2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emre KARABUDAK
Psikolojik Danışman - Sivas

Emre KARABUDAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Emre KARABUDAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emre KARABUDAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Emre KARABUDAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mavera Danışmanlık Merkezi
Ece Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. Fırat Apt. No:40 Merkez / Sivas 
Psk.Dnş.Emre KARABUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(İş Telefonu)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emre KARABUDAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Kayıp ve yas süreçleri
-Travmatik yaşantılar

Emre KARABUDAK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Emre KARABUDAK'ın Özgeçmişi
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimimi aldım. Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans eğitimine tez döneminde devam etmekteyim. Lisans eğitimim kapsamında Erzurum Anadolu İmam Hatip Lisesinde Rehber Öğretmen, Erzurum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Psikolojik Danışman olarak zorunlu stajımı yaptım. Yüksek lisans eğitimim boyunca süpervizör eşliğinde bireyle ve grupla psikolojik danışma seansları yürüttüm.
...[Devamı...]

Emre KARABUDAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Eda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ11.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124710
Kızımın konuşma gecikmesi nedeniyle bir kaç yere gittikten sonra tam tatmin olamadık derken Emre Karabudak beyle tanıştık iyiki de tanimisiz kızıma ilk görüşmede hangi terapi uygulayacagini nokta atışı yaparak buldu ve sonuç kızım şuan konuşmaya başladı Emre beye ne kadar teşekkür etsek az Güleryüzu ilgisi kızıma sevgiyle şefkatle yaklaşması ve samimiyeti için kendisine minnettarız Terapimiz bitmiş bile olsa Emre bey her zaman kendisine ulaşabilecegimizi soleyerek bizi rahatlattı iyiki varsınız Emre Bey..
     1 Beğeni    
Neşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124541
Emre Bey ile tavsiye üzerine tanıştık ve günlük rutinime devam etmekte zorlandığım bir dönemde terapi seanslarına başladık. Kendisiyle bilişsel davranışçı terapi modeliyle çalıştık. İlk seansta hayatımla ilgili vermem gereken önemli bir kararı almamda büyük yardımı dokundu. Bu kararı aldıktan sonra kendimle ilgili yaşadığım içsel problemleri çözmemde, çarpıtılmış düşüncelerimin duygu ve davranışlarımı ne yönde etkilediğini kavramamda ve bunların kendi açımdan olumlu yönde ilerlemesinde fazlasıyla katkıları oldu. Emre Bey gibi terapi süreci boyunca güven ortamı sağlayan, anlaşıldığımı hissettiren, sıcakkanlı ve profesyonel bir terapistle çalışmak hayatımın en güzel noktalarından biridir. İhtiyacı olan herkesin Emre Beyle birlikte terapi sürecini yürütmesini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ece
13.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124188
Emre Bey’den süreci kendisinin yönettiği bir psikolojik danışmanlık grubu vesilesiyle hizmet aldım. Ben bireysel danışmanlık almayı planlıyordum fakat kaygılarım sebebiyle grup danışmanlığı ile başlamayı daha güvenli buldum. Kaygılarıma rağmen sürecin başından sonuna kendimi rahat hissettim, saygı ve ‘profesyonel samimiyet’ çerçevesinde hiçbir etik ilke ihmal edilmeden danışmanlık hedefimize dair paylaşım yapma ortamı bulduk. Emre Bey ile karşılaşmak bu anlamda şansım oldu. Çok yönlü bakabilen, dinlemeyi çok iyi bilen*, önceli seanslara atıfta bulunarak paylaşımlarınız üzerine çalıştığını da hissettiren, profesyonel kimliğini korurken arkadaş canlısı bir hissiyat ile güven veren bir uzman kendisi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.🍀
     4 Beğeni    
F.
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124157
Emre beyle yüksek lisans eğitimi sırasında yaptığı grupla psikoloji terapisi sonucunda tanışma şansı buldum. Toplamda 10 seans süren bu terapiye başlarken farkında olduğum tek şikayetim gündelik hayatımda ağır basan kaygılarımla başa çıkamamamdı. Klasik buzdağı hikayesi. Kaygılarımın temelinde ne yatıyordu, nasıl tetikleniyordu ve en önemlisi bir anksiyete atağını nasıl önleyebilirdim, tüm bu soruların cevabını birlikte bulduk. Son seansımızda grup terapisinin getirdiği tüm avantajlardan hepimizin sonuna kadar faydalandığından emin olarak ayrıldık. Bizlere bireysel olarak kattığı farkındalıkların yanı sıra, gruptaki diğer arkadaşlarımla nasıl iletişim kurduğuna şahit olmak, hepimizin bu iletişim esnasında bambaşka psikolojik ihtiyaçlarına olan yaklaşımını gözlemleyebilmek, hemen hemen herkesin hayat hikayesi, kırgınlıkları, kaygıları farklı olmasına rağmen birbirimize karşı empati kurmamızı sağlarken verdiği emek ve gösterdiği çaba yaptığı işe kendini adadığının en önemli göstergesiydi. Ve bu kendini adamışlık elbette peşinde başarıyı getiriyordu. O dönemdeki hâlime bu terapi seanslarına katıldığı için teşekkür ediyorum hâlâ. En büyük teşekkürü ise Emre beye borçluyum. Sabrı, anlayışı, güler yüzü ve bize kendi içimizde kaybolduğumuz yollarda çıkış yolunu bulma cesaretini verdiği için minnettarım. Meslek hayatında destek arayan her yaşama dokunabilmesi dileğiyle…
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavera Danışmanlık Merkezi
Ece Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. Fırat Apt. No:40 Merkez / Sivas 
Psk.Dnş.Emre KARABUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 060 91 08  
(İş Telefonu)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Emre KARABUDAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emre KARABUDAK Mesleki Videolar Videoları
-

00:17
Top