2007'den Bugüne 92,571 Tavsiye, 28,260 Uzman ve 20,019 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ömer Faruk TAN
Uzman Klinik Psikolog - Ankara

Ömer Faruk TAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ömer Faruk TAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ömer Faruk TAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ömer Faruk TAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ömer Faruk TAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ankara Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1996 (28 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İleri Seviye Akademik İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji (İng.) (2019 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Klınık Psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2024 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ömer Faruk TAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL PSİKOLOJİK DESTEK HİZMETLERİ
- Panik-Kaygı Problemleri
- Yas Süreci (Bir Yakının Kaybı, Ayrılık)
- Özgüven Kazanımı ve Motivasyon
- Depresif Ruh Hali
- Takıntı ve Saplantılar
- FOBİLER (sosyal fobi, özgül fobi...)
- Travma Sonrası Stres Bozukluğu
- Panik Atak
- EMDR Terapisi
- Depresyon
- Kişilik Bozuklukları (Borderline, Narsisistik, Şizoid Kişilik)
- İlişki Sorunları / Ayrılık Travması
- Cinsel Kimlik Seçimi / Bunalımı
AİLELERE YÖNELİK HİZMETLER
- Aile İçi Şiddet
- Aile İçi İletişim Sorunları
- Boşanma Süreci
- Çocuklarla İlgili Sorunlar
- Evlilik Öncesi Süreç
- Cinsel İşlev bozuklukları;
- vajınusmus,
- erken boşalma,isteksizlik,kuruluk, cinsel ilişkide ağrı,orgazm olamama, sertleşme sorunları, iktidarsızlık

Ömer Faruk TAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
O.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127977
Ömer Faruk TAN'ı bir arkadaşımın yönlendirmesi ile buldum.Sağolsun normal sürenin hep fazlası ile hizmet verdi. Ben de emin olamama durumu vardı kapıyı kapattım mı ocak açık mı kaldı gibi 2 ,3 kere geri dönüyodum bu sorunuma yardımcı oldu. Sınavıma hazırlanma sürecinde faydasını gördüm.Ciddi ve konuşkan bir psikolog olduğunu düşünüyorum.Cinsellik konusundaki problemler hakkında kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum.Kendisini 3 sıfatla tanımlarsam iyi kişilikli , işini ciddiye alan ve ilgili diyebilirim.
     Beğenin    
S.O.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127975
Ömer Beyle ruhsal bunalım yaşadığım bir dönemde iş arkadaşlarımın önerisiyle tanıştım. Daha önce sağlık hizmeti almış olduğum psikologla ilgili kötü deneyim yaşadığım için biraz önyargılarım vardı fakat Ömer Beyle tanışınca iyi ki tanışmışım dedim. Benimle gerçekten ilgilendi ve sorunlarımı kestirip atmadan dinledi. Sorunlarım hakkında çözümleyici geniş açıklamalar yaptı. Kötümser düşüncelerimle başetmem konusunda yardımcı oldu. Sorunlarımla başetmek konusunda güzel bir yol haritası oluşturduk. Bana karşı mesafesi mükemmeldi. Yardım aldığımı gerçekten hisettim. Randevularıma gitmekten çok memnunum. Ömer Bey mesleğini iyi yapan gerçek bir psikolog. Yardıma ihtiyacı olan herkes gönül rahatlığıyla Ömer Beyden yardım alabilir.
     Beğenin    
Hanife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127972
Ömer Faruk hocamla etrafımızda ki tavsiyelerden ziyade ben 23 yaşında Lösemi tedavisi gören bir gencim. Yaşadığım tedaviden dolayı duygularımı bastırdığımı ve bu duygularımı paylaşmayı hocamla istedim. Hala seanslarımız devam ediyor. Kendisiyle seans dışında kafama takılan sorunlar olsun gün içerisinde yaşadığım bir problemle karşılaştığımda rahatlıkla hocama mesaj atabiliyorum. Yani sevincimi üzüntümü hocamla paylaşıyorum sağolsun karşımda bir uzman gibi değil ilgili elinden geleni fazlasıyla yapan birisi var işte bunu hissetmek önemli. Kendisi de elinden geleni en güzel şekiliyle yapmaya devam ediyor. Seans günlerini sabırsızlıkla beklediğim alanında mükemmel bir uzman 💪🏼 ben hayatımda ilk defa bir psikologa gidiyorum ama etrafımda gidenlerle kıyasladığımda benim psikoloğum hepsinden ilgili güler yüzlü sohbeti akışkan hem gülüyorum seansta hemde rahatlıkla duygularımı paylaşabiliyorum.
