2007'den Bugüne 90,725 Tavsiye, 27,895 Uzman ve 19,785 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emre KARABUDAK
Psikolojik Danışman - Sivas

Emre KARABUDAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Emre KARABUDAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emre KARABUDAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Emre KARABUDAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mavera Danışmanlık Merkezi
Ece Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. Fırat Apt. No:40 Merkez / Sivas 
Psk.Dnş.Emre KARABUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(İş Telefonu)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emre KARABUDAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Kayıp ve yas süreçleri
-Travmatik yaşantılar

Emre KARABUDAK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Emre KARABUDAK'ın Özgeçmişi
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimimi aldım. Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans eğitimine tez döneminde devam etmekteyim. Lisans eğitimim kapsamında Erzurum Anadolu İmam Hatip Lisesinde Rehber Öğretmen, Erzurum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Psikolojik Danışman olarak zorunlu stajımı yaptım. Yüksek lisans eğitimim boyunca süpervizör eşliğinde bireyle ve grupla psikolojik danışma seansları yürüttüm.
...[Devamı...]

Emre KARABUDAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ15.Mart.2023
TavsiyeNo: 125259
Emre Bey'le hayatımın benim için gerçekten zorlayıcı olduğu bir dönemde tanıştık. Genel anlamda yakın çevremle olan ilişkimde yaşadığım problemler ve kendimle ilgili yaşam kalitemi düşüren -psikolojik destek gerektiren- durumlar üzerine bir terapi sürecini birlikte yürüttük. Kendisinin danışmanlık hizmeti verdiği merkezden randevu alarak terapi sürecine başladım. İlk görüşmeden itibaren beni anlayan ve destek olmak için hazır olan birinin varlığını bilmek çok iyi hissettirdi. Çok yoğun şekilde yaşadığım ve birçok yönden beni olumsuz etkileyen bazı duygu ve düşüncelerin üzerinde çalışmayla başladık. Neredeyse her seansta farklı teknikler ve takip formları kullanarak ilerledik. Duygularımın günlük yaşantımda da takibini yapmamda ve bu duyguların arkasında yatan esas nedenlerin farkına varmamda bana çok yardımı dokundu. Terapi sürecinde bazı kitap tavsiyeleri oldu ve hakikaten benim için nokta atışı içeriği olan kitaplardı. Kişisel gelişimimde bana katkı sunan ve hayatımda yeni bir ufuk kazandıran tecrübeler edindim. Özel yaşantımla ilgili değişmesini istediğim konularda Emre Bey bana çok yardımcı oldu. Değiştiremeyeceğim durumları kabullenerek enerjimi israf etmemeyi de bu sürecin içerisinde öğrendim. Kendisi her şeyden önce çok iyi bir dinleyici. Seans aralığını uzattığımız dönemde dahi yaşantımla ilgili hiçbir detayı hatırlatmam gerekmedi. Hatta ki bağlamdan uzaklaştığım anlarda yaptığı durum değerlendirmeleri ve konuyu toparlaması gerçekten takdiri hak ediyor. Danışanına değer veren, paylaştığı her ayrıntıyı ciddiyetle ve tüm dikkatiyle dinleyen, komik yahut basit görünen mevzularda dahi şefkatle yaklaşan ve olabilecek en iyi çözümü sizinle birlikte bulmaya çalışan profesyonel bir terapist. Bu yönleriyle danışanına güven de veriyor. Ofiste bulunduğum süre zarfında kendisinin çocuklarla olan pozitif iletişimine ve dost canlısı, şefkatli yanına da şahit oldum. Yalnızca yetişkinler değil, desteğe ihtiyacı olan çocuklar için de oldukça doğru bir terapist tercihi olacaktır. Profesyonel desteğe ihtiyaç duyan, bir arayış içinde olan herkese Emre Bey'i ve kendisinin nezdinde çalıştığı danışma merkezini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Tolga T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125014
Emre Bey ile tesadüfi olarak bilgi almak için girdiğim bir danışmanlık merkezinde tanıştım. Psikolojik destek anlamında bazı önyargılar taşıyordum, her insanın ilacının kendinde olduğu kanaatindeydim. Fakat öyle bir zaman geliyor ki tek başına üstesinden gelemediğiniz durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Tam o noktada Emre Bey’in doğru yaklaşımıyla terapiye başlamaya karar verdim. Yaklaşık 8 aydır yaşadığım bazı olaylar ağır depresyon geçirmeme neden oldu ve kendimi bir döngünün içerisinde bulmuştum ve çıkamıyordum. Bu durum iş, sosyal yaşam ve sağlık konusunda beni negatif anlamda etkiledi. Tüm yaşadığım süreci Emre Bey ile paylaştım. Uygulamış olduğu terapi yöntemleri, doğru iletişim yaklaşımı, samimiyeti ve empati yeteneğiyle Emre Bey büyük oranda hayata ve kendime karşı farkındalığımı artırdı. Her seansımızda aynı konular üzerinden gitmeyip kendimle ilgili bilmediğim noktaları ortaya çıkardığı için bunun benim için katma değeri çok fazlaydı. Artık terapinin iyileştirici gücüne inanıyorum ve Emre Bey’e beni bu sıkıntılı süreçten çıkardığı için çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Eda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124710
