2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sevim ARSLANKURT
Psikolojik Danışman - Kocaeli

Sevim ARSLANKURT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sevim ARSLANKURT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sevim ARSLANKURT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sevim ARSLANKURT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikolojik Danışmanlık kişinin kendisini anlaması, çevredeki olanakları tanıması ve doğru kararlar vererek özünün gerçekleştirilmesi için bireylere yapılan sistematik ve profesyonel bir yardım sürecidir.
 
Sevim ARSLANKURT'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikopia Psikoloji
Karabaş Mahallesi Hafızbinbaşı Caddesi İnci İş Merkezi No: 30/1 Daire :4 İzmit /Kocaeli 
Adres 2:
Ck Psikoloji
Hacı Halil Mahallesi Hürriyet Caddesi No:30 Kat:4 Daire :11 Gebze/Kocaeli 
Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sevim ARSLANKURT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Aile ve Çift Danışmanlığı
Aile içi çatışmalar(Anne-baba, Ebeveyn-çocuk)
Ebeveyn Danışmanlığı
Ailede Uyum Sorunları
Evlilik öncesi Çift Danışmanlığı
Yeni bir duruma yönelik uyum sorunları
Gelişimsel Problemler(Ergen Çocukla olan Çatışmalar)
İletişim Problemleri
Yakınlık Problemleri
Bağlanma Problemleri
Kıskançlık
Boşanma Süreci

-Cinsel Terapi
Vajinismus
Erken Boşalma
Sertleşme Bozukluğu
Cinsel İstek Bozukluğu
Orgazm Bozukluğu-Bireysel Danışmanlık
Özgüven
Panik Atak
Somatoform Bozukluk
Problem Çözme Becerisi
Yetersizlik ve değersizlik Algısı
Anlam Arayışı
Depresyon
Kaygı
Sosyal Fobi
Öfke
Travma

Sevim ARSLANKURT Özgeçmis CV Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT'un Özgeçmişi
Merhaba ben Psikolojik Danışman-Aile Danışmanı Sevim Arslankurt. 1999 Ankara doğumluyum. Aslen Hataylıyım. Osmaniye Adnan Oğuz Anadolu Lisesi'nde lise eğitimimi tamamladım. O yıllarda insan psikolojisine olan ilgimi göz önünde bulundurarak Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümünü okumaya karar verdim. Necmettin Erbakan Üniversitesi PDR bölümünü 3,44 not ortalaması ve Onur Belgesi ile noktalayarak mezun oldum. Daha sonra aile yapısı üzerine yoğunlaşmaya karar verip, ebeveyn-çocuk ilişkisi üzerine Boğaziçi Enstitüsü'nden Ebeveyn Danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Sonrasında çiftlerle çalışabilme amacı ile Korkut Ata Üniversitesi'nin düzenlediği program ile Aile Danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Çiftlerle daha kapsamlı ve yetkin şekilde çalışabilmek amacı ile Cinsel Terapi uzmanı Serap Güngör tarafından Cinsel Terapi eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım.
Terapi ekolleri eğitimlerim :...[Devamı...]

Sevim ARSLANKURT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
K.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127468
Samimi güler yüzlü ilgili candan bir uzman.Alanına hakim ve bulguları nokta atışı.Görüşme dışında msjlarıma anında dönüp çözüm önerdi.Tavsiyelerde bulundu.Uyguladikça kaygilarim azaldi.Kendimi daha iyi hissetmem daha olumlu düşünmem de çok yardımcı oldu.Arayış içerisindeyken yapılan yorumlar doğrultusunda taniştim.Sihirli bir değneğe ihtiyacım varmış ve Oda Sevim hocaymış iyi ki tanıdım.Çok teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Halime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127141
Tesadüfi bir şekilde tanışmış olduğum Sevim hanımla çok memnun kalarak değerli bilgileriyle bizlere güler yüzlü hizmet vermektedir .kendisinden aile danışmanı olarak hizmet aldım.güler yüzlü sakin yapısıyla kendimi öncelikle rahat hissettirdi ve anlaşılır bir dille iletişim halinde olmamız beni mutlu etti teşekkür ediyorum kendisine. Mesleki açıdan gayet başarılı ve bilgi aktarımı olarak yeterli buldum. Sevecen Güler yüzlü Disiplinli Çalışma ortamı biraz küçük ama sizi rahatsız edecek bir ortam değil ev ortamı gibi kendimi rahat hissediyorum daha ferah olması tabiki daha iyi olabilir.
