2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Duygu Şifa OFLAZ
Psikolog - İstanbul

Duygu Şifa OFLAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Duygu Şifa OFLAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu Şifa OFLAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza BEŞİKOĞLUUzm.Psk.Beyza BEŞİKOĞLU
Beyza Hanımla tanıştığım kurum vesilesiyle tanıştım. Danışanlarını çok sıkı takip eden, disiplinli, danışanlarına değer veren bir uzmandır. Mesleki an...
Hansa KEÇEBAŞUzm.Psk.Hansa KEÇEBAŞ
Hansa Hanım ile çalıştığım kurum vesilesiyle tanıştım. Terapötik ilişkisi oldukça kuvvetli, entelektüel bilgi birikimi ve işine olan saygısı taktire ş...
Semanur KURUCAKUzm.Psk.Semanur KURUCAK
Semanur Hanımla çalıştığım kurum vesilesiyle ben henüz stajyerken tanışmıştık. Özverili, çalışkan, gelişmeye açık bir uzman. Kendisini tanımlayacak ke...

 
Duygu Şifa OFLAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Masaldan İş Merkezi, Kısıklı Mah., Alemdağ Cad., No: 60, A Blok, Kat 1, D: 5-6. Posta Kodu: 34692, Çamlıca Tepesi Yl, 34764 Üsküdar
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu Şifa OFLAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şimşek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126081
Duygu hocamla bir yılı aşkın süredir online olarak görüşüyoruz. Majör depresyon ve okb için ilaç tedavisi görürken terapiye de ihtiyacım olduğunu düşündüm araştırmalarım doğrultusunda Kim psikolojinin bir kampanyasına denk geldim ve başvurdum. Emdr tedavisi ile başladık yolculuğumuza. Gün gün hafta hafta kendimdeki değişikliği fark ediyorum. Kendimle karşılaştığımda dehşete kapıldığım anlar oldu. Terapinin iyileştirici özelliği Şifa hocamın tavsiyeleri sakinliği gülümsemesi ismi gibi şifa veriyor. Hayatında ve mesleğinde başarılar dilerim daha nice kırık kalplere dokunabilmesi dileğimle.
     4 Beğeni    
M. H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126052
Duygu hanımla yaklaşık 9 aydır görüşüyoruz. Uzun süredir devam eden keyifsizlik isteksizlik nedeniyle başlamıştım. Zamanla kendimle ilgili farkındalığım arttı, olaylar ve ilişkiler ile ilgili yorumum değişti. Kendisiyle görüştüğümde yakın bir arkadaşımla konuşuyormuş gibi candan ve açıkça iletişim kurabiliyorum. Anlayış kabiliyeti yüksek, duyarlı, kibar, cana yakın bir insan. Emdr ve şema terapiyi baz alarak seansları gerçekleştiriyor. Kendini ve hayatı anlamak için arayışta olanlara tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Esma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126038
Şifa hocayı KİM Psikoloji'nin kıymetli bir danışmanı önermişti. Terapiye son derece direnerek başladım ancak tek gördüğüm sabır ve anlayıştı. Seansta ne konuştuğumdan ne de sustuğumdan dolayı yargılanıyor gibi hissetmedim, daha kuruma girer girmez, o bekleme odasında bir ferahlık kaplıyor zaten insanı, terapi orada başlıyor aslında. Şifa hocanın kapıdan "hoşgeldiniz" demesini bekliyor ve nasıl geçtiğini anlamadığınız bir saat geçiriyorsunuz. Tüm iniş çıkışlara özenle yaklaşan, gayretlerinizi takdir eden ve yönlendirmeleriyle sizi bambaşka bir aşamaya taşıyan başarılı bir terapist kendisi. İyi ki hayatımda!