Kızımın konuşma gecikmesi nedeniyle bir kaç yere gittikten sonra tam tatmin olamadık derken Emre Karabudak beyle tanıştık iyiki de tanimisiz kızıma ilk görüşmede hangi terapi uygulayacagini nokta atışı yaparak buldu ve sonuç kızım şuan konuşmaya başladı Emre beye ne kadar teşekkür etsek az Güleryüzu ilgisi kızıma sevgiyle şefkatle yaklaşması ve samimiyeti için kendisine minnettarız Terapimiz bitmiş bile olsa Emre bey her zaman kendisine ulaşabilecegimizi soleyerek bizi rahatlattı iyiki varsınız Emre Bey..
     2 Beğeni    
Neşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124541
Emre Bey ile tavsiye üzerine tanıştık ve günlük rutinime devam etmekte zorlandığım bir dönemde terapi seanslarına başladık. Kendisiyle bilişsel davranışçı terapi modeliyle çalıştık. İlk seansta hayatımla ilgili vermem gereken önemli bir kararı almamda büyük yardımı dokundu. Bu kararı aldıktan sonra kendimle ilgili yaşadığım içsel problemleri çözmemde, çarpıtılmış düşüncelerimin duygu ve davranışlarımı ne yönde etkilediğini kavramamda ve bunların kendi açımdan olumlu yönde ilerlemesinde fazlasıyla katkıları oldu. Emre Bey gibi terapi süreci boyunca güven ortamı sağlayan, anlaşıldığımı hissettiren, sıcakkanlı ve profesyonel bir terapistle çalışmak hayatımın en güzel noktalarından biridir. İhtiyacı olan herkesin Emre Beyle birlikte terapi sürecini yürütmesini tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Ece
13.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124188
Emre Bey’den süreci kendisinin yönettiği bir psikolojik danışmanlık grubu vesilesiyle hizmet aldım. Ben bireysel danışmanlık almayı planlıyordum fakat kaygılarım sebebiyle grup danışmanlığı ile başlamayı daha güvenli buldum. Kaygılarıma rağmen sürecin başından sonuna kendimi rahat hissettim, saygı ve ‘profesyonel samimiyet’ çerçevesinde hiçbir etik ilke ihmal edilmeden danışmanlık hedefimize dair paylaşım yapma ortamı bulduk. Emre Bey ile karşılaşmak bu anlamda şansım oldu. Çok yönlü bakabilen, dinlemeyi çok iyi bilen*, önceli seanslara atıfta bulunarak paylaşımlarınız üzerine çalıştığını da hissettiren, profesyonel kimliğini korurken arkadaş canlısı bir hissiyat ile güven veren bir uzman kendisi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.🍀
     5 Beğeni    
F.
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124157
Emre beyle yüksek lisans eğitimi sırasında yaptığı grupla psikoloji terapisi sonucunda tanışma şansı buldum. Toplamda 10 seans süren bu terapiye başlarken farkında olduğum tek şikayetim gündelik hayatımda ağır basan kaygılarımla başa çıkamamamdı. Klasik buzdağı hikayesi. Kaygılarımın temelinde ne yatıyordu, nasıl tetikleniyordu ve en önemlisi bir anksiyete atağını nasıl önleyebilirdim, tüm bu soruların cevabını birlikte bulduk. Son seansımızda grup terapisinin getirdiği tüm avantajlardan hepimizin sonuna kadar faydalandığından emin olarak ayrıldık. Bizlere bireysel olarak kattığı farkındalıkların yanı sıra, gruptaki diğer arkadaşlarımla nasıl iletişim kurduğuna şahit olmak, hepimizin bu iletişim esnasında bambaşka psikolojik ihtiyaçlarına olan yaklaşımını gözlemleyebilmek, hemen hemen herkesin hayat hikayesi, kırgınlıkları, kaygıları farklı olmasına rağmen birbirimize karşı empati kurmamızı sağlarken verdiği emek ve gösterdiği çaba yaptığı işe kendini adadığının en önemli göstergesiydi. Ve bu kendini adamışlık elbette peşinde başarıyı getiriyordu. O dönemdeki hâlime bu terapi seanslarına katıldığı için teşekkür ediyorum hâlâ. En büyük teşekkürü ise Emre beye borçluyum. Sabrı, anlayışı, güler yüzü ve bize kendi içimizde kaybolduğumuz yollarda çıkış yolunu bulma cesaretini verdiği için minnettarım. Meslek hayatında destek arayan her yaşama dokunabilmesi dileğiyle…
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavera Danışmanlık Merkezi
Ece Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. Fırat Apt. No:40 Merkez / Sivas 
Psk.Dnş.Emre KARABUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 060 91 08  
(İş Telefonu)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Emre KARABUDAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emre KARABUDAK Mesleki Videolar Videoları
-

08:43
Top