     1 Beğeni    
Kâfiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127717
KEndisi hastanemize geldiğinden beri hic ihmal etmedi hastalarını Ömer hocam hayatıma dokunduğu günden beri ruhumun iyilestiğini hissettim 56 yasındayım ve bugüne kadar ki yasantımda beni yoran ne varsa birlikte çözmeye çalıştık hâlâ da devam ediyoruz çok ilgili bir uzman aglama krızlerimin yerini artık gulumsemeler aldı kesinlikle tavsiye ediyorum Ömer hocam gibi mesleğini hakkıyla yapan uzmanlar cogalır inşallah.cok vakit ayırıyor hastalarına dakika dolacak mı diye bekleme gerginliği yasamıyorsunuz
     1 Beğeni    
B.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2024
TavsiyeNo: 127700
Ömer Faruk Bey ile 4 seansımız oldu kendisi ile nöroloji doktorunun yönlendirmesi ile tanıştık gayet memnunum çok iyi bir dinleyici ve analizci bazen benim bile kendim hakkımda olan şeyleri fark edip benimde fark etmemi sağlıyor bu sayede şimdiden bana iyi geldiğini düşünüyorum.Seanslarda kendimi kötü hissetmiyorum sadece konuşmak istediğim şeyler hakkında konuşuyoruz anlatmak istemediğim konuların üstünde durmuyor buda beni çok rahatlatıyor. Destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
F.Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2024
TavsiyeNo: 127698
Merhaba ben Ömer Hoca'yı bir süredir tanıyorum geçmişim benim en çok canımı yakan şeylerden biriydi hala da öyle ama insan unutmaya çalışıyor ama ben beceremedim, ben doktora çok farklı bir konuda gitmiştim beni Ömer hocaya yönlendirdi dikkat eksikliğinden geldim ama o dikkat eksikliği olmadığını anladı demek istediğim bazen çevrenizdeki insanlar sizi anlamazlar beni kimse anlamıyordu annem babam çevrem herkes dahil Ömer hoca beni anladı ve benim özgüvenimi insanlara olan iletişimimde bana yardımcı oldu, kendimi ilk gittiğim zaman çok kötü hissetmiştim ne anlatacağım ne sorucak bana aceba diye hiç birşey anlatmak istemedim ama konuşunca samimiyetle herşeyi anlattım o alanında, işinde gerçekten çok iyi biri.
     1 Beğeni    
Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2024
TavsiyeNo: 127695
Ömer beyden bir süredir aile içi sorunlarım sebebiyle danışmalık alıyorum. Kendisi ön yargı ile yaklaşmayan yaşananlar karşısında suçlu aramadan yaşanan durumun psikolojik etkilerini inceleyen çok değerli bir psikolog, aldığı eğitimin dışında kesinlikle kendisinin bu konuda yeteneği olduğu kanısındayım. Meslek ahlakı çok yüksek, mesai dışında bile olsa sıkıntılı bir süreçte mutlaka vakit ayırıp süreci değerlendirip destek oluyor. Şereflikoçhisar gibi küçük bir yerde böyle bir hizmet almak gerçekten büyük şanş. Terapi sırasında çok dikkatli dinliyor ve olaylara güzel etkili bir dille dönüş yapıyor ve kesinlikle ilk günden itibaren konuştugumuz her şeyi detaylı bir şekilde hatırlıyor ki bu benim için çok önemli işine ve size ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Ömer Bey'den aldıgım hizmetten çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
İnci
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2024
TavsiyeNo: 127694
Kizimin dis agrilari yuzunden doktora gittigimizde problemin piskolojik oldugunu sıkıntılı bir donemdeyse bu yuzden olabilecegini ve piskolokla gorusebilecegimizi soylediginde basladi Ömer hocamla tanismamiz.Kizimin sinav senesiydi ve yapabilirmiyim korkusu vardi.Kızım hocamla konuştuğu zaman kendini daha iyi hissediyor.Biz uzun bir suredir hocamla iletisim halindeyiz danisanlarina moral verip onlari rahatlatmaya calisiyor.En onemlisi de kizimla iyi bir iletisim haline onu anliyor.Bizimle paylasmadigi sorunlarini hocamla paylasiyor.Sıkıntılı durumlarda hiç kimseden çekinmeden iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
N....