     1 Beğeni    
Tülin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126028
Kızımın desteğiyle kendisine ulaştım. Ağbimi kaybettim bu yüzden acı desteği için kendisiyle çalışıyoruz. Güleryüzlü, kendimi yanında rahat hissediyorum, yabancı birine kendini anlatmak kolay değil ama kendisi bunu çok güzel gerçekleştiriyor. Güven veriyor seans sonu birçok gerçek gözlerinizin önüne geliyor ve rahatlamış olarak ayrılıyorsunuz. Yardımsever , canayakın ve konuşkan Yaptıkları ve bundan sonra yapacakları için şimdiden kendisine teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
H.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126024
Şifa hoca ile tanıştığımda panik atak durumum baş göstermişti. Süreç içerisinde hem anksiyete konusunda, hem de hayatımda beni etkileyen özgüven eksikliği ve sosyal fobi vb durumlarda çok yol kat ettik. İlk günden itibaren güvende olduğumu hissettirdi ve durumuma getirdiği analiz ve yorumlarla bana çok büyük farkındalıklar kazandırdı. Samimiyetine her daim güvenebileceğiniz bir uzmandır ve kendisini hiç çekinmeden tavsiye ediyorum 😊🙏🏻
     1 Beğeni    
Srkync
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126023
Duygu hocadan terapi aldım ve almayada devam ediyorum. Aldığım terapi sürecinin daha başında olmama rağmen bir çok konuda farkındalık kazanmamda bana yardımcı oldu. Alanda yetkin, uzman ve deneyimli olmasını terapinin her anında hissediyorsunuz. Samimi, güler yüzlü, ve en önemliside işini severek yapan birisi. Sizin yardıma ihtiyacınız olduğunu anladığı zaman tüm samimiyetiyle elinden ne geliyorsa yapmaya hazır. Terapi almayı düşünen arkadaşlar varsa tüm içtenliğimle duygu hocayı öneriyorum :)
     1 Beğeni    
Nurcan T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126022
Hemen hemen 1 senedir danışanı olduğum Duygu hanımdan profesyonel psikolojik destek alıyorum. Duygu hanımı kendini alanında geliştirmeye çalışan, bunu mecburi olarak değil istekle yapan ve tüm bunları danışanına olumlu bir tavırla yansıtan biri olarak tanımlayabilirim. Terapi sürecimiz boyunca kendisinin bana yönlendirdiği bazı formlardan, seanslar esnasında sorduğu spesifik sorulardan, travma bazında yönelttiği duygu durum ifadesi tanımlamaları sayesinde kendimi daha iyi tanımaya ve anlamaya başladım. Gerek yüzyüze gerek online seanslarda kendisinin ‘terapi almaya’ yönelten pozitif tavrı, benim travmalarımı çözmem için gereken bu uzun sürecin içerisinde kalmama, devam etmek istememe yardımcı oluyor.
     1 Beğeni    
Beyza BEŞİKOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Mart.2023
TavsiyeNo: 125366
Şifa Hanım ile çalıştığım kurum vesilesi ile tanıştım. Danışanlarının yoluna ışık olabilmek adına çıkmış olduğu yolculuğunda gelişime açık, emek ve özveri ile ilerleyen, güler yüzlü, aktif ve etkin iletişim diline sahip, danışanlarının içinde bulunduğu durum, duygu ya da davranışlarındaki motivasyonu anlamak üzere empatik yaklaşımı ile memnuniyet kazanan, danışanların kendilerini keşfetmeye çıktığı yaşamsal süreçlerinde farklı bakış açıları kazanarak yönlerini bulmalarına eşlik edecek, yetkin beceri ve tecrübeye sahip bir meslektaşımdır. Şifa olması dileğiyle, yolu açık olsun.
     2 Beğeni    
İrem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125170
Duygu Hanım ile 8 aydır süren bir terapi süreci geciriyoruz. Güler yüzü, empati yeteneği, spesifik olarak sorduğu sorular, ilgisi ve güvenilir paylaşma ortamı sunması terapiye devam etme nedenlerimin başında geliyor. Çok çok büyük problemler ve travmalarla baş edemediğim dönemde başladık terapiye ve nerdeyse her konuda düşüncemi olumlu anlamda değiştirmemde en büyük desteği bana sağladı. Ruhsal sağlığınızı en az sizin kadar önemseyen ve destekçi biri olması nedeniyle de sınırlar çerçevesinde sağlıklı ve iyileştirici bir terapist-danışan ilişkisi kurduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar BDT, EMDR ve şema terapi ekollerini kullandık ve hepsinin ayrı ayrı olumlu etkilerini gördüm. İyi ki iyileşme yolunda Duygu Hanım ile birlikteyim.
