2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep YİĞİT
Psikolojik Danışman - Kocaeli

Zeynep YİĞİT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Zeynep YİĞİT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep YİĞİT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Zeynep YİĞİT'in İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Zeynep YİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1998 (25 yaşında)
Doğum Yeri : Gebze
Yabancı Dil : İngilizce-B1 almanca-A2
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2022 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep YİĞİT Özgeçmis CV Psk.Dnş.Zeynep YİĞİT'in Özgeçmişi
Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilimdalı’ndan onur derecesi ile mezun oldum. Aktif olarak anaokullarında psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bununla birlikte oyun terapisi ve psikolojik danışma hizmeti vermekteyim.

Zeynep YİĞİT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilara
YENİ19.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125034
Zeynep Yiğit ile tanışıklığım lisans hayatımda başladı. Kendisi aynı mesleği icra etmekten gurur duyduğum, ileriki zamanlarda adını sıkça duyacağımız sayılı Psikolojik Danışmanlardan biri. Aynı lisans eğitimi aynı hocalardan almamıza rağmen Zeynep Yiğit’in olay ve olgulara getirmiş olduğu farklı pencereler, kendisi ile arkadaşlığımı başlatan unsurlardan olmuştur. Kimi zaman kendimizi anlamlandıramadığımız duygu ve düşünceler içerisinde hissederiz. Profesyonel hayatının dışında arkadaşlık ilişkilerinde görmüş olduğum, hissettiğimi anlama ve anlamlandırmamda bana tutmuş olduğu aynalar sayesinde çoğu zaman duygu ve düşüncelerimin ayna olmadan göremediğim ya da hissedemediğim parçalarını bana gösterdiği için kendisine minnettarım. Özel hayatımın dışında, bir Psikolojik Danışman olarak profesyonel hayatımda da bana ayna tuttuğu, en önemlisi bilgi ve birikimini danışanları ve meslektaşları ile paylaşmaktan hiçbir alanda geri durmadığı için kendisi benim için bir arkadaştan öte meslek hayatındaki başarıları çalışmaları ile beni kendine hayran bırakan başarılı bir Psikolojik Danışman.
     1 Beğeni    
Yasime ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ17.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125022
Zeynep hanım çok başarılı bir psikolog. Çok iyi tespitler yapan verdiği örnekler, tavsiyeler, dikkati, ilgisi bize çok faydalı oldu. Psikoloji kişinin ve aynı zamanda toplumun en sağlam olması gereken temel yapı taşıdır. Biz Zeynep hanım gibi bir psikolog ile tanıştığımız için çok şanslıyız. İşini gerçekten hakkıyla yapan asla para odaklı olmayan özverili bir psikolog. Samimiyetiyle yaklaşımıyla kendisinden çok verim aldık gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Biz ailecek kendisini tanımaktan çok mutlu olduk.
     1 Beğeni    
Tuğba SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125021
Zeynep Hanımısosyal medya aracılığıyla buldum. Yoğun bir yas içindeydim ve duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edemiyordum. Küçük kardeşimle sürekli problem yaşıyordum. Anlattığım her şeyi can kulağıyla dinledi. Çok cana yakın ve sıcak kanlı bir psikolog kendisi . Kendimize bir program yaptık. Seanslarımız boyunca belirlediğimiz hedefimize adım adım ulaştık. Psikoloğum Zeynep Hanım kendimi anlamamda bana çok yardımcı oldu, içinde bulunduğum durumu gayet iyi bir şekilde analiz edip beni anlamaya çalıştı. Geçirdiğim bu süreçte hedefime ulaşmak için bana yol gösterdi. Kendisi gayet ilgili, güler yüzlü ve sizi anlamak için elinden geleni yapıyor dolayısıyla seanslarda anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Eğer sizde kendinizi daha iyi tanımak istiyorsanız Zeynep Hanımdan yardım almanızı tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Merve
YENİ17.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125016
Zeynep hanım çok tatlı mesleğinin hakkını veren nadide insanlardan biri gerek ses tonu gerek yapısı gereği mükemmel bir insan ilgili güler yüzlü ve nokta atışlarıyla ilginç bol uyanmalı bir serüven yaşatıyor. Tavsiye üzerine kızlarımla beraber kendisini tanıma fırsatım oldu. Hem ilgi alaka hem de profesyonel yaklaşımları sayesinde çok şey farkettim. Çocuk aile; aile toplum demektir. Bir eğitimci olarak canı gönülden tavsiye ediyorum tesekkurler iyi ki varsınız.
