2007'den Bugüne 90,039 Tavsiye, 27,717 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinem GÖKÇE
Uzman Psikolog - İzmir

Sinem GÖKÇE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem GÖKÇE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Betül SALMAN
Çok değerli meslektaşım Betül Hanımla üç yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık ve yıllar sonra tekrar aynı kurumda çalışma şansını elde edebildik....
Burcu BAŞOĞLU KUNDAKPsk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Burcu Hanımla dört yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık. O zamandan bu yana hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyacım olduğund...

 
Sinem GÖKÇE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ege Pozitif Psikoloji
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir 
Adres 2:
Ege Pozitif Psikoloji
Bahçelievler, Atatürk Blv. No:43, 35700 Bergama/İzmir 
Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi- Psikoloji (2016 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi- Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sinem GÖKÇE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Çift Terapisi
Yetişkin Psikoterapisi
Ergen Psikoterapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi

Sinem GÖKÇE Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE'nin Özgeçmişi
Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim boyunca anaokulu, oyun merkezi, aile danışmanlık merkezi, hastane gibi birçok farklı kurumda gönüllü olarak staj yaptım. Lisans eğitimimin tamamlandığı tarih olan 2016 yılından bu yana özel okullarda rehber öğretmen, okul psikoloğu ve kurum müdürü olarak görev alırken bir yandan danışmanlık merkezlerinde aile danışmanı olarak hizmet vermekteyim.

Sinem GÖKÇE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ18.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124414
Herkese merhabalar. Sinem hanım ile terapiye başlama nedenim aşırı derecede takıntılarımın olması ve olaylara ani tepkiler vererek hata yapmamdı. Terapilere başlamamdan bugüne kadar geçen süreçte takıntılarımdan kurtuldum ve olaylar karşısında sakin kalarak ani tepkiler vermemeye başladım. Bir olay karşısında tam sinirlenecekken aklıma sinem hanım geliyor ve biranda sakinleşiyorum. Sinem hanımın aklıma gelmesi bile herşeyi çözmeme yetiyor. Sonrasında konuştuklarımız aklıma geliyor ve rahatlıyorum. Söylemiş olduğu çözüm yollarını hemen uygulamaya başlıyorum. İşin içinden çıkamayacak gibi olursam hemen arıyorum ve sesini duymak bile bana yetiyor. Konuşma şekli ses tonu tedavi süresinde size verdiği değer herşeyin üzerinde ve bunu sonuna kadar hissediyorsunuz. Sorunlarınızı çözmek için size verdiği görevler ile başa çıkmayı,konu hakkında yazılar ile güveninizi arttırıyor. Kendisinede söylediğim gibi; sinem hanım benim kahramanım. İyiki varsınız
     Beğenin    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124411
Uzun zamandır yaşadığım ilişkilerimdeki cinsel sorunlarım üzerine terapi almaya karar verdim ve tavsiyeler üzerine Sinem hanımdan randevu aldım. İlk başta kimseye açamadığım cinsel sorunlarımı bir başkasıyla konuşacak olmaktan çok çekinmiştim. Sinem hanımın güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımı sayesinde bu konuları paylaşmanın diğer sorunları paylaşmak kadar normal olduğunu anladım. Bu hafta 4. Seansımızı yaptık ve seans aralarında uygulamam için vermiş olduğu egzersizlerle birlikte gerçekten ilerleme kaydettik, hem sorunlarımı hem kaygılarımı yenmeye başladım.Sinem hanım çok profesyonel ve işinde uzman bir psikolog gönül rahatlığı ile kendisinden destek alabilirsiniz.
     Beğenin    
Derin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124342
Eşimle yaşadığımız iletişim problemleri nedeniyle ilişkimizin çıkmaza girdiğini fark ettiğimiz noktada bir destek almaya karar verdik ve Sinem Hanıma internet üzerinden ulaştık. İlk etapta çift terapisinin işe yaramayacağıyla ilgili şüphelerim vardı fakat Sinem Hanım kısa sürede bu şüphelerimi ortadan kaldırdı. Her ikimize de farklı bakış açıları geliştirmemizde yardımcı olurken, seanslar ilerledikçe hem bireysel hem ilişkisel düzeyde iyileşmenin ulaşılamaz olmadığını fark etmemizi sağladı. Evliliğinde sorun yaşayan herkese Sinem Hanımdan destek almalarını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Bülent USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123957
Sinem hanım ile karşılaşmama sınav döneminin yaklaşmasıyla başlayan gelecek kaygısı ve huzursuzluk hissi neden oldu. Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemdi ve ailem de bu durumdan etkileniyordu. Bu süreçte içtenliği ve yaklaşım tarzıyla geleceğim ile ilgili verdiğim kararlarda ve bu durum ile baş etmem konusunda birlikte ilerledik. Hayatımın dönüm noktası olan bu önemli zamanda Sinem hanım sayesinde kafamdaki soru işaretleri yerini hedeflere bıraktı. Genç bir birey olarak geleceğimin öneminin farkına varıp umutsuzluğa kapılmadan kendi ideallerime nasıl ulaşacağım konusunda yeni yol haritaları çizdik. Her seans sonunda kendimden emin ve mutlu bir şekilde eve dönmek benim için son derece önemli. Onunla tanıştığım için oldukça mutluyum.
