2007'den Bugüne 90,681 Tavsiye, 27,883 Uzman ve 19,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşe KARA
Psikolog - Antalya

Ayşe KARA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe KARA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşe KARA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşe KARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülcem YILDIRIMUzm.Psk.Gülcem YILDIRIM
Gülcem hocamı bundan 7-8 ay önce eğitimleriyle tanıdım. İlk dinlediğimde tarzıyla tam istediğim gibi bir eğitmen ve terapist olduğunu kendisinden öğ...

 
Ayşe KARA'nın İletişim Bilgileri
Psk.Ayşe KARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1992 (31 yaşında)
Doğum Yeri : Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji (2022 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşe KARA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Danışmanlığı
Ergen Danışmanlığı
Bireysel Danışmanlık
EMDR Terapisi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yakın Tarihli Travmaya Müdahale
Duygu Durum Bozuklukları
Kişilik Bozuklukları
Kaygı Bozukluğu
Kayıp ve Yas
OKB
Fobiler
Panik Bozukluk
Somatizasyon
Sosyal uyum sorunları
Yeme Bozuklukları
İlişki Danışmanlığı

Ayşe KARA Özgeçmis CV Psk.Ayşe KARA'nın Özgeçmişi
Psikoloji lisans eğitimimi Yakın Doğu Üniversitesinde “Borderline Kişilik Bozukluğunun Aktarım Odaklı Psikoterapi İle Çalışılması” adlı bitirme tezim ile tamamlamış bulunmaktayım.
Eğitim sürecinde akademik başarı sağlayarak bir çok kez Onur belgesi ve Yüksek Onur belgesi almış ve Yüksek Onur Öğrencisi olarak mezun olmuş bulunmaktayım.
Lisans sürecinde çeşitli seminerlere ve sempozyumlara katılarak mesleki farkındalık kazandım.
Şu an Antalya’da Yüz yüze ve Online olarak Ergen ve Yetişkinlere bireysel danışmanlık vermekteyim.
Süpervizyon çalışmalarıyla, Duygu odaklı psikoterapi ve Bütüncül bağlamda Dinamik temelli olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.
Aynı zamanda EMDR uygulayıcısıyım.

Ayşe KARA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124614
Ziya hoca aracılığıyla buldum Ayşe hocayı, benim evliliğim ile alakalı sorunlarım vardı, buna bağlı öfke sorunum oluşuyordu ama Ayşe hocanın yardımları ve samimi cana yakın uslubuyla sorunlarımı çözebildim 2 ay kadar bi süre devam etti seyans larımız. Seyansın başlarına göre; daha güçlü, daha kararlı, ve daha güvende hissediyorum kendimi ve bu beni çok mutlu ediyor kendimi sevmeye başladım... Ben online olarak görüştüm ama yüz yüze görüşmeyi çok isterdim, çok cana yakın ve arkadaşça bi yaklaşımı var doğrularını ve yanlışlarını seni yargılamadan olması gerektiği gibi anlaşılır bir şekilde anlatıyor.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Şeyda
24.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124260
Ayşe Hanımla çalışmaya başladığımdan beri kendimde ve davranışlarımdaki değişimi fark etmeye başladım. Beraber gerçekleştirdiğimiz seansların yaşantımda etkili olmaya başladığını farkettim. Ayşe Hanım güleryüzlü, arkadaş canlısı ve anlayışlı olduğu için seanslarımıızn başarılı geçtiğini düşünüyorum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Birlikte geçirdiğimiz seanların sakin ve adım adım geçiyor olması da seansın etkisini artırıyor. Bana genellikle çocukluk travmalarımın üstesinden gelmemem ve onları günlük hayatıma uygulamam da yardımcı oldu. Birlikte geçirdiğimiz seanların büyük bir kısmı da çocukluk travmaları ve onların iyileştirilmesi üzerine oldu.