     1 Beğeni    
H. A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125141
Duygu hanımla hayatımda çok önem bir kararı verme aşamasında tanıştık ve kendisinden danışmanlık aldım. Nokta atışı sorduğu sorular, yüksek empati düzeyi ve güler yüzü sayesinde zor bir dönemimi oldukça kolaylaştırdı ve göremediğim noktaları görmemi, kendime dair farkındalığımın artmasını sağladı. Kendisi çok güler yüzlü, kendisini geliştirmeye çalışan, empati düzeyi çok yüksek, ve çok güzel bir dinleyici. Kendisine tekrardan teşekkür ederim, başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Zbç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124994
Psk. Duygu Şifa Oflaz ile çalıştığı kurum aracılığıyla Temmuz ayında terapiye başladım. 6 aydır sürecimiz devam ediyor. İlk başladığımda önyargılarım vardı.Tanıştığım dönemde geçmeyen bulantım ve anksiyete krizlerim oluyordu. Psikiyatrik ilaç kullanmadan bunu sayesinde aşabildim. İyi dinleyici olan Şifa Hanım hayata bakış açımı değiştirdi. Terapiyi reddettiğim dönemde bile beni sürece ve hayata geri kazandırdı. Kendimi kötü ve değersiz hissettiğimde, beni değerli ve mutlu hissettiriyor. Kötü hissettiğimde ilk gideceğim ve bana iyi gelen birisi hayatıma dahil oldu. Birine bu kadar güvenip,iyi hissedeceğimi sanmıyordum. Her terapiden çıktığımda sağlıklı bir nefes aldığımı hissediyorum. Terapi sürecimden beri çevremdeki insanlar bende olumlu değişimler olduğunu söylüyor. Önerdiği kitaplar ve kurduğu cümleler tam nokta atışı ve sizi ne kadar özenle dinleyip,tanıdığını hissettiriyor. Empati yeteneği yüksek,güleryüzlü ve güven veren birisi. Kendini geliştirmeye istekli ve yetenekli gördüğüm Duygu Hanımla çalıştığım için çok mutluyum. Çalışma hayatı boyunca hep başarısı yüksek ve insanlara iyi gelen bir Psikolog olacağına eminim. İyi ki yollarımız kesişmiş.Teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Büşra D. B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124993
Duygu hanımla yine terapi alan bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık. Birkaç ay boyunca devam edem terapilerimiz oldu. Mesafe ve kişisel sebeplerden ötürü üzülerek devam edemedim. Ama yeniden fırsat bulduğumda yine görüşmek istediğim kişi kendisi olacaktır.Başka bir uzmanla çalışmadığım için kıyaslama olanağım yok ama gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Bana gerçekten iyi geliyordu devam ettiğim zamanlarda.Hem oldukça kibar ve güleryüzlü hem de olması gereken mesafeyi koruyan bir bence. Beni kısa sürede iyi tanıdığını ve gözlemlediğini, daha önce anlattığım şeyleri unutmaması ve bazen onlara atıf yapmasını farketmem doğru yolda hissettiriyordu bana Çok özel olduğunu düşündüğümüz şeyleri paylaşma rahatlığını da veriyordu aynı zamanda. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim, umarım bir gün yeniden beraber çalışma fırsatını buluruz.
     1 Beğeni    
H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124080
Şifa Hanım gerçekten anlayışlı ve güleryüzlü bir psikolog. Problemlerimi anlıyor, yönlendirmeleriyle ve meseleyi somutlaştıracak örnekleriyle problemlerime karşı kişisel farkındalığımın artmasını sağlıyor. Kendisiyle şema terapisi sürecini yürütüyoruz. Terapi sürecimde kendisine danıştıklarımı şema terapi ile örtüştürerek farkında olmadığım yönlerime ışık tutuyor. Kendisine danışan olduğum için çok memnunum. Kişisel farkındalık, özgüven eksikliği gibi problemlerini aşmak isteyen kişilere Şifa Hanımı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Meral T.
