2007'den Bugüne 91,818 Tavsiye, 28,133 Uzman ve 19,910 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Furkan KAYABOYNU
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Psikolog,sertifikalı Şema Terapi Uygulayıcısı ,sertifikalı Bdt Uygulayıcısı, Psikodinamik Uygulayıcı

Furkan KAYABOYNU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Furkan KAYABOYNU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Furkan KAYABOYNU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gamze TERZİUzm.Psk.Gamze TERZİ
Sevgili meslektaşım Gamze Hocamla klinikte tanıştık. Klinik alanda deneyimi olan, alanında uzman ve yetkin bir meslektaşımdır. Çocuklarla oyun terapis...
Betül Esra BABAPsk.Betül Esra BABA
Benim stajyer olarak geldiğim merkezde Psikolog olarak çalışıyordu. Kendisiyle orada tanıştım. Mesleki anlamda henüz sahaya yeni atıldığım bir kurumdu...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, sizi buraya getiren sebebin ve yaşadığınız durumun sizin için ne kadar önemli ve sizin için ne kadar zor bir durum olduğunu tahmin edebiliyorum. Yaşamımızda yasadigimiz veya şahit olduğumuz her problemin zihnimizde açtığı bir yara vardir. Ancak unutmayin ki Yaşamınızdaki sorunlar alacağınız profesyonel destekten daha büyük değildir. Klinik Psikolog Furkan Kayaboynu
 
Furkan KAYABOYNU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ada Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Adres 2:
Psikoliva Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Merkez, Şair Orhan Veli Sk. No:20 D:Aire:13, 34180 Bahçelievler/İstanbul 
Adres 3:
Pedamer Danışmanlık Merkezi
Ataköy 7-8-9-10 Kısım M. E-5 Yan Yol C. Route İstanbul Rezidans, 34158 Bakırköy/İstanbul
Adres 4:
Tellmein Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No:7 Aslan Residance Kat:2 Daire: 27, 34520 Beylikdüzü/İstanbul 
Adres 5:
Optima Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad Ekinoks Rezidans E 1 Blok No:137, 34520 Beylikdüzü/İstanbul 
Uzm.Psk.Furkan KAYABOYNU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1999 (24 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi/Psikoloji (2022 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Esenyurt Ünıversıtesı/Lısansüstü Egıtım Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2023 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Furkan KAYABOYNU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Majör Depresif Bozukluk
Kaygı bozuklukları
Özgül Fobiler
Obsesif - Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)
Sosyal Fobi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu
Sınav Kaygısı
Kişilik Bozuklukları
İletişim Problemleri
İlişki Problemleri
Sosyal Fobi
Uyum Problemleri
Özgüven / Atılganlık Çalışmaları
Motivasyon Çalışmaları
Öfke Kontrolü
Kişisel Farkındalık Becerileri
Stres Yönetimi