31.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127294
Merhaba ben psikiyatri uzmanımın tavsiyesi üzerine başladım Ömer hoca dan hizmet almaya, önce gerek görmemiştim ama bana çok iyi geldi. Benim daha önce fark etmediğim bakış açılarının farkına varmamı sağladı diyebilirim paylaşmak iyi geldi. Ben herkese tavsiye ederim, kendisi hastalarına karşı güler yüzlü ve saygılı. Benim bazı ailevi sorunlarım vardı Ömer hocamla görüşmeye başladığımdan beri olaylara daha sakin ve daha mantıklı bakmaya çalışıyorum.(şu an çalıştığı hastanede ben daha düzgün bir oda verilebileceği kanaatindeyim çünkü şu an ki odası çok küçük yeterli olduğunu sanmıyorum.
     2 Beğeni    
Sıla Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127272
Ömer hocamız gerçekten alanında çok iyi bir psikolog hastalarıyla o kadar güzel ilgileniyor dinliyor anlıyor ömer hocamızın yanına gittiğimizde bile kendimizi rahat hissediyoruz iyilesecgimize inanıyoruz samimi güler yüzlü bir doktorumuz ben temizlik takıntılarım icin gidiyorum ve ömer hocam sayesinde bu huylarımı takıntılarımı yeneceğiz ben inanıyorum seanslarıma da hep inanarak gidiyorum inanmak başarmanın yarısıdır hastalarıyla ilgili içten samimi onları dinleyen yargılamayan bir doktor ve her zaman güler yüzlü
     1 Beğeni    
Arda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127269
OKB hastalığım için yaşadığım yerin devlet hastanesine geldiğimde tanıştık. Koçhisar gibi küçük bir yerde bu kadar güzel terapi uygulayan birisinin olması çok güzel :) Çok sakin, efendi, ön yargıyla yaklaşmayan ve gözlem yeteneği güçlü birisi. Henüz 3 kez görüşmemize rağmen sorunlarımın bir nebze azalmasına yardımcı oldu. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha önceden psikiyatristlerden destek alıyordum fakat bu şekilde daha pratik oluyor. Ayrıca çok ilgili birisi. Sizi önemsediğini hissediyorsunuz.
     2 Beğeni    
R.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127268
Ömer beyden uzun zamandır danışmanlık alıyorum. İyi bir gözlemci ve danışanlarına karşı ilgili. Terapiye ilk başladığım dönemlerde sosyal fobi, sınav kaygısı,benlik saygısı,anksiyete,depresyon gibi konularda danışmanlık aldım ve bu konuda verdiği tavsiyelerle daha iyi bir ruh haline erişmeme çok yardımcı oldu. Bilgili, bilgisini doğru ve yerinde kullanan birisi olduğunu düşünüyorum. Mesleki yaklaşımlarıyla sizin kendinizi fark etmenize, farkındalık kazanmanıza yardımcı olan birisi.Bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
Fgt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126827
Alanında profesyonel, saygılı, nazik bir hoca, danışanlarına yeterince zaman ayırıyor. Sorunları derinlemesine irdeliyor, sorunların köküne inmeye çalışıyor. Ben danışma sürecinde faydasını gördüm, tavsiye ederim. Çalıştığı hastane temiz ve düzenli. Çalıştığı hastanede yalnız olduğu için yoğun çalışıyor ama buna rağmen hastalarının tamamına yeterli ilgiyi gösteriyor. İlk seanstan itibaren danışanlarına güven telkin ediyor.Profesyonel hizmet veriyor.
     3 Beğeni    
Ekin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126805
Sereflikochisar Devlet hastanesinde sinav ve genel kaygılar sebebiyle başvurmuştum. Terapi sorular sorarak örnek durumlar vererek ilerliyor. Benim başvurduğum ilk terapist kiyaslayabilecegim bir örnek yok o yüzden ama örnekler vererek bazı hisleri ve durumları somutlastirarak duyguları tanımaya ve sorunlara bakış açısını degistirmede yardımcı oluyor diyebilirim. Bazı şeyleri unutabiliyor bu konuda daha dikkatli not alması daha iyi olur. Konuşkan ve samimi biri.
