2007'den Bugüne 88,397 Tavsiye, 27,366 Uzman ve 19,485 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN
Uzman Psikolog - İzmir

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Seval HACIM KILIÇUzm.Psk.Seval HACIM KILIÇ
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Seval Hanım ı 7 yıldır tanırım.Mesleki anlamdaki başarısına uzun zamandan beri şahit olmakta ve kendisiyle gurur duym...

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Değişim Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Doktor Orhan Alpyörük Sok. No 13 D:10 Karşıyaka 
İzmir
Uzm.Psk.Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi-Psikoloji (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Depresyon
Panik Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Sosyal Fobi
Özgül Fobiler
Sınav Kaygısı
Stres Yönetimi
Öfke Yönetimi
İletişim Sorunları
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Uyum Sorunları
Ergenlik Dönemi Krizleri
Kaygı Bozuklukları
Akran Zorbalığı
Sağlık Kaygısı
Gelecek Kaygıları

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in Özgeçmişi
izmir Ekonomi Üniversitesinde psikoloji ve İstanbul Üniversitesi çocuk gelişimi lisans eğitiminin ardından Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı yüksek lisans programını tamamlamış bulunmaktayım.
Özel eğitim ve rehabilitasyon alanında çalışma hayatıma başladıktan sonra endüstri psikoloğu olarak sektörün öncü firmalarında çalışma hayatıma devam ettim. Yaklaşık 10 yıl kadar Adalet Bakanlığı bünyesinde(mahkemelerde bilirkişilik, denetimli serbestlik ve ceza infaz kurumları olmak üzere) uzman olarak çalışmış bulunmaktayım....[Devamı...]

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tayfun Türe
YENİ15.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122074
Yesim hanim mesleki açıdan alanında uzman ,samimi ve güler yüzlü bir insandır. Tam anlamıyla profesyonel bir yaklaşımı var. Hem danışanları için hem de kendisini daha da geliştirebilmek için sürekli yeni eğitimler alıp bilgi hazinesine daha fazla şeyler yükleyerek mesleki anlamda sürekli gelişime açık birisi. İşini severek, profesyonelce yapar. Problemlerin çözümünde tecrübelerini de en iyi şekilde kullanır. İşinin hakkını herzaman fazlası ile verir. Danışanlarının problemlerine en iyi şekilde çözüm bulmak için yollar arar. Enerji doludur. Güler yüzlü ve anlayışlıdır. Kesinlikle güvenilir bir uzmandır. Görüşmecilerinde olumlu etkiler bırakır.
     1 Beğeni    
Erkan
YENİ15.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122073
yeşim hanım işinde çok iyi, deneyimli bir psikolog olduğu aşikar. şimdiye kadar birkaç farklı psikoloğa gittim ve bana en iyi gelen ve yön veren YEŞİM hanım oldu. Kendisi yeterince bilgili ve deneyimli ayrıca çok doğru noktalara değiniyor. Günlük hayatıma daha sağlıklı bi şekilde devam edebilmemin en büyük yardımcısı. takıntılarımla, düşüncelerimle kaygılarımla nasıl başa çıkabileceğimi bana gösterdi birlikte çok iyi bi yol katettiğimizi düşünüyorum. Kesinlikle tevsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Çağla
YENİ14.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122062
Yeşim Hanım işinde başarılı bir psikolog. Anlayışlı ve hoşgörülü olmasıyla seansların daha verimli gelişmesini sağlıyor. Özellikle tedirginlik yaşayan ve çekincesi olanlar için Yeşim Hanımı öneririm. Sicak yapılı ve pozitif enerjisi sayesinde yabancılık çekmedim. Psikoloğa gitmeye önyargılıydım ama gittiğim için çok mutluyum. Gelecek kaygılarım ve sınav kaygım vardı bu alanlarda uzman olan Yeşim Hanım bana çok yardımcı oldu. Tanıdık tavsiyesiyle ulaştım kendisine ve çok mutluyum.