     1 Beğeni    
Sevgi K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124235
Ayşe Hanım’ a instagramdan Ziya Bey’in verdiği numaradan ulaştım. Çok sancılı bir dönemimde online olarak terapiye başladık. İlk zamanlar ne anlatacağım diye düşünürken seanslarda hiç susmadım ve kendisi beni sabırla dinledi. Bu konuda gerçekten çok iyi. Sizi dinlediği ve anladığı o kadar belli ki. 3 ayda bir sürü çalışma yaptık ve her seferinde üstümden yük kalktı. Her seansta ilerledik. Hiç yerimde saydığımı ve seansımın boşa geçtiğini düşünmedim. Anlattıklarım karşısındaki tespitleri o kadar iyi ki seans sonrasında düşündüğümde nokta atışı olduğu çok belli oluyor. Aynada gördüğüm benden gerçek beni çıkardı. Seans sonunda teşekkür edip iyi geldi dediğimde yüzündeki ifadeden mesleğini ne kadar sevdiği de belli oluyor. Herkese gönülden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Salihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123784
İnstagramda Psikolog Ziya Bey’in tavsiye ettigi psikologlar uzerine Ayse hanimla iletisime gectim. Kendisinin online seans yapmasi ilk asamada benim icin onemli sebepti. Ve aslinda sadece bir seans olarak dusundugum biseydi. Ilk seansta kendimi rahat hissederek sorun olarak gordugum konuyu belirttim. Ve suan 4. Seans oldu. Her seans su gibi geciyor. Seanslarin sonunda bana baska bakis acisi kazandiriyor. Hafiflemis, ve guler yuzunun verdigi pozitifligin ruh halime daha iyi geldigini hissettim. En cok hosuma giden yonuyse, ben anlattikca dinliyor. Kesmeden dinliyor. Anlattiktan sonra soyledigi sozler bana anlasildigimi hissettiriyor. Getirdigi mesleki yorumlar ve tespitleri olaylari bambaska gormemi sagladi. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Her zaman seans suremizi asiyoruz. Buna ayrica cok tesekkur ediyorum. Seans sirasinda ornegin « ogretmen-ogrenci » ciddiyetinden ziyade kendimden daha bilgin bir arkadasa kendi sorunumu anlatiyor ve bana dostca destegini sunuyor hissindeyim. Bu da beni cok rahat hissettiriyor. Kisaca seans gunlerini iple cekiyorum. Ve bana iyi geldigini (tespitleriyle) daha ilk seansta hissettirdigi icinde devam etme kararini aldim. Herkese Ayse hanimin destegini almasini tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Yüzarsif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123689
Terapiye karar verdiğimde kendime dair pek umudum yoktu. Hatta ilk terapide bu ne hep ben mi konuşacağım diyordum içimden. Sonraya doğru anladım ki karşımda işi usulüne göre yapan , benim terapi içerisindeki kaçamaklarımı profosyonelce kollayan , donanımli bir hanımefendi olduğunu anladım. Daha isin başındayım, kendimi tamamıyla bırakamıyorum ama büyük bir dönüşüme girdiğimin farkındayım. Şimdiden farkındalığım arttı. Farkindalıklarımın beni kurban psikolojisine sokmasından da sıyrılmaya başladım. Ben kendilerini tamirci olarak görüyorum :)) Ruhumdan başlayan bu tamir hayatımın her tarafına pozitif olarak yansıyacak. Buna inanıyorum. Şimdiden her şey için teşekkürler...
     7 Beğeni    
Rumeysa USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123678
Ben Ayşe Hanımı yoğun olarak yaşadığım stres,üzüntü,depresyon , duygusal çöküntü ve ruhsal dengesizlik dönemimde hızır gibi yetişmesiyle tanımıştım. Birçok psikologdan yardım almaya çalıştım ancak yeteri kadar tatmin olamıyordum. İçimdeki huzursuzluğu bir türlü aktaramıyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle bir de kendisiyle görüşmek istedim. Verdigim en doğru karardı. Ayşe Hanım beni yaptığı seanslarla bizzat kendimle yüzleştirdi. Neyi neden yaptığımı ve farkındalığımı arttırdı. Kendisi sayesinde opsiyonlarım arasında kararsızlık bile yaşamıyorum. Kendim için doğru olanı biliyorum çünkü. Bana göre insan önce kendisini tanımalı ve bunun için birine mutlaka ihtiyacı var. Ayşe Hanımla tanışmanızı çok isterim derttaşlarım. Kendisinin bir seansına girmeniz bile seansların devamını istemenize mümessil olacaktır. Teşekkür ederim Ayşe Hanım, beni kendimle tanıştırdığınız için..