Furkan KAYABOYNU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Furkan KAYABOYNU'nun Özgeçmişi
Psikolog Furkan Kayaboynu Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden Onur derecesinde mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında 4 yil boyunca birçok danışmanlık merkezinde staj eğitimi ve aktif saha eğitimini tamamlamıştır. Bunun yanında almis olduğu BDT, Şema Terapisi ve Dinamik psikoterapi eğitimleriyle kendisini klinik çalışmalara hazır hale getirmiştir.
Psikolog Furkan Kayaboynu çocuk, ergen ve yetişkin psikoloğu olarak çalışmaktadır. Kişisel, ilişkisel ve sosyal problemlerin çözümünde hizmet vermektedir. Aynı zamanda belirli psikolojik rahatsızlıklarınızın olduğu alanlarda, bireylerin yaşam kalitelerinin artırılmasında danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir.
Klinik Psikoloji Yüksek Lisansa devam etmektedir.
Psikolog Furkan Kayaboynu 2020 yılından bu yana Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bahcelievler ve Bakırköy şubelerinde psikolojik destek ve Danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Furkan KAYABOYNU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gamze TERZİ Fotoğraf
Uzm.Psk.Gamze TERZİ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126508
Sevgili meslektaşım Furkan Kayaboynu ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi çocuk, ergen ve yetişkin alanında Klinik alanda uzman meslektaşlarımızdandır. Kendisi derslerde ve terapi uygulamalarında oldukça başarılı, özgüvenli ve yaptığı işe hakim bir meslektaşımdır. Danışan yönlendirmede aklıma gelen ilk isimlerdendir. Mesleğindeki başarılı, çalışkan, kişilik özellikleri ile danışanlara kendilerini iyi hissettiren sıcak tavırlı, analitik düşüme ve sorun çözme becerisi yüksek bir terapisttir. Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde bilimsel yaklaşımlarla çalışır ve güncel bilgileri takip eder. Kendisini geliştirmeye açıktır. Klinik Psikolog Furkan Kayaboynu'ndan güvenle randevu talep edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Yusuf
21.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126353
Furkan hocamı internetten araştırarak buldum ve randevumu aldım. Eminim pek çoğumuz güler yüzlü, samimi bir terapist ister. Furkan Bey olarak bu özelliklere sahip.İşini profesyonelce yapan bir terapist. Şu an 1. Yılımızı doldurduk ve farkındalığım çok gelişti. Neyin neden olduğunu gerçekçi bir şekilde fark etmeme çok yardımcı oldu. iyiki Furkan Beyi tanışmışım. Şahsen ben kendisinden çok memnunum. Kendisiyle güzel bir terapi süreci geçirdik. Terapist arayan herkese kendisini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ali
4.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126245
Sevgili Furkan Hocam ile arkadaşım aracılığıyla tanıştım, boşanma sürecini yaşarken destek amaçlı tercih ettim. Bu sürecin atlatılmasında Furkan Bey ile çalışarak ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Bu süreçte boşanma süreci nedeniyle gitmeme rağmen çocukluk travmalarımı ve hayatıma nasıl düşürücü etki yaşattığımı gördüm. Kendime inanmamı ve aslında varolan potansiyeli gün yüzüne çıkarıp kullanmam için destek verdi. İçimde büyüyen sevgi boşluğunu nasıl doldurup ışık saçabileceğimi Furkan Hocam aracılığıyla öğrendim ve değiştim. Bende olan bu değişimi en yakınlarım bile farkettiler. Şimdi daha özgür ve güvenilir adımlarla yeni yaşantılara adım atabiliyorum. Furkan Bey, seans sırasında ve sonrasında azami ilgisi ve yaklaşımı sayesinde, her bunaldığımda her an ulaşabilmek bile çok muazzam bir iş ahlakı ve duruştu. Hayran kaldım. Çok çok teşekkür ederim Furkan Hocam, her zaman samimi ve içten davranan bir psikolog istemiştim ve buldum, tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Helin
23.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126132
Furkan Beye çocukluk travmalarım ve bu durumun hayatıma etkisi, eşimle sorunlarım sebebiyle internet üzerinden araştırarak ulaştım. İlk görüşmemizde faydalı olacağını hissettiğim için terapiye devam ettim. Kendisi oldukça dikkatli bir şekilde dinleyip her ayrıntıyı not aldı. Her seansa geldiğimde hiç bir detayı karıştırmadan hatırlayıp seansımıza devam ettik. Hayatımda oldukça bunalmış olduğum bebeğimi yeni kaybetmiş olduğum ve eşimle ilişkilerimin gergin olduğu bir dönemdeydim. Profesyonel yaklaşımı bilgisi tecrübesi sayesinde yavaş yavaş çözülmeye başladım. Ben nerede yanlış yapıyorum diye hatalarımı ararken beni bir kere bile yargılamadan yaklaşıp tek tek davranışlarını anlamlandırdık. Furkan Bey bana bu süreçte ayna olup kendimle yüzleşmemi sağladı. Sanki içimdeki kabuk bağlamış yaralar zamanla iyileşti. Bu durum diğer sorunlarımın da iyileşmesini kolaylaştırdı. Eşimle ilişkim tamamen düzeldi en önemlisi kendi içimdeki savaş bitince çevremdeki herşeyle barıştım. Terapi bir süreçtir 2 seans gelip faydası olmadı derseniz hata yaparsınız zaman emek sabır isteyen bir süreçtir kendinize bu zamanı ayırırsanız ve sabır gösterirseniz Furkan Beyin tecrübesi sayesinde terapiden sonuç alacaksınız. Furkan Beyi psikolojik sorunlarınız konusunda destek almak istiyorsanız tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Afra Baba
15.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125918
(Uzm.Psk.Furkan KAYABOYNU bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Betül Esra BABA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125894
Mesleki anlamda terapi alanına ilk girdiği zaman diliminde kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Psikoloji alanında iyi gözlem yapan meslektaşlarımdan birisidir. Furkan Bey mesleki anlamda almış olduğu belirli eğitimlerle kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Çevresindeki diğer stayjer ve meslektaşlarına bu bağlamda yönlendirme yapabilme deneyim seviyesine sahiptir. Furkan Bey, mesleğini etik, düzenli bir şekilde yapmasının yanında danışanlara yaklaşım ekol ve biçimi olarak başarılı bulduğum kişilerdendir. Bunun yanında empati kurabilen, aktif ve hitap edebilen bir şekilde çalışmasıyla tanımlanmaktadır. Furkan Bey’in terapi ortamındaki yaklaşımını gözlemleyen birisi olarak kendisine sağlıklı güven ilişkisi kurabilir ve kendi terapi yolculuğunuzda çözüme kavuşabilirsiniz. Bu sebeple kendisini psikolojik danışmanlık hizmeti konusunda tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Nurseli ABA Fotoğraf
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124766
Furkan Hocam, alanında uzman ve yetkin bir meslektaşımdır. Yas, ilişki problemleri, kaygı gibi birçok alanda kendisine yönlendirdiğim danisanlarla etkili ve verimli süreçler geçirdiğini söyleyebilirim. Kendisinin gerek danışanlarla ilişki kurma biçimi gerekse mesleğine profesyonelce yaklaşımı terapi süreçlerinin daha sağlıklı geçmesinde buyuk rol oynadığını söyleyebilirim. Kendisine psikoloji alanına katkılarından ve mesleğinde iyi gelmek ilkesine bağlı olduğundan dolayı teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

