2007'den Bugüne 91,818 Tavsiye, 28,133 Uzman ve 19,910 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Fevzi CEBE
Doktor Psikolog - İstanbul

Fevzi CEBE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Fevzi CEBE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Fevzi CEBE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Fevzi CEBE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dr.Fevzi CEBE'nin İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1978 (45 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2002 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Abd (2005 Mezunu)
Doktora
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Abd (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Fevzi CEBE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çift-ilişki terapisi, aile terapisi,

bireysel terapi

Panik atak, depresyon, kaygı bozuklukları, cinsel danışmanlık, uyku problemleri...

Dr.Fevzi CEBE Özgeçmis CV Dr.Psk.Fevzi CEBE'nin Özgeçmişi
1998-2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisansımı tamamladı.

2002-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Anabilim Dalında yüksek lisansımı tamamladı. Tez araştırması kurum bakımında kalan ergenlerle, ailesi yanında kalan ergenlerin depresyon, kaygı ve benlik saygısı açısından incelenmesi üzerinedir.

2016-2019 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Anabilim Dalında doktoramı tamamladı. Tez araştırması kapsamında mobbing (işyerinde yıldırma) mağdurlarında benlik saygısı, çatışma eğilimi, işlemsel adalet ve travma bulguları ele alınmıştır.
...[Devamı...]

