2007'den Bugüne 90,300 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sima Nur İMAL
Uzman Psikolog - Çorum

Sima Nur İMAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sima Nur İMAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sima Nur İMAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sima Nur İMAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Sima Nur İMAL'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Sima Nur İMAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2020 Mezunu)
Yüksek Lisans
Izmır Katıp Çelebı Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Aıle danısmanlıgı Tezsiz Yüksek Lisans (2022 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sima Nur İMAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞMA ALANLARIM
-Gottman Çift Terapisi
-Deneyimsel Oyun Terapisi
-Aile Danışmanlığı
-Çift Danışmanlığı
-Panik Bozukluk
-Sosyal Kaygı
-Agorafobi
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Yaygın Anksiyete Bozukluğu
-Depresyon

Sima Nur İMAL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sima Nur İMAL'ın Özgeçmişi
2011- 2015 yılları arasında Çorum Anadolu Öğretmen Lisesinde lise eğitimimi tamamladım. 2016 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım. Lisans eğitimimin 3.yılını Adam Mickiewicz University’de Erasmus öğrencisi olarak tamamladım. 2020 yılında Yüksek Onur derecesi ile mezun oldum. Lisans eğitimimin ardından İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programına kabul edildim. Başarılı bir ders döneminin ardından ‘‘Evli Çiftlere Uygulanan Grup Psikoeğitim Programının Evlilik Doyumu, Çatışma Çözme Stilleri ve İletişim Becerileri Üzerine Etkisi’’ adlı bitirme projemi tamamlayarak Yüksek Onur derecesi ile mezun oldum ve Uzman Psikolog unvanını aldım.
Yüksek lisans eğitimim sırasında Beşiktaş Rehberlik ve Araştırma Merkezinde stajımı tamamladım. İyi derecede İngilizce bilmekteyim.

SERTİFİKALAR
-Gottman Çift Terapisi 2.Düzey Eğitimi...[Devamı...]