     1 Beğeni    
Hikmet MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122001
Ben bir akademisyenim. Eşim de öğretmen. Yeşim hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Kendisine 13 yaşındaki oğlumun bazı kaygılarını büyütmesi ve dikkatini yoğunlaştıramaması sorunları ile ulaştığımızda tüm aile bireyleri ile önce topluca, sonra da tek tek görüşmesi ve bize ayrıntılı bir yol haritası çizmiş olması beni çok etkiledi. Oğlumla yakından ilgilenmesi sonucunda oğlum şu anda derslerinde ciddi bir atağa geçti. Ayrıca kaygıları oldukça azaldı ve daha da sosyalleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
Hande
YENİ9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121996
Yeşim Hanım ile Adalet Bakanlığı bünyesinde fakat farklı kurumlarda uzun yıllar çalıştık ve pek çok eğitim sürecinde bir arada bulunduk. Bu süreç içerisinde de kendisinin azmi, mesleğini yapma konusundaki istekliliği hep ön planda olmuştur. Yeşim Hanım' ın çalışkanlığı ve üretkenliği, etik ilkelere bağlılığı, yardımseverliği, pozitif ve güven verici yaklaşımı, mesleğimize uygun kişilik özellikleri ile mesleğinde daha büyük başarılar elde edeceğini düşünüyorum. Danışanlarına yürekten tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Fcs
YENİ6.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121983
Yeşim hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Tanışmadan önce bazı çekincelerim vardı. Ancak Yeşim hanımın güler yüzlü,samimi,içten kişiliği kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyor. Yaşadığım korku ve kaygılarım benim için hayatı zorlar durumdaydı. Ancak görüşmelerdeki tavsiyeleri o kadar yalın bir dille anlatıyor ki sizi doğru yola kanalize ediyor.İşini severek yaptığı için kendinizi emin elde hissediyorsunuz. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
A. Y.
YENİ6.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121978
İletişimi güçlü, uzman, alanına hakim ve samimi yaklaşımlarıyla sorunların tespit ve çözümü için yaklaşımından çok memnun olacağınıza emin olabilirsiniz. Alanında pek çok eğitim alarak kendini geliştirmeye adayan, değişime açık yönüyle kendini güncelleyen bir uzman.Birlikte çalıştığımız sürede işine verdiği önem, işi disiplini ve insani değerleri olduğu için birlikte çalışmak oldukça keyifliydi. Yardım almak için gidebileceğiniz kendini her anlamda yetiştirmiş bir uzman olduğu için tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A.A
YENİ5.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121969
Daha önce hastasıydım Çaresiz olduğum biran kendisinden destek almaya gittim ve o kadar sıcak o kadar samimi davrandı ki sanki kendisini yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim bir uzman değil arkadaşımdı sırdaşımdı ve şuan onun sayesinde hayatıma müdahale eden ve zarar veren insanlardan uzakta mutlu huzurlu bir yuva kurmak yeni hayata başlamak için adım attım.Hiç kimseye anlatamadığım sıkıntılarımı sorunlarımı kendisine çekinmeden utanmadan açık açık anlattım bana çok güven verdi kendisinin sayesinde başkaları için yaşamamak gerektiğini öğrendim çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Azize S.
YENİ5.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121967
Psikologlara olan önyargımı sayesinde tamamen ortadan kaldırdım diyebilirim. Alanında uzman, oldukça profesyonel, bunun yanında samimi ve rasyonel bir perspektife sahip. Farkındalığımın yüksek olduğunu düşündüğüm bir dönemde, doğru kanallara odaklanmamı sağladı. Pozitif ve yapıcı yaklaşımı, etkin dinlemesi ile birlikte çözüm yaratabiliyorsunuz, her görüşme sonunda kendimi yüklerimden birer birer arınmış hissediyorum. Gönül rahatlığıyla, hayatına farklı pencereden bakmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ebru
YENİ4.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121966
Yeşim hanımla çalıştığım kurum vesilesiyle tanışma şansım oldu iyiki de kendisini tanımışım.Çözüm bulamadığım içinden çıkamadığım problemlerimde yoluma ışık tuttu.Tavsiyeleriyle sadece o anımı değil gelecektede karşılaşabileceğim problemleri görmemi; empati kurup karşımdakini anlaya bilmemi sağladı.Yazacaklarımın hiçbiri onun insanlara ve işine olan sevgisini ve saygısını ifade etmeme yetmeyecektir. Herşey için teşekkür ederim. 🌸🌸🌸
     2 Beğeni    
Elvan