Dr.Fevzi CEBE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
M. S. T.
11.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124379
Fevzi Bey'le karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Major depresyon tanısı konduktan sonra ilaç tedavisine başladım. Bu süreçte kendisiyle yaklaşık 3 aylık bir çalışma yaptık. Psikolojik danışmanlık ile ilgili tüm şüphelerim ve önyargılarım daha ilk seansta ortadan kalktı. Sohbet havasında geçen seanslarda çoğunlukla; baba-oğul ilişkisi, korkular, kendini yargılama, kabullenme, kendini ifade etme, duygular, ilişkiler gibi konuların üzerinde durduk. Üzerine çalıştığımız konularda ki zayıflığımın ortadan kalktığına mutabık kaldık ve seansları sonlandırdık. Desteği için kendisine müteşekkirim!
     Beğenin    
Cemile
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124308
Fevzi beyi 2019 dan itibaren yaklaşık 3 senedir ziyaret ediyor , çeşitli problemlerimde ihtiyaç hissettiğim zamanlarda seanslarıma devam ediyorum. Samimi aynı zamanda mesafeli , seviyeli bir psikolog. Karar verme aşamasında ,yol ayrımlarımda aydınlanmama vesile oldu. Evimde kendimi ne kadar rahat hissediyorsam yanında da aynı rahatlığı ve konforu sağlayan bir psikolog. O zor zamanlardaki kahvenin hatırı kırk yıllık tabirini sonuna kadar hak ediyor ve çok kıymetli. Hastalarına değer veren , hassasiyetle dinleyen , sabırla öneri veren iyi bir hekim. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ayşegül TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124284
Ben randevu alarak gittim. Kendisinin yaklaşımı gayet profesyonel ve olumlu idi. Almış olduğum desteğin konusu ile ilgili oldukça iyi yol kat ettik. Hatta sonrasında kendi yakınlarıma da önerdim ve onlar da gittiler ve de memnun kaldılar. Psikolojik destek hele de günümüz şartlarında çok önemli. Fevzi Bey de bu konuda dopru isimlerden biri. Önyargılı insanların bile rahatlıkla iletişime geçmesini sağlar. Günümüz ebeveynlerinin önemli sorunu olan hala çocuğun aile ile uyuması problemi idi yardım aldığım konu. Terapilerin sonunda artık böyle bir sorun kalmadı. Tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Kamuran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124072
Merhaba.Arkadaşımın önerisi ile tanıştım.Benim için zor dönemlerdi.Samiyetî ve dikkati sayesinde uzun yıllar birlikte yol alıyoruz.Bunca yıl boşuna biriktirmiş ve üzüntüsünü yaşamışım.Kendimi çok çok iyi hissediyorum.farklı bakış açısı geliştirdim.Sayesinde iç huzurunu buldum.Oh dünya varmış.şuan arkadaşlarıma ben öneriyorum.Memnuniyetleri beni mutlu ediyor.şimdi ise benim geçmiş sorunlarından etkilenen güzeller güzeli kızım ile çalışmalarımız devam ediyor.İnanıyorum ki çok güzel sonuçlar elde edeceğiz.iyi ki varsınız FEVZİ CEBE iyi ki hayatıma dokundunuz.
     Beğenin    
B.V
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124053
Dr. Fevzi Bey çok zor durumda olduğum bir dönemde araştırmalarımla kendisini bulduğum çok kaliteli bir doktor. Öncesinde seanslara tek gittim sonra eşimle beraber çift terapisine gittik ve faydasını gerçekten hemen gördük. Kendisiyle tanışmamış olsaydık şuan boşanmış olabilirdik. Kendisi oldukça naif, sakin, sizi yargılamayan, dinleyen ve olabildiğince yardımcı olmaya çalışan bir doktor. Sayesinde çift olarak iletişim kurmayı öğrendik. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Nevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124028
Fevzi Hocamla tanışıklığımız hepimizin yaşadığı gibi bir duygu durum bozukluğu esnasında gerçekleşti. Hepimizin hayatında içinden çıkamadığı dönemler, ve bu duygu karışıklığı esnasında fikrinizi, hedeflerinizi, hislerinizi kime emanet ettiğiniz gerçekten önemli olabiliyor. İşte tam bu esnada Fevzi Hocamın yol gösterici ama bunu kırmadan dökmeden ve bir uzman profesyonelliğiyle gerçekleştiriyor oluşu benim hayatımda farklı pencereler açarken, bir yandan da kendime yönelik onarıcı kararlar almamı sağladı. Kendisini şiddetle değil ama güzellikle her ihtiyaç duyana tavsiye ederim :) Buradan da hocama yine saygılar, sevgiler olsun.
     1 Beğeni    
M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124024
Psikolojik olarak bunalmış hissettiğim bir dönemde Fevzi bey'e bir arkadaşımın referansı ile gittim. İlk başta gergin olmama rağmen güzel yaklaşımıyla bana güven verdi ve içimi rahatlattı. Böylece hislerimi rahatlıkla kendisine anlatabildim. Hislerimi anlatıyorken bana gerekli noktalarda sorduğu sorular ile kendi kendime cevaplarımı bulmamı sağladı. Tarafsız, eleştirisiz ve profesyonel şekilde bana çok yardımcı oldu. Kendisine güzel iletişimimiz için teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Alev TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124022
Psikolog Fevzi Cebe'i arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ..ilk seanslar daha çok benim anlatımlarım suçlamalarım ağlamalarım ile geçti..sadece ben konuşuyorum kendisi çok konuşmuyor diye beni anlamıyor bana faydası olmayacak gibi his etsemde hiç bir seansını boş vermeyerek gittim ..ilerleyen süreçte karşımda çok güvendiğim bir arkadaşım sırdaşım ve söylediği her cümle ne kadar değerli olduğunu ben kendimi değerli his ettiğimde anladım ..artık beni üzen kişiler beni kıramıyor daha bencil ve artık herşeyin karşılıklı denge de olması gerektiğini fark ettim ..eskisi kadar bana karşı saygısız davrananları alttan almıyor kendimi suçlamıyor başkalarından sevgi dilenmiyorum ...tek başıma da güzel vakit geçire biliyorum .. Başka bir uzmanla karşılaştırma şansım yok çünkü Fevzi Cebe Bey ilk piskoloğum ve ümit ederim son olur ..samimi güler yüzlü tabiki güven vermesi benim için çok önemli.. ev ortamı gibi sıcak rahat geciyor seanslarımız .kendisiyle tanıştığım için ve bende uyandırdığı farkındalarından dolayı çok memnunum mutluyum ve özgürüm..kendisine gerek iş ve gerekse özel hayatında başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    
Yeşim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123994
psikolog fevzi beye kendimi psikolojik olarak kötü hissetmeye başladığım bir dönemde gitmeye başladım. ilk olarak bir psikologa gittim ve kendimi rahatlıkla ifade edebileceğim bir ortam buldum.dikkatli ve ilgili olması kendimi iyi hissettirdi.kendimi rahatlıkla ifade edebileceğimi düşünmüyordum fakat kendimi rahatlıkla ifade edebildiğim bir ortamla karşılaştım.dikkatli ve ilgili olması, bana yeni yaklaşımlar sunması sorunlarımı tanımama yardımcı oldu.
     1 Beğeni    
M.I.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123974
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fevzi Bey'e başvurdum. Kaygılı ve takıntılı davranışlara yatkın kişiliğim de etkisiyle pandemi sonrası artan kaygılarım ve takıntılı davranışlarımla baş edemez bir noktaya gelmiş ve destek almam gerektiğini düşünmeye başlamıştım. Yeni başlamış olmakla birlikte iyi bir bağ kurduğumuzu ve olumlu gelişmeler kaydedeceğimi düşünüyorum. Profesyonelliğini bildiğim biri tarafından anlaşıldığımı hissetmek bana iyi geldi. Teşekkür ediyorum kendilerine.
     1 Beğeni    
S.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123972
Kendisinden boşanma kararı alma sürecinde psikolojik destek aldım. Doğru kararı verip hayata geçirmemde etkili oldu. Bazen düşünmekten bile kaçındığım duygularımla yüzleşmemi sağladı. Kendimi yanında güvende hissettim ve bu karar sürecimi kısalttı. Psikoloğa gitme tereddütümün ne kadar yersiz olduğunu anladım. Fevzi Beyle bir tanışıklığım yoktu. Arkadaşlarımla konuşma sırasında ismini tesadüfen duydum. Daha önce başka bir uzmandan yardım almamıştım. Kimse ile bu kararımı konuşmadan randevu alıp görüşmeye gittim. İyiki de gitmişim. Bu süreci en az hasarla atlatmamı sağladığı için çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2002
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Abd (2005 Mezunu)
Doktora
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ens. Sosyal Bilimler Abd (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Psk.Fevzi CEBE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dr.Fevzi CEBE Mesleki Videolar Videoları
-

16:37
Top