     Beğenin    
A.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127127
Tavsiye ederim ilgisi alakası yaklaşımı kişide yeni ufuk açıyor ve göremediği alanları gösteriyor olumsuzluklar dan kurtarıp bardağın dolu tarafını görmemizde yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz aile danışmanlığı için gittik ve bize çok katkısı oldu. Aile içi iletişim sorunumuz vardı eşim ile bize yaklaşımı üçüncü kişi olarak sorunlarımız ne kadar basit aşılabilir olduğunu farkettik. Dinlemesi vermiş olduğu ödevler görevler olsun gayet işini bilen severek yapan işinde uzmanlaşmış olduğunu gösteriyor. Çalıştığı ortam mekan insana sakinlik huzur veren maken olması zaten içeri girer girmez bi rahatlama hissettiriyor.
     Beğenin    
Zübeyde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126995
Sevim hanım çok tutarlı işini iyi bilen bi insan ve çok samimi onla konuşurken çok rahatlıyorum allah razı olsun ondan onun sayesinde çok daha iyiyim iyi ki yollarımız kesişti çok memnun kaldım ondan sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ☺️işinde ve meslek hayatında çok usta bi insan bana güzel tavsiyelerde bulunuyor ne yapmam ne etmem gerektiğini söylüyor çok memnun kalıyorum. Onun sayesinde yeni yeni kitaplar alıp okuyorum çok iyi geliyor bana bu kadar yani ☺️
     2 Beğeni    
Z.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126802
Sevim Hanımla internet araştırmalarım sonucu tanıştım. Eşim ve sosyal hayatımla ilgili içinden çıkamadığım bazı sıkıntılar yaşıyordum. Yardım almadan iyileşemeyeceğimi anlayınca araştırmaya başladım ve kendisine ulaştım. Sevim Hanımla 7. seansımızı tamamladık. Yargılamadan, suçlamadan, beni anlayacak profesyonel bir bakış açısına ihtiyacım vardı. Kendisi bana ilk seanstan itibaren bunu sağladı. Şans eseri bulduğum danışmanım şimdi hayatımın en önemli kişilerinden biri. Çünkü doğru ve mantıklı tavsiyeleri sayesinde hem kendimi daha iyi tanımama hem de hayata bakışımı bazı konularda değiştirmem gerektiği konusunda bana yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor. İçinden çıkamadığınız bazı konularla tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Sevim Hanımı hem samimi ve objektif yaklaşımı hem de sizi anlayan dinleyen ve gerçekten yardımcı olmak için uğraşan bir danışman olduğu için tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125727
Öncelikle Sevim arslankurt a çok teşekkür ediyorum bu zor süreç içinde ve halen aktif durumdayım doktorumla .. gelmiş olduğumuz bu 3.4 seansta şuana kadar çok iyi ilerledigimizi belirtmek istiyorum Sevim arslankurt un vermiş olduğu destek ve pozitif enerji ve güler yüz göstermesinden çok çok memnun kaldım ve iyilesmem için bana göstermiş olduğu ilgi muazzam ötesi ilk başlarda çok zor durumdaydım Sevim arslankurtu herkeze tavsiye ederim gidilmesi gereken bir uzman ve herkesin sevim arslankurtun tecrübesinden faydalanmalarını önemle tavsiye ederim inanın çok iyi gelecektir Sevim arslankurta minnettarım saygılarımla ve sevgilerimle.!