     3 Beğeni    
Mikail
11.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126538
Gönüllü yaz stajımı gerçekleştirirken Ömer beyle tanışma ve birlikte çalışma fırsatı buldum. Ömer bey gözetiminde staj yapmak, psikoloji alanına olan ilgimi ve sevgimi daha da pekiştirdi. Staj sürecinde, danışanlarına karşı gösterdiği dikkat, anlayış ve destek benim için gerçekten etkileyiciydi. Kendisi her zaman danışanlarına karşı duyarlı, adil ve etik değerlere bağlı bir yaklaşım sergilemektedir. Staj süresince Ömer Bey’den öğrendiğim deneyimler ve aldığım bilgiler, gelecekteki kariyerimde yol gösterici nitelikte olacaktır. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Tuba ZeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126500
Kendisi profesyonel bir yaklaşımla hastalarıyla çok samimi bir şekilde ilgilenmektedir. Yanında çok rahat hissedebilirsiniz, her şeyi anlatabilir, kendinizle ilgili bir farkındalık oluşturabilirsiniz. Kendi farkındalığımı oluşturmamda bana çok yardımcı oldu. Her görüşmede farklı bir aydınlanma yaşadım . Her gittiğimde yalnız hissetmiyordum. Bana çok iyi geldi. Düzenli gidildiğinde büyük bir fark olacağına inanıyorum.Bakış açım ve algımın biraz olsun değiştiğini düşünüyorum :))
     4 Beğeni    
M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126499
Hastanede staj yaparken tanıştım. İlk gördüğümde çok samimi gelmişti. Anksiyete Ve Depresyon sebebiyle hizmet aldım, Anksiyete krizlerimde neler yapabileceğimi, depresyondan çıkabilmek için neler tapabileceğimi söyledi. Bu bahsettiğim sorunlarımın çoğunu çözdü. Mesleki açıdan diksiyonu ve bilgisi çok başarılı buluyorum. Bundan önce gittiğim psikiyatri sadece dinleyip gönderiyordu ama Ömer Bey çözümler sunuyor. Bence ön plana çıkmasında en büyük etken bu. Krndisi zaten bilgili birisi kendini geliştirmesi gereken bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Kişisel özellikleri ise güleryüzlü, nazik ve arkadaş canlısı birisi :). Yanında çalışanlar ve çalıştığı yer bence çokça güzel.
     4 Beğeni    
Lavinya
5.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126498
Psikiyatri doktoru yonlendirdirdikten sonra ilk gittiğim zaman içimde korku vardı kötü bir ruh halim vardı haftada bir gün gidiyordum kimseye anlatamadiklarimi anlatmak hicbir şekilde yargılanmamak ömer hocam sayesinde özgüvenim arttı kendi benliğimi hatırladım dünyanın ne kadar yaşanabilir olduğunu anladım bir abi gibi gerektiğinde bir dost gibi bir sorunum olduğunda çözümünü buluruz diyerek rahat oldum sayesinde suan cok iyim ve bu psikoloğum sayesinde samimi ve kendini bi doktor odası değil sanki arkadaşımla dertlesiyorum gibi alanında çok iyi bir uzman
     4 Beğeni    
Kardelen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125082
Başka insanların bana gösterdiği ve benim anlam veremedigim davranışlar neticesinde kendimde olan ama açığa çıkarmadığım düşünceleri farketmemi ve yüzleşmemi sağladı Ömer Bey. İçimde aslında olan düşünce ve hisleri sözlü olarak başka birine aktarmak benim o spesifik anları başta tekrar yaşarcasına hissetmemi sağlasa da derin bir rahatlama verdi bana. Aklım hala karışık ama Ömer Bey bunun normal olduğunu hissettirdi bana. Soruları sanki benim kendime sorduğum sorulardı da sormaya çekiniyormuşum gibi düşündürdü sonradan. Bu şekilde bir farkındalık yaşadığım için mutluyum
     4 Beğeni    
Melek Betül
8.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124696
Ömer beyle aynı hastanede diyetisyen olarak çalışıyorum, multidisipliner çalışmaya önem verdiği için çoğunlukla birbirimize yönlendirdiğimiz danışanlarımız oluyor. Danışanlardan Ömer beyle ilgili hep güzel geri dönüşler aldım. Bu sayede diyetine çok daha rahat devam eden olumlu sonuçlar alan danışanlarım oldu. Danışanlarım kendisiyle çok rahat iletişim kurabildiklerini, terapi sürecinde kendilerini güvende hissettiklerini ve psikolojik anlamda da çok fazla ilerleme kaydettiklerini belirttiler. Mesleki anlamda kendini sürekli geliştiren bu konuda çevresine ve danışanlarına da çok katkı sağlayan hasta mahremiyetine özen gösteren, etik değerlere bağlı çalışan bir psikologtur. Kendisinden danışmanlık hizmeti almasam da olaylara, hayata bakış açımı geliştirmemde çok katkısı olduğunu söyleyebilirim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 🤗
     4 Beğeni    