     1 Beğeni    
G.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123757
Sinem Hanım’dan üç aydır çift olarak destek almaktayız. On yıllık ilişkimizin artık tamamen çıkmaza girdiğini düşündüğümüz anda Sinem Hanım’la tanıştık. İlişkimizin sonuna geldiğimizi düşünmüştük fakat kız arkadaşımla birbirimizi kaybetmek de istemiyorduk. Çift terapisini denemeye karar verdik. İyi ki bu kararı verdik ve iyi ki Sinem Hanım’la karşılaştık. Sinem Hanım artık kalıplaştığını düşündüğümüz sorunlarımızın çözümsüz olmadığını görmemizi sağladı. Geçirmiş olduğumuz üç aylık terapi süreciyle birlikte çatışmalarımız git gide azaldı, daha sağlıklı iletişim kurar olduk. İlişkinizde çözülemeyecek sorunlarınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka Sinem Hanım’dan destek almanızı öneririm.
     Beğenin    
Isa DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123636
Psikolog Sinem Hanım’la bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendisine kolayca ulaştım ve 5 seans görüştük. çok cana yakın ve yardımsever. Yaşadığım problemi çözümlerken bana çok farklı pencereler açtı ve onun sayesinde müthiş bir rahatlamaya ulaştım. Normalde bu kadar çabuk güvenemem ya da kendimi açamam ama yaşlarımız yakın olduğu için bana bir arkadaş gibi davrandı. Genç yaşına rağmen benim diyen psikologlara taş çıkarır. Son derece kibar ve farklılıklara saygılı biri. Kendisiyle tanıştığım ve terapi aldığım için mutluyum. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
E.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123609
Merhaba, ben Sinem Gökçe hanımı çok sıkıntılı olduğum bir dönemde, yaşadığımız şehirde görev yapan psikologları internetten bulup hiç tanımadan gittim.Şansıma çok güler yüzlü, tatlı dilli, insanın halinden anlayan, yormayan, üzmeyen güzel bir insanla karşılaştık. Daha önce başka bir psikologla kötü bir anımız olmuştu çünkü, gittiğime pişman olmuştum.Ama Sinem hanım hiç öyle değil. Hem kendi iç dünyamla ilgili sorunlarıma yardımcı oluyor, farkındalığımı arttırdı, daha bir kaç ay Önce tanışmamıza rağmen kendime güvenim geldi. Hem de eşimle İlgili problemlerimizde çok yardımcı oldu. Hâlâ da olmaya devam ediyor, kendisine minnettarız. İyi ki tanımışız. İyi ki varsınız Sinem hanımcım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Hande D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123604
İnternet aracılığıyla kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Alanında kendisini geliştirmiş; samimi, tarafsız insana karşıdan bakabilen biri. Danışan olarak kendisiyle iletişimimiz oldukça verimliydi. Sorunların en ince ayrıntısına kadar inen ve danışanına sorular sorarak kendi cevaplarını bulmasını sağlaması ve kitaplar önererek bunu desteklemesi ayrı bir artı özelliği. Kendisi oldukça sevecen tatlı bir üsluba sahip. Danışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum :)
     1 Beğeni    
Eren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123598
Pisikolog Sinem hanımla “kaygı bozukluğum” üzerine danışanı olarak profesyonel yardım almaya başladım. İlk zamanlar da çekingen bir şekilde gitmeme rağmen samimi ve anlayışlı tavrı, işine olan hakimiyetini ilk seanstan itibaren bana hissettirdi. Bunun bana verdiği güvenle tedavi sürecimde sürekli doğru yönlendirmeleriyle yanımda olduğunu hissettirdiği için buradan Sinem hanıma yeniden teşekkür ediyorum. Tedavi sürecim etkili ve kısa sürede sonuçlanmasında ve hayatıma kaldığı yerden çok daha iyi devam etmeme vesile olduğu için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Dinamik, bilgili, anlayışlı ve belki de daha önemlisi samimiyeti ve profesyonel tavrıyla problemlerimi çözme noktasında çok yardımcı olmuştur. Sizin de güvenebileceğiniz işinin ehli önce insana önem veren profesyonel psikolog arayışınız varsa psikolog Sinem GÖKÇE hanım’ a hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla ulaşabilir ve yardımına başvurabilirsiniz. En güzel önerim yaşadığım deneyimin bana sağladığı yüksek faydayı sizlere buradan aktararak, sizlerinde hayatınızı daha mental sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olabilmek olduğunu söyleyebilirim. Psikolog Sinem GÖKÇE hanım’ a iş hayatında ki başarılarının devamını diliyorum. Eğer psikolog arayışınız varsa kendisi oldukça işinin ehli ve basma kalıp tedavi yöntemlerinden daha etkili yönlendirmeleriyle farkını hissedeceğinizi görebilirsiniz.