     Beğenin    
Talha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125159
Tamamen çözüm odaklı, samimi güler yüzlü kişiliğe sahip. Halen eşimle aile terapisi görmekteyiz ve bizi farklı noktalara getirdi kendisine fazla fazla teşekkür ederim. Sevim hanımı terapi konusunda hayatına dahil edecek kişiler bu konuda tereddüt etmesinler. En beğendiğim özelliği çok cana yakın olması kesinlikle bir terapistten daha fazlası. İlerleyen zamanlarda belki birileri bu mesajları okuyacak tavsiye almak isteyenler olucaktır, gönül rahatlığıyla sevim hanım ile görüşebilirsiniz.
     Beğenin    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125158
Sevim hanımı kendi kuzenimden tavsiye alarak tanıdım. Kuzenim de aile terapisi alıyordu ve bana Sevim hanımın çok iyi olduğunu söyledi. Ben de bu vesileyle kendisiyle iletişime geçtim. 5. Seansımızı gerçekleştirdik ve ben fazlasıyla mutluyum. Bize o kadar çok yardımı oldu ki, sırf görmediğimiz şeyleri bize anlatarak bile eşimi anlamama, eşimin de beni anlamasına yardımcı oldu. Verdiği tavsiyeler, yapabileceğimiz şeyler kısa süre içerisinde bile bizim ilişkimizin daha iyi yöne doğru gitmesini sağladı. Hem çok samimi, hem de çok içten birisi. Fazlasıyla anlayışlı ve çok saygılı. İyi ki Sevim hanımla görüşüyoruz.
     Beğenin    
M..... Ç..
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125109
Sevim hanımı eşimle aramızdaki iletişim sorunu olduğu zamanda araştırıp bulmuştuk.Kisa sürede olsa çok güzel ilerleme kaydettik.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Sorunumuza yaklaşımı ilgisi ve sorunu çözme teknikleri ile Sevim hanıma gelmenin ne kadar doğru bir tercih olduğunu anladığımı söyleyebilirim.Zamanla yönlendirmeleri ve çok içten sıcak kanlı olması aslında olan problemi çözmek için ne kadar samimi bir uğraş verdiğinin çalıştığı ortam çok sade ve güzel.Sakin bir kişilik kendisi ve içini yansıttığını düşündüğüm ofisi çok sevecen ve sıcak.
     Beğenin    
E.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125065
Sevim Hanımla yaklaşık 2 ay önce kadar çevrimiçi bir sitede tanıştık. Daha evlenmeden cinsellikle ilgili korkularım vardı. Ama bir türlü cinsel terapiye gidememiştim. Evlenince bakarım, deyip ertlemiştim. Evlendikten sonra korktuğum şey gerçekleştiği için eşimle birlikte bir terapist arayışına girdik. İlk olarak şunu belirtmeliyim ki kaba bir tabir olacak ama çok ciddi paralar verip sonuç alamadığım ve hayal kırıklığı yaşadığım bir terapist ve kadın doğum uzmanı da oldu. Sevim Hanım terapi ücreti hem uçuk bir rakam değil hem de sağladığı destekle kat be kat fazlasını hak ediyor. Hem üslubu, hem sabırla egzersizlere yönlendirmesi hem de sadece sonuç değil süreç odaklı çalışması "sizi cinsel işlev bozukluğu/ vajinismus vb. gibi durumlarda sex olsun,bitsin" e ben bir şey hissetmesem de olur değil aksine SAĞLIKLI ve KEYİFLİ bir cinsel hayata kapı açıyor. Evli veya bekar fark etmez. Cinsiyet ayırmaksın söylüyorum: Cinsellik sağlıklı, keyifli ve güzel bir şeydir. Korkulacak bir şey yok ama çalışacak çok egzersiz var. Herkese bütün samimiyetimle tavsiye ederim. Umarım Sevim Hanım mesleğinde dilediği gibi yol alır
     Beğenin    
Ali İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124950