Sima Nur İMAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşegül Şimşek
15.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123838
Sima Nur Hanımı okul yıllarından beri tanıyorum. Kendisi çok çalışkan çok özverili ve hevesliydi mesleğini icraate geçirmek için.. İnsan ilişkilerinde pozitif enerjiyle saygı ve samimiyet sınırları içerisindeki üslubuyla her zaman sevdiğim birisi. Eminim bu güzel huyları mwslek hayatında da danışanlarına karşı anlama ve sorunları anlamlandırabilme olarak yansıyacaktır. Kim olursa olsun hiç kimseyi yargılamadan kocaman sevgi dolu bir kucakla karşılar. Ileride çok başarılı çalışmalara imza atacağını, birçok insanın özüne dokunup iyi edeceğini biliyorum. Başarıların daim olsun canım arkadaşım💘🙋🏻‍♀️
     Beğenin    
A.A.
12.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123813
Sima ile üniversite dönemimde tanıştım. Kendisinin iletişimi oldukça başarılı ve güleryüzlü biri, gerek ders esnasında gerek ders dışında tanıdığım kadarıyla işinde de okul hayatındaki özveriyi göstereceğine ve danışanlarına gerekli desteği vereceğini düşünüyorum. Özverili, etik ilkelere dikkat eden ve içten diye tarif edebilirim onu. Eğer benden biri psikolog önerisi isteseydi Sima'nın adını gönül rahatlığıyla verirdim. Meslek hayatında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
     Beğenin    
A.Yılmaz
9.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123797
Eğer bir psikologla görüşme yoluna girmişseniz bu konuda en önemli arayışınız Güven ve anlaşıldığını hissetme duygusudur.Sima Nur İMAL bu anlamda beklentinizi sonuna kadar karşılayacaktır…Ardından olaylara bakış açınızın genişlediğini,çok zor gelen şeylerin artık size çok da zor görünmediğini,hayat felsefenizin daha olumlu şekillendiğini seanslarınızda fark edeceksiniz.Sağduyusu,olaylara objektif yaklaşımı,bütünüyle değerlendirme becerisi,alana hakimiyeti,samimi ve sakin kişiliği ile bu alanda tercih sebebidir.
     1 Beğeni    
Merve
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123742
Sima Nur kısa sürede tanıdığım(yüksek lisans aracılığı ile) buna rağmen iletişimindeki akıcılığı sevdiğim bir uzman. Kendisini sadece sınıf arkadaşı olarak gözlemleme şansım oldu. Konuşması etkileyici ve samimi. Bilgilerini sakınmadan sunan aynı zamanda etik ilkelere hakim biri. Alanındaki araştırmacılığı nı ve edindiği bilgileri kullanımını etkikeyici buldum. Mesleki donanımının dışında sıcak ve samimi bir kimliği olması yakınlık kurmayı sağlıyor. Meslek yaşamında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Emine Toz
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123740
Sima Nur İMAL ile üniversiteden tanışıyorum. Okul yıllarında çok başarılı biriydi, interaktif bir eğitim hayatı sürdürdü. Yeniliğe, değişime ve öğrenmeye her zaman açık bir duruşu vardı, psikolojinin her alanı onun için araştırma ve öğrenme konusuydu. Kendisi dinlerken en içten yanı ile ayrıntıları kaçırmadan dikkatle dinlerdi ve anlatırken de aynı özeni gösterirdi. Ses tonu çok naiftir, insanı sakinleştiren bir yapısı vardır. Kariyerinde çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum çünkü çalışkan, merhametli ve işinde özenli biri. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
H.İ
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123739
Sima benim çok yakın bir arkadaşım. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlarken ne kadar özverili çalıştığını çok iyi biliyorum. Ayrıca lisans döneminde hak kazandığı erasmus programıyla psikoloji alanında dünyada neler olup bitiyor görme imkanı buldu. Bu gözlemlerini birkaç konferansla mezun olduğu okulun öğrencileriyle de paylaştı. Mesleki açıdan onu her zaman çok yeterli buluyor olacağım ama onun kendisini sürekli geliştirme isteği olacak ki bence bu da diğer uzmanlara göre ön planda olan bir yönü. Sima'yı üç sıfatla tanımlayacak olursam: -Sorumluluk sahibi -Profesyonel -Sabırlı. Kendisini tercih edecek olan danışanlarına hiç düşünmemelerini ve bir an önce Sima ile ietişime geçmelerini öneriyorum. O tam bir winner.
     1 Beğeni    
Oğuzhan Fidan
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123737
Arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşım vasıtasıyla tanıştım kız arkadaşımla ilişki hakkında bir test uyguladı. Sakinliği ve sözlerinde ki derin düşünceler ve herkese eşit davranarak ve olabildiğince sakin konuşur. Mükemmelliyetçilik sakinlik sağduyu. Arkadaşcanlısı sakinlik Çalıştığı yeri görmedim online görüntü uygulaması vasıtasıyla görüşme sağladık. Çok güleryüzlü ve olaylara olabildiğince sakinlikle davranır yanlış sözler söylemekten kaçınır. Profesyonelliğini hissettirir.