Furkan KAYABOYNU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Furkan KAYABOYNU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gamze TERZİ
Uzm.Psk.Gamze TERZİ
Sevgili meslektaşım Gamze Hocamla klinikte tanıştık. Klinik alanda deneyimi olan, alanında uzman ve yetkin bir meslektaşımdır. Çocuklarla oyun terapis...
Betül Esra BABA
Psk.Betül Esra BABA
Benim stajyer olarak geldiğim merkezde Psikolog olarak çalışıyordu. Kendisiyle orada tanıştım. Mesleki anlamda henüz sahaya yeni atıldığım bir kurumdu...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ada Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Adres 2:
Psikoliva Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Merkez, Şair Orhan Veli Sk. No:20 D:Aire:13, 34180 Bahçelievler/İstanbul 
Adres 3:
Pedamer Danışmanlık Merkezi
Ataköy 7-8-9-10 Kısım M. E-5 Yan Yol C. Route İstanbul Rezidans, 34158 Bakırköy/İstanbul
Adres 4:
Tellmein Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No:7 Aslan Residance Kat:2 Daire: 27, 34520 Beylikdüzü/İstanbul 
Adres 5:
Optima Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad Ekinoks Rezidans E 1 Blok No:137, 34520 Beylikdüzü/İstanbul 
Uzm.Psk.Furkan KAYABOYNU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 202 87 74
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1999
(24 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2022
Yüksek Lisans
Istanbul Esenyurt Ünıversıtesı/Lısansüstü Egıtım Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2023 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Furkan KAYABOYNU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Furkan KAYABOYNU Mesleki Videolar Videoları
9 Mesleki ve Kişisel Video
1 Diger Video
Ergenlik Döneminde Anlaşılmamak

17:33
Top