     1 Beğeni    
Melek
YENİ14.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125010
Gecen yıl danışma aldığım Zeynep Hanım öncelikle çok iyi bir dinleyici ve çok iyi bir danışmandır. Objektif yaklaşımları ve kullandığı yöntemler ile süreci iyi yönetmiş ve kendimi rahat hissedebilmem için gerekli olan ortamı sağlamıştır. Yaptığı işe canı gönülden inanan ve kendini veren biri olduğunu da söylemem gerekir. Meslek icabı bu işin içinde olmadığını tüm süreç boyunca samimiyetiyle hissettirdi zira. Çok memnun kaldım herkese de öneriyorum
     2 Beğeni    
Müberra
YENİ13.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125007
Öncelikle çok iyi bir dinleyici. Kendinizi suçlu hissettiğiniz,yada utandığınız bir hatıranızı anlatırken o kadar güzel onaylayıcı, yadırgamadan güven vererek dinliyorki. Şöyle yap vs gibi yönlendirmeler yapmadan sizin dakikakar boyunca konuşmanıza bikaç çift lafıyla bile bambaşka bir bakış açısı kazandırıyor. Biçok şeyde sayesinde neyi neden yaptığımı buldum kendimde. İlk deneyimimdi ve tamamen bakış açım çok değişti. Her yaşadığım olayı paylaşmak istiyorum. O olayda nasıl bir bakış açısı kazandıracak bana diye. Hayatıma cümleleriyle sihirli değnekle dokunduğunu düşünüyorum. Kendinize sesli dahi itiraf etmeye korktuğunuz şeyleri anlatırken önyargılı en ufak bakış ses tonu hissetmeyeceğiniz anlattıkça anlatasanız gelecek, ve boş konuşmuş olmadan bir fayda sağlayacak birini arıyorsanız kesinlikle tek tavsiyem. Çok teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Fatma Sevval SARAL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ13.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125006
Çok eskiden beri tanıdığım, çalışmalarına ve çabalarına çok yakından şahit olduğum arkadaşım Zeynep Yiğit’i gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Kendini devamlı olarak geliştiren birisidir. Hem mesleki olarak hem de bir dost olarak her zaman bana yol göstermiştir ve farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Birilerinin hayatına dokunmak ve güzelleştirmek konusunda çok iyidir. Psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunda yolunuzun onunla kesişmesini dilerim.
     4 Beğeni    
Zehra
YENİ13.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125004
Gönül rahatlığı ile psikolojik destek alabileceğiniz biri kendimi çok rahat hissettiğim çok kibar bir psikolog ve bence bütün olumlu yorumları hak ediyor. Destek alma düşüncesi olan tüm yakınlarıma kendisini tavsiyede ediyorum. Kendimle ilgili sayesinde çok verim aldım iyi iletişim benim için çok önemliydi ve harika bir dinleyici kesinlikle bu konuda kendisine güvenebilirsiniz iyi ki sizi tanımışım. İyi nin ve iyiliğin peşinde olan herkes için İyi Şeyler.
     3 Beğeni    
Melek ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ13.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125003
Kendisi akrabam oluyor. Çocuğum ile ilgili destek aldım. Kendim içinde birkaç yardımı olmuştur. Bu destekler mesleki olarak değil arkadaş dost anlamında olmuştur. Çünkü tanıdığı kişilere danışmanlık vermiyor. Mesleki açıdan kendini çok fazla geliştiren bir kişidir. Sürekli araştırmacı ve bilgiye açtır. Çocuklar ile olan iletişiminden dolayi oyun terapistligine yatkın olduğunu düşünüyorum. Sorunun nerede olduğunun tespitinde gayet akıcı bir yol izliyor. Üç sıfat ile tanımlarsam, Başarılı Bilgiye aç Bakış açısı çok geniş.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Zeynep YİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(501) 029 41 57  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1998
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Gebze
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2022
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Zeynep YİĞİT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-B1 almanca-A2

Zeynep YİĞİT Mesleki Videolar Videoları
-

19:53
Top