YENİ4.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121961
Yeşim hanım hem mesleki tecrübeleri, hem samimiyeti, hem de içten davranışları ve Güleryüzüyle kendinizi rahat hissettirir, işi konusunda profesyoneldir. Kendisiyle aynı kurumda farklı birimlerde çalışma şansı yakaladık. Çoğu zaman bizlere psikolojik destek sağlamıştır. Ben bireysel olarak bir çok kez kendisiyle görüşme imkanı buldum ve her defasında kendimi rahatlamış ve dingin hissettim. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir psikologdur. Hayatıma kattığı her anlamlı dokunuş için çok teşekkürler…
     2 Beğeni    
Gizem
YENİ4.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121959
Yeşim hanımı cok ihtiyacımız olan bir dönemde bir arkadaşımızın yönlendirmesi ile tanıma fırsatı bulduk. İçten davranış, samimiyeti, sizi ilk karşıladığı andan itibaren hissediyorsunuz doğru yerde olduğunuzu İyi ki karşımıza çıkmış olaylara bakış açısı, yaklaşımı, kuvvetli iletişimi sayesinde eşimle çözemediğimiz birçok sorunu çözme fırsatı bulduk. Evliliğimizde yeni bir dönem başladı resmen evliliğinde problem yaşayan, evlilik aşamasında kafasında sorusu olan herkese Yeşim hanımı herkese tavsiye ediyorum. Tekrardan çok teşekkür ederiz .yeşim hanım
     2 Beğeni    
Ümit
YENİ3.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121952
Bize sunmuş olduğu etkin ve kolay çözümlerle kısa zamanda daha keyifli ve çözüm odaklı bir hayata ulaştım bunun için kendisine teşekkür ederim. Gideceklere söyleyebilirim ki samimi sıcak başarılı, etik değerlerine bağlı, enerjisi yüksek, ayrıca çok ilgili bir doktor tedavi süreciyle birebir ilgilenip herzaman ulaşabilir oldu iyi kalpli huzur saçan uzman bir kişi. Eşimin hamilelik sürecinde bize çok yardımcı oldu ve bu süreci rahat bir şekilde geçirdik. Herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ3.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121951
Yeşim hanımı duygusal ve ruhsal bunalımlı bir dönemimde bana bir arkadaşım önerdi. Sorunumu ben bile belirleyemediğim için bana bir faydası olacağını düşünmedim ilk başta. Ama yeşim hanım ile ilk seanstan itibaren öyle güzel bir geri bildirim aldım ki, kendimi her seans sonrası bir öncekine göre daha da rahatlamış daha da çözüme ulaşmış gibi hissettim. Sabırla sizi dinleyip hiç bir şekilde bir rahatsızlık duymadan ve üstelik değer görmüş olarak ayrılıyorsunuz görüşmelerinizden. Herkese yeşim hanımı şiddetle tavsiye ediyor ve burdan da tekrardan teşekkür etmek istiyorum kendisine.
     2 Beğeni    
Derya
YENİ3.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121942
Yeşim hanım ile yaklaşık 10 yıl önce özel sektörde çalışırken tanışmıştık ve birarada çalışmıştık. Kamuda çalışmaya başladığımızda farklı şehirlerde de olsak hizmetiçi eğitimlerinde sosyal ve mesleki anlamda zaman geçirme imkanlarımız oldu ve iyi ki de olmuş diyorum :) Yeşim hanımın samimi, enerjik, iletişimin etkilisini seven, mesleğine ve mesleğinin gerekliliklerine dikkat edip önemseyen meslektaşım olduğunu düşünüyorum. Yeni başarılarına şahit olmak dileğiyle...
     2 Beğeni    
Selin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121941
yeşim hanımla bir arkadaşım tavsiyesi ile tanıştım kendisi ile zor zamanlar yaşadığım bir dönemimdi. yeşim hanımın eşsiz bilgisi ve yardımları ile zor günlerimi atlatmama yardımcı oldu. yeşim hanımı herkese tavsiye ediyorum, görüşmelerdeki o samimiyet bana bir arkadaş, dost ve kardeş gibi yaklaşması herşeyden uzaklaşmanızı sağlıyor adeta sizler için faydalı olacağını düsünüyorum. şiddetle tavsiye ediyorum.... yeşim hanımla tanışmak demek insanda huzur dolu bir ruh ve sağlıklı psikoloji verirrrrr...
     2 Beğeni    
Meltem K.
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121940
Yeşim Hanım la belli bir süre birlikte çalıştık. Hem arkadaşlığı hem uzmanlığı konusunda harika biri. Birlikte çalıştığımız için danışanları ile iletişimini birebir gözlem yapma fırsatı buldum. Tam anlamıyla profesyonel bir yaklaşımı var. Hem danışanları için hem de kendisini daha da geliştirebilmek için sürekli yeni eğitimler alıp bilgi hazinesine daha fazla şeyler yükleyerek mesleki anlamda sürekli gelişime açık birisi. Kendi şahsi problemlerimde de kendimi rahatlıkla açabildigim tavsiyelerine her zaman güvendiğim biridir. Sizde onu tanıyınca benim gibi iyi ki tanışmışım diyeceksiniz.
