2007'den Bugüne 88,770 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinem GÖKÇE
Uzman Psikolog - İzmir

Sinem GÖKÇE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burcu BAŞOĞLU KUNDAKPsk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Burcu Hanımla dört yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık. O zamandan bu yana hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyacım olduğund...

 
Sinem GÖKÇE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ege Pozitif Psikoloji
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir 
Adres 2:
Ege Pozitif Psikoloji
Bahçelievler, Atatürk Blv. No:43, 35700 Bergama/İzmir 
Adres 3:
Bornova-Konak 
İzmir
Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi- Psikoloji (2016 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi- Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sinem GÖKÇE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Çift Terapisi
Yetişkin Psikoterapisi
Ergen Psikoterapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi

Sinem GÖKÇE Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE'nin Özgeçmişi
Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim boyunca anaokulu, oyun merkezi, aile danışmanlık merkezi, hastane gibi birçok farklı kurumda gönüllü olarak staj yaptım. Lisans eğitimimin tamamlandığı tarih olan 2016 yılından bu yana özel okullarda rehber öğretmen, okul psikoloğu ve kurum müdürü olarak görev alırken bir yandan danışmanlık merkezlerinde aile danışmanı olarak hizmet vermekteyim.

Sinem GÖKÇE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Serdar K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122092
Sinem Hanım ile yaklaşık 8 ay önce tanıştık ve ergenlik dönemindeki oğlum için kendisinden yardım istedik. Oğlumla yaptığı daha ilk üç terapiden sonra büyük değişiklikler yaşamaya başladık. İlerleyen dönemlerde ise yavaş yavaş tüm sıkıntılarımız ortadan kalktı. Sinem hanım bu süreçte gerek biz ebeveynlerle gerek oğlumla çok yakından ilgilendi ve üzerimize çok emek harcadı. Güler yüzü ve yüzüne yansıyan samimiyetini sizlerde karşılaştığınız zaman göreceksiniz. Oğlumda yaşadığımız başlıca problemler ise kaygı bozukluğu, yeme bozukluğu ve aşırı risk alma davranışlarıydı. Sinem Hanım'a teşekkür ediyor ve herkese Sinem Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Betül SALMAN
14.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122065
Merhaba, değerli meslektaşım Sinem Gökçe'yi İzmir'de Aile, Çift ve Yetişkin terapisi ihtiyacı olanlar için tavsiye ederim. Kendisi alana oldukça hakim olan eğitimlerini titizlikle tamamlamış başarılı bir Psikolog. İzmir'de güvenebileceğiniz sayılı isimlerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Beraber çalıştığımız dönemde gözlemleyebildiğim danışan devamlılığı da meslekteki başarısını gösteren bir başka unsurdu. Eğer danışan olarak İzmir'de Psikolog arıyorsanız Sinem Gökçe'yi düşünmenizi tavsiye ederim.
     Beğenin    
Kerem
11.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122035
Sinem Hanım’la terapi sürecim beş ay önce İzmir’de başladı. Yaklaşık olarak iki aydır da farklı şehirlerde olmamız nedeniyle kendisinden online terapi hizmeti almaktayım. Yaşamış olduğum yüksek düzeydeki kaygı hayatımın her alanında önüme engel olarak çıkmaktaydı. Psikolojik destek almaya karar verdikten sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sinem Hanım’la tanıştım. Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımıyla daha ilk seansta güvenebileceğim bir psikolog olduğunu anladım. Kendisiyle geçirmiş olduğumuz terapi süreci sonunda artık kaygı hayatıma engel olamıyor. Hem iş hayatımda hem de sosyal hayatımda daha verimli ve keyifli bir insan olabilmeme katkı sağladığı için Sinem Hanım’a çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Betül Tanrıöver
10.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122014
Psikolog olma yolundaki adımlarında yanında olan biri olarak bu işi ne kadar istediğini sevdiğini ve çok başarılı olduğunu bildiğim kesinlikle tavsiye ettiğim bir psikolog:) Kendisi her zaman sıcakkanlı dost canlısı olaylara objektif bakıp yeri geldiğinde olayları soğukkanlılıkla karşılayan çözüm odaklı ve farklı bakış açılarıyla ele alan biridir.Bir psikolog olarak sahip olunması gereken bütün temel özellikleri taşıyan çok sevdiğim bir psikolog:)
     Beğenin    
Nando25
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122007
Sinem’i üniversite yıllarından beri tanırım. Pozitif enerjisi ile arkadaş ortamımızda her zaman ortamı neşelendiren kişi olarak tanınmıştır. Günlük hayatta yaşadığımız sorunlar karşısındaki sakinliği ve çözüm odaklı yaklaşımıyla çok başarılı bir psikolog olacağına emindim. Üniversite hayatından bu yana mesleki gelişimi onun için hep ön planda olmuştur. Alanıyla ilgili yapmış olduğu araştırmalar ve almış olduğu eğitimlerle bizleri de aydınlatır. Meslek hayatına atıldığı günden beri psikolojik desteğe ihtiyaç duyan tüm yakınlarıma kendisini öneririm.
     Beğenin    
Burcu BAŞOĞLU KUNDAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122005
Sinem Hanım ile daha önce çalıştığım kurumda tanıştım. İş ahlakına, akademik-teorik bilgisine, deneyimlerine çok güvenmekteyim. Sinem Hanım sıcakkanlı, güleryüzlü, sevecen, hem yetişkinlerle hem de çocuklarla iyi iletişim kuran bir meslektaşım. Seanslarında dakik olması, sorumluluk sahibi olması, kendini geliştirmeye dair ilgisi ve yardım etme isteği en çok takdir ettiğim özelliklerinden. Kendisine sonsuz güvenimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Duygu
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122003
Sinem hanımla aynı kurumda tanıştım. Alanında uzman ve paylaşımları çok yerindedir. Hizmet almak isteyen hiç tereddüt etmeden kendisini tercih edebilir. Sorunları profesyonel şekilde çözmektedir. Velilerle, çocuklarla, yönetimle ve öğretmen arkadaşlarla iletişimi çok kuvvetlidir. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. İşyerinde ciddi ve disiplinlidir. Kendisini üç kelime ile anlatmam gerekirse; samimi, içten ve çözüm odaklı diyebilirim. İnsanın ruh sağlığı da fiziksel sağlık kadar önemli eğer bir sorunla karşılaştıysanız bunu Sinem hanımla mutlaka çözün.
     Beğenin    

Sinem GÖKÇE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem GÖKÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK
Burcu Hanımla dört yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık. O zamandan bu yana hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyacım olduğund...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ege Pozitif Psikoloji
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir 
Adres 2:
Ege Pozitif Psikoloji
Bahçelievler, Atatürk Blv. No:43, 35700 Bergama/İzmir 
Adres 3:
Bornova-Konak 
İzmir
Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 514 43 44  
Telefon 2 :
0(533) 206 81 98  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi- Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sinem GÖKÇE Mesleki Videolar Videoları
-

09:33
Top