     2 Beğeni    
Seda Kalender
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123735
Sima Nur Hanım’ın büyük kuzeni olma şansına sahibim.Kendisi şahsına münhasır güler yüzlü ve özverilidir. Samimi davranışlarıyla yanında güvende hissettirir.Üzerinizdeki yükü hafifletmek,anlaşılmak istiyorsanız tercih etmelisiniz.Karşısındaki insanı detaylı tanımak ister ve olayları dikkatlı analiz ederek tane tane konuşmasıyla size pozitif enerji verir. Mutluluğa,motivasyona,kendinizi ve başkalarını sevmeye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz...
     3 Beğeni    
Gamze
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123733
İlkokuldan beri tanıdığım ve gerek karakterinden gerekse yaklaşımından ödün vermeyen biri.Her zaman o kadar nazik,kibar ve anlayışlı ki Sima ile sohbet etmek bir şeyler paylaşmak her zaman bana iyi gelmiştir.Alanında çok başarılı olacağına hep inandım.Ona her konuda paylaşım yaptım ve elinden geldiği kadar iyi karşılık verdi bana güler yüzü ile hep destek oldu.Gurur duyuyorum canım arkadaşım.Danışman olarak da bir arkadaş dost gibi olduğundan şüphem yok.Seninle yürüyenler çok güzel adımlar atacak eminim.
     2 Beğeni    
B.T
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123732
Sima Hanım işinde çok profesyonel, samimi, kendini geliştirmiş bir psikolog. Ve geliştirmeye de devam eden uzman bir psikolog. Yüzü her zaman güler ve işi ile özel yaşamını ayırır. Danışanlarını karşı her zaman koşulsuz kabul eder ve onlara karşı dürüsttür. Meslek etiğine hep özen gösterir ve mesleğini özenle yapar. Her zaman danışanları için elinden geleni yapmış birisi. Onunla tanışıklığım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123731
Simanur Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık.Seanslarımızdan sonra farkettiğim evet bir sıkıntı varsa psikoloğa gidilmeli ama gideceğiniz kişinin çok önemli olmasıymış .Her seansımızı sabırsızlıkla bekliyorum. Özgüveni eksikliği, travmalarımla baş etmek ve gerçek beni keşfetmek için birlikte bir yola çıktık ve her geçen seans unuttuğum ya da bastırdığım daha iyi bir benle yeniden tanışıp hayatıma çiçekli yollar serpiyoruz. İyi ki yolum kendisiyle kesişmiş.
     2 Beğeni    
F.Ş
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123730
Psikolog Sima, benim dostumdur. Annelerimiz de arkadaş ve aynı memleketliyis. Tanışmamız geç oldu ama tam oldu. Benim kişisel yaşamımda da hep en büyük destekçim, dinleyicim , yol göstericilerimden oldu. Karşısındakini yargılamadan dinleyen, her zaman anlayan , ve yol gösteren birisi. İnsanlara hep sevgiyle ve merhametle bakan birisi. Bir birey kendi yaşamında bu şekildeyse eminim profesyonel meslek hayatında çok daha merhametli, empati kuran, yansız ve yol gösteren birisidir. Ben de doktorum, üniversite yaşamında bile herkes sınıfı geçmeye çalışırken arkadaşım hep bilimsel araştırmalar, bu neden böyle acaba , nasıl olabilir gibi araştırmalar sorular peşindeydi. Yüksek lisansda herkes çalma tez hazırlarken yaptığı çalışma ile başarıya ulaştı ve çok başarılı bir tez sonucu yüksek lisansını da tamamladı. Kısacası kişisel yaşamımda tanıdığım Sima , meslek yaşamında mesleğinin gereklerini yerine getiren, etik kurallara dikkat eden , karşısındakini dinlemeyi bilen, sağlığı için çabalayan merhamet sahibi bir psikologdur. Dostum olmasa psikolog olarak onu tercih ederdim.
     2 Beğeni    
Nazlı Göksenin Kalender
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123728
Sima Nur İmal’i tanırım.İnsanlara karşı yaklaşımı her zaman naif ve sevecendir.Karşısındaki insana karşı tavrı,uslübü ve nezaketiyle her daim dikkat çeker,bu yüzden sorunlarınızı anlatırken kendisini yanınızda gerçekten güvende hissedersiniz. Mesleğiyle ilgili bilgisi ve tecrübesini karşısındakine iyi yansıtır,bu yüzden onunla konuşurken kendinizi hem uzman donanımına sahip gerçek bir danışan hem de yakın bir dostunuzla konuşur gibi sıcak hissedersiniz.Gelmeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum…
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Sima Nur İMAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2020
Yüksek Lisans
Izmır Katıp Çelebı Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Aıle danısmanlıgı Tezsiz Yüksek Lisans (2022 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sima Nur İMAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Sima Nur İMAL Mesleki Videolar Videoları
-

00:11
Top