     2 Beğeni    
Hatice ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121939
Mesleğinde çok başarılı ve severek yaptığı kesin. Kesinlikle karşısındaki kişiye kendisini özel hissettiriyor ve samimi bir şekilde dinliyor.Pozitifliğiyle ve bitmez enerjisiyle, sabrıyla beni dinledi. Tavsiye üzerine randevu alıp gittim ve iyiki gelmişim dedim. Çok faydalı olacağına inandığım bir uzman.Daha önceki gittiğim psikologlarda bu kadar fayda görememiştim. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Hande KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121938
Yeşim Hanım ile tesadüfen tanıştım ve randevu alarak kendisine seansa gittim. Beni tüm ayrıntıları ile dinleyip, olayın özüne kadar inip insanı girmiş olduğu girdaptan çıkarabilen çok ama çok başarılı bir uzman. Gerçekçi ve bir o kadarda pozitif yaklaşımı ile kişinin hayata karşı bakışını değiştirmesine vesile olan, işini layıkıyla yapan, karşısındaki kişiye elinden gelen tüm gayreti ile faydalı olmaya çalışan çok özverili, insanı rahatlatıp stresini azaltan, son derece faydalı bir psikolog olduğu konusunda hiç bir tereddütüm yok aksine çok daha fazlası olduğuna eminim. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
İsmail BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121937
Yeşim Hanım ile uzunca bir süre birlikte çalıştık. İşini severek,profesyonelce yapar ve alanında kendisini sürekli geliştirerek mesleğini icra eder. Problemlerin çözümünde tecrübelerini de en iyi şekilde kullanır. İşinin hakkını herzaman fazlası ile verir. Danışanlarının problemlerine en iyi şekilde çözüm bulmak için yollar arar. Enerji doludur. Güler yüzlü ve anlayışlıdır. Kesinlikle güvenilir bir uzmandır. Görüşmecilerinde olumlu etkiler bırakır.
     2 Beğeni    
Nurhan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ2.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121935
Yesim hanim Mesleki açıdan alanında uzman, empati yeteneği olağan üstü arkadaş canlisı ,samimiyeti ve güler yüzlülüks ile insanları adeta büyüleyen bir havası var. Yeşim hanımla ilk tanistigimizda beni etkileyen yönü ses tonu olmustur. Sesinin sakinligi, konuşmasında ki samimiyeti adeta icimi cok rahatlatmisti. Yeşim hanımla calismaya basladiginizda göreceksiniz ki ilerleyen dönemde ailenizden biri olmuş. Diğer uzmanlarin aksine Yesim hanim danisanlarina yaklaşımı ve samimiyeti tamamen guvenilir. Yeşim hanımı tercih edenlerin asla pişman olmayacaklarina eminim.
     2 Beğeni    
Z.A.
YENİ1.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121919
Yeşim Hanım, güleryüzlü, karşısındaki kişinin düşüncelerine değer veren, yardımsever ve samimi bir yaklaşım içerisinde olan bir psikologdur. Güçlü iletişim becerisi, içinden gelen doğal empati yeteneği ve mesleğine olan gönülden sevgi ve saygısı ile karşısındaki kişinin sorunlarına özenli bir yaklaşım göstererek çözüm üretme ve içinde bulundukları durumla baş etme konusunda danışanlarına önemli ve değerli katkılar saglar. Psikolojik destek almak isteyen kişiler ilk defa Yeşim Hanım'a geldiklerinde bile, onu yıllardır tanıyormuş hissine kapılırlar ve sonrasında da hep onu tercih ederler. Her zaman alanıyla ilgili yenilikler konusunda kendini geliştirir.
     2 Beğeni    
Emel Özcanlı
YENİ1.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121915
Yeşim Altundas Şahin ile 10 yıl öncesine dayanan, çalışma arkadaşlığı ile başlayıp halen devam eden arkadaşlığımız var. İş hayatı ve özel hayatında tanıma imkanım olmuştur. Kendisi aile danışmanlığı, çocuk gelişimi alanlarında uzmanlaşmış, tecrübeli, mesleki etik ilkelere bağlı, güleryüzlü, insana güven veren, samimi, çok yönlü uzman psikologdur. Kişisel bir sorunum olduğunda, çocuklarımla yaşadığım her türlü sorunda ilk danıştığım uzmandır. Her zaman yaklaşım ve sorunlarıma çözümünden memnun kalmışımdır. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Seval HACIM KILIÇ
Uzm.Psk.Seval HACIM KILIÇ
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Seval Hanım ı 7 yıldır tanırım.Mesleki anlamdaki başarısına uzun zamandan beri şahit olmakta ve kendisiyle gurur duym...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Doktor Orhan Alpyörük Sok. No 13 D:10 Karşıyaka 
İzmir
Uzm.Psk.Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(546) 974 05 35  
Telefon 2 :
0(232) 421 57 57  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Yeşim ALTUNDAŞ ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

06:45
Top