Irmak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124693
Merhaba benim en buyuk sansim Omer Beyle tanısmak olabilir. Genc biri olması nedeniyle gunumuzle alakalı olayları daha iyi analiz ediyor. Sempatik ve cana yakın birisi. Onunla tanıstıgımda o kadar berbat bir haldeydim ki beni o cukurdan cekip aldı tedavi suresince her turlu durumla ilgilendi. Psikolojik testlerle beni daha iyi bir duruma getirdi. Her sorunumu sabırla dinleyip ne yapmam gerektigini anlattı. Bunun icin kendisine minnetttarım. Kendisi isinde cok basarili bir psikolog herkese gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    
Mevlüt ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124679
Devlet hastanesinde nöroloji kısmına gittikten sonra nöroloji uzmanı yönlendirdi, çok iyi bir hizmet aldım ve hala almaktayım bende olam okb takıntim için tedavi ve hizmet aldım bu süreçte gayet konuyla yakından ilgilenmesi takibini yapması ve iyi ve kotu olan her durumla ilgili gerekeni yapıp ilgilenmiştir kendisini üst düzey profesör olmasını isterim kendisi zaten güleryüzlü cana yakın sempatik biridir. Kendisi psikoloji uzmandır üç kelimede açıklayacak olsam çözüm odaklı anlayışlı ve ruha iyi gelen yönlüdür. Katılımcılara tavsiyem kesinlikle tercih etmeliler zaten genç bir uzmandır günümüz tüm sorunlarını daha iyi analiz edebilmektedir bu durumda tüm katılımcılara ediyorum
     8 Beğeni    
G.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124669
Çok ilgili ve samimi işinde profesyonel sorun çözümü konusunda başarılı kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Tedavi süresince çok ilgilendi rahatça kendimi ifade edebildim. Hasta mahremiyetine özen gösteren saygılı biri.seansların gün ve saatleri konusunda özenli planlanan seansta yerinde ve hazır bir şekilde verimli biz zaman dilimi sağlamakta.önyargılı olarak başladığınız seanslardan huzur bularak ayrıldığınız bir ortamın tek adresi diyebilirim .
     5 Beğeni    
Aslı SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122237
Hayatın benim için çok zorlaştığı ve çıkmaz bir sokağa girdiğimi düşündüğüm bir vakitte sevgili Ömer hocamla tanıştım. Öncesinde başka bir kurumda psikoterapi almaya başlamıştım lakin bir faydasını görememiştim daha sonra bir doktorumun yönlendirmesiyle Ömer hocama ulaştım ve beni yeniden ben yapıp hayata daha objektif bakmamı sağladı. İpleri yeniden elime alarak kendimi kontrol etmeyi sayesinde başardım. İlk tanışma seansında nasıl bir yol izlenmesi gerektiğinden ve hangi tür terapi şeklini kullanacağından, kendi yöntemlerinden bahsediyor. Bu sayede danışan da tedavi süreci hakkında bilgilenmiş oluyor. Birçok alanda bilgi sahibi olmuş olması onu insanlarla daha kolay iletişim kurmasını sağlıyor. Ayrıca ben sadece kendim değil kardeşim ve annemi de kendisine gönül rahatlığıyla götürdüm. Kendisinin alanında mükemmel bir psikolog olduğunu düşünüyorum fakat biraz hızlı konuşması bazen kafamı karıştırmama sebep oluyordu :)
     5 Beğeni    
Eda K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122234
Ömer beyden uzun zamandır profesyonel destek alıyorum yaşadığım olaylarda beni aydınlatması daha önceki yaşantımda görmediğim noktaları görmemi sağladı artık sorunlarimla başa cikabiliyorum kendimi daha iyi hissetmeme kaygılarımla başa çıkmama eşim ve çocuğumla daha kaliteli vakit gecirmeme o kadar çok yardimci ve destek oldu kii herşeyden çok çabuk sıkılan ben bir sonraki randevuyu iple çeken oldum sizi asla yargilamadan dinleyen her sorunu çözebilen alininda kesinlikle çok iyi bir pskolog bana hayatıma ve aileme o kadar iyi geldiki kesinlikle tavsiye ederim mutlaka tanışmalısınız
     5 Beğeni    
Havva Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122227
Merhaba öncelikle Ömer Bey ile yollarımız kesiştiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi ile anksiyete sayesinde tanıştık. Terapiye başlamadan önce mutsuz, takıntılı , her konuda kendisini suçlayan bir insandım . Ama terapi süresi içinde bu durum öncelikle yavaş yavaş etkisini kaybederken terapi sonrasında tamamen ortadan kalktı. Eğer sizler de kendinizle ilgili bir problemi ortadan kaldırmak ve hayatınıza daha güzel bir şekilde devam etmek ısterseniz Ömer Bey ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü kendisi alanında başarılı , danışanlarına karşı güleryüzlü ve samimidir.
