2007'den Bugüne 89,430 Tavsiye, 27,594 Uzman ve 19,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hicret YALÇIN
Psikolojik Danışman - Kocaeli

Hicret YALÇIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Hicret YALÇIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hicret YALÇIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Hicret YALÇIN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hicret YALÇIN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Hicret YALÇIN'ın Özgeçmişi
Hicret Yalçın Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nü onur derecesiyle bitirmiştir. Lisans eğitimi boyunca mesleki ve eğitsel rehberlik olarak lise öğrencileriyle gönüllü çalışmalar yürütmüştür. Bu çalışmalar sınav kaygısını azaltma, verimli ders çalışma, ergenlerde benlik algısını yükseltmek, doğru meslek tercihi başlıklarında olmuştur. Aynı zamanda süpervizyon alarak bireyle psikolojik danışma çalışmaları da yürütmüştür. Genç yetişkinlerle çalıştığı konular ise duygu regülasyonu (duygu düzenleme), stresle baş etme, anksiyete gibi konular olmuştur. Lisans eğitimi süresince psikoloji merkezi, rehberlik ve araştıma merkezi, lise ve ortaokul gibi kademelerde staj yapma imkanı bulmuştur. Şu an aktif olarak online ve yüz yüze eğitimler vermekte olup aktif olarak eğitim almaya devam etmektedir. Sakarya’da yüz yüze, online olarak ise Türkiye’de ve dünyada çeşitli yerlerde psikolojik danışma hizmeti vermeye devam etmektedir.

Çalıştığı Konular:...[Devamı...]

Hicret YALÇIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Doğukan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123567
Hicret Hanımı sosyal medya aracılığıyla buldum. Yoğun bir yas içindeydim ve duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edemiyordum. Dolayısıyla bu durum yaşantımı oldukça kötü etkiliyordu. Hicret Hanımla olan seanslarımdan beklentim duygularımı ve düşüncelerimi anlamak onları kontrol edebilmek ve duygusal olarak daha olgun bir kişi olmaktı. Seanslarımız boyunca belirlediğimiz hedefimize adım adım ulaştık. Hicret Hanım kendimi anlamamda bana çok yardımcı oldu, içinde bulunduğum durumu gayet iyi bir şekilde analiz edip beni anlamaya çalıştı. Geçirdiğim bu süreçte hedefime ulaşmak için bana yol gösterdi. Kendisi gayet ilgili, güler yüzlü ve sizi anlamak için elinden geleni yapıyor dolayısıyla seanslarda anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Eğer sizde kendinizi daha iyi tanımak istiyorsanız Hicret Hanımdan yardım almanızı tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Üveysi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123561
Hicret hocayla hasbelkader tanıştık ve 4 aya yakın bir terapi sürecimiz geçti. Terapiyi pek istemiyorken tereddütlerim varken süreç beklediğimden çok daha iyi geçti. Sağ olsun kendisi bana ayna oldu, farkında olup, olmadığım sorunlarımı önüme serip bunları görüp çözmeme yardımcı oldu. Beni kendisine bağlayan da samimiyeti ve işine olan şevki gayreti oldu çünkü yaklaşık bir yıl sonra izleme seansı yaptığımızda en ufak detaya kadar her şeyi hatırlayıp, bana gerçekten yardımcı olmak istediğini görmem oldu.
     3 Beğeni    
Sirius
18.Mart.2022
TavsiyeNo: 123193
Hicret hanım ile yolumuz bir arkadaşım vasıtasıyla kesişti. Kendisinden danışmanlık aldığım sırada, ilk danışanı olmama rağmen, yıllardır farkında olmadığım / farkında olduğum ama çözüm bulamadığım konularla yüzleşmemi sağladı. Kendisi sayesinde büyük bir farkındalık kazandım. Mesleğinin henüz çok başında olmasına rağmen, ki bu danışmanlık alan biri için bir soru işareti olabilirdi, çok profesyonel ve yıllardır deneyimliymişçesine tavrı bana çok çok iyi geldi. Hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri psikolojik danışmanlık almak ve iyi ki bu danışmanlığı Hicret hanımdan almışım diyorum, gönül rahatlığıyla da bütün yakınlarıma tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2021
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Psk.Dnş.Hicret YALÇIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hicret YALÇIN Mesleki Videolar Videoları
-

03:07
Top