24.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123910
Şifa hanımdan psikolojik danışmanlık alıyorum. güler yüzü ve samimi ilgisiyle beni oldukça memnun eden ve kendisine hayran bırakan bir terapist. Kendisini hala geliştirmek için çalışan çabalayan ve eğitimler alan biri. Sayesinde kendime dair pek çok şeyin farkına vardım ve hayatımın geri kalanında da bu farkındalıkla ilerleyeceğime eminim. Zaman zaman ağladığım zaman zaman güldüğüm seanslarım oldu. onu hep yüzümde kocamannn bi gülümseme ile hatırlayacağım. Terapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Tuğçe GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123872
Duygu hanımla danışma hizmeti aldığım psikoloji ofisi vasıtasıyla tanıştım ve seanslarımız hala da devam ediyor. İlk günden beri güleryüzü, işini profesyonelce yapması, anlattıklarıma olan ilgisi bende kendisine karşı bi güven oluşmasını sağladı. Seanstan ayrılırken o gün kafamda dolaşan problemleri hallettiğimi ve önemli bi yol katettiğimi düşünüyorum. Bazı psikolojik testlerle duygu ve düşüncelerimi somut hale getirmemiz çözüm sağlama noktasında yardımcı olduğunu düşünüyorum. Kendisini şu şekilde tanımlıyorum; güleryüzlü, mesleğini ve danışanlarını ciddiye alan, algıları oldukça kuvvetli, hızlı çözümler sunabilen birisi. Ben hissettiklerimi kelimelere dökmekte zorlandığımda o hemen anlıyor ne düşündüğümü. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Hansa KEÇEBAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123856
Şifa Hanım ile çalıştığım kurum vesilesi ile tanışıyorum. Danışanlarıyla çok ilgili, terapötik ilişkisini çok iyi kurabilen bir uzmandır. Kendini geliştirmek adına sürekli eğitimlere, atölyelere, çalıştaylara katıldığına tanık oluyorum. Seans aralarında birlikte yaptığımız intervizyonlarda kendi bakış açısını genişçe sunabilen bir uzmandır. Güleryüzlü, ilişkisi iyi, bilgi birikimine güvenebileceğim ve kesinlikle önerebileceğim bir meslektaşımdır.
     3 Beğeni    
Semanur KURUCAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123817
Şifa Hanım ile çalıştığım kurum vesilesi ile tanıştım. Kendisi güler yüzlülüğü, sıcak kanlılığı ve çalışma azmi ile enerjinizi yükselten, sizi motive eden bir enerjiye sahiptir. Seans aralarında bolca bilgi aktarımı yaptığımız, duygu regülasyonu sağladığımız zamanlarımız vardır. Kendini geliştirmeye çok açık, mesleği için çokça çaba sarf eden bir uzmandır. Gözlerine baktığınızda şefkati görebilirsiniz ve o şefkatin iyileştirici gücü vardır. Şefkatli, donanımlı, bilgili bir uzman arıyorsanız Şifa Hanım'ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Yolu her zaman açık olsun..
     3 Beğeni    

Duygu Şifa OFLAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu Şifa OFLAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza BEŞİKOĞLU
Uzm.Psk.Beyza BEŞİKOĞLU
Beyza Hanımla tanıştığım kurum vesilesiyle tanıştım. Danışanlarını çok sıkı takip eden, disiplinli, danışanlarına değer veren bir uzmandır. Mesleki an...
Hansa KEÇEBAŞ
Uzm.Psk.Hansa KEÇEBAŞ
Hansa Hanım ile çalıştığım kurum vesilesiyle tanıştım. Terapötik ilişkisi oldukça kuvvetli, entelektüel bilgi birikimi ve işine olan saygısı taktire ş...
Semanur KURUCAK
Uzm.Psk.Semanur KURUCAK
Semanur Hanımla çalıştığım kurum vesilesiyle ben henüz stajyerken tanışmıştık. Özverili, çalışkan, gelişmeye açık bir uzman. Kendisini tanımlayacak ke...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Masaldan İş Merkezi, Kısıklı Mah., Alemdağ Cad., No: 60, A Blok, Kat 1, D: 5-6. Posta Kodu: 34692, Çamlıca Tepesi Yl, 34764 Üsküdar
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 246 61 34
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Duygu Şifa OFLAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Duygu Şifa OFLAZ Mesleki Videolar Videoları
-

12:22
Top