     5 Beğeni    
A. T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122055
işini özenerek ve severek yapan, danışanları ile iletişim imkanlarını ciddi manada geniş tutan, kendini güzel bir şekilde yetiştirmiş ve akademik eğitimine devam ederek geliştirmeye devam eden kıymetli bir psikoloğumuz. Problemleri çözmeye çalışırken meselenin temeline inmeye çalışıyor ki bu da insana kalite hissettiriyor. Kişisel ve ailevi problemler sebebiyle kendisine danışıyorum ve gayet memnunum. Programı yoğun olduğu için her hafta gibi düzenli bir şekilde randevu alamıyoruz ancak çok acil bir durum olmadığı için pek bir önemi kalmıyor.
     4 Beğeni    
Elifnur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122034
Tedaviye başladığımız ilk günden itibaren aldığım hizmetin faydasını görmeye başladım çok ilgili aynı zamanda nazik ve bilgili. Kendisine çok teşekkür ederim. Güleryüzlü samimi ve içtenlikle yaklaşıp sizi sıkmadan gayet normal bir tavırla elinden geleni yapacağına inanıyorum iyi ki varsınız hocam. En beğendiğim yönü ise arkadaşça olan yaklaşım tarzı asla yabancılık çekmedim. Maalesef ki artık bazı psikologlardan gördüğümüz ilgi alaka neredeyse yok denecek kadar az fakat ömer hocam alakası ve ince nazik tavırları ile çok başarılı bir doktor. Danışanlarına verdiği hizmetten alaka ve ayırdığı zamandan ötürü herkesin memnun kalıp tavsiye edeceği bir uzman olduğuna eminim.
     4 Beğeni    
BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122012
Uzmanımız Ömer Faruk TAN ile eğitim gördüğüm hastanede bir arkadaşının önerisi üzerine tanıştım ve o gün ysptığım 15 dakikalık konuşma sonrası üzerinde durulması gereken yoğun konular olduğu kanısına vararak haftanın belirli gününde ve saatinde seans görmeye başladım. Geçmişimde yaşadığım travmalar, şiddetli kırılmalar ve özgüven eksikliğim konusunda yardımcı olmaktadır. Kendisi mesleki açıdan gördüğüm üzere çok başarılı ve her konuya hakim olabilen bunu bir algoritma olarak ele alıp inceleyen temelini nedenini şu anki ve gelecekte çözülmezse bana bırakacağı hasarı gözlemleyebilen birisi ve bu cidden büyük bir başarı. Kendini şu konuda geliştirse daha iyi olur diyebileceğim bir yönü yok çünkü gördüğüm üzere başarısı çoğu doktordan iyi ve benim gözlemlerim sonucunda gayet mükemmel bir psikolog. Ömer Faruk TAN'ı 3 kelime ile tanıtacak olsam "bilgili, tutumlu ve özgün" birisi derdim. Dışarıdan bakıldığında gayet güleryüzlü arkadaş canlısı ve bilgiği her konuyu daha da çok öğrenmek için çalışan alanında sınır tanımayan bir psikolog. Çalıştığı yer ve odası gayet normal düzeyde bir psikoloğun sahip olacağı ideal bir oda ama extra olarak gözüme çarpan şey her gittiğimde gözüme çarpan kitaplar açıkcası kitapları merak ediyorum çünkü hepsi psikoloji ile ilgili ve gören kişilerin dikkatini çekecek gibi duruyor bunun dışında gayt düzenli ve gerek alanında gerek odasında işini ve düzenini en iyi şekilde koruyabilen bir psikolog hastalarıyla da çok ilgili birisi. İlk gittiğim psikolog olmasına rağmen hayatımın çoğu yerinde hissedemediğim derinliği ve durulmayan dalgalar halinde süregelen içinden çıkamadığım duyguların çarptığı tek kayalık şu an için burası. Hepinize önemle ve şiddetle tavsiye ediyorum burdan Ömer Bey'e saygılarımı sunuyorum Sevgili hastanız;₺ B**** E**
     5 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121995