     4 Beğeni    
Tuğba
20.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123616
Ayşe'yi çocukluk yıllarımdan beri tanırım. İnsanların problemlerini dinlemeye ve çözüm bulmaya çalışırdı. Güler yüzlü, samimi ve içten bir insandır. Kendisi benim dert ortağım diyebilirim. Bir sıkıntım, problemim olduğunda ilk koştuğum insandır ve sağ olsun her zaman çözüm bulur. Benim her sorunuma çözüm bulduğu gibi eminim ki herkesin sorunlarını samimi ve içtenlikte dinleyip çözüm bulur. O yüzden dertlerinizi ve problemlerinizi hiç çekinmeden anlatabileceğinize şüpheniz olmasın. Dertlerinden, sıkıntılarından bunalanlara şiddetle tavsiye ediyorum:) :) :)
     4 Beğeni    
B T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123612
Ayşe Hanım samimi, güler yüzlü ve oldukça içten birisi. Problemlerimi anlatırken benimle kurmuş olduğu göz teması ile kendimi rahat bir şekilde ifade edebiliyorum. Önceki gitmiş olduğum psikologtan daha iyi verim aldığımı düşünüyorum. Ayşe Hanım, beni dinlerken sıkılmadan ve büyük bir özveri ile dinliyor. Ayşe Hanım'ın beni bu şekilde dikkatli dinlemesi normalde kimseye anlatamayacağım olayları bile anlatmamı sağlıyor. Ayşe Hanım hayatımı kısa sürede olumlu yönde etkiledi ve herkese Ayşe Hanım'ı tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
E. R. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123564
Ayşe hanımla bu alanda eğitim alma kararından önce tanışmıştım. Aldığı eğitimden sonra başıma gelen olumsuz bir durum sebebiyle kendisinden online terapi aldım. Aldığım her seanstan sonra kendimi çok daha iyi hissettim. Kaybettiğim sağlıklı düşünebilme yetisini bana geri kazandırdı. İlgi alakası ve mesleki yeteğinin had safhada olduğunu düşünüyorum zira bizzat müşahede ettim. Güleryüzlü, sıcakkanlı, samimi yapısı ve insana güven veren bir duruşu var. Düzgün bir lisan ile akıcı konuşmasıyla diğer meslektaşlarından çok daha başarılı buluyorum.
     4 Beğeni    
Zeynep D.
14.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123563
Bir çok problemlerimi çözme noktasında bana yardımları,samimi ve profesyonel yaklaşımı benim için en önemli etken.bireysel yardım aldım nokta vuruşları tanıdık bir arkadaş havasında geçen seanslarım.geçmiş ve gelecek takıntıları günlük yaşam konforumu çekilmez hale getirmişti.Ayşe hanımla kendimde çözümü bulmanın rahatlığı içinde olmak büyük bir Özgürlüğe kavuşmanın mutluluğunu yaşamak.özverili çalışmasının hayatıma kattıklarını tarif edemem.kendisine çok teşekkür ederim.tavsiye içinse kesinlik evet derim.