     Beğenin    
A.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123546
Sinem Hanımı arkadaşlarımın tavsiyesi ile buldum. Psikolojik desteğin yararlı olabileceği ile çekincelerim olsa da destek almaya karar vermiştim. Sinem hanımla tanışınca gerçekten ne kadar faydalı olduğunu ve herkesin ihtiyacı olduğunu anladım. Kendisi son derece pozitif bir insan bunu o odaya girdiğinizde hissetmeye başlıyorsunuz ve konuya nerden başlasam diye düşünürken kendinizi çoktan sürecin içinde buluyorsunuz. Eşimle boşanmak üzereyken Sinem hanımdan bu konuda destek aldım ve sonrasında boşanma sürecimi çok daha olgun ve isteklerimi kabullenmiş bir şekilde geçirdim. Hayatımın en zorlu dönemimde daha rahat karar almamı sağladığı ve özgüvenimi de toparladığı için çok teşekkür ediyorum. Artık o dönemdeki farkındalıklarımı sosyal hayatımda da çok rahat uygulayabiliyorum. İyiki varsınız. İhtiyacı olan herkese bir görüşmesini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2022
TavsiyeNo: 123231
Her zaman her sorunla kendimiz baş edemeyebiliriz . Sinem Hanım tam sorunlarımın içinde boğulduğum bir dönemde araştırıp bulduğum çok değerli bir psikolog. Bir kere seanslarımız çok samimi ve sohbet havasında geçiyor ki bu çok önemli kendimi çok rahat hissediyorum. Olaylara artık farklı bir gözlemle değerlendirebiliyorum. Çok büyük dediğim sorunlarımın altında yatan küçük sorunlar olduğunu tespit edip çözebiliyorum. Farkını seanslar ilerledikçe daha çok görüyorsunuz ve mutlaka herkes hayatının bir döneminde profesyonel yardım almalı
     1 Beğeni    
Serdar K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122092
Sinem Hanım ile yaklaşık 8 ay önce tanıştık ve ergenlik dönemindeki oğlum için kendisinden yardım istedik. Oğlumla yaptığı daha ilk üç terapiden sonra büyük değişiklikler yaşamaya başladık. İlerleyen dönemlerde ise yavaş yavaş tüm sıkıntılarımız ortadan kalktı. Sinem hanım bu süreçte gerek biz ebeveynlerle gerek oğlumla çok yakından ilgilendi ve üzerimize çok emek harcadı. Güler yüzü ve yüzüne yansıyan samimiyetini sizlerde karşılaştığınız zaman göreceksiniz. Oğlumda yaşadığımız başlıca problemler ise kaygı bozukluğu, yeme bozukluğu ve aşırı risk alma davranışlarıydı. Sinem Hanım'a teşekkür ediyor ve herkese Sinem Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Betül SALMAN
14.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122065
Merhaba, değerli meslektaşım Sinem Gökçe'yi İzmir'de Aile, Çift ve Yetişkin terapisi ihtiyacı olanlar için tavsiye ederim. Kendisi alana oldukça hakim olan eğitimlerini titizlikle tamamlamış başarılı bir Psikolog. İzmir'de güvenebileceğiniz sayılı isimlerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Beraber çalıştığımız dönemde gözlemleyebildiğim danışan devamlılığı da meslekteki başarısını gösteren bir başka unsurdu. Eğer danışan olarak İzmir'de Psikolog arıyorsanız Sinem Gökçe'yi düşünmenizi tavsiye ederim.
