2007'den Bugüne 92,576 Tavsiye, 28,262 Uzman ve 20,023 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Pelin KABAR
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Pelin KABAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Pelin KABAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pelin KABAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatınızın farklı dönemlerinde farklı problemler yaşamanız oldukça doğaldır. Hatta bazen neyin problem olduğunu ve neye ihtiyacınız olduğunu da bilemeyebilirsiniz. Kendinizle olan bağınızı güçlendirmek, derinlerde bir yerlerde gizli kalmış cevaplara ulaşmak ve hayatı daha anlamlı kılmak için destek almaktan çekinmeyin.
 
Pelin KABAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Şişli
Pangaltı, Şişli 
İstanbul
Adres 2:
Bakırköy
Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad., Bakırköy 
İstanbul
Uzm.Psk.Pelin KABAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji (2019 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Pelin KABAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Terapisi
Bağımlılık (Alkol, Madde, Kumar ve Teknoloji)
Kişilik Bozuklukları
Kaygı
Uyku Problemleri
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Fobi
Stres ile başa çıkma
Öfke problemi
İletişim problemi
Özgüven problemleri
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yeme bozuklukları
Beden Algısı
Panik Bozukluk (Panik Atak)

Pelin KABAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Pelin KABAR'ın Özgeçmişi
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak, 2021 yılında İstanbul Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans eğitiminden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon programını 2021'de tamamlamıştır. Lisans yıllarında gönüllülük projelerine ve stajlara katılarak daha çok öğrenme ve gözlem yapma fırsatı yakalamıştır. Lisans eğitimi sırasında Prof. Dr. Engin Arık'ın araştırma asistanı olarak görev almıştır. Lisansta internet bağımlılığı konulu ilk bilimsel çalışmasını uluslararası bir kongrede sunmakla birlikte hala dergilerde alanına dair yazılar yazarak üretmeye ve bilgilerini paylaşmaya çalışmakta, bilimsel araştırmalarına devam etmektedir. Bağımlılık Dergisi'nde "Sanal Dünyada Maskelerimiz: Sanal Kimlik, Benlik Saygısı ve İnternet Bağımlılığının İlişkisi" adlı makalesini 2024 yılında yayınlamıştır. 2...[Devamı...]

Pelin KABAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
M.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ10.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127978
Yıllardır alkol bağımlılığı ile mücadele ettim. Ama bir türlü kurtulamadım. Taki Pelin hanımı tanışana kadar. Bir tanıdığım vasıtası ile tavsiye edilerek tedavi sürecine başladık ve profesyonel bir yaklaşım ve çeşitli yöntemlerle seanslar yaparak, kısa bir süre içerisinde bu problemin üstesinden geldim. Sadece alkolün bırakılması ile kalmadı, hayatıma çok büyük değişimler kattı. Kaliteli bir yaşama adım atmış oldum. Kendisi inanılmaz ilgili ve alanına hakim, güleryüzle ve samimi. Burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine.
     Beğenin    
C.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127967
Kaygı problemim sebebiyle online olarak kendisinden destek aldım. Kendisi pozitif, samimi, içten ve destekleyici biri. Şefkatli bir yanı olduğunu bana hissettiriyor ve kendisinden özellikle de bu sebeple memnunum. Çünkü arkadaşlarımız ve ailemiz bir yere kadar dinlerken kendisi hem dinliyor hem de doğru sorularla sanki aydınlanmamı sağlıyor. Dinlerken de yargılamıyor, eleştirmiyor. Kaygımı daha yakından tanımamı ve baş etmemi sağladığı için çok mutluyum.
     Beğenin    
Ogün GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127957
Merhaba, Sosyal medya aracılığıyla Pelin Hanım ile tanıştım. Engelli bir bireyim ve okumaktayım, birçok alanda zorluk çekmekteydim. Bazı şeyleri aşamıyor ve mantıklı davranışlar sergilemiyordum. Bu süre içerisinde terapilere başladım ve bildiğimiz gibi her şey pat diye düzelmiyor. Düzenli olarak terapilere katıldım ve şu anda eskisine göre daha iyi durumdayım. Pelin Hanım, alanında gayet yeterli, samimi ve güler yüzlü bir terapist. Özgüven eksikliği, depresyon, an ve zamanın farkında olamama ve topluma ayak uyduramama gibi konularda yaklaşımı ve terapileri sonucunda farkındalığım arttı. Şimdi eskisine nazaran daha iyi vakit geçiriyor ve toplum içinde kendimi rahatça ifade edebiliyorum.
     Beğenin    
Rabia Adıgüzel
YENİ4.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127950
Pelin Kabar ile üniversite yıllarından beri tanışıyoruz. Kendisi sadece sınıf arkadaşım değil, aynı zamanda hem mesleki hem de sosyal açıdan daima yakın iletişimde olduğum değerli bir arkadaşımdır. Kendisini lisans yıllarından beri tanıdığım için çalışkanlığı, düzenli çalışma şekli ve araştırmacı ruhu ile her zaman takdir etmişimdir. Farklı alanlara duyduğu ilgi ve katılımı, aldığı eğitimleri ve araştırmalarını bilimsel bir dille yazıya dökme yeteneği onu son derece donanımlı bir meslektaş haline getirmektedir. Pelin sadece iş hayatında değil, aynı zamanda arkadaşlık ilişkilerinde de son derece değerli bir insandır. Her zaman destekleyici, anlayışlı ve güvenilir bir arkadaş olmuştur. Kendisinden her türlü konuda gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz.
     Beğenin    
E.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127944
Pelin hanım genç yaşına rağmen çok bilgili bir psikolog. Ben ilişkilerimde yaşadığım sorunlar üzerine terapiye kendisiyle başladım ve ilk terapi deneyimimdi. İlk olarak kendisiyle başladığım için şanslı hissediyorum. Onunla 6 aylık çalışma suremizde olaylara bakış açısı ve yaklaşımları çok iyiydi. Sizi çok iyi analiz ediyor ve her seansta kendinizle alakalı yeni bir şeyler fark ediyorsunuz. Yargılamadan dinliyor. Üslubu ve tavırları ile doğal ve güven veren bir uzman olduğunu düşünüyorum. Pelin hanim tavsiye edebileceğim bir klinik psikologdur.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şişli
Pangaltı, Şişli 
İstanbul
Adres 2:
Bakırköy
Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad., Bakırköy 
İstanbul
Uzm.Psk.Pelin KABAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 882 00 56  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Pelin KABAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Pelin KABAR Mesleki Videolar Videoları
-
psikoloji, psikolog, bağımlılık, kumar, casino oyunları bağımlılığı, madde, alkol, obsesif kompulsif bozukluk, kaygı, fobi, yeme bozukluğu, ilişki problemleri, ayrılık, bağlanma, travma, emdr, şema terapi, bilişsel davranışçı terapi, sanat terapisi, online psikolog, stres, öfke problemi, iletişim, özgüven, panik atak, psikosomatik ağrılar, ağrı, duygu düzenleme, uyku bozukluğu, fibromiyalji, gevşeme egzersizleri, nefes egzersizi, başarısızlık, yetersizlik, mutsuzluk, yüz yüze terapi, terapi, terapist, psikolojik sorun, trikotilomani, kişilik bozuklukları, narsistik kişilik bozukluğu, depresyon, sosyal medya bağımlılığı, internet bağımılılığı, yetişkin danışmanlığı, şişli psikolog, bakırköy psikolog, istanbul psikolog, ordu psikolog

11:14
Top