     3 Beğeni    
Gf
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123556
Kendisi ile bir eğitimde tanışmıştık. Danışmanlık aldım.Kendisi işinde başarılı, samimi, içten ve güven veren birisidir. Konuşmaları açıklayıcı ve net. Ona anlatırken kendinizi güvende hissedersiniz. Güleryüzlü,kibar naif. Hiç tereddüt etmedi. İletişimi gayet iyiydi.Benim hayatıma dokunduğu yerler oldu. Aydınlanmamı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum. Kendini daima geliştirmeye yenilemeye çalıştığınıda gözlemledim. Başarıları daim olsun. Şiddetle tavsiye ederim…
     2 Beğeni    
Papatya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123553
Kızımın rahatsızlığından dolayı piskolog arayışı içindeydim. Ayşe hanımla tavsiye üzerine tanıştım. Bana diş doktorum tavsiye etti Hemen iletişime geçtim Çok iyi bir piskolog sıcak kanlı güler yüzlü çok ilgili çok kibar, işinde uzman bir piskolog şu an tedavimiz devam ediyor, ve süreçten çok memnunum. Çok güzel ilerliyoruz.Ben çok seçici birisi olarak çok araştırdım.Bende piskolog arayışı içinde olan herkese tavsiye ediyorum İyiki çıkmış karşımıza İyiki Ayşe Kara
     3 Beğeni    
Zbt
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123547
Kendisi akrabam olur bütün sıkıntılarımda danışırım yardımcı olur iyi bir sırdaştır verdiği tavsiyeler çok iyi geldi hayatı güzelleştirmek istiyorsanız sizede tavsiye ederim:) Geliştirmesi gereken bir konu olduğunu düşünmüyorum zaten o bir eksiği varsa en kısa zamanda tamamlar insanların duygularını anlayabildiğini düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlara yardımcı olur hayatta yorulanlara iyi gelir şu devirde kötü insanların çok olduğu yerde iyi insanlara güzel düşünenlere ve bu düşünceleri yayan insanlara çok muhtacız iyi olmayanlara iyi gelmesi dileğiyle:|)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Selim Uçar
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123545
Ayşe Hanım ile bir eğitimde tanıştık. Danıştığım konularda beni çok derinlemesine bilgilendirdi. Vizyonu ve izlediği metodlar oldukça net ve hayatın içindendi.Genç yaşına rağmen hayatınızın zor bir kesitinde size eşlik edebilecek, yolunuzu aydınlatabilecek vasıflarda bir yol arkadaşıdır. Pozitifliğini ve olayların tümüne doğru bir pencereden baktırabilmesini, mesafesini ve duruşu oldukça beğendim. Sınırlar ve iletişim hakkında çok destekçi bir yanı var. Özellikle kişisel alanı koruma ve hayatta istediğin alanda istediğin meslekte veya istediğin kişilerle ilerleme konusunda çok iyi bir yol gösterici. Şifalanmazın dileği ile sevgiler...
     2 Beğeni    
Nemesís
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123543
kendisi oldukça güler yüzlü ve samimiydi. kendimi açmakta hiç zorlanmadım, empati duygusu gelişmişti. birebir ilgilendi, seanslarımız sohbet havasında geçti. insanı sakinleştiren bir aurası ve yaklaşımı var. verdiği tavsiyeler realist ve uygulanabilir. sürekli kendini geliştirneye çalışan; eğitim ve seminerlere katılan biri olması da artı yönü benim için. aldığım danışmanlıktan ve yaptığımız görüşmelerden bütünüyle memnun kaldım. çevremde ihtiyacı olan herkese öneriyorum gönül rahatlığıyla. size de tavsiye ederim kendisini.
     3 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123542
Psk.Ayşe Kara ile uzun zamandır terapi alıyorum. Beraber bir sürü duygu çalışması yaptık. Terapi aldım alalı hayatımda bir sürü şey değişti. Yeni bakış açıları kazandım. Hayatımda birçok şey düzeldi. Kaygı yönetimini sağladı ve bazı veda seansları yaptık bunlar bana çok iyi geldi. Hayatımda çoğu şey iyileşti ve değişti. Objektif bakış açısıyla yargılamadan dinler ve ne anlatırsam anlatayım yargılamaz daha çok çözüm odaklı yaklaşır. Kendisine çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Ayşe KARA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği

Ayşe KARA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşe KARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülcem YILDIRIM
Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM
Gülcem hocamı bundan 7-8 ay önce eğitimleriyle tanıdım. İlk dinlediğimde tarzıyla tam istediğim gibi bir eğitmen ve terapist olduğunu kendisinden öğ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Ayşe KARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 199 29 91  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(31 yaşında)
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2022
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Ayşe KARA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ayşe KARA Mesleki Videolar Videoları
-

03:47
Top