     Beğenin    
Kerem
11.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122035
Sinem Hanım’la terapi sürecim beş ay önce İzmir’de başladı. Yaklaşık olarak iki aydır da farklı şehirlerde olmamız nedeniyle kendisinden online terapi hizmeti almaktayım. Yaşamış olduğum yüksek düzeydeki kaygı hayatımın her alanında önüme engel olarak çıkmaktaydı. Psikolojik destek almaya karar verdikten sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sinem Hanım’la tanıştım. Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımıyla daha ilk seansta güvenebileceğim bir psikolog olduğunu anladım. Kendisiyle geçirmiş olduğumuz terapi süreci sonunda artık kaygı hayatıma engel olamıyor. Hem iş hayatımda hem de sosyal hayatımda daha verimli ve keyifli bir insan olabilmeme katkı sağladığı için Sinem Hanım’a çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Betül Tanrıöver
10.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122014
Psikolog olma yolundaki adımlarında yanında olan biri olarak bu işi ne kadar istediğini sevdiğini ve çok başarılı olduğunu bildiğim kesinlikle tavsiye ettiğim bir psikolog:) Kendisi her zaman sıcakkanlı dost canlısı olaylara objektif bakıp yeri geldiğinde olayları soğukkanlılıkla karşılayan çözüm odaklı ve farklı bakış açılarıyla ele alan biridir.Bir psikolog olarak sahip olunması gereken bütün temel özellikleri taşıyan çok sevdiğim bir psikolog:)
     Beğenin    
Nando25
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122007
Sinem’i üniversite yıllarından beri tanırım. Pozitif enerjisi ile arkadaş ortamımızda her zaman ortamı neşelendiren kişi olarak tanınmıştır. Günlük hayatta yaşadığımız sorunlar karşısındaki sakinliği ve çözüm odaklı yaklaşımıyla çok başarılı bir psikolog olacağına emindim. Üniversite hayatından bu yana mesleki gelişimi onun için hep ön planda olmuştur. Alanıyla ilgili yapmış olduğu araştırmalar ve almış olduğu eğitimlerle bizleri de aydınlatır. Meslek hayatına atıldığı günden beri psikolojik desteğe ihtiyaç duyan tüm yakınlarıma kendisini öneririm.
     Beğenin    
Burcu BAŞOĞLU KUNDAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122005
Sinem Hanım ile daha önce çalıştığım kurumda tanıştım. İş ahlakına, akademik-teorik bilgisine, deneyimlerine çok güvenmekteyim. Sinem Hanım sıcakkanlı, güleryüzlü, sevecen, hem yetişkinlerle hem de çocuklarla iyi iletişim kuran bir meslektaşım. Seanslarında dakik olması, sorumluluk sahibi olması, kendini geliştirmeye dair ilgisi ve yardım etme isteği en çok takdir ettiğim özelliklerinden. Kendisine sonsuz güvenimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Duygu
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122003
Sinem hanımla aynı kurumda tanıştım. Alanında uzman ve paylaşımları çok yerindedir. Hizmet almak isteyen hiç tereddüt etmeden kendisini tercih edebilir. Sorunları profesyonel şekilde çözmektedir. Velilerle, çocuklarla, yönetimle ve öğretmen arkadaşlarla iletişimi çok kuvvetlidir. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. İşyerinde ciddi ve disiplinlidir. Kendisini üç kelime ile anlatmam gerekirse; samimi, içten ve çözüm odaklı diyebilirim. İnsanın ruh sağlığı da fiziksel sağlık kadar önemli eğer bir sorunla karşılaştıysanız bunu Sinem hanımla mutlaka çözün.
     Beğenin    

Sinem GÖKÇE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Betül SALMAN
Psk.Dnş.Betül SALMAN
Çok değerli meslektaşım Betül Hanımla üç yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık ve yıllar sonra tekrar aynı kurumda çalışma şansını elde edebildik....
Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Burcu Hanımla dört yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık. O zamandan bu yana hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyacım olduğund...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ege Pozitif Psikoloji
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir 
Adres 2:
Ege Pozitif Psikoloji
Bahçelievler, Atatürk Blv. No:43, 35700 Bergama/İzmir 
Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 514 43 44  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi- Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sinem GÖKÇE Mesleki Videolar Videoları
-

05:52
Top