaşa ihtiyacı olan ve dertlerini her daim paylaşmak isteyen herkese şiddetle öneriyorum hayatımda bu kadar sevecen ve her daim ilgilenen bir psikolog daha tanırmıyım bilemiyorum. Zamanında sıkıntılarım oldu, zor zamanlar geçirdim onun sayesinde hepsi geçti gitti çok şükür ama aldığım destekten sonra bile hep beni arayıp sordu bana arkadaş gibi davrandı şu an kelimelere sığdıramıyorum kendisini umarım yazımın size bir faydası olur herkese iyi günler diliyorum.
     3 Beğeni    
Esra AYDINLI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121692
Merhaba herkese. Stajyerim olarak tanıdığım artık sevgili meslektaşım Merve, mesleki bilgi ve empati kabiliyetine güvendiğim, bireysel özellikle okul sorunları olan herkese tavsiye edebileceğim iyi bir psikolog. Ergen Danışanların aradığı yeterlilik ve beceriyi psikoterapi yöntemleri ile birleştirmiş, her geçen gün kendini mesleki anlamda daha da derinleştiren bilgi birikimi ile öğrencilerin gözdesi bir danışman. Gözüm arkada kalmıyor sayende. Tüm hayatında ve psikoloji mesleğinde başarılar dilerim canım. Danışanlarının memnun olduğunu bilerek her türlü desteğe ihtiyaç duyan kişilere tavsiye ediyorum. Sen bu meslek için büyük bir kazanımsın. Gururluyum !
     3 Beğeni    
Elif Y. Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121691
Merve Hanımı ilk tanıdığımda gayet sevecen,sempatik ve güleryüzlü biriydi. Tanıdıkça bu yönlerin yanı sıra olaylara pozitif ve objektif baktığını gördüm. Kendisini eğitim aldığım dershane aracılığıyla tanıdım ama kendisi bana bir rehberlik öğretmeninden daha fazlası sığınılacak bir liman oldu diyebilirim. Yukarda da belirttiğim gibi pozitif ve objektif bakış açısını çok iyi buluyorum empati yapma konusunda çok yetenekli onun yanında kendinizi yabancı hissetme olanağınız yoktur. Kendisini 3 kelimeyle tanımaklamak istesem hayatınızda eksik olan aileden o kişi,güleryüz,güvenilir derdim.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Merve ÇALIŞIR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Gediz Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Merve ÇALIŞIR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Merve ÇALIŞIR Mesleki Videolar Videoları
-

02:10
Top