Sınıfımda ortama uyum sağlayamayan ve davranış bozukluğu sergileyen bir öğrencim vardı. Ailevi sorunları sebebiyle sorunlar yaşadığını düşündüğüm bu öğrencim için bir şeyler yapmak istediğimde tavsiye üzerine Ömer Bey’e ulaşmıştım. Öncelikle öğrencimle alakalı tüm detayları titizlikle dinlediğini ve yoğun ilgisini görünce hemen aileyle iletişime geçip öğrencimi terapiye başlattık. Terapi süreci boyunca sürekli benimle iletişimde kaldı. Sonradan de aynı şekilde bakıcısıyla, kardeşleriyle de sık sık görüşerek bilgi aldığını öğrendim. Gözlerimin önünde durumu iyiye giden kelebeğim için buraya yazmak istedim. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz Ömer beye. Çok teşekkürler.
     6 Beğeni    
Cihan Ç.
8.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121994
Kendisi meslektaşım olur. Lisans döneminden tanışmaktayım. Kendisi teorik alan bilgisi oldukça derin ve işinde özverili bir Psikologdur. Oldukça arkadaş canlısı ve samimi bir insandır. Hani herkesin çevresinde ''bir işi/görevi hiç tereddütsüz emanet edebileceği'' birisi vardır, işte benim çevremdeki o kişi kendisidir diyebilirim. Her zaman sıradan olandan ve ortalamadan daha iyisini yapmaya çalışan idealist birisidir. Kendisini mesleki anlamda geliştirmek için sürekli olarak farklı disiplinlerden okumalar yaptığına ve eğitimler aldığına bizzat şahidim. Bütün bilgisini ve özverisini terapi seanslarına da aktardığına eminim. Terapiye ve psikolojik sorunların çözümüne bakış açısı çok yönlü ve zengindir. Psikolojik sorunlarla ilgili kendisine herhangi bir yoldan başvurmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
D.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121992
2 yıl önce Fibromiyalji teşhisim koyulduktan sonra tedavimi desteklemek için psikolojik danışma almam gerektiği söylendi. Hayatımda ki depresif dönemlerin sıklığı ve yaşadığım diğer sıkıntılar için birden fazla psikolog ve psikiyatrist ile görüşmüştüm. Bu görüşmelerin hiçbiri çözüm üretebilmeme yardımcı olmamıştı. Çok da faydası olmayacağını düşünerek Ömer Beyle seanslara başladım. Profesyonelliği, bilgi birikimi, bu bilgileri bana aktarma şekli ve işine gösterdiği özeni fark etmemle hızlı bir şekilde kendisine güvenim oluştu. Seanslara giderken daha önceki terapilerimden farklı olacağını hissetmeye ve daha istekli olmaya başladım. 25 yıllık danışan olma geçmişime rağmen koyulamamış teşhisimi koymayı başararak (Borderline) bana mutlu olabileceğim bir hayat yaşama şansı vermiş oldu. Yaşadığım tüm sıkıntıların altında yatan temel inanç ve tavırlarımın farkına varmamı sağladı. Bunu yapmaya da devam ediyor. Beni doğru ve hedefe yönelik kaynaklara yönlendirerek kendimi ve durumumu anlayabilmem için gereken alt yapının oluşmasına da yardımcı oluyor. Çevremde yardıma ihtiyacı olan tanıdıklarımı Ömer Bey'e yönlendirirken de buradan onu tavsiye ederken de içim çok rahat. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

Ömer Faruk TAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TPD
TEMA
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ankara Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 785 15 12
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1996
(28 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji (İng.)
Mezuniyet Yılı
2019
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Klınık Psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2024 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Uzm.Psk.Ömer Faruk TAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İleri Seviye Akademik İngilizce

Ömer Faruk TAN Mesleki Videolar Videoları
-

14:33
Top