İlk günden beri güzel bir şekilde ilerledik. Daha 1 seans bile güzel ilermeme kaydettim tavsiye ederim kesinlikle bu işi severek ve hakkıyla yapan bir insan ve ücret olarak ₺₺ bence uygun ve kaliteli yaşam istiyorsaniz kendisiyle iletişim kurabilirsiniz pişman olmayacaksınız 👌👌 mesleğin de yeterlilik almış ve hala kendi gelişimini sağlayan bir uzmandır. Güler yüzlü ve beni anlayan dinleyen bana radikal kararlar aldırmaya yönelik yaptığı çalışmalar kesinlikle taktir ve tavsiye edilir .. Belki çok çok ileri yaşlara kadar kendisi ile büyük yollar kaydedicez.. Sevim hanımı ben bir mobil uygulamadan tanıştım.. Begenmedigin bana itici gelen hiçbir yönü yoktur
     Beğenin    
Musa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124942
Sevim Hanım üstlendiği misyonun gerekliliklerini iyi bilmesi;işini severek yapması ve güleryüzlülüğü sayesinde insana pozitif enerji katmaktadır.Özellikle danışanını dikkatle dinleyip sağlıklı çözümler üretmesine ciddi katkı sağlamaktadır.Bu sayede geleceğie pozitif bakmamı sağladı.Seans esnasında insana zaman sıkıntısı yaşatmaması da danışanının takdirini kazanmasını sağlıyor.Hayatıma kattığı güzellikler için kendisine teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
     Beğenin    
Ertusa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124928
Google Haritalardan gördüm kendisini. Telefon ile görüştüm. Ben eşim ile ilgili sorunlarımız için gitmiştik. Samimi, ilgili, sözünün eri, gerektiği kadar konuşan ne fazlasına ne azına karışmadan çok güzel yönlendirmeler de bulundu. Hem soru sorarak hem açıklamaları ile içinde bulunduğumuz durumu anlamamızı sağlıyor. işini layıkıyla ve profosyonel yapıyor. Ücretide gayet makul₺₺₺₺₺, Ben çok memnun kaldım tavsiye ederim....!!!!!! En beğenmediği yanı yok Beğendiğim yanı seviyesi bulunduğu yeri gayet iyi biliyor farkındalığı yüksek
     Beğenin    
Azra
4.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124819
beni gerçekten anladığını hissetiriyor sabırla beni dinliyor ilk defa gerçekten anlaşıldığımı hissediyorum sevim ablayla konuşurken kendimi çok rahat huzurlu ve güvende hissediyorum bana çok güzel çözüm yolları öneriyor annemle benim aramdaki ilişkiyi düzenliyor ben çok güzel hissediyorum sevim ablayla seansa başladığımızdan berri kaş ve kirpik yolmam dahada azaldı ben anlaşıldığımı hissediyorum güvende hissediyorum ve bu his çok güzel bişey ben sevim abla sayesinde bazı şeyleri aştım kendimle olan savaşımda ben kazandım sevim abla sayesinde artık kendimi küçük görmüyorum kendimi daha iyi anlıyorum bu yüzden çok teşekkür ederim ben sevim abladan öncede bi çok psikolaga gittim samimi söylüyorum ilk defa başarılı oldum sevim abla sayesinde
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
N.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124322
Bitti artık, cok kararlıyım diye düşündüğüm bir anda bir tavsiye ile bunu da denemedim dememek için başladığım bir yolculuktu Sevim hanım ile başlamış olduğumuz bu süreç. Daha ilk günden itibaren yargılamadan, sadece sorular sorarak problemin asıl kaynağının ne olduğu, görünenin ötesinde farklı sebeplerin de olduğu bir farkındalık yaşamama vesile olduğu icin kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte güler yüzü ile kattığı pozitif enerji de ayrıca bir motivasyon kaynağıydı . Kısa sürede çok yol kat ettirdi bana ve evliliğime. Iyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki bu süreçte birlikte yol almışız. Hayatımıza dokundunuz....tüm emekleriniz için tekrar çok ama çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel enerjiniz ile daha bir çok başarılı işlere de imza atacağınıza da eminim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye de ediyorum. Başarılarınız daim olsun...
     Beğenin    
D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124253
Arkadasımın tavsiyesiyle Sevim hanımla irtibat kurdum.Onların cift terapisinde gercekten farkindalık yarattıgını, kısacası evliliklerini kurtardıklarını, birbirlerine nasıl yaklasmalari gerektigi konusunda bakis acilarini degistirdigini dinledim. Bunun uzerine online nasil olur acaba diye onyargimi kirip Sevim hanimla seanslara basladik. Yorumsuz,tarafsiz, elestirmeden, yasadiklariniza sasirmadan sizi dinlemesi, problemde cozum yolunun ya da sorunun ne oldugu konunun sonunda sizin dilinizden dokuluyor olmasi.. tespitleri acaba diye baslayan cumleleri okadar dogruki hic o taraftan bakmamistim halbuki. Bana kendimi cok iyi hissetiriyor, su zor zamanlarimda bana farkindalik kazandirip, aa bende varmisim kendim icin de sunu yapayim dedirtti. Online diye bu kadarini beklemiyordum, isini sabirla ve sevgiyle yaptigi cok net. Ve profosyonel. Enerjisi de cok cok iyi, uzun bir sure bu yola onunla devam edecegiz galiba.
     Beğenin    
T A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124014
Merhabalar, ilk seansımızdan bu yana Sevim hanımı çok samimi ve ilgili buldum, yaptığı işin hakkını veriyor, şimdiye kadar hiçbir aksaklık, problem olmadı, tatlı dil ve güler yüz ile seanlarımızı devam ettirdik ben hayatımın çok karamsar ve kaygılı bir döneminde Sevim hanım ile tanıştım, zamanla aşama aşama ferahladığımı, yüklerimi bir bir bıraktığımı farkettim, ilgisi ve ve her daim samimiyeti için Sevim hanıma minnettarım, gönül rahatlığıyla Sevim hanımı tercih edebilirsiniz, iyi günler dilerim..
     Beğenin    
S.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123809
İnternet aracılığıyla kendim için terapi arayisindayken yüz yüze konuşmakta zorlanacağı mi düşündüğüm için online hizmet almak istemiştim bu yüzden eşim araştırma yaparken aramış o gün bugündür ailemizin terapisti oldu ve çok memnunuz. Eşimle kendimizin baş edemedigi cozemedigimiz problemlere uzman desteği almak için başvurmuştur,aile içi iletişim problem çözme becerisi kazandirma,sorunlar karşısında nasıl çözüm odaklı yaklasilir gibi konularda gerçekten çok yardımcı oldu, profesyonel yaklaşımıyla. Sadece eş terapisti olarak değil kızımın da sıkıntılı bir süreçten geçerken abla yaklaşımıyla onunla da terapi yapıyor ve ilerlem kaydediyoruz işinde uzman. Mesleki açıdan öncelikle çok iyi bir dinleyici,tavsiyeleri kesinlikle nokta atış,yapıcı , dürüst,eleştirel yaklaşılması gereken konular da tarzından ödün vermeden karşı tarafı da kırmayan yapısı olan,meslek etiğine önem veren yönleri ile başarılı buldum,işini gerçekten iyi yapması karşı tarafın güvenini kazanması,samimi ve sempatik olması diğer uzmanlardan ayıran ozelligi kesinlikle. Bence zaten mükemmel ve kendini de geliştirmeye devam ettiğini düşünüyorum. Güler yüzlü,içten, işinde başarılı, en önemlisi terapide saatim doldu demek yerine devam ederek konusulan konuyu yarım bırakmadan dinlemeye devam etmesi daha aklıma gelmeyen neler var kimbilir ama biz ailecek çok memnunuz aile terapisti kız gibi oldu.. ŞİDDETLE TAVSİYE ediyorum.
     Beğenin    
Edanur Ç
6.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123770
Lise yıllarından beri dostum olan Sevim Arslankurt'un insan psikolojisini iyi anlayabilen biri olduğunu düşünüyorum. Onunla konuşurken beni anladığını ve yargılamadığını hep hissetmişimdir. Bu yüzden onunla konuşmak bana herzaman huzur ve güven vermiştir. Lise yıllarında bile özellikle insan psikolojisi ile ilgili çok kitap okuyan ve insanları analiz etme konusunda çok yetenekli olan biriydi. İyi bir psikolojik danışman olmak için çok emek verdiğine ve mesleğini çok sevdiğine bizzat ben şahidim. Zaten her zaman kendini geliştirmek isteyen bilgiye aç bir kişi olmuştur. İşinde bu kadar iyi olmasının nedeninin empati ve gözlem yeteneği son derece yüksek, güler yüzlü samimi ve içten birisi olması olduğunu düşünüyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim arkadaşım ❤️
     Beğenin    
Emine Kc
30.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123704
Uzun yıllardır tanıdığım ve dostluğunu edindiğim Sevim arslankurt hep çok iyi dinleyen ve analiz eden birisi olmuştur. Hayata hep doğru açılardan bakmayı becerebilen arkadaşımın konya da psikolojik danışmanlık bölümünü kazanması beni bir hayli mutlu etmişti. Çünkü kendisi bu bölüme yakışır birisi. Güleryüzlü ve samimi tavrından dolayı karşısındakine güç vermeye daha ilkokul sıralarında başlamıştı :) Kendisini yakından tanıdığım için aldığı eğitimlere şahidim.. Sürekli birçok sertifikasyon programına katılan kendisini her daim geliştiren hiç bir zaman bilgiye doymayan birisi. En güzel yeteneği ise analiz edip çıkarımlar yapmak. Özel hayatımda en çok danıştığım kişidir. Bana faydası her zaman çok fazla olmuştur. Genç yaşta olması her fikre açık olmasını yargılamamasını getiriyor beraberinde. Anlayışlı sevecen ve zeki bir kimse ❤️ Görevinde başarılar arkadaşım.
     Beğenin    
P.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123697
Sevim hanımın mesleğinde çok başarılı bir iş kadını olduğunu düşünüyorum kendisiyle çok araştırmalarım sonucu tanıştık kendisinin yönlendirme ve tavsiyeleri sayesinde olumsuz bir çok düşüncemden kurtuldum kendisiyle ilk seyansımda görüştükten sonra kendimle ilgili bir çok olumsuzluğun ve kendime yaptığım haksızlıkların farkına varmama yardımcı oldu. Güler yüzü, sizi ictenlikle dinlemesiyle ve yönlendirmesiyle verdiği yani size aşıladığı bir özgüven var. Bana verdiği destek için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum mesleğinde ki başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Betül KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123696
psikolojik danisman arayisindayken bir poster araciligiyla bulduk aslında daha sonra iletisime gectigimizde hemen denemek istedik cünkü teknikler vs hakkında yeterli bilgi verildi. anksiyete ve travmalarla ilgili olan seanslarimin sonunda bir seylerin farkinda varmam saglandi diyebilirim. gayet güleryüzlü , sicak kanli ve üslubuna tavirlarina cok dikkat ediyor , benim icin bu tarz seyler cok önemli ve benim için cok etkili olmustu . güven ortami saglaniyor . farkli teknikler deneyerek seanslari en verimli hale getirmeye calisiyor. seanslarin sonunda gercekten sizin icin etkili ve verimli olduğunu , bir seylerin degistigini hissediyorsunuz .
     Beğenin    

Sevim ARSLANKURT'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Irvin Yalom , James Masterson, Erich Fromm, Zülfü Livaneli


Sevim ARSLANKURT'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
ÇATED-Çift Ve Aile Terapisi Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikopia Psikoloji
Karabaş Mahallesi Hafızbinbaşı Caddesi İnci İş Merkezi No: 30/1 Daire :4 İzmit /Kocaeli 
Adres 2:
Ck Psikoloji
Hacı Halil Mahallesi Hürriyet Caddesi No:30 Kat:4 Daire :11 Gebze/Kocaeli 
Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 693 59 31
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2021
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sevim ARSLANKURT Mesleki Videolar